Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:04:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥[ANN][ICO][28.08] BeOne - Blockchain eğitimde devrim yaratıyor!  (Read 1991 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 10, 2017, 09:03:51 AM

ben ümitliydim bu projeden ama waves üzerinde olunca güzel yatırım alamıyor icolar. ya da bana öyle geliyor. hala uzun bir sure var iconun bitmesine ama kendini gösterdi hardcap çok zor, koin miktarıda çok az olmasına rağmen.

waves üzerinden icoya çıkıp kolayca hardcap yapan bir proje henüz gerçekleşmedi sanırım.
1714640672
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714640672
Reply with quote  #2

1714640672
Report to moderator
1714640672
Hero Member
*

Ignore
1714640672
Reply with quote  #2

1714640672
Report to moderator
1714640672
Hero Member
*

Ignore
1714640672
Reply with quote  #2

1714640672
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 10, 2017, 03:24:21 PM

ben ümitliydim bu projeden ama waves üzerinde olunca güzel yatırım alamıyor icolar. ya da bana öyle geliyor. hala uzun bir sure var iconun bitmesine ama kendini gösterdi hardcap çok zor, koin miktarıda çok az olmasına rağmen.

waves üzerinden icoya çıkıp kolayca hardcap yapan bir proje henüz gerçekleşmedi sanırım.

aynn öyle altında yaptığı icolardan en düzgünü wagger bana göre diğerleri tırt oldu
ve çok sayıda kaliteli rakipleri olmaya başladı buda büyük sorun yaratıryor yakın zamanda düzgün bir şey çıkarmazlarsa bişey olmayacak gibi duruyor
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 10, 2017, 05:43:23 PM

Çok ilgi göreceğini düşünmüyordum bu projenin ki satılan miktara bakarsak düşündüğüm gibi olmuş. Çok fazla ico çıkıyor artık hepsinin pazardan pay kapması çok zor insanlar seçici davranıyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 16, 2017, 08:30:08 AM

Soft cap belirlediler 2m . 984,050 daha satılırsa softcap tamam olacak daha 21 gün var sanki olacak gibi bir his var içimde yavaş yavaş olacak sanki
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 16, 2017, 07:57:22 PM

Soft cap belirlediler 2m . 984,050 daha satılırsa softcap tamam olacak daha 21 gün var sanki olacak gibi bir his var içimde yavaş yavaş olacak sanki

4 gündür ne twitterinda ne de ANN konusunda bir paylaşımda bulunmuyorlar. şimdi sitesine girdim daha önce live chat bulunuyordu onuda kapatmışlar.çok çabuk ümit kestiler gibi.zaten aldıkları yatırımların hepsinide ilk gün almışlardı.soft cap yapmaları için 500.000 dolar toplamaları gerekiyor ama bu gidişle onu bile başaramıyacaklar sanırım.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 01:44:05 PM

ha gayret 10 günde bi 250.000 daha toplayabildiler. iconun bitmesine 11 gün kaldı google reklamlarına kasmaya başlamışlar. büyük bir ihtimalle zorda olsa soft cap yapacak bu proje.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 07:16:07 AM

bi daha waves platformunu kullanan herhangi bir icoya girersem...3 gündür 10.000 dolar topluyamadı adamlar.ilk gün ilgi olunca bende %50 bonustan yararlanmak için elimdeki waveslerin bi kısmını yollamıştım.büyük bir ihtimalle geri ödeyecekler soft cape ulaşamıyacak bu proje.benden başka zaten yatırım yapanda yok sanırım türkçe bölümde.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 10:32:53 AM

son 5 gün kaldı icosunun bitmesine ne yazikki umudumu yitirdim ben bu projede. 3 günde 10K toplayabildiler. soft cap için hala 200K toplanması gerekiyor ekip sessiz, yatırımlar çok düşük. umarım ico bitiminden hemen sonra yatırım yapanların koinlerini geri gönderirler. nedense blocklancer gibi 2. bir deneme yapacaklarını düşünüyorum. umarım buna yeltenmeden önce ilk önce yatırımcıların parasını geri öderler.

orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
October 02, 2017, 05:35:31 PM

Waves tabanlı icoların kaderi baştan belli bence artık. kendimde girmek istiyorum diğer insanlarında neden girmek istemediğini anlıyorum.bundaki en büyük sebep primalbaseteki hayal kırıklığı ve wavesin hala düzgün işleyen bi dexe sahip olmaması.yeniz zincirler yayılana karad kral ETH bi kaç sene içinde belki durum değişebilir ancak

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 06:58:34 AM

son 3 gün ve softcap için 160K gerekli daha önce umudum yok demiştim softcap yapmasıyla ilgili olarak ama insanız işte bakıyoruz ne yapıyorlar diye, küçük bi umut verseler şöyle 100K nın altına düşse diye giriyorum sitesine ama yok olmucak. şimdi beklede geri yollasınlar etherleri.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 05, 2017, 06:05:34 PM

son 3 gün ve softcap için 160K gerekli daha önce umudum yok demiştim softcap yapmasıyla ilgili olarak ama insanız işte bakıyoruz ne yapıyorlar diye, küçük bi umut verseler şöyle 100K nın altına düşse diye giriyorum sitesine ama yok olmucak. şimdi beklede geri yollasınlar etherleri.

2m den 160k ya geldi ya olacak gibime geliyor. kendilerimi alıyor ne yapıyor anlamadımya Cheesy
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 10:17:14 AM

2m den 160k ya geldi ya olacak gibime geliyor. kendilerimi alıyor ne yapıyor anlamadımya Cheesy

dananın kuyrugu yarın kopacak, 1 gün kaldı ve softcap için 80K ya ihtiyaç var büyük ihtimal kendileri filan alıp softcapi tamamlıyacaklar ama projeye olan bütün sempatim-güvenim kaybolmuş durumda.ana konusuna yazamıyorum buraya yazayım bari  idiots from eastern europe..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 07:15:59 AM

dananın kuyrugu yarın kopacak, 1 gün kaldı ve softcap için 80K ya ihtiyaç var büyük ihtimal kendileri filan alıp softcapi tamamlıyacaklar ama projeye olan bütün sempatim-güvenim kaybolmuş durumda.ana konusuna yazamıyorum buraya yazayım bari  idiots from eastern europe..

Şuan 107k ihtiyaç var ve 12 saatten biraz fazla zaman kaldı. 80k nasıl oldu orayı anlamadım ama son bir 50k dolar ateşlerseler olacak bu iş. 1.95m topladılar yine ite kaka ki indirimli alanları hesap etmezsen toplu alımlarda yüzde elli indirim yapıyorlar.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 07, 2017, 07:33:33 AM

Bu coin hakkında en büyük sorunlardan biri waves asseti olması tutulmuyorsa kullanmayacaksın arkadaş bu kadar basit, ethereum olsaydı emin olun çok daha fazla insan bu projeye giriş yapardı neyse yine de topladıkları para çok kötü değil.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 05:37:34 PM

3 saat kaldı 35.000 dolar civarı bir rakam kaldı.ulan ne stresli bir ico dönemidir bu.lost serisini izlerken ya da dünkü milli maçta bile boyle bir stres yaşamadım.sanki iddaa kuponu yapmışımda son maça kalmış mackolikten takip ediyormuşum gibi bi stres yaşıyorum.
eger bu 3 saatte yatırım almazlarsa büyük ihtimal kendileri yatırım yapıp soft capi tamamlıyacaktır diye düşünmek istiyorum ama ekip iconun ilk haftasından beri o kadar amatörce davrandı ki hiç umudum yok. ana konusunda eşşegin gtüne soktular bu tavırları yüzünden hala bir açıklama yok.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 07:07:31 PM

3 saat kaldı 35.000 dolar civarı bir rakam kaldı.ulan ne stresli bir ico dönemidir bu.lost serisini izlerken ya da dünkü milli maçta bile boyle bir stres yaşamadım.sanki iddaa kuponu yapmışımda son maça kalmış mackolikten takip ediyormuşum gibi bi stres yaşıyorum.
eger bu 3 saatte yatırım almazlarsa büyük ihtimal kendileri yatırım yapıp soft capi tamamlıyacaktır diye düşünmek istiyorum ama ekip iconun ilk haftasından beri o kadar amatörce davrandı ki hiç umudum yok. ana konusunda eşşegin gtüne soktular bu tavırları yüzünden hala bir açıklama yok.

75,855 koin kaldı ha gayret Cheesy 2 saatten az bir zaman kaldı...

edit : Derken 55,592 e düştü yürü be koçumm Cheesy
overlord_44
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

...Our goal is being human in the world...

View Profile
October 07, 2017, 08:27:13 PM

Olmaz bu iş, yarım saat kaldı ve 55,92 de takıldı. üstad soner'in de dediği gibi kendileri tamamlasın artık ne diyelim.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 07, 2017, 09:13:41 PM

Dün gece rüyama girdi bunun logosu bende az önce şuursuz bir şekilde 150 waves gömdüm buraya. Bakalım bu bir işaret mi?
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 08, 2017, 09:36:39 AM

Yatırım yapanların paralarını geri gönderecekler bountye katılanlarada babayı verecekler galiba ben dahil . Doğru düzgün bir açıklamada yok daha ne ruslara nede waves üzerindeki herhangi bir şeye itibar etmem.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 08, 2017, 10:34:15 AM

Bu kadar düşükte kalması normaldi zaten adamlar kendi konularıyla bile ilgilenmiyorlar. Sadece google reklamı vererek olacak iş değildi zaten. Öyle olsa herkes basar parayı reklam alırdı.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: