Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:55:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Meral Akşener  (Read 3036 times)
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 29, 2017, 12:38:53 AM

Yepyeni bir soluk lazım. Bırakın bu Meral Akşener işlerini... FETÖ ile adı çıktı bir kere, işte orada upufak olan şansını da kaybetti değerli siyasetçi ablamız.

onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 12:42:56 AM

Bende feto ile ilgili bir bağlantı kuramadım ne kadar nefret etsem bile malum parti abd zincirlerini atmış gibi gözüküyor tabi halk üzerinde ekonomik hiç bir faydasını göremedik hala..
Düşünüyorum şimdi abd güdümüne tekrar girmemiz için yapılan bir senaryo olabilir mi? Yani bana hiç bir şekilde güven vermiyor tam kadrolarını oluştursunlar görelim.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 29, 2017, 12:52:43 AM

Yepyeni bir soluk lazım. Bırakın bu Meral Akşener işlerini... FETÖ ile adı çıktı bir kere, işte orada upufak olan şansını da kaybetti değerli siyasetçi ablamız.
bak lan dalgana gerızekalı bastakıler fetönun götunu yaladılar zamanında . bu söylentıler neden cıkıo göt korkusundan 16 sene akepe basa geldıgınde neler cıktı aynısını sımdı fetöyu cıkardılar ya muhalefet olan herkes fetöcu. kac tane akepelı var ıcerde.pazardakı ablam kamyoncu abim ıcerı alınıo ama konya baskanı dısarda . damatlar dısarda sıyası ayak dısarda baslatma fetöne mk
hugoworld
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
August 29, 2017, 07:27:36 AM

Kesinlikle başarılı olacaklarına inanıyorum. Eğer 2019 seçimlerinde Meral Akşener başkan adayı olursa, kesinlikle oyum onadır. Kendisini dürüst ve dobra buluyorum. Türkiyenin yeni bir oluşuma ihtiyacı var. Yolları açık olsun.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 02:25:36 PM

Bence yalnızca oyları böler, başka da iş yapmaz. Yine MHP'ye (yani oğlancı tayfaya) oy verenler çıkacak. Kadının dürüstlüğüne güvensem de milliyetçilik ideolojisi benim tarzım olmadığından benden oy almaz.

troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
August 29, 2017, 02:45:50 PM

Seçimlere sadece Akp ile Mer-Ak Parti girse bile oy vermeyeceğim bir oluşum kuruyorlar. Birbirlerinden hiçbir farkları yok. En azından Akp gerçek niyetini ortaya koyuyor. Akp kulislerinde sevinçle karşılanmıştır bu yeni parti duyurusu. Bölük pörçük muhalefete bir yeni işe yaramaz parti daha ekleniyor.
trmany
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 29, 2017, 03:20:13 PM

Partinin ismi de belli olmuş merkez demokrat parti meral geliyor gümbür gümbür
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 29, 2017, 05:34:13 PM

Partinin ismi de belli olmuş merkez demokrat parti meral geliyor gümbür gümbür

Resmi haber mi bu? Ben de bunu eksi'de gördüm dün, ama inanmamıştım. M harfini milliyet kelimesi çevresinde kullanmaları kısa süreli ama sonuç veren bir yatırım olurdu ancak uzun vadede sıkıntı olurdu. Yine de Merkez kelimesini beğenmedim.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 29, 2017, 06:12:49 PM

Meral Akşener fetöcü olsaydı çoktaan içeri almışlardı.
Bilinen kesimden fetö bağlantısı ifşa edilen herkesleri kıtır kıtır kestiler.
akşener in akp tabanından bir destek alacağını düşünmekle birlikte. bende baraj altında kalacağını düşünüyorum.
umarım zaten baraj sınırındaki mhp nin oylarını bölüp baraj altına düşürüp mhp nin çıkaracağı millet vekilliklerinin de akp adaylarına kaymasına sebep olmaz.
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 29, 2017, 06:48:04 PM

Meral Akşener fetöcü olsaydı çoktaan içeri almışlardı.
Bilinen kesimden fetö bağlantısı ifşa edilen herkesleri kıtır kıtır kestiler.
akşener in akp tabanından bir destek alacağını düşünmekle birlikte. bende baraj altında kalacağını düşünüyorum.
umarım zaten baraj sınırındaki mhp nin oylarını bölüp baraj altına düşürüp mhp nin çıkaracağı millet vekilliklerinin de akp adaylarına kaymasına sebep olmaz.

MHP'nin milletvekillerinin AKP milletvekillerinden farkı kaldı mı? Daha doğrusu, MHP artık bağımsız bir parti ki mi AKP'ye kaptıracağı milletvekilinden biz muhalifler endişelenelim.

onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 08:19:34 PM

sanırım partinin adı merkez demokrat parti olacakmış baştan kaybettiler böyle isim mi olur.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 29, 2017, 10:21:43 PM

Muhalefet güçlü olmaz ise tek partili dönemden fark kalmaz. Güzel işlere zemin atması temennisiyle. Yaptıkları her şey ülkemiz için olsun.
Osmanli42
Sr. Member

Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 29, 2017, 11:03:57 PM

Kala kala merale mi kaldınız gerçi kılıçdaroğlundan sonra adamlar nirvanaya falan ulaştık sanırlar. Ak parti secmeninden bir kişi bile oy vermez buna. Mhpnin kemikleşmiş bir oyu var onlarda dönmez. Alırsa chp ve mhp muhaliflerinden alacak. Ilk secimde de boyunun ölçüsünü alıp tarihe karışacak 😎

yobit.net is banned from signatures
gorkem19888
Full Member

View Profile
August 29, 2017, 11:13:28 PM

Kala kala merale mi kaldınız gerçi kılıçdaroğlundan sonra adamlar nirvanaya falan ulaştık sanırlar. Ak parti secmeninden bir kişi bile oy vermez buna. Mhpnin kemikleşmiş bir oyu var onlarda dönmez. Alırsa chp ve mhp muhaliflerinden alacak. Ilk secimde de boyunun ölçüsünü alıp tarihe karışacak 😎
sen öle san  akepe den en az %10-15 arası mhp nın yarısından cogu chp nınde yarısını alcak en az % 51 oyla secılır baska adam gıbı bırı cıkmazsa secımlere. sız hayal kurun amk bu ulke 2019 da akepeye kalmıycakkkkk
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:20:53 PM

sen öle san  akepe den en az %10-15 arası mhp nın yarısından cogu chp nınde yarısını alcak en az % 51 oyla secılır baska adam gıbı bırı cıkmazsa secımlere. sız hayal kurun amk bu ulke 2019 da akepeye kalmıycakkkkk
önce toplama çıkarma öğren kardeşim ak partiden %15
mhpnin yarısı %6
chpnin yarısı %12.5 topla =% 33.5   Bunlar da hesabı sen gibi yaptılarsa 😂😂
Ak partiden 1 oy bile gitmez .

gorkem19888
Full Member

View Profile
August 29, 2017, 11:23:42 PM

%33,5 aferım sana bunun hdp sı var kararsız secmenı var altakı sıkten boktan partılerı var ılla anlayın dıye ayrıntılı mı yazcaz.. haklısın ama koyun mılletıne ayrıntılı anlatmk lazım pardon . en yakın secımde görusmek uzere o da 3-5 aya olcak zaten burda ol
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:36:35 PM

%33,5 aferım sana bunun hdp sı var kararsız secmenı var altakı sıkten boktan partılerı var ılla anlayın dıye ayrıntılı mı yazcaz.. haklısın ama koyun mılletıne ayrıntılı anlatmk lazım pardon . en yakın secımde görusmek uzere o da 3-5 aya olcak zaten burda ol
Biz buradayız 😂Bu arada 2 sene var daha boşa bekleme. hdpkkdan %90nı buraya gelir. Adamlar mhplilerle pkklıları aynı safa topluyor birde olmasada akpartilileri ekliyor yetmedi sp vp gibi partileri ekliyor %51 için he gardaş he 😂

okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
September 01, 2017, 06:06:11 AM

yeni yüzlere yeni heyecanlara ihtiyaç var siyasette. ak partinin dediği gibi metal yorgunluğu oluşuyor bir süre sonra.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
September 01, 2017, 07:15:39 AM

yeni yüzlere yeni heyecanlara ihtiyaç var siyasette. ak partinin dediği gibi metal yorgunluğu oluşuyor bir süre sonra.

Yeni yüzlere ihtiyaç var ama Meral Akşener veya ekibi yeni yüz değil ki. Zaten böyle bir ortamda yeni bir yüzün çıkması arkasında güçlü birilerinden destek olmadan olmaz. Seloya yapılanları gördük, %13 oy ile kazanılan seçimi nasıl iptal ettirdiler, yine baraj altında bırakamayınca adamı suçsuz yere içeri attılar. Amerikan destekli olmadıkça yeni yüz falan çıkmaz artık.
trex82
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
September 01, 2017, 06:47:31 PM

Kadının kendisi milliyetçi ve kocası solcu bence aranilan gerçek lider gibi gözüküyor tek korkum partiyi kurdurmamak için nifak sokarlarsa yada uzan a yaptıkları gibi meral hanıma da komplo kurarlarsa diye düşünüyorum inşallah alnının akı ile çıkar
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: