Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:42:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Meral Akşener  (Read 3036 times)
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
September 02, 2017, 01:31:55 AM

Çok büyük bir hareket bu. Gerçekten kendisini kutluyorum. Çok cesur biri. İnşallah saçma şeylerle önünü kapatmazlar. Ülke için faydalı bir iş bu. Bence çok başarılı olacaktır.
maaydin
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
September 02, 2017, 10:53:23 PM

her kesimden oy alabilecek bi parti oldu. oy atcak parti mi var bahanesi ortadan kalktı.
mcoin61
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
September 02, 2017, 11:12:39 PM

meral akşener e güvenmekten başka bir seçenek yok şu an

https://svandis.io/
▲ SVANDIS ⇔ TOKEN SALE Q2 2018 ▲
▲TIMING IS EVERYTHING  ⇔ ALL DATA - ONE PLACE ▲
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
September 03, 2017, 12:39:31 PM

akp yi başka bir partinin bitirme ihtimalinin olduğunu pek düşünmüyorum. akp yi bitirirse akp bitirir.

başkanlık yarışında da abd nin veya fetönün veya avrupa ülkelerinin desteğini almadan tayyibin karşısına çıkamaz.
Nevzat
Member
**

Activity: 97
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
September 03, 2017, 11:45:23 PM

meral akşenerin başarılı olacağını düşünüyorum çünkü onun da fetöyle dirsek teması var.
Bunu herkes söylüyo twitterda filan kaç defa gördüm bilmiyorum. Fakat bunu kanıtlar nitelikte bi tane bile konuşma veya fotoğraf söylem görmedim

Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
September 05, 2017, 01:07:32 PM

meral akşenerin başarılı olacağını düşünüyorum çünkü onun da fetöyle dirsek teması var.
Bunu herkes söylüyo twitterda filan kaç defa gördüm bilmiyorum. Fakat bunu kanıtlar nitelikte bi tane bile konuşma veya fotoğraf söylem görmedim

akp de meral akşener de umrumda değil polemik olsun istemiyorum. akp de ilk çıktığı zaman merkezi temsil ediyoruz biz din partisi değiliz diyordu ve açıkça fetöyle beraber yürüyordu.

kanıt olarak emre uslunun fetöcü olduğu açık. tabi bu fetöcü olduğunu kanıtlamaz fetöcüler tarafından sevildiğini kanıtlar. http://cdn.haber10.com/uploads/2017/08/23/7fbaf2bf2c64062c11aef0a4d2f18cec_1jpg.jpeg

https://www.youtube.com/watch?v=VtvhTQQvMiE bu da 4. türkçe olimpiyatlarındaki konuşması fetönün anısını anlatıyor. sonraları çok ünlü oldu ama başlarda türkçe olimpiyatlarına akpden bi arınç falan katılıyodu yıl 2006.

96 97 yıllarında içişleri bakanlığı da var yani kendi dönemindeki kadrolardaki fetöcüler konusunda sorumluluğu da var.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 05, 2017, 01:31:32 PM

Bu kadının feto ile ucundan azıcık bir bağını bulsalar hemen içeri alırlar. Çok büyük risk teşkil ediyor akp için. son 1 yılda eminim defalarca aramışlardır açığını ama bulamadılar. Yada buldular ama içeri alamıyorlar.Çok sağlam arkası var.
Elturko
Full Member

Activity: 140

View Profile
September 06, 2017, 11:09:27 PM

şimdiden fetö yaftası atıldığına göre, bazıları potansiyelini farketmiş. Korkunun ecele faydası yok iktidar olur olmaz bilemem ama siyasete yeni bir soluk getireceği aşikar osman pamukoğlu, koray aydın hamlesinden sonra benim de gönlümü kazandılar

mcoin61
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
September 14, 2017, 09:28:48 PM

merak akşener kaldı bitek o da kazanır dA sahtekar çıkarsa ülke kolay kolay düzelmez.

https://svandis.io/
▲ SVANDIS ⇔ TOKEN SALE Q2 2018 ▲
▲TIMING IS EVERYTHING  ⇔ ALL DATA - ONE PLACE ▲
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
September 15, 2017, 09:41:58 AM

Ben son sanşımız gözüyle bakıyorum şeriattan önceki son durağımız

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 15, 2017, 09:58:13 AM

Bir Chp li olarak bende Akşener'e vericem oyumu.Hayat görüşüm Chp ile aynı ve 7 sülale Chp liyiz.Ancak hiçbir zaman takım tutar gibi parti tutmadım.Hep Chp ye oy kullandım geçen sene gittim Hdp ye attım barajı geçsin Akp tek başına hareket edemesin diye.Ancak ülke bıçak sırtında bir yanda demokrasi karşıtı diktatör rejim diğer tarafta satılmış bir Bahçeli var.Şimdide gidip Akşener'e oy vereceğim sırf Akp&Mhp den kurtulmak için.
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
September 29, 2017, 12:28:24 PM

Turkiyede siyasal hareklerin yukselisi her zaman sıkışmışlıklar doneminde gorulmustur. Buna ornek AKP nin iktidara gelisi olarak gosterilebilir. Fakat Akşener ve ekibi gordugum kadariyla meseleye cok amator yaklasiyor ve halktan cosku, heyecan uyandiran  bir hareket olusturamiyor. Çıkışı ve bitişi hızlı olabilir.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
September 29, 2017, 12:38:31 PM

Evet Çiller gibi olucaksa bekleriz.
http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yeni-parti-icin-kollari-sivayan-aksenerin-a-takimi-belli-oldu-1911298/
Losely
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
September 29, 2017, 01:02:12 PM

umudunuzu bitirmek gibi olmasın ama bu karıdan bir bok olmaz. ya karı 50 yaşında fakat 30 yaşındaki  amatör Lig'de siyaset yapıyor. ne yapacağını o an karar veriyor.
mustafayigittt
Member
**

Activity: 183

View Profile
September 29, 2017, 01:16:20 PM

gerçekten başarılı bulduğum bir siyasetçi yeni kurulan partiyle yeni bir başlangıç yapabilir
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
September 29, 2017, 01:20:12 PM

her kesimden oy alabilecek bi parti oldu. oy atcak parti mi var bahanesi ortadan kalktı.

bizim millet i tanımıyor musun İlla ki bir şeyler bulurlar gene de meyve veren ağacı taşlarlar

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 29, 2017, 07:51:23 PM

Öncelikle böyle bir işe kalkışmak herkesin harcı değil tebrik eder ve saygı duyarım . Seçimler 2019'a kadar yapılırsa  o zamana kadar örgütlenip barajı geçebilir . ama erken seçime gidilirse yeni kurulacak partisi yüksek ihtimalle %5/6 gibi kalarak barajı geçemez diye düşünüyorum . Tarihte bunun gibi çok örnek var ama mevcut seçmenlerin oylarını fazla değiştireceğini düşünmüyorum . Pek ümitli bakmıyorum yani .

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
PelerinliDomates
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 29, 2017, 10:30:32 PM

Meral akşener gerçek bir türk milliyetçisidir mhp tabanı ıile birlikte kurulan yeni partide mhp nin önüne geçmesi umuduyla . tarihe geçen ülkeyi satan durduğu çizgiden sapan bahçeli bu ülke seni unutmayacak
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
September 29, 2017, 10:34:10 PM

umudunuzu bitirmek gibi olmasın ama bu karıdan bir bok olmaz. ya karı 50 yaşında fakat 30 yaşındaki  amatör Lig'de siyaset yapıyor. ne yapacağını o an karar veriyor.
ozaman sızler koyun olmaya devam edın ( % 50 vergılerle sıkılmeye devam edın zam furyası devam etcek artacak koyun kesımlerını savunma dıyerek kandırmakla ) bır sıke yaramayan devlet bahcelı ( sarayın iti olan ) ya da kemal kılıctaroglu gıbı bı bok yapamayanlara oy verın.bu kadın son caremız yoksa 2019 dan sonra gercekten ama gercekten acınacak hale gelcezzz her secımde chp ye attım ama 2019 secımlerınde meral akşenere atıcaz aılecek.
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
October 01, 2017, 09:57:45 AM

meral akşenerin başarılı olma ihtimali oldugunu düşünüyorum çünkü mhpnin tabanı bir değişim istiyo artık bu yeni parti başarılı olabilir bence .

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: