Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:11:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Meral Akşener  (Read 3036 times)
zamozom (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 26, 2017, 11:43:34 AM

Arkadaşlar hepinizi öncelikle iyi forumlar.  

Meral Akşener bildiğiniz üzere yeni parti kuruyor ve partiye MHP'nin  her kesiminden birçok kişi hızla katılmaya başladı.Meral Akşener'e fetö olaylarında bok atmaya çalıştı bazı kişiler ben bu iftiraları tamamen asılsız buluyorum ki şuan da hiçbir kanıt yok.Osman Pamukoğlu'nun da katılmasıyla partinin gelecek vadeden bir parti olduğunu düşünüyorum şahsen sizin fikirleriniz nelerdir?

kazimkartal
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
August 26, 2017, 12:31:05 PM
Last edit: August 26, 2017, 12:49:52 PM by kazimkartal

partiyi bi kursunlar yanındakileri millet görsün bakalım ona göre herkes hareket eder
Ama akp nin yedek lastiği olan mhp zaten fiiilen bitmiştir. Cool
onuda sağoulsun bahçeli emmi yaptı resmen kendi ayağına kurşun sıktı oda farkındada yapacak yok.
adam zaten bekar şimdiki haline bak büyük ihtimalde hastalıkda var tipindne belli. Huh
çoluk yok çocuk yok hayattan beklenti yok.
Gittiği yere kadar gider diyor kendisi. Wink
Ben ölünce ne mok yerseniz yiyin modunda...
bahçelide ölmeden o partide başkan değişmez....
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 26, 2017, 01:16:27 PM

https://www.youtube.com/watch?v=iP_G467GSow

Meral Akşener partiyi kurduğu anda iktidar onundur. Sadece izleyin görün.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
August 26, 2017, 01:20:53 PM

Bu ülkede her zaman sağ partiler başa gelmiştir ve böyle devam edecek. Şahsım adına bende Meral Akşener'in başarılı olacağına inanıyorum
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
August 26, 2017, 01:22:30 PM

Barajı aşamayacak yeni parti kuruyorlar. Mhp ile el ele baraj altında kalırlar.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 26, 2017, 02:39:01 PM

Barajı aşamayacak yeni parti kuruyorlar. Mhp ile el ele baraj altında kalırlar.

mhp % 99 baraj altında kalacakta bir ihtimal bunların şansı avr barajı geçerlerde geçsede fark etmez.zaten meclisin fonksiyonu kalmayacak 2019da cumhurbaşkanı işi tek başına götürecek.. Roll Eyes
bigbtc82
Newbie
*

View Profile
August 26, 2017, 02:46:08 PM

Kurtuluş akşener de ben inanıyorum zaten chp nin oyu standart %26 akşener partisi cikiş yaparsa güzel şeyler olucak
kriptol0rd
Newbie
*

View Profile
August 26, 2017, 02:46:25 PM

Ülkemizde bir şeylerin değişmesi için başkanlık seçiminde kazanmaları lazım o da akp varken imkansız değişen birşey olmayacak dolayisiyla
kriptol0rd
Newbie
*

View Profile
August 26, 2017, 02:47:46 PM

Kurtuluş akşener de ben inanıyorum zaten chp nin oyu standart %26 akşener partisi cikiş yaparsa güzel şeyler olucak
CHP MHP'nin hatri sayılır bir kısmı buraya kayarsa neden olmasın
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
August 27, 2017, 12:18:42 PM

Partiye Mhp'den ne kadar insan katılırsa katılsın Akp'nin gölgesinde kalacak gene ve değişen birşey olmayacak

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 27, 2017, 12:26:43 PM

akepe 16 sene once nasıl basa geldıyse Merak aksener de basa gelecektır. mhp nın chp nın akepeden de bır ksım oy cok rahat alacaktır. %51 oyu herhangı olumsuzluk yasamazlarsa muhakkak alacaktır meral hanım kısmetse.ben chplıyım ama kemal gitmedıgı surece oy vermıycem artık böle dusunen vatandaslarda az degıl
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
August 27, 2017, 12:35:57 PM

Mevcut iktidardan kurtulmak için Atatürk ilkelerine bağlı olan, benim ve ailemin hayatına karışmayacak, terör örgütü sözcülüğü yapmayan ve iktidar olma potansiyeli olan herhangi bir partiye oyumu verebilirim.
Buna komunist partiler, turancı partiler ve Meral Akşenerin kurduğu partide dahildir.
zamozom (OP)
Newbie
*

View Profile
August 27, 2017, 02:45:02 PM

Mevcut iktidardan kurtulmak için Atatürk ilkelerine bağlı olan, benim ve ailemin hayatına karışmayacak, terör örgütü sözcülüğü yapmayan ve iktidar olma potansiyeli olan herhangi bir partiye oyumu verebilirim.
Buna komunist partiler, turancı partiler ve Meral Akşenerin kurduğu partide dahildir.

aynı görüşteyim seninle kardeşim biraz zeki ve bilimin içinden gelmiş açık görüşlü kişiler lazım memlekete
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 28, 2017, 08:32:09 AM

AKP nin çıkışına baktığımızda 2002 yılında toplu istifalar gelmişti Mesut Yılmazı Tansu Çilleri bunlar bir anda yok oldular ve sadece istifa etmeyen sağ parti lideri Devlet Bahçeliydi sonuç olarak bu AKP ye hep yaradı sağın tüm oylarını aldılar tabi bunda Devlet Bahçelinin katkılarını unutmamak lazım , şimdi Meral Akşener sağda bir güçlü parti kurar ve bu partinin temsilcileri tanınan güvenilen insanlar olursa çok destek alacağını düşünüyorum.
c-none
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 28, 2017, 08:55:25 AM

El ele verip RTE'i başkan yapacaklar başka bir şey olmayacak.

Meral Akşener geçmişte denendi, Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek var mı?
Tüm siyasetçilerimiz aynı oluşuma hizmet ediyor. Vatandaşı gerçekten düşünen 1 tane yok aralarında...
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
August 28, 2017, 01:27:19 PM

Meral AKŞENER'in başarılı olacağını düşünüyorum.Merkezde güçlü bir  parti eksiği vardı o boşluğu dolduracaktır.Eğer söylemleri daha kucaklayıcı ve geleceğe yönelik olursa AKP'yi çok zorlayacaktır.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
August 28, 2017, 01:36:45 PM

meral akşenerin başarılı olacağını düşünüyorum çünkü onun da fetöyle dirsek teması var.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
August 28, 2017, 01:55:10 PM

meral akşenerin başarılı olacağını düşünüyorum çünkü onun da fetöyle dirsek teması var.

Bununla ilgili net bulgular var mı yoksa tamamen spekülasyon/algı oyunu mu?
Ben başarılı olacağını sanmıyorum ama fetö bağlantısı olduğuna dair bir kanıt görmedim şimdiye kadar. Aydınlatırsan iyi olur.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
August 28, 2017, 06:56:30 PM

Basarili olacagini dusunuyorum gorus olarak farkli olsakta durusunu takdir ediyorum

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
August 28, 2017, 09:58:41 PM

nerden bılıon amk yanında mısın ? havuz medyası gıbı fetonun partısının adı bellı oldu gıbı salakca seyler söleme burda.madem fetöcu al ıcerı  mk neden dısarda yemıo mu yoksa sebep ne fetöcuyse neden ıcerde degıl acıklasan amk ? göt korkusu zor sıkecek hepsını korku ondan mk
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: