Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:52:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13229 times)
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 09, 2017, 10:53:46 AM

bu tokenlerin kilidi ne zaman açılcak ! şuanda işlem yapılmıyor
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 09, 2017, 11:11:09 AM

bu tokenlerin kilidi ne zaman açılcak ! şuanda işlem yapılmıyor

ico sona erdikten sonra işlem yapabileceksiniz. yani yaklaşık 1 hafta daha beklemek gerekiyor.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 06:03:49 AM

Bu hafta oldukça hızlı bir çalışma sağlamış bounty ' i yöneten arkadaş . Token satışının bitmesine 6 günlük bir süreç daha var son 1 - 2 günde yatırımın hızlanacağını düşünüyorum .
anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 10, 2017, 07:05:49 AM

ICO bitmesine 6 günden fazla var geri sayıma göre. Birileri dayanamayıp, yüksek miktarda yatırım yapabilir. Ekip' de son günlerde elinden gelen özeni gösterecektir daha fazla yatırım alabilmek için. Güzel yatırım aldı zaten bir 5-10K ether daha koysa üzerine mükemmel olacak herkes için. Örneğin ben Eth olarak biraz kar ettim şu son dalgalanmada. Ufak da olsa katılmayı düşünüyorum son anı bekliyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
October 10, 2017, 07:24:04 AM

debit card projeleri direk düşüş yaşıyor ama sonrada dayananlar en azından 2x yapmış oluyor bende 6 ay tutcam sonra ne kadar olursa o sevieden satarım artık evlenme durumuna son verdim evlendiğimiz coinler dürekli sikti Smiley
Joshuar
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

eidoo wallet

View Profile
October 10, 2017, 09:14:34 AM

Change'nin başarılı olacağına inanıyorum çünkü her kart projesi iyi veya kötü prim yaptı. Change aynı zamanda bir kriptopara bankası olacağını iddia ediyor ve E-estonya sayesinde gerçek bir şirket olarak Singapur'da kurulmuş.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 10, 2017, 10:39:46 AM

İlk zamanlarında daha mı aktifdi acaba ekip ? son günlere girerken ekibin aktifliği kayboldu gibi . belki de haberleri ben kaçırdım .

Son zamanı bekleyeceğim bende yatırım yapmak için . Çok rahat bir şekilde 70 K ya dayanacak gibi bir his var içimde .
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 10, 2017, 10:46:40 AM

Ben inanmiyorum son gunlerde bir degisiklik olacagina. Eth. Ucuzlasa belki yatirim artabilirdi ama bonusda bitmisken kimsenin yatirim yapacagini dusunmuyorum.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 08:50:39 PM

Arkadaşlar imzasından ne kazanırız bilen var mı ?

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

1000 puan ne kazandıracak bize ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 10, 2017, 09:01:01 PM

3 Haftadır imzasındayım 3 haftada 250 şerden ortalama 750 puan kazanmısım . Bu haftada 250 gelse düz 1000 diyelim .

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 09:02:28 PM

Toplam token sayısının %0.4'ü imzaya ayrılmış. Totalde bunun ne kadar token ettiğine bakıp kendi stakenizin de total stakenin yüzde kaçı ettiğine bakıp ona göre bölmeniz lazım ayrılan token sayısını. Zor iş yani ya kendiniz uğraşacaksınız ya da 1 hafta daha sabredip yöneticinin hesabını bekleyeceksiniz.

Ölme eşşeğim ölme . İlk 10 15 içindeyim total'de . İlk imzan 1000 1500 tl atsa razıyım Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:25:28 PM

Ödül dediğin böyle hesaplanır adamlar haftalık stake olarak herkesin hakkını güncel bir şekilde verdiler, işlerini sona bırakmadılar. Bu tarz titiz çalışan adamların token piyasaya çıktıktan sonrada titiz çalışacaklarına inanıyorum. Bu herifler tokeni iyi yürütür, hem kart hemde banka olarak diğer kriptopara kartlarından farklarını ortaya koydular.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 10, 2017, 09:28:11 PM

%20 imzaya ayrildi yalnisiniz var.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 10:11:16 PM

Topluluğu ödüllendirmek için, tüm Change coinlerinin %2'sini Bounty programımıza ayırdık. Ödülller katılımcıların arasında topladıkları puanlara oranlanarak dağıtılacaklar.

Ödüller:

%30 - Twitter
%20 - Bitcointalk imzaları
%5 - Bitcointalk çevirisi ve moderasyonu
%15 - Youtube
%15 - Blog
%10 - Whitepaper ve diğer dökümanların çevirileri
%5 - Newsletter üyelikleri

Hocam sanırım % 2 bounty'e ayrılmıs bize % 2 nin % 20 si verilecek oda 0.4 yapar . Sanırım onu söyledi arkadaş .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 10, 2017, 10:23:05 PM

Ben inanmiyorum son gunlerde bir degisiklik olacagina. Eth. Ucuzlasa belki yatirim artabilirdi ama bonusda bitmisken kimsenin yatirim yapacagini dusunmuyorum.

Valla o konuda yanılıyorsunuz . Vakti zamanında PBT ' de aynı olay oldu . 3 BTC tamamlandı . Sağlam bir arkadaş mecburen 5 BTC şeklinde toparlamıştı kalan tokenleri . Change ekibinin son gününde sağlam bir yatırım alacağına inanıyorum . He tabi elimizde bir kanıt yok ama şu ana kadar aldığı yatırımlar gerekli cevap olacaktır .
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 10:38:51 PM

Topluluğu ödüllendirmek için, tüm Change coinlerinin %2'sini Bounty programımıza ayırdık. Ödülller katılımcıların arasında topladıkları puanlara oranlanarak dağıtılacaklar.

Ödüller:

%30 - Twitter
%20 - Bitcointalk imzaları
%5 - Bitcointalk çevirisi ve moderasyonu
%15 - Youtube
%15 - Blog
%10 - Whitepaper ve diğer dökümanların çevirileri
%5 - Newsletter üyelikleri

Hocam sanırım % 2 bounty'e ayrılmıs bize % 2 nin % 20 si verilecek oda 0.4 yapar . Sanırım onu söyledi arkadaş .

Satilan tüm coinlerin %0.4'ü ha ok o oldu pardon Smiley
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 12, 2017, 12:57:21 PM

Ödül dediğin böyle hesaplanır adamlar haftalık stake olarak herkesin hakkını güncel bir şekilde verdiler, işlerini sona bırakmadılar. Bu tarz titiz çalışan adamların token piyasaya çıktıktan sonrada titiz çalışacaklarına inanıyorum. Bu herifler tokeni iyi yürütür, hem kart hemde banka olarak diğer kriptopara kartlarından farklarını ortaya koydular.

İmza kampanyasıda bir sıkıntı yok fakat Twitter almış başını gitmiş . Onun altından nasıl kalkacaklar acaba . Sosyal medyası çok tutulan projelerden birisi malum . Oranın hesabı çok zor açıkcası . Bakalım onunda altından kalkabilecekler mi ? Bu zamana kadar profesyonel bir şekilde getirdiler . İnşallah sonrası da gelir .
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 12, 2017, 01:06:48 PM

Ben esas blogu ne yapacaklar merak ediyorum, en son 300 blog vardı, kuşa dönecek ödüller
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 01:52:38 PM

İmzasından iyi para geleceğini düşünüyorum ben . 150 200 kişi var ama benim kadar stake alan kişi sayısı az . En azından 1000 tl bile iyi bir rakam olur benim icin 4 haftada .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 03:31:10 PM

İmza kampanyasıda bir sıkıntı yok fakat Twitter almış başını gitmiş . Onun altından nasıl kalkacaklar acaba . Sosyal medyası çok tutulan projelerden birisi malum . Oranın hesabı çok zor açıkcası . Bakalım onunda altından kalkabilecekler mi ? Bu zamana kadar profesyonel bir şekilde getirdiler . İnşallah sonrası da gelir .

Twitter stakeleri artik dogru hesaplanmiyor yeni girenlere 30 stake verip birakiyorlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: