Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:14:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13232 times)
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 08:00:56 PM

Biz de alamadık, alamayan baya bir insan var. 24 saat içinde gönderecekler mi göreceğiz bakalım.
Şu anda fiyatı pek iç açıcı görünmüyormuş. O yüzden panik havası yok.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 06, 2017, 08:23:35 PM

1000 Stake için görülen miktar 227 CAG . Dalga geçmişler resmen . Bu projeden bi halt olmaz ben size söyleyeyim . Az bi yatırım yapılır mı geleceği var diyordum ama bundan sonra hayatta yüzüne bakma . 227 CAG' ıda aldıgım gibi sattım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 06, 2017, 08:26:31 PM

Hırsızlık yapanların projesine ne yatırım yapılır ne ödülü tutarım, fiyatının artacağına ihtimal verdiğim halde düşünmeden sattım yerine waves aldım. Son zamanlarda gördüğüm hep ödüller düşüyordu ama en iyi yamuğu bunlar yaptılar ne itiraz hakkı verdiler ne toplam stake falan bilgi paylaşmadan sessizce gönderir kapatırız konuyu dediler.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 06, 2017, 08:46:47 PM

Kendi kafalarına ateş ettiler. Varsınlar vermesinler ödülleri. 3 kuruş milletin rızkından nasiplenelim mantığıyla koca projeyi hiç etmeye razılarsa buyursunlar. Bu proje bu şekilde çürür. Başka da bir bok olmaz bunlardan da ekiplerinden de.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 06, 2017, 08:46:57 PM

Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Bu arada merak edenler için Change Marketing ve Bounty Sorumlusu:
Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
November 06, 2017, 09:52:54 PM

Bazı arkadaşlar ödüllerini alamamış, özellikle blog ve youtube ödülleri dağıtılmamış gibi gözüküyor. Var mı ödülünü alan?
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 06, 2017, 09:53:39 PM

Evet arkadaşlar, ne yazıkki proje ve bounty yöneticileri sözlerinde durmadılar ve söz verilenin çok altında bir dağıtım gerçekleşti.

Duyuru çevirisi, moderasyon, web sitesi çevirisi gibi görevleri yerine getirmeme rağmen bana gönderilen miktar sadece 476 token.

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

İşi olmayan varsa buyursun youtube reddit twitter facebook alayına change bank scam diye geçiştirsin seo ve takipçi benden!
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 06, 2017, 09:55:55 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Neden herkes bounty yöneticisini hedef belirliyor? Adamlar yazmış şu kadar verilecek diye söz teminat verilmiş eğer gerçekleşmediyse bunun adı dolandırıcılıktır ve proje scam olarak vurgulanabilir.

Açarsın konuyu tüm mağdurlar konuyu açana negatif trust verir tüm sosyal ağlardan scam diye yaygara çıkartılır hak ettilerini bulurlar..

Hocam arkadaşın hatası şurada ödül programında çeviri için %5 pay ayrıldı ve teknik sayfayı yapmamıştı, bence ekip ödülleri tam olarak dağıtılmadı. Şu an dağıtılanlar çeviri ve sosyal medya ödülleri olabilir, hepsini dağıttıklarını düşünmüyorum.

Blog ve Youtube ödülünü alan var mı?

(Edit: çeviri ödüllerinin bile dağıtıldığını sanmıyorum şu an dağıtılanlar sosyal medya arkadaşlar)
ozgr
Legendary
*

View Profile
November 06, 2017, 09:57:49 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Hocam arkadaşın hatası şurada ödül programında çeviri için %5 pay ayrıldı ve teknik sayfayı yapmamıştı, bence ekip ödülleri tam olarak dağıtılmadı. Şu an dağıtılanlar çeviri ve sosyal medya ödülleri olabilir, hepsini dağıttıklarını düşünmüyorum.

Ben sadece imzaya girdim 2 ay tuttum etherscan üzerinden bakınca 50$ yazıyor gerisini bilemeyeceğim.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 06, 2017, 09:58:23 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Ben sadece imzaya girdim 2 ay tuttum etherscan üzerinden bakınca 50$ yazıyor gerisini bilemeyeceğim.

Hocam kontrol ettim, sosyal medya ödülü bunlar kesinlikle imza ya da çeviri değil.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 06, 2017, 10:32:36 PM

Ödülller benimde gelmiş ama çok az gelmiş nedense bounty ödülleri blog falan sosyal medya falanda vardı.
bitpazari
Hero Member

View Profile
November 06, 2017, 10:34:54 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

İşi olmayan varsa buyursun youtube reddit twitter facebook alayına change bank scam diye geçiştirsin seo ve takipçi benden!

İlk konu açılmış bile
https://steemit.com/changebank/@kayaman/change-bank-recent-ico-project-lies-and-rips-off-it-s-bounty-workers-should-they-be-trusted

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 06, 2017, 10:39:00 PM

Banada herkes gibi cok az yollamislar, Bu projeye güvenip bide yatirim yaptim suan canim iki seye skiliyor birincisi bountyden hicbirsey gelmedi ikincisi yatirimim 4/1e dustu. Elimde tutmayi dusunuyordum uzun sure ama zararina satacam egerki bu yalnislarini duzeltmezlerse.
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 06, 2017, 11:25:28 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Arkadasim kimsenin bounty yoneticisini hedef aldigi yok. Bu kisi Change takiminda yer aliyor, pazarlamadan ve bounty isinden sorumlu olan kisi. Oduller soz verilen miktarin beşte biri bile degil.

Bu konuda haklarini aramak isteyen varsa, gitmeleri gereken merciyi de bilmeleri gerekir. Isteyen senin yazdigin gibi sosyal medya uzerinden bir seyler yapar, isteyen hic bir sey yapmaz.

Konuyu acan kisi ben oldugum icin insanlarin hakettiklerini alamamalarindan rahatsiz oldum sahsen
ozgr
Legendary
*

View Profile
November 06, 2017, 11:50:32 PM

Francisco Silva Bernardo
fpsbernardo@gmail.com

Arkadasim kimsenin bounty yoneticisini hedef aldigi yok. Bu kisi Change takiminda yer aliyor, pazarlamadan ve bounty isinden sorumlu olan kisi. Oduller soz verilen miktarin beşte biri bile degil.

Bu konuda haklarini aramak isteyen varsa, gitmeleri gereken merciyi de bilmeleri gerekir. Isteyen senin yazdigin gibi sosyal medya uzerinden bir seyler yapar, isteyen hic bir sey yapmaz.

Konuyu acan kisi ben oldugum icin insanlarin hakettiklerini alamamalarindan rahatsiz oldum sahsen

Arkadaşım ben ne diyorum? Bu adam kendi kafasına göre dağıtıyor sanki yani bi yanlışlık varsa sadece francisco diyerek geçilmez bu tamamen change projesini bağlar.
bitpazari
Hero Member

View Profile
November 06, 2017, 11:55:37 PM

Deseler ki ödülleri düşürdük işte istediğimiz miktar toplanamadı falan bahane uydursalar yine belki katlanan olur haklı bulan olur. Tamamını artık dağıtsalar bile nasıl güveneceksiniz projeye bilmiyorum ben yatırım yapmadım ancak tutmayı düşünüyordum lakin arkadaşla konuştuk satacağını söyledi bende düşündüm tutmanın anlamı kalmadı, fazla yüklenip yatırımcıları tedirgin etmekte manasız ancak işte bunu bile ekibin düşünerek anında açıklama yapmaları gerekirdi herkes bir şeyler soruyor yanıt yok.

Hangi kampanya programı dağıtıldı bu bile belirsiz çok acemice iş yaptıklarını söylerdim ama bence acemilik değil uyanıklık yapıyorlar. Diğer proje sahipleriyle görüştüklerini söylediler, baktılar onlar düşürüyor kendileri de böyle bir hakka sahip olduklarını sandılar. İlk günden itibaren tablolar açıktı son hafta kapattılar sebebi sözde bilgileri kopyalayanlar ödül hırsızlığı yapanlar, dağıtım yapılmadan önce herkes ısrarla tabloyu sordu onlarda ısrarla açmıyorlar halen açmıyorlar diyorlar ki itiraz edebilirsiniz. Neye göre nasıl itiraz hakkımızı kullanacağız? Telegram dan soruyorsun saniyesinde siliyorlar silmeye gelince çok hızlı davrandıkları ortada. Kesinlikle bu bounty işini kim veya ekipten kimler biliyor yönetiyorsa kurnazlığın dibine vurduklarını düşünüyorum. Ödülleri dağıtmaya başlamadan önce neden açıklama yapılmadı ben görmedim duyuru yaptıklarını. Sessiz sedasız dağıtır geçeriz diye düşündüler.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 07, 2017, 12:10:48 AM

Allah bereket versin, 12 dolar kazanmışız 1 ayda. Gidip bi tavuk döner yiyebiliriz

Demiştik haftada 150-200 post kasanlar vardı. onlara çözüm bulmadan kimseye bir şey düşmeyecek adam akıllı diye. Haftada 15 20 post adam akıllı postlar atan kişilere gelen para döner parası. Büyük bir alavere dalavere yaptılar bounty konusunda sizlerle hem fikirim. Bu kadar az göndermelerinin nedeni de hem bu post kasanlar üstünede oynadıkları stake oyunu.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 07, 2017, 12:17:42 AM

Allah bereket versin, 12 dolar kazanmışız 1 ayda. Gidip bi tavuk döner yiyebiliriz

Demiştik haftada 150-200 post kasanlar vardı. onlara çözüm bulmadan kimseye bir şey düşmeyecek adam akıllı diye. Haftada 15 20 post adam akıllı postlar atan kişilere gelen para döner parası. Büyük bir alavere dalavere yaptılar bounty konusunda sizlerle hem fikirim. Bu kadar az göndermelerinin nedeni de hem bu post kasanlar üstünede oynadıkları stake oyunu.

Afedersinizde g*tleri yemiyorsa post başına + stake vermeyecekler . INS ' nin imzasındayım istedigin kadar post at alacağın stake belli . Kimse kimseyi dolandırmaya çalışmasın burda . Hesaplarıma göre 1000+ CAG Almam lazım cebime  227 tane CAG Sıkıştırıp hadi evladım demişler . Bu proje ya adam gibi para öder . Yada dünyanın en iyi şirketleriyle anlaşsın bi halt olmaz . Güya tenx ' in rakibi dimi bunlar ? Tenx nerde change nerde ulan !

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 07, 2017, 12:28:50 AM

Ben bu post kasmak! lafina zaten en basindan beri anlam veremiyorum. Kasmak nedir? Burada yapilan sey bir nevi reklam anlasmasi degilmidir? Daha fazla post atan yada türkce  konusacaksan mesaj gonderen kisi sirketin/projenin daha fazla reklamini yapmistir buda daha fazla ödül almasi/kazanmasi anlamina gelir burada yalnis olan ne? Fazla post atanlarla derdiniz ne? Sende atsaydin. Neyse, Bu terime karsiyim lafinizi ölcüp tartip konusun millette adam sansin ona göre kaale alsin.

Konuya dönecek olursak, Ingilizce ana basliginda dagitimin tamamen bimedigini yazmislar daha yeni basladi dagitimlar gibi konusmalar donuyor bekleyelim bi berraklassin olay sonra yorum yapmak daha dogru olacaktir bana 200 CAG gelmis egerki gelenin hepsi buysa ICO'da yaptigim yatirimida zararina satarim ve cikarim bu projeden 10X yapacagina emin olsamda durmam.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 07, 2017, 12:49:20 AM

Yanlış anlamayın ama ben Change'nin kampanyasında mesaj başı stake verildiğini gördüm zaten spammerler için bir kampanyaydı. Eğer imzadan en iyi ödülü alan kişiyi merak ediyorsanız Türkler'den "anu" çok iyi mesaj kasmıştı, ben adamı kötülemiyorum zaten kurallar belliydi eğer spammer değilseniz bu imza kampanyasına girmemeliydiniz. Ödüller düzgün dağıtıldı diye düşünüyorum, tablolar açıklanınca her şey ortaya çıkar. Herkes stake bazlı aldı ödülünü şimdilik adil gözüküyor sadece kampanya kurallarına yeterince dikkat etmemişsiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: