Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:11:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13214 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 07, 2017, 12:51:40 AM

Yanlış anlamayın ama ben Change'nin kampanyasında mesaj başı stake verildiğini gördüm zaten spammerler için bir kampanyaydı. Eğer imzadan en iyi ödülü alan kişiyi merak ediyorsanız Türkler'den "anu" çok iyi mesaj kasmıştı, ben adamı kötülemiyorum zaten kurallar belliydi eğer spammer değilseniz bu imza kampanyasına girmemeliydiniz. Ödüller düzgün dağıtıldı diye düşünüyorum, tablolar açıklanınca her şey ortaya çıkar. Herkes stake bazlı aldı ödülünü şimdilik adil gözüküyor sadece kampanya kurallarına yeterince dikkat etmemişsiniz.

Bitpazari adlı arkadaşın hesaplarına göre ki kendiside inanılmaz post attı alması gereken para 10.000 tl civarı . Aldıgı para 2.500 tl . Olay paralık değil . Stakelik değil .

Hadi imzayıda geçtim . Sosyal medya ödemeleri bile 4/1 . Orda ne oldu ? Twitter kullanıcılarımı azaldı ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 07, 2017, 12:55:28 AM

Yanlış anlamayın ama ben Change'nin kampanyasında mesaj başı stake verildiğini gördüm zaten spammerler için bir kampanyaydı. Eğer imzadan en iyi ödülü alan kişiyi merak ediyorsanız Türkler'den "anu" çok iyi mesaj kasmıştı, ben adamı kötülemiyorum zaten kurallar belliydi eğer spammer değilseniz bu imza kampanyasına girmemeliydiniz. Ödüller düzgün dağıtıldı diye düşünüyorum, tablolar açıklanınca her şey ortaya çıkar. Herkes stake bazlı aldı ödülünü şimdilik adil gözüküyor sadece kampanya kurallarına yeterince dikkat etmemişsiniz.

Bitpazari adlı arkadaşın hesaplarına göre ki kendiside inanılmaz post attı alması gereken para 10.000 tl civarı . Aldıgı para 2.500 tl . Olay paralık değil . Stakelik değil .

Hadi imzayıda geçtim . Sosyal medya ödemeleri bile 4/1 . Orda ne oldu ? Twitter kullanıcılarımı azaldı ?

Hocam ben sosyal medya için 1500 token aldım çünkü hem takipçi sayım yüksekti hemde bütün tweetleri eksizsiz retweet / favladim, üstüne change için özel tweetler attım. ICO fiyatı eridiği için size ödül az gibi geliyor. 1500 token ico fiyatına 3 eth ediyordu.

Dağıtımı total %2 değilde
sold %2 olarak değiştirmiş olabilirler.

tl bazlı konuşma yapmayalım, davulun sesi uzaktanda duyuluyor.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 12:58:41 AM

Hocam ben sosyal medya için 1500 token aldım çünkü hem takipçi sayım yüksekti hemde bütün tweetleri eksizsiz retweet / favladim, üstüne change için özel tweetler attım. ICO fiyatı eridiği için size ödül az gibi geliyor. 1500 token ico fiyatına 3 eth ediyordu.

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin . Bende ICO Yapayım arkasına bounty vereyim . Diyeyim ki gelin reklamımı yapın her post 40 dolar . Ondan sonra ödüller dagıtırken 10 cent dagıtayım . Olur mu öyle şey ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
November 07, 2017, 01:00:27 AM

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin .

Hile hurda şurada var bak.
Kampanyanın hedeflediği tutar 200k eth idi ama 50k eth topladı
%2 dağılım vardı.

Eğer Total %2 değilde Sold %2 dağıtım yaptılarsa ödül 4'te 1'ine düşmüştür diyorum ama bunu her kampanya yapıyor. Eğer imzadaki arkadaş mesaj kasmasına rağmen o kadar aldıysa gerçekten üzücü olmuş, halbuki bizim Türklerden çok iyi alması gereken üç kişi görmüştüm.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 01:04:42 AM

Kimse kampanya başladıktan sonra birşey değiştiremez . 1 post eksik atsan seni kampanyadan atarlar gözlerinin yaşına bakmazlar .  Değiştirdilerse bile bir yerde duyuru yok şunu yaptık yok . Yapamazlar . ICO Fiyatı erimesi değil ki olay ben hesapladım TL Olarak değik token olarak hesapladım . Bu adamlar bana paşa paşa 1000 TOKEN verecekti. Bu kadar basit . 1000 Tane adam ödül almış 950 tanesi 4 de 1 ini aldım diyor . Hata yok hile hurda yok demeyin .

Hile hurda şurada var bak.
Kampanyanın hedeflediği tutar 200k eth idi ama 50k eth topladı
%2 dağılım vardı.

Eğer Total %2 değilde Sold %2 dağıtım yaptılarsa ödül 4'te 1'ine düşmüştür diyorum ama bunu her kampanya yapıyor. Eğer imzadaki arkadaş mesaj kasmasına rağmen o kadar aldıysa gerçekten üzücü olmuş, halbuki bizim Türklerden çok iyi alması gereken üç kişi görmüştüm.

Açıkca söylüyorum . Change şu saatten sonra kalan ödemeleri dağıtsa bile bir çok kullanıcı tarafından bitirildi . Steemit'te scam konuları bile açılmaya başlandı . Hadi toplasınlar burdan toplayabiliyorlarsa . Tenx bu piyasada alır yürür . Change'de dağıtmadığı imzaları alır bi tarafında oynar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
November 07, 2017, 01:14:11 AM

imzasına girmeyen bi tek ben vardım sanırım bu adamların. ceosu olan genco bana monethanın cesounu hatırlatıyordu. banka projelerinede en başından beri sıcak bakamamıştım,kısaca  çok iyi toplamalarına ragmen bana güven vermiyordu ekip.asıl merak ettigim imzasını taşıyan bir arkadaş günde 40-50 tane mesaj kasıyordu, o arkadaşada 50 dolar vermişlerse çok ayıp olmuş. anuydu nicki galiba.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 03:00:55 AM

Ödülleri kısmak nedir arkadaş kendi kendilerini piyasaya olumsuz reklam ediyorlar adam gibi dağıtsanıza, bakalım ne kadar etkileyecek takipteyim.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 07, 2017, 03:04:20 AM

Eğer ödüllerle bu şekilde oynadılarsa etik değil fakat ödül miktarı yüksek ise bunu düşürebilirler. Tabii düşürebilirler ama önce kullanıcılarına bir açıklama yapmak zorundalar, bu insanlar sizi tanıttı ve bir açıklamaya ihtiyaçları var. Ben artık projelerin katılımcılarını ciddiye aldığını düşünmüyorum zaten fonlama sürecinden sonra fiyatların geldiği nokta ortada.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
November 07, 2017, 06:50:27 AM

siz almışsınız gene 30-50 dolar ben twitterda ilk 5 teydim daha gelen giden bir şey yok Sad zaten oyle bişey gelecekse gelmesede olur.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
November 07, 2017, 10:56:21 AM

Gelmis benim ödül. Bugun tamamlayacaklar bu dagıtım isini anlasılan. Spreadsheetleri hala acmamıslar acmayacaklarmıki
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
November 07, 2017, 11:15:34 AM

siz almışsınız gene 30-50 dolar ben twitterda ilk 5 teydim daha gelen giden bir şey yok Sad zaten oyle bişey gelecekse gelmesede olur.
İlk beşe giren birine de 20-30 dolar göndermezler bence Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 07, 2017, 11:24:35 AM

spreedsheet neden kapalı anlamadım merak ettim kendime bakacaktım girip girmediğimi hatırlamıyorum  Smiley

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
November 07, 2017, 11:58:28 AM

Bende imza kampanyasındaydım bunun, 1 hafta bir kaç post fazla yazmıştım ama geriye kalan haftalarda limitte gittim. Bana gelen 114 CAG token. 8 hafta sürmüştü sanıyorum. Bu süreye 30 dolar para yollayan bu ekibe lanet okumaktan başka yapabilecek hiç bir şeyim yok malesef.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 12:11:17 PM

sadece ımza odullerımı dagıtıldı blog, sosyal medya falan gelen gıden bırsey yok ya dagıtılmadı yada o zaman bıze stake falanda vermedıler anladıgım kadarıyla
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 07, 2017, 12:31:51 PM

Hayır anlamadığım tek mevzu ; Dağıtımlar daha bitmeyi sabırla bekleyin diyorlar . İmza kampayasında dağıttıkları ödül tamamen bir şakadan ibaret . İtiraz hakkını oluşturmuyorlar bekleyin demekten başka net bir açıklamaları yok . Son hafta imza kampanyalarını dahi hesaplamadılar eminim . Aynı stake oranlarında toparlayanla bana gelen eşit değil bunu bile belirtecek bir kişi yok . Kendi kendilerinin kuyularını mı kazıyorlar nedir çözemedim .
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 07, 2017, 12:39:13 PM

Bende imza kampanyasındaydım bunun, 1 hafta bir kaç post fazla yazmıştım ama geriye kalan haftalarda limitte gittim. Bana gelen 114 CAG token. 8 hafta sürmüştü sanıyorum. Bu süreye 30 dolar para yollayan bu ekibe lanet okumaktan başka yapabilecek hiç bir şeyim yok malesef.

Bendeki tabloları verdim önceki mesajıma bakın.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2128181.msg24124206#msg24124206

Sana da çok az göndermişler 1000 üstü gelmeliydi yaptığım hesaba göre, hadi son hafta katılım fazlalığı olduğunu farz edelim en kötü 500 olmalı. Ama normal olarak son haftanın yayınlanan tablosuna göre 1000 üstü. Utanmadan itiraz edin diyorlar herkes itiraz ederse ne anlamı kalıyor kendi yaptıkları hırsızlığın üstünü kapatmak için bounty hırsızlarının adını kullanıyorlar. Ether adreslerini falan vermesinler stake oranlarını verseler ne kadar ödül dağıtıldığını açıklasar buna göre bakar hesaplar itiraz ederiz. Konuya bile girmiyorlar günde bir cevap yazarak sonra offline oluyorlar.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
November 07, 2017, 12:48:10 PM

Kendi akladıkları kara paralardan sonra yatırım gelmemesinden belliydi. Scam bir projeyim diye bağırıyor.
Ödül kampanyasına katılıp boşa uğraşanlara yazık olmuş. Sad

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
November 08, 2017, 11:10:50 AM

Kendi akladıkları kara paralardan sonra yatırım gelmemesinden belliydi. Scam bir projeyim diye bağırıyor.
Ödül kampanyasına katılıp boşa uğraşanlara yazık olmuş. Sad

Yüksek ihtimalle millete kampanyada topladıkları paraları dağıttılar. Teziniz tam da doğru olacaktı ama bir yanlışla kaybettiniz. Token ico'su yaparak para aklanması güç. Singapur bunu yiyip sineye çeker mi hiç ?

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
anu
Legendary
*

Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 08, 2017, 11:14:54 AM

O bir şey değil de herkes anu anu diye geziyor buralarda. anunuzun amına koyayım. Sanki sadece ben kasıntı oldum amq projesinde de diğer TR katılımcıları yattı. Bitpazarı' da kapı gibi kastı, hatta beni report edip 1 hafta banlattı bu forumdan hiç ses ettik mi ? Başka bir eleman benim aldığım stake' i full member hesabıyla aldı. Hepimiz ekmeğimizi peşindeyiz. anu anu diye gezineceğinize siz de kassaydınız, alsaydınız stake'inizi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
November 08, 2017, 11:48:59 AM

pre icosuna katılmıştım, fiyatı düşüncede en azından pre-icodaki bonus ve imzasını taşıdıgım için zararım olmaz diye kendimi kandırıyordum.ödüller dagıtılmış yaklaşık 2 ay imzasını taşıdım ve gelen miktar şaka gibi.itiraz edelimde kime neye edecez? herkes etmiş zaten.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: