Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:31:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13213 times)
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 10, 2017, 01:32:30 PM

Banada 23 tane gelmis. Saka yapiyorlar yada dalga geciyorlar anlasildi Smiley
Yaptığın tüm çalışmalar için mi 23 tance cag göndermişler yoksa yapılan hatanın karşılığında mı 23 tane fazladan göndermişler hocam. Eğer yaptığın çalışma karşılığı 23 cag gönderdilersen cidden kafayı yemiş olması lazım bunların.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 10, 2017, 02:15:45 PM

Yaptığın tüm çalışmalar için mi 23 tance cag göndermişler yoksa yapılan hatanın karşılığında mı 23 tane fazladan göndermişler hocam. Eğer yaptığın çalışma karşılığı 23 cag gönderdilersen cidden kafayı yemiş olması lazım bunların.

500 almistim 23tane daha aldmfull katilmistim buna ama ilk haftadan, 3 tane blog yazdim. Gelen miktar cok cok az.
Peacee
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 10, 2017, 02:22:23 PM

500 almistim 23tane daha aldmfull katilmistim buna ama ilk haftadan, 3 tane blog yazdim. Gelen miktar cok cok az.
Cidden çok az bir gönderim yapmışlar.. Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam. 523 tane cag token nedir. İlk haftadan beri katılmışsınız zaten neyse sağlık olsun hiç yoktan iyidir deyip yolumuza devam etmek gerekir.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 10, 2017, 02:42:34 PM

Size yollamıslar bana onuda yollamamıslar Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 10, 2017, 03:17:09 PM

Cidden çok az bir gönderim yapmışlar.. Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam. 523 tane cag token nedir. İlk haftadan beri katılmışsınız zaten neyse sağlık olsun hiç yoktan iyidir deyip yolumuza devam etmek gerekir.

üstat ne zaman yolladılar acaba? ben şimdi cüzdanı kontrol ettim ama gelen giden bir şey yok. google dökümana bakayım dedim orada da hala kapalı görünüyor. ya işte bu imza işi sürekli böyle. adam gibi bir imza yöneticisi ve proje olmadıkça böyle saçma işler oluyor.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 10, 2017, 03:20:45 PM

Tamamen rezalet bir hale gelmiş Change işi yahu . Gerçekten emek veren arkadaşlara üzüldüm.  Artık iyice çivisi çıkmaya başladı . Yatırımı alan ilgilenmiyor bile bounty ile .. Hele hele artık ICO ' lara girmek tamamen risk taşıyor . Hiç bir açıklama da yapılmadı diye biliyorum ? Sadece form gönderdiniz halen arkasında değiller bu yapılan hataların ..
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
November 10, 2017, 03:28:02 PM

İtiraz formunu henüz doldurmayan varsa doldurmayı unutmasın, mailinize linki gönderildi

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 11, 2017, 08:26:47 AM

ANN konusunda bir arkadaş detaylı bir şekilde elektronik tablo oluşturmuş inceleyebilirsiniz .. Son hafta stake ' leri belli değil sadece.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11075GuYpIjlgeZAGZe0lwkQAOeqaIF66hxVaaglJrv0/edit#gid=901832696

Bizim buradan paylaşan arkadaşlarımız da olmuştu. Buradan daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Arkadaşlar bir şekilde sürekli bu konuyu gün yüzünde tutmamız gerekiyor . Bugün bu tarz bir olay olacak yarın bir gün ICO olaylarına sıçrayacak . Adamların umurunda bile değil . Sanırsın bi biz mutsusuz Smiley Geri kalan herkes mutlu ..
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 11, 2017, 08:52:10 AM

Bende az önce gördüm fazla post davası yapacağınıza ana konuda itirazlarınızı dile getirin, söylemiştim herkese çok düşük gönderdiklerini. 10 da birini alan mı dersin hiç alamayan mı dersin.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 11, 2017, 09:10:26 AM

Ben en çok stakeyi anu almıştı dediğim için neden başkasının tokeninde gözüm varmış gibi davranılmış? Benimde ödülüm eksik ayrıca kampanya kurallarının spam yapılmasını istediğini söylemiştim. Yani kampanya bunu istiyorsa şahıs görevini yerine getiriyor demektir.

Benim almam gereken token sayısı yukarıdaki tabloya göre 4043 adetmiş fakat 1500 adet aldım.

Lethapudi arkadaşım 3 blog, 2 videoya 1400 adet token almış (adaletsizlik)

yine bir Türk arkadaşımız 2 blog yazısı paylaşmış ve hiç ödül almamış.

Evet ortada bir adaletsizlik var, birbirimize saldırmak anlamsız yapılması gereken ana konuda şikayeti dile getirmek ve yöneticiye mesaj atmaktır.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
November 11, 2017, 09:21:17 AM

Bu proje yatırımcısını da destekçisini de pek mutlu etmedi, 5 eth attığım projenin ederi yatırdığının yanına bile yaklaşmıyor. (2875 tane gönderdiler)

Adaletsizliğe rağmen illa alacaksam imzasına girsem daha iyi olurdu benim için...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 11, 2017, 10:43:35 AM

Ödülleri kılıçtan geçirmişler, kimine hiç ödül vermemişler kimine onda birini verirken ötekisine ödülün yarısını vermişler. Bir adaletsizlik olduğu belli ve bence bunu bilerek yaptılar, milleti birbirine düşürürken kendileri bu işten sıyrılmaya çalışıyorlar. Eğer adam akıllı açıklama yapsalardı herkes eyvallah der geçerdi ama bu tür oyunlar yakışmadı hemde 50.000 Ethereum toplamış bir projeye.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 11, 2017, 02:04:50 PM

İtiraz formunu doldurdum . Bazılarına ödeme yapmıslar gene 3 5 bişi bana gelen giden hiçbir şey yok .

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11075GuYpIjlgeZAGZe0lwkQAOeqaIF66hxVaaglJrv0/edit#gid=901832696

Bu tabloya göre 3850 CAG Almam lazım . Bana yolladıkları 227 .

Abicim dalga geçiyosanız geçiyoruz diyin . Bu ne lan ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 11, 2017, 05:23:07 PM

İnsanlara vaatler vererek reklamlarını yaptırıyorlar sonra söylediklerinin yarısını bile yollamıyorlar bedavaya hallediyorlar işlerini. Bu icolar kabak tadı vermeye başladığı gibi bountyleri de aynı onlar gibi tatsızlaştı.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
November 12, 2017, 03:39:46 AM

bu proje benim icolara bakış açımı degiştirmeme neden oldu.
daha öncedende icolarla ilgili çekincelerim vardı ama bardagı taşıran son damlayı bu adamlar sagladı.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 12, 2017, 04:48:21 AM

Ya kardeşim madem ödülü adam akıllı vermeyeceksin neden vereceğim yazıyorsun? Ayrıca şimdi ilgileniyormuş gibi francisco'yu başa getirmişler adam ne maile ne forma geri dönüş bile yapmıyor.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 12, 2017, 06:10:41 AM

Ya kardeşim madem ödülü adam akıllı vermeyeceksin neden vereceğim yazıyorsun? Ayrıca şimdi ilgileniyormuş gibi francisco'yu başa getirmişler adam ne maile ne forma geri dönüş bile yapmıyor.

Haklısın kardeşim insanların aklıyla oyun oynamışlar. İlk başta pm atın demişler, pm atınca mail atın demişler, mail atınca form göndermişler, form gönderince ikinci formu göndermişler, ikinci formu gönderince ise millet boş dönmüş.
anu
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
November 12, 2017, 11:54:59 AM

Bunların yaptığı bu saygısız hareket ellerine yüzlerine patlayacak ben eminim. Milleti keriz yerine koyarak piyasaya "ico yaptık, banka yapacağız" diyemezsin. Yemez bu saatten sonra. Telegram kanalında da 3-5 şakşakcı tutmuşlar laf edenle periyodik olarak dalga geçiyorlar. Yazık.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
November 14, 2017, 08:10:09 AM

Herkes sineye çekti sanırım gelen tokenleri ? Gerçekten yazık . Ben ara ara fitili ateşliyorum ama bir çözüm yolu yok . Halen zaman istiyorlar . Unutturacaklar bounty ' leri amaçları o . Açılan hesaplarda yeni negatif trust atmamızında bir anlamı kalmayacak . Yazıklar olsun herkesin hakkını yediler .Bu saatten sonra bu projeden olumlu bir hareket beklemek zor .
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 14, 2017, 08:48:29 AM

itiraz formunu doldurduk gönderdik, başkada bi yapacak bişey yok, adamlar çöktüler bountylere, ben satıp çıktım gelenleri
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: