Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:31:41 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11909 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 28, 2017, 02:14:46 PM

scam iddiaları ether deltada satıldıgı için mi var? keşke linki paylaşsaydınız.

etherdeltada işleme başlayınca  yoneticiler hemen açıklama yaptı kesinlikle etherden işlem yapmayın diye.projenin ilk başlarındada scam iddiaları vardı ama buna ragmen çok iyi topladı.artık türkce bir başlıgı olduguna göre sanırım daha detaylı bilgileri bu başlıktan toplayabiliriz.topic topic gezmek bi zaman sonra çok zor oluyor.çeviri için teşekkürler bu arada.

Diğer başlığı da takip ediyordum artık bu başlık altında tüm duyuruları ve haberleri paylaşabiliriz. Rica ederim, umarım herkes başlıktan faydalanabilir. Ayrıca telegramda da her gün etherdelta soruları geliyor, ekip etherdelta'dan trade yapılmaması konusunda sık sık uyarı yayınlıyor.

İco ya katılmak istiyorum şimdi ancak Etheryum göndermek için adreslerini göremedim yardımcı olurmusun.

ICO, 19 Eylülde başlayacak. Duyuruları bu başlık altından takip edebilirsiniz

Centra Token (CTR) 5 Ağustos 2017'de Türkiye saati ile 19:00'da satışa sunulacak. ICO'yu aslında temmuz ayı sonunda başlatmayı planlıyorduk ancak teknik sebeplerden dolayı 5 Ağustos'a kadar ertelemek zorunda kaldık. Topluluk satışımızda, oluşturulmuş tüm CTR Token'ların %68'ini satın alınması için sunacağız. Oluşturulan tüm CTR Token'ların %17'sini; bug bounty kampanyası, iş geliştirme, topluluk projeleri, pazar genişletilmesi ve daha fazlası için ayırdık. Geriye kalan %15 Token ise; Centra Techs kurucularına, erken yatırımcılara, uzun vadeli karşılıklı çıkar yaratmak ve tokena bağlılıklarını arttırmak amacıyla çalışanlara ve uzun süreli değer sağlamak için ayırdık.

CTR Token Yapısı
Toplam CTR Token arzı 100,000,000 olacak. 5 Ağustos 2017 tarihinden itibaren ICO sırasında 68,000,000 Tokenı satışa sunacağız. ICO sırasında önceden belirttiğimiz %68 Token 10 Ekim 2017 saat 23:59 (TSİ 11 Ekim 06:59)'a kadar satılmaması durumunda, ICO dönemini sona erdirecek bir duyuru yayınlayacağız.

Burda 5 ağustosda başlıcak yazırda

token satışını linkten takip edebilirsiniz: https://www.centra.tech/token-sale/ şu anda 22 gün kaldı.
Konuda pre-ico başlangıç tarihinden ico bitiş tarihine kadar olan süre belirtilmiş bu yüzden bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 28, 2017, 02:26:33 PM

bu kadar cok rekabet varken hemen hemen aynı işi yapan başka bir coini ico da bu kadar toplaması bana inandırıcı gelmiyor.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 28, 2017, 02:28:37 PM

Basarisiz olan kart projesi goremedim henuz. Kesinlille bu da oyle olacaktir. Monaco 20 dolari gordu. Muazzam bir artis. Centra da bunlara rakip olur.
KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 28, 2017, 02:39:17 PM

scam iddiaları ether deltada satıldıgı için mi var? keşke linki paylaşsaydınız.

etherdeltada işleme başlayınca  yoneticiler hemen açıklama yaptı kesinlikle etherden işlem yapmayın diye.projenin ilk başlarındada scam iddiaları vardı ama buna ragmen çok iyi topladı.artık türkce bir başlıgı olduguna göre sanırım daha detaylı bilgileri bu başlıktan toplayabiliriz.topic topic gezmek bi zaman sonra çok zor oluyor.çeviri için teşekkürler bu arada.

Diğer başlığı da takip ediyordum artık bu başlık altında tüm duyuruları ve haberleri paylaşabiliriz. Rica ederim, umarım herkes başlıktan faydalanabilir. Ayrıca telegramda da her gün etherdelta soruları geliyor, ekip etherdelta'dan trade yapılmaması konusunda sık sık uyarı yayınlıyor.

İco ya katılmak istiyorum şimdi ancak Etheryum göndermek için adreslerini göremedim yardımcı olurmusun.

ICO, 19 Eylülde başlayacak. Duyuruları bu başlık altından takip edebilirsiniz

Centra Token (CTR) 5 Ağustos 2017'de Türkiye saati ile 19:00'da satışa sunulacak. ICO'yu aslında temmuz ayı sonunda başlatmayı planlıyorduk ancak teknik sebeplerden dolayı 5 Ağustos'a kadar ertelemek zorunda kaldık. Topluluk satışımızda, oluşturulmuş tüm CTR Token'ların %68'ini satın alınması için sunacağız. Oluşturulan tüm CTR Token'ların %17'sini; bug bounty kampanyası, iş geliştirme, topluluk projeleri, pazar genişletilmesi ve daha fazlası için ayırdık. Geriye kalan %15 Token ise; Centra Techs kurucularına, erken yatırımcılara, uzun vadeli karşılıklı çıkar yaratmak ve tokena bağlılıklarını arttırmak amacıyla çalışanlara ve uzun süreli değer sağlamak için ayırdık.

CTR Token Yapısı
Toplam CTR Token arzı 100,000,000 olacak. 5 Ağustos 2017 tarihinden itibaren ICO sırasında 68,000,000 Tokenı satışa sunacağız. ICO sırasında önceden belirttiğimiz %68 Token 10 Ekim 2017 saat 23:59 (TSİ 11 Ekim 06:59)'a kadar satılmaması durumunda, ICO dönemini sona erdirecek bir duyuru yayınlayacağız.

Burda 5 ağustosda başlıcak yazırda

token satışını linkten takip edebilirsiniz: https://www.centra.tech/token-sale/ şu anda 22 gün kaldı.
Konuda pre-ico başlangıç tarihinden ico bitiş tarihine kadar olan süre belirtilmiş bu yüzden bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir.

Ben şuan ico ya katılamıyorum yani öylemi ?
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
August 28, 2017, 02:59:29 PM

Basarisiz olan kart projesi goremedim henuz. Kesinlille bu da oyle olacaktir. Monaco 20 dolari gordu. Muazzam bir artis. Centra da bunlara rakip olur.

onları gördükten sonra centra daha çok dikkatimi çekti, icoya kadar para geçecek elime buna yatıracağım

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 28, 2017, 06:02:17 PM

Valla akıbeti monaco gibi olursa yatırımcısına çok iyi bir bırakır, aldığı yatırım önsatış için mükemmel seviyedeydi ve ico da neler göreceğiz allah bilir. yönetim in uyarısı dolayısıyla etherdeltadan almadım, ico başladığında ise duruma göre yatırım yapacağım.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 28, 2017, 07:09:50 PM

Valla akıbeti monaco gibi olursa yatırımcısına çok iyi bir bırakır, aldığı yatırım önsatış için mükemmel seviyedeydi ve ico da neler göreceğiz allah bilir. yönetim in uyarısı dolayısıyla etherdeltadan almadım, ico başladığında ise duruma göre yatırım yapacağım.

Etherdelta`dan neden almiyorsunuz ? 1 dolar altinda buldugunuz zaman alin bence. ICO fiyatinin 1 dolardan asagi olmayacagini tahmin ediyorum bu kadar ilgi gordukten sonra.

BitPi
Full Member

Activity: 142

View Profile
August 28, 2017, 11:38:27 PM

Etherdelta`dan neden almiyorsunuz ? 1 dolar altinda buldugunuz zaman alin bence. ICO fiyatinin 1 dolardan asagi olmayacagini tahmin ediyorum bu kadar ilgi gordukten sonra.

Ben etherdeltadan 1 ETH 400 CTR olarak aldım. Neden yönetim EtherDeltadan alış satış yapmayın demiş anlamadım doğrusu?.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 29, 2017, 08:12:23 AM

Ico bitmeden etherdelta da nasıl satış yapılıyor arkadaşlar birisi açıklayabilirmi
coinler ne zaman basıldı da piyasaya saldılar ben anlamadım yoksa dalaveremı çevriliyor
akbasemre1
Member
**

Activity: 123

View Profile
August 29, 2017, 08:35:49 AM

Hocam basarisiz kart projesi görmedim nedemek simdi ortaya bisey koymadilarki basarisiz olsunlar suan millet milyonlarca dolar yatiriyor bu projelere realitysini dusunmeden degeri artiyor ancak kullanici yetmeyip gelir getirmediginde dipleri gorecek bikere bunca kartin basarili olma imkani yok okadar user base yok ikinci olarak bu kart bana hic guven vermedi yalan yanlis bilgiler yazmislar rakipleriyle ilgili wirex le ilgili yazdiklari 6 ücretmi ne var 5 i yanlis ve yakindan uzaktan alakali deil gercek ücretle wirex sadece bitcoin kullaniyor demis 50 civari coin destekliyor whitepaperina rakipleri hakkında yalan bilgi yazan bir icoya güvenmek bence hic mantikli deil

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
August 29, 2017, 09:13:31 AM

Hocam basarisiz kart projesi görmedim nedemek simdi ortaya bisey koymadilarki basarisiz olsunlar suan millet milyonlarca dolar yatiriyor bu projelere realitysini dusunmeden degeri artiyor ancak kullanici yetmeyip gelir getirmediginde dipleri gorecek bikere bunca kartin basarili olma imkani yok okadar user base yok ikinci olarak bu kart bana hic guven vermedi yalan yanlis bilgiler yazmislar rakipleriyle ilgili wirex le ilgili yazdiklari 6 ücretmi ne var 5 i yanlis ve yakindan uzaktan alakali deil gercek ücretle wirex sadece bitcoin kullaniyor demis 50 civari coin destekliyor whitepaperina rakipleri hakkında yalan bilgi yazan bir icoya güvenmek bence hic mantikli deil

bu kadar para topladıklarına göre millet güveniyor demek ki, tüm kart projeleri birden başarılı olabilir nasıl ki şu an herkes farklı bankanın kredi kartlarını kullanıyorsa bu alanda da herkes farklı tercihler yapabilir veya her karttan kullanabilir bence önü açık proje ve diğer projeler gibi değerlenmemesi için hiç bir sebep yok
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
August 29, 2017, 12:47:14 PM

Bütün kart projeleri yükselişte sanki. Bu da herhalde piyasaya girince ( problem olmaz iste ) fırtına gibi esecek.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 29, 2017, 01:33:00 PM

Pre-salede bu kadar yatırım aldığına göre balinalar kafa göz girmişler projeye. Hiç kazandırmasa bile çılgın gibi bir pump yer o anı yakalarsanız bile çok güzel kar bırakır. Scam olduğuna inanmıyorum. Kart projeleri tutması çok normal kartlar zaten hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Kripto paralarla entegre bir kart çok çok daha kolaylaştırır. Bekliyorum icosunu projeyi takip ediceğim.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 30, 2017, 07:28:58 AM

Geçengün sitesine girdiğimde ico yapılıyor zannetmiştim meğerse pre-icoymuş. çok yüksek bi önsatış gerçekleşti icoda ondan geri kalmayarak son zamanlardaki en iyi toplayan projelerden biri olabilir.etherdelta fiyatları için ise ico fiyatını veya preico fiyatını bilmediğim için yorum yapamıyorum ama en iyisi resmi uyarıları dinleyerek icodan almak bence o yüzden bekleyeceğim.monaco,tokencard ve  tenx benzeri performans gösterecek piyasaya girince sanıyorum o yüzden icodan girenleri üzmeyecektir
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
August 30, 2017, 10:49:07 AM

Çok fazla kart projesi oldu.Diğerleri iyi kazandırmış olabilir ama bir yerde patlayacak.Umarım o proje bu olmaz.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 02, 2017, 10:04:26 PM

Bunun pre ico fiyatı neydi bilen var mı? şu an etherdelta da 0,0038 eth yani 1,25 dolara falan satılıyor,pre ico fiyatı altında mı üstünde mi? duruma göre biraz alım yapmak istiyorum

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
PokerStein1
Full Member

View Profile
September 02, 2017, 10:24:21 PM

Bunun pre ico fiyatı neydi bilen var mı? şu an etherdelta da 0,0038 eth yani 1,25 dolara falan satılıyor,pre ico fiyatı altında mı üstünde mi? duruma göre biraz alım yapmak istiyorum

Pre ico fiyati 1 eth = 400 ctr + 80 ctr bonus.

PokerStein1
Full Member

View Profile
September 03, 2017, 06:52:16 AM
Last edit: September 03, 2017, 07:29:19 AM by PokerStein1

Ico fiyatı açıklanmış sanırım ana konu'da 1 ETH = 200 CTR olacağı söyleniyor. Ayrıca 7 eylül'de Black ve Titanium kartları Amerikalı ve Koreli müşterilerine yollamaya başlayacaklarmış. Eylül sonunda ise diğer ülkelerdeki müşterilere gönderilecekmiş , Pre-ICO'dan girenler çok ciddi karlar elde etmiş gibi duruyor şimdiden , Centra To the mooooon Cheesy

Edit : Evet kesin bilgi slack channel'de kuruculardan Sam'e sordum 1 eth = 200 Centra olacak.

Edit 2 : Pre-ICO'da 50 milyon satılmış , ICO'da toplamda 18 milyon token satılacakmış Almak isteyenlerin acele etmesi gerekecek sanırım.

mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 03, 2017, 08:35:44 AM
Last edit: September 03, 2017, 10:25:48 AM by mirallas

Ico fiyatı açıklanmış sanırım ana konu'da 1 ETH = 200 CTR olacağı söyleniyor. Ayrıca 7 eylül'de Black ve Titanium kartları Amerikalı ve Koreli müşterilerine yollamaya başlayacaklarmış. Eylül sonunda ise diğer ülkelerdeki müşterilere gönderilecekmiş , Pre-ICO'dan girenler çok ciddi karlar elde etmiş gibi duruyor şimdiden , Centra To the mooooon Cheesy

Edit : Evet kesin bilgi slack channel'de kuruculardan Sam'e sordum 1 eth = 200 Centra olacak.

Edit 2 : Pre-ICO'da 50 milyon satılmış , ICO'da toplamda 18 milyon token satılacakmış Almak isteyenlerin acele etmesi gerekecek sanırım.

Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca;
Pre-ico'da 1 Ethereum karşılğında 400 CTR Token verildi. Global forumda %20 bonusla 480 token aldığını söyleyen üyeler var. Genel olarak 1 CTR = 0,0025 ETH e satılmış oldu.
Centra Blue ve Gold kartların ekim ayında gönderilmesi planlanıyor.
PokerStein1
Full Member

View Profile
September 03, 2017, 09:56:56 AM

Bilgilendirme teşekkür ederim ayrıca;
Pre-ico'da 1 Ethereum karşılğında 400 CTR Token verildi. Global forumda %20 bonusla 480 token aldığını söyleyen üyeler var. Genel olarak 1 CTR = 0,0025 ETH e satılmış oldu.
Centra Blue ve Gold kartların ekim ayında gönderilmesi planlanıyor.

Bende 1 Eth = 480 aldım yanlız ICO'da. Ayrıca bir sürede Ethdelta'dan 1 ETH = 500 eth civarı aldım tekrardan.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: