Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:00:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11906 times)
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
November 03, 2017, 03:07:50 PM

alttan toplamak için sanki biraz acele etmişsiniz. bitcoinin durdurulamadığı şu günlerde alttan altcoin toplamak sanki biraz ölü yatırım olur.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 03, 2017, 10:40:06 PM

Yatırımcısını üzen projelerden biri oldu buda artık kart projelerine ve yüksek miktarda yatırım toplayan hiçbir projeye güvenilemeyeceği anlamına geliyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 04, 2017, 01:43:56 PM

8 haftada bountyler dağıtılacaktı. Sadece imzalar dağıtıldı diğerleri için bir haber yok mu ? Devreye onlarda girerse fiyat daha da düşebilir.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 02:54:25 PM

Yatırımcısını üzen projelerden biri oldu buda artık kart projelerine ve yüksek miktarda yatırım toplayan hiçbir projeye güvenilemeyeceği anlamına geliyor.

Arkadaş 1 2 ay içerisinde kazanç neden bekliyorsunuz bu tarz projelerden cidden aklım almıyor. Şu an hangi altcoin uçtu kaçtı da centra'nın fiyatına kafayı taktınız ?

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 04, 2017, 02:57:38 PM

Arkadaş 1 2 ay içerisinde kazanç neden bekliyorsunuz bu tarz projelerden cidden aklım almıyor. Şu an hangi altcoin uçtu kaçtı da centra'nın fiyatına kafayı taktınız ?
Ya ben de sizin gibi düşünüyorum altcoinler hepsi düşüklerde ancak centra bekleneni veremedi ico fiyatının %20sine kadar düştü. Bu hoş olmadı işte, insanlar da haliyle kaçıyorlar böyle şeylerden

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
November 04, 2017, 03:21:45 PM

Daha çok alım fırsatı doğacak gibi görünüyor, bitcoin durmak bilmiyor. Bitcoine olan ilgi biraz olsun azalınca piyasa normale döner ctr da ico fiyatına yakın seyretmeye başlar
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 04, 2017, 03:39:52 PM

Daha çok alım fırsatı doğacak gibi görünüyor, bitcoin durmak bilmiyor. Bitcoine olan ilgi biraz olsun azalınca piyasa normale döner ctr da ico fiyatına yakın seyretmeye başlar
Zaten şuan ico fiyatına gelse insanlar kara geçer çünkü zaten projeye güvenen holderlar icodan aldıktan sonra ortalamayı aşağıya çekmek için düşükten alım yaptılar. İnşallah hayırlısı olur ya

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 05, 2017, 10:53:36 AM

Arkadaslar bosuna telaslanmayın.. Centranın önü açık.. Hele bir kartlar uygulamalar kullanılmaya baslansın sonra yükselmeye baslar.. Exchange de bu ay alphası çıkıcak.. Cbay de aynı sekilde bu ayda çıkması planlanılıyo..
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 05, 2017, 11:56:51 AM

Fiyat olarak biraz kendini düzeltti ama hala çok düşük seviyelerde. Ico fiyatına bile gelmesi biraz zaman alabilir tabi bitcoinin yükselişi ne zaman bitecek o da önemli.

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 05, 2017, 09:06:29 PM

-slip-

Ya ben de sizin gibi düşünüyorum altcoinler hepsi düşüklerde ancak centra bekleneni veremedi ico fiyatının %20sine kadar düştü. Bu hoş olmadı işte, insanlar da haliyle kaçıyorlar böyle şeylerden

%20 sine düştü evet ama her şey daha çok erken Centra için. Son zamanlarda çıkan en iyi kart projesi Centra. Icosuda gayet başarılı geçti. Bu düşüş proje ile yada ekiple ilgili güven eksikliği vs.. den dolayı değil bildiğin BTC nin şov yapmasından, fork muhabbetlerinden. Yılbaşı geçsin, şöyle Q2 Q3 2018 gelsin buraya dönüp fiyatları karşılaştırırız alıntı yaparak.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 07, 2017, 12:25:39 PM

-slip-

%20 sine düştü evet ama her şey daha çok erken Centra için. Son zamanlarda çıkan en iyi kart projesi Centra. Icosuda gayet başarılı geçti. Bu düşüş proje ile yada ekiple ilgili güven eksikliği vs.. den dolayı değil bildiğin BTC nin şov yapmasından, fork muhabbetlerinden. Yılbaşı geçsin, şöyle Q2 Q3 2018 gelsin buraya dönüp fiyatları karşılaştırırız alıntı yaparak.

Ben gerçekten çok büyük şeyler bekliyorum centradan.
Hatta sırtımı yasladım ve bıraktım kendimi.
Şuan yüzde yüz zarardayım.
Ancak zararım centranın uzun vadede yükselmeyecek korkusundan değil.
daha fazla alabilecekken şuan elimde daha az var.
Bekleyelim görelim centra bizi pişman etmeyecektir.
EKİP HARIL HARIL ÇALIŞIYOR.
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
November 07, 2017, 02:59:04 PM

Bu düşüş ekipten kaynaklı değil. Projelerin hepsi birer sarsılıyor fork sonrasına hangisi sağ kalırsa. Ama ICO fiyatının %20nin altına düşmesi gerçekten bir şüphe uyandırıyor. Var mı son zamanlarda ICOlardan kazanç elde eden? Ben göremiyorum açıkçası. Herkes fork sonrası diyip diyip duruyor umarım fork sonrası bütün bu zararlar kendini çıkartacak şekilde bir döneme gireriz.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 07, 2017, 03:20:44 PM

Eğer fork sonrası btc düşmezse kimse btcyi bırakıp altlara yönelmeyecek gibi. Daha da düşebilir altcoinler.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
November 08, 2017, 08:26:40 PM

segwit ertelemesi centraya henüz yansımamış anlaşılan. bi %10 gelir bu akşam
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 08, 2017, 08:56:35 PM

Her altcoinde olduğu gibi Centra'da da bir artış söz konusu. 2018 başlarında bu kartlar yatırımcıların eline ulaşıp kullanıma geçildiğinde daha da değerlenmesi muhtemel
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 08, 2017, 09:45:24 PM

Her altcoinde olduğu gibi Centra'da da bir artış söz konusu. 2018 başlarında bu kartlar yatırımcıların eline ulaşıp kullanıma geçildiğinde daha da değerlenmesi muhtemel

bu kart projeleri iyi yatırım alıyor ama işin reele dönüşmesi aşamasında nedense sorun yaşanıyor. kartlar dağıtılıp faaliyete geçmeden bu ve benzeri coinler istikrarı yakalayamaz ama belirttiğiniz gibi sene başında hareketlilik olur ve oradan kazanmak mümkün.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌