Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:36:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] AirToken | Mobil Data Erişilebilirliği | ICO 5 Ekim  (Read 2742 times)
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 10:44:24 AM

Hangi projeye bakacağımı şaşırdım.Her gün yeni bir proje geliyor.Okumaktan beynim sulandı Smiley

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
August 30, 2017, 01:46:52 PM

Hangi projeye bakacağımı şaşırdım.Her gün yeni bir proje geliyor.Okumaktan beynim sulandı Smiley

Valla benim içinde aynı durum geçerli, o kadar çok proje varki hangisinin imzasına gireceğimi şaşırdım. Airtoken girsem sylon varmış şimdi bütün forum girer şimdi bountysine. Diğerlerine bakıyorum Ya şartlar iyi değil ya da kaçırmış oluyoruz bazı şeyleri. İyi proje yakalamak zor Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 30, 2017, 03:45:24 PM

Bunun imza kampanyasını sylon yonetıyormuş şimdi o çogu başlıktakı mesajı saymıyor
katılımcı sayısına bakmadım ama girecek arkadaşlar var ingilizce konulara yazmanız gerekıyor haberınız olsun

Aynen öyle bir durum mevcut bu bounty'de de. Katılımcıların kuralları dikkatli okuması önemli en başında.

O kadar ciddi bir talep var ki çok çeşitli ICO'lar görüyoruz. Birkaç ay öncesinde böyle bir durum yoktu mesela son 2-3 aydır ciddi artık oldu.

Valla benim içinde aynı durum geçerli, o kadar çok proje varki hangisinin imzasına gireceğimi şaşırdım. Airtoken girsem sylon varmış şimdi bütün forum girer şimdi bountysine. Diğerlerine bakıyorum Ya şartlar iyi değil ya da kaçırmış oluyoruz bazı şeyleri. İyi proje yakalamak zor Smiley

Girin bir tanesine gitsin bence bu kadar kafaya takmayın. Okuyun gözünüze hoş gelen, ekibi iyi olanlardan birisini seçin gitsin bence.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
September 05, 2017, 12:08:20 AM

Whitelist'e ilişkin detaylar da ICO öncesinde resmi olarak açıklanmış bulunuyor.

https://twitter.com/airtoken/status/904448251490959366

https://medium.com/@AirFox/airtoken-white-list-announcement-de86aa3113d4

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
September 06, 2017, 12:50:23 AM

Arkadaşlar, genel olarak pek bir güncellememiz bulunmuyor şimdilik.

İlgili arkadaşlar projenin kanallarına abone olabilirler, linkleri paylaşalım tekrardan.

Slack     |     Reddit     |     Blog     |     Telegram     |     Twitter     |     Email

AIRFOX         |         Harvard Launch Lab
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
September 11, 2017, 10:34:46 PM

14 Eylül 2017 AirToken whitelist için güncelleme mevcut arkadaşlar.

https://twitter.com/airtoken/status/906274690850836481

Youtube ve Reddit Soru-Cevap Etkinlikleri Olacak.

https://twitter.com/airtoken/status/907307760957698049

Ekip ilgili olanları mutlaka Telegram adresine bekliyor.

https://twitter.com/airtoken/status/907309760965251072
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 12, 2017, 07:43:26 PM

Ben bu projenin başarılı olacağına inanıyorum önsatışta süper para topladılar zaten ICO dada başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ayrıca whitelist e kaydolan varsa onlar yarından itibaren önden katılabilecek icoya galiba. sitede whitelist için gerisayım başlamış durumda, bizim forumdan giren olmayacak sanırım pek tepki yok projeye karşı
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 13, 2017, 12:01:10 AM

Ben bu projenin başarılı olacağına inanıyorum önsatışta süper para topladılar zaten ICO dada başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ayrıca whitelist e kaydolan varsa onlar yarından itibaren önden katılabilecek icoya galiba. sitede whitelist için gerisayım başlamış durumda, bizim forumdan giren olmayacak sanırım pek tepki yok projeye karşı

Yakın zamanda girilebilecek ve karlı olabilecek bir proje olduğu kanısındayım. Whitelist i kaçırdım ama yarından itibaren sonuçlarını görmek için can atıyorum... 19 unda da bir şansızlık olmazsa icosuna gireceğim.. Kısa zamanda hard cap a ulaşacaklardır bence.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 13, 2017, 04:11:37 AM

en basarili "en kar ettiren" icolardan biri olacakmış gibi bir his var içimde.ekipte bence yeterince etkili duruyor , umarım bu kadar boş ico'nun içinden karlı bir şekilde cıkarız
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 13, 2017, 07:17:20 AM

benimde beklentim olumlu yönde bu proje için, icoya girecek durumum şu an yok ama borsalara çıkınca bi miktar alabilirim bide twittera katılıştım ordanda bişeyler gelir belki. whitelist katılımcılarının ne kkadar alabildiğini görebilirsek ICO içinde bir tahminde bulunabiliriz daha sonra
designerusa
Legendary
*

View Profile
September 18, 2017, 06:14:59 AM

Ico ya 1 gün kaldı.. Uzun zamandır bir ico yu bu kadar sabırsızlıkla beklememiştim. Ekibe ben çok güveniyorum. Projenin fikri bence çok özgün. Pre-sale gibi olursa kısa zamanda ico biter ama bu aralar btc nin seyri etkilermi yatırım almasını göreceğiz.. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte borsalara girdiğinde icosunu en az 2x yapar inancındayım.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 18, 2017, 04:48:32 PM

benimde takipte olduğum proejelerden biri airtoken,ekibi çok güven veriyor önsatışı başarıyla atlattılar yarın icoda aynı başarıyı göstereceklerini düşünüyorum.icoya giremeyeceğim malesef budan daha öncelik verdiğim projelerden dolayı ama ödül kampanyasına katıldık ordan gelenle idare edeceğim
kriptom
Hero Member

Merit: 502

View Profile
September 18, 2017, 07:58:46 PM

Bu proje çok sarmadı beni ama DENT in imzasından 4 ETH almıştım.Benzer projeler.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 19, 2017, 06:23:12 AM

centra ile birlikte başladı icosu.twitter için başvurmuştum geç kalmışım sanırım. twitter için kısıtlama koymuşlar.
Jakez
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
September 19, 2017, 06:26:59 AM

ico başlamış deniyor ama sitesinde herhangi bir sayaç falan göremedim takip edeceğimiz bi adres falan var mı?
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 19, 2017, 06:45:50 AM

yok oyle birsey daha baslamadi nerden duyduysan yanlis bilgi. sayfasina girersen register yerinden whitelist icin kayit aliyorlar henuz ordan kayit olursan baslamaya yakin temasa gececeklerini soyluyorlar.

ico başlamış deniyor ama sitesinde herhangi bir sayaç falan göremedim takip edeceğimiz bi adres falan var mı?
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
September 19, 2017, 12:43:30 PM

dalgamı geçiyor adamlar nedir 19 unda başlayacak dediler ico için şimdi ise ileri tarihe atmışlar. çok küçükte olsa katılacaktım buna whitelist için yüksek miktar istiyorlar

Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 19, 2017, 02:36:17 PM

twitterlarından açıklama geldi ayın 5ine ertelemişler.

https://medium.com/@AirFox/ico-date-moved-to-october-5th-beware-of-scammers-f13a0bc658e9

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
designerusa
Legendary
*

View Profile
September 20, 2017, 09:56:49 AM

dalgamı geçiyor adamlar nedir 19 unda başlayacak dediler ico için şimdi ise ileri tarihe atmışlar. çok küçükte olsa katılacaktım buna whitelist için yüksek miktar istiyorlar

En az 300 dolar istiyorlar. Bu arada neden ico yu ertelemisler bende anlamadim. Kac haftadir bunun icosunu bekliyordum. Whitelist e kaydoldum ama ya ben kacirdim yada daha bilgi gondermediler.. Telefon numarasini istemislerdi kaydolurken, sanirim mesaj atacaklar...
anu
Legendary
*

Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 05:51:06 PM

Kesinlikle yatırımcısını üzmeyecek bir proje olduğuna kanaatim tam. İmzasına girerdim ama Change izin vermedi. Borsalarda fiyatı düşerse toparlarım bir miktar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol