Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:29:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] | STASH | Son Jenerasyon Açık Kodlu Dijital Para Birimi  (Read 2743 times)
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
September 07, 2017, 01:54:27 PM

Imzaya ilk girenlerdenim. Ceviri icinde basvurmustum ama once davranmis arkadas. Guzel bir proje gorur gormez atladım imzaya. Hemen satacaklardir icoda herseyi. Yavas yavas ingilizce laymak gerek herhalde

Walla hocam seni de tepede görünce direk atlayasım geldi projeye zaten. Bu arada avatar da eklemişsin sen ama onunla alakalı birşey göremedim ben bounty sayfalarında...
Benim mi gözümden kaçtı yoksa nedir acaba? Avatar da giymek gerekli midir? Bir bilen cevaplarsa çok iyi olur...

Hocam az önce konuyu bounty managera sordum. Şu anda avatar giyme zorunluluğu olmadığını ve avatar giymenin ek bir getirisinin olmadığını ama yakın zamanda avatar konusunu güncelleyeceklerini/değiştireceklerini söyledi. Herhangi bir zorunluluk getirdiklerinde başlıkta güncelleme yapar buraya da bilgisini atarım.
Şu anki avatarları bu: https://stashpay.io/images/announcement/STASH_Avatar.png Giymek isteyen gene giyebilir.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 07, 2017, 02:48:49 PM

Monetha'dan sonra imzasına katıldım. Umarım buda monetha gibi kazançlı olur. Bir aksilik olmazda daha iyi bir proje denk gelmezse ICO sonuna kadar imzasındayım. Katılan arkadaşlara hayırlı olsun. Bol kazançlı olur inşallah.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 09, 2017, 07:11:33 AM
Last edit: September 09, 2017, 07:25:38 AM by erguse

Imzaya ilk girenlerdenim. Ceviri icinde basvurmustum ama once davranmis arkadas. Guzel bir proje gorur gormez atladım imzaya. Hemen satacaklardir icoda herseyi. Yavas yavas ingilizce laymak gerek herhalde

Walla hocam seni de tepede görünce direk atlayasım geldi projeye zaten. Bu arada avatar da eklemişsin sen ama onunla alakalı birşey göremedim ben bounty sayfalarında...
Benim mi gözümden kaçtı yoksa nedir acaba? Avatar da giymek gerekli midir? Bir bilen cevaplarsa çok iyi olur...

Hocam az önce konuyu bounty managera sordum. Şu anda avatar giyme zorunluluğu olmadığını ve avatar giymenin ek bir getirisinin olmadığını ama yakın zamanda avatar konusunu güncelleyeceklerini/değiştireceklerini söyledi. Herhangi bir zorunluluk getirdiklerinde başlıkta güncelleme yapar buraya da bilgisini atarım.
Şu anki avatarları bu: https://stashpay.io/images/announcement/STASH_Avatar.png Giymek isteyen gene giyebilir.

Teşekkür ederim hocam. Ana bounty başlığında paylaşmışlar avatar ve imza kurallarında değişikliğe gidilmiş. 4 ardışık hafta imzada kalmak yeterlidir diye. ama isteyen sonuna kadar kalıp stashlerini artırabilir.
Ben avatar'ı noolur nolmaz diye yine de giyineyim de. Bu sefer de bu projeye güvenelim bakalım. Minimum 4 hafta buradayız. Beklentim iyi olacağı yönünde. sonuna kadar bile kalınabilir.

Bu da ana konuya atılan mesaj...

Hello crypto friends, we have taken your feedback on board and have decided to relax the rules. You will now only be required wear the STASH signature and avatar for 4 consecutive weeks. Of course the longer you wear the signature the more stakes your will receive.

Congratulations to those that have signed up, as you can see so far you will be sharing an outrageously massive amount of stash tokens!! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Q89Vg2MsvuRDtXJTbq9UTipovi8avymeXP3GI2OfY0I
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 09, 2017, 08:04:57 AM

Teşekkür ederim hocam. Ana bounty başlığında paylaşmışlar avatar ve imza kurallarında değişikliğe gidilmiş. 4 ardışık hafta imzada kalmak yeterlidir diye. ama isteyen sonuna kadar kalıp stashlerini artırabilir.
Ben avatar'ı noolur nolmaz diye yine de giyineyim de. Bu sefer de bu projeye güvenelim bakalım. Minimum 4 hafta buradayız. Beklentim iyi olacağı yönünde. sonuna kadar bile kalınabilir.

Hello crypto friends, we have taken your feedback on board and have decided to relax the rules. You will now only be required wear the STASH signature and avatar for 4 consecutive weeks. Of course the longer you wear the signature the more stakes your will receive.

Congratulations to those that have signed up, as you can see so far you will be sharing an outrageously massive amount of stash tokens!! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Q89Vg2MsvuRDtXJTbq9UTipovi8avymeXP3GI2OfY0I

Evet hocam, güncelleme yapmışlar;
Avatar da giyilmesi gerekiyor artık. Avatar ve imzayı peşpeşe olmak üzere minimum 4 hafta taşımak gerekiyor. Ayrıca haftalık 10 post üzerine çıkanlara o hafta için ekstra 10 stake verilecek.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 09, 2017, 04:16:56 PM

Evet hocam, güncelleme yapmışlar;
Avatar da giyilmesi gerekiyor artık. Avatar ve imzayı peşpeşe olmak üzere minimum 4 hafta taşımak gerekiyor. Ayrıca haftalık 10 post üzerine çıkanlara o hafta için ekstra 10 stake verilecek.

haftalık 10 post uzerınıne bonus verın demıstım bounty sayfasında. bırde local post olayını duzeltmelerı lazım onuda dedım. 15 post localde olacak fılan. bence kafadan hata o. localde olan postları tesvık edeceklerıne local postları yasaklıyolar. ıngılızce bılmeyen bır dunya turk oldugu gıbı aynı sekılde bır dunya rus fransız fılan var.
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
September 14, 2017, 09:06:09 PM

Bizim lokal kısımlar gene iyi ama bazı ülkelerin lokal başlıkları tamamen çöpe dönmüş durumda. Herkes bounty için flood yapıyor. Hal böyle olunca çoğu bounty manager baştan yasağı koyuyor. Stash ta bundan nasibini almış sanırım.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 18, 2017, 05:26:25 PM

öncelikle çeviri için teşekkürler,
takımı ilk incelemeye başladıgımda ne güzel karı-koca yanlarına bi kaç kişi daha alıp projeye kalkıyorlar diye düşünmüştüm,meger abi/kardeşmiş ikilimiz.
ilk globalde görmüştüm projeyi türkçe çevirisi iyi olmuş.

centra/monaco/stash kıyaslamalı bir infografik hazırlıyo bizim tayfa korece olarak. zaman bulursam türkçeye çevirip burada paylaşmayı umuyorum

------------------spoiler---------------------

centra burun farkıyla önde

-----------------spoiler-------------------------
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 19, 2017, 07:53:16 PM

Arkadaşlar imza kampanyasında bir güncelleme olmuş. Haftalık 5'in üzerinde post atanlara haftalık en fazla 25 olmak üzere her post başına ek 1 stake verecekler. Bilgilerinize.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 07:33:07 AM

birbirine yakın projeler çok iyi topladı.bu adamlarda iyi toplar diye düşünüyorum tabii eger piyasada bir açlık varsa kartlara.centra,tenx,monacoya yatırım yapan kişiler bence bunada yatırım yapacaktır.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 06:35:40 PM

Arkadaşlar imza kampanyasında bir güncelleme olmuş. Haftalık 5'in üzerinde post atanlara haftalık en fazla 25 olmak üzere her post başına ek 1 stake verecekler. Bilgilerinize.

Bu güzel bir haber değil. Ekstra stakeler Hintlileri harekete geçiriyor. Sonra kampanyadan %10 alıyorlar tek başlarına.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 07:10:49 PM

cok fahiş bir ödül dagıtım programları var,bu durum bi tek benimi endişelendiriyor?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 20, 2017, 08:49:50 PM

cok fahiş bir ödül dagıtım programları var,bu durum bi tek benimi endişelendiriyor?

yaklaşık yüzde 2 bounty'ye ayrılan rakam. Ben ekibin yüksek oranı kendine ayırmasındansa, bounty olarak dağıtmasını tercih ederim. Geniş bir gruba dağıtılacağı için olsa olsa ilk listelenmede bir dump yaşanır. Proje tuttuysa zaten gene yürür gider.
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
September 24, 2017, 11:45:41 AM

Pre-Sale bugün başlıyor. Çok reklamı geçmese de güzel potansiyeli olan bir proje. Bu debit card sunan projelerden birinden biri iyi patlama yapacak. Stash da bu potansiyeli olan projelerden biri.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 24, 2017, 11:48:05 AM

Pre-Sale bugün başlıyor. Çok reklamı geçmese de güzel potansiyeli olan bir proje. Bu debit card sunan projelerden birinden biri iyi patlama yapacak. Stash da bu potansiyeli olan projelerden biri.

şu an o patlamayı yapan centra olacak gibi, tabi sektör büyük illa ki diğerleride iş yapacaktır bununda kullanımını falan görmek gerkiyor.millet centra cardları kullanmaya başlamış artık videolar gelmeye başladı
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 11:22:54 PM

Pre-sale başladı. yüzde 40 fazla token veriyorlar. 23 saat 37 dk süre var.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 25, 2017, 08:55:56 AM

Pre-sale başladı. yüzde 40 fazla token veriyorlar. 23 saat 37 dk süre var.

An itibariyle son 14 saat.
Ana konusuna da baktım ama toplam yatırılan tutarı göremedim. Ben mi gözden kaçırdım acaba yazılanları. Yok mudur şimdiye kadar ne kadar yatırım topladığını gösteren herhangi bir link acaba?
Nakit sıkıntım olmasaydı girilmeyecek bir pre-sale değil aslında. İlerde değerlenecektir diye düşünüyorum.

Gerçi düşünüyorum sadece. Yaşar dediğimiz 3 günde dip yapıyor ICO'dan sonra ama kısmet bakalım  Cool

kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 27, 2017, 01:26:32 PM

%30 bonuslu pre-sale 3 gün sonra bitecek. ekip nedense toplanan miktarı söylememekte diretiyor 2 gün üst-üste sordum hep aynı cevabı verdiler.iyi gidiyormuş!?!

toplanan miktarı icosu başlayınca açıklıyacaklar.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 08:57:42 PM

Arkadaşlar %30 bonus için son 2 gün kaldı. Ardından bonus oranı %25'e düşecek. Bilgilerinize.

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 29, 2017, 06:40:32 AM

keşke açıklasalar ne kadar satıldığını en azından kafamızda girip girmemek arasında bir fikir oluşur. çok merak ediyorum ne kadar topladıklarını inş çok değildir girmediğimize pişman olmayız.şu ana çoğaldı böyle kart projeleri hepsinde potansiyel var.herkes kendine en uygunu alıp kullanır nasıl herkes farklı kredi kartları kullanıyorsa bu işler içinde farklı kartları tercih edebilir
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 29, 2017, 06:44:11 AM

valla bu icoların hızına yetişemiyorıuz. proje fena gözükmüyor. takibe aldım. başlıkta postum olsun
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: