Bitcoin Forum
June 26, 2024, 08:19:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: Unify Coin  (Read 19163 times)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 04, 2017, 11:27:36 PM

unifyden ne köy olur ne kasaba bekleyenler varsa boşa beklemeyip çıksınlar yazıktır bence ya başka coin mi kalmadı unify nedir Allah aşkına satın kurtulun
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 05, 2017, 05:07:15 AM

Hacim yüzünden hiç güven vermiyor, ama dün haber gördüm güncellemeler yakın gibi, her coin fırsat verir unify daha hareketini yapmadı bence, batacaksa da çıkacaksa da çok iyi kazanma şansı verecektir illa ki.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 05, 2017, 05:20:05 AM

Unify evet ayakları yere çok sağlam basmıyor ben de aynı fikirdeyim. Ancak fikir güzel önümüzdeki günlerde de android wallet ve yeni site yüzü hazırlanacakmış galiba. Bir şeyler olabilir ama bu uzun vadede olacak. Kısa al/satcılar girmesin üzülürler. Üstelik hacim diye bir sey yok genelde alıcılar fiyatın düşmesini firsat bilip azar azar topluyorlar.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
December 05, 2017, 08:20:09 AM
Last edit: December 05, 2017, 04:42:51 PM by Cleverjunta

Unify  hakkında ki kişisel görüşüm  ekibin çok sağlam çalıştığı  değil artık ekibin is başı yaptığı  oluşum aşamasında olduğu. cüzdan güncellemelerinin eksik kalması sorun oluşturması. ortada bir amaç var proje yol başı yapmış ama inanılmaz eksik ve sorunlarla ilerliyor bunun  için ekibe sürekli takviye ve güncelleme ekleme çabasındalar.başlangıç noktasından önce tamamlanması gereken eksikler yeni yeni gideriliyor proje alışveriş için  güvenli ve hızlı bir coin oluşturmak ve kendi sanal pazarıyla da  kitlelere ulaşmak. dediğim gibi cüzdanları ful sorun ile başladı yeteri hacmi yakalayamadı yakalasa bile sürdüremedi. şuan için geçende belirttiğim üzere lefkosa da bir iç giyim firmasında kabulü sağlandı. şuan için cüzdan güncellemeleri ve eklentileri yapılıyor. web sitesi güncellemesi eh iste eklentileri ekleyecekler sanırım cüzdan falan dediğim gibi kısaca ekip is başı yaptı (yeni yeni oluşuyor)ama eksilerden  başladı günceli yakalayıp çıkış yapmaya çalışıyor. bir şeyler olur mu tam olarak ekibi oturtup eksiklikleri giderdiğinde ortaya çıkacaktır şuan için yerinde sayıyor. çöp zarar demek boşunadır ne olacağı yada olmayacağı güncellemelerin sağlıklı eklenip eklenmeyeceği ile alakalı.
sonrası biraz hacim tabi ki Wink tüm bunlara rağmen başlığı açıldığı tarihe nazaran hiç geri düşmediğini de belirtmek isterim.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 05, 2017, 09:27:47 AM

Unify  hakkinda ki kisisel görüşüm  ekibin cok sablam çalıştığı  degil artik ekibkn is basi yaptığı  olusum asamasinda olduğu.cuzdan guncellemelerinin eksik kalmasi sorun olusturmasi, ortada bir proje var proje yol basi yapmis ama inanilmaz eksik ve sorunlarla ilerliyor bunu  icin ekibe surekli takviye ve guncelleme ekleme cabasindalar.proje alisveris ici  guvenli ve hizli bir coin olusturmak ve kendi sanal pazari ilerde kitlelere ulasmak.dedigim gibi cuzdanlari ful sorun   ile basladi yeteri hac i yakalamadi yakalasa bile surduremedi.suan icin gecende belirtigim uzere lefkosada bir ic giyim firmasinda kullanimi saglandi.suan icin cuzdan guncellemeleri ve eklentileri yapiliyor.web sitesi guncellemesi eh iste eklentileri ekleyecekler sanirim cuzdan falandedigim gibi kisaca ekip is basi yapti ama eksilerden  asladi gunceli yakalyip cikis yapmaya calisiyor.bir seyler olurmu tam olarak ekibi oturtup eksiklikleri giderdiginde ortaya cikacaktir suan icin yerinde sayiyor.cop zarar demek bosunadir ne olacagi yada olmayacagi  guncellemelerin sagliklieklenip eklenmeyecgi ile alakali.sonsari biraz hacim tabiki Wink
Hocam bide doğru yazabilseydin çok faydalı olucaktı postun ama yarısını anlamakta zorlandım ben kelimeler eksik vesaire olduğu için:) Updateleri düzgün yaparlarsa ki önceki yazılımcıyla yolları bu yüzden ayırdılar bikaç hafta önce, işler 3 hafta gecikmesine rağmen hala ortaya bişey koymadığı için simonas yolları ayırdık demişti önceki yazılımcıyla, daha heyecanlı iyi biriyle artık çalıştıklarını söylemişti. Bakalım 1-2 aya bunlarda başarılı olurlarsa az çok yukarı atar hacimsiz olmaktan kurtulur.

Arkadaşlar şurdan oy verin unify'a, 50-100 oy daha toplasak başa baş mücadele olacak, girip hesap açın yarım dakika sürüyor isterseniz çoklu hesap açın düzgün mail kontrolü bile yok sallasanız saçma mail adresleri, kayıt olabiliyorsunuz sonra da oy verin, herkes 3-5 tane yapsa zaten birinci olur cex.io ya çıksa hacminde iyi bir artış olur ki bu da fiyata yansır : https://support.cex.io/hc/en-us/community/posts/115003060674-Unify
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 05, 2017, 09:56:25 AM

Unify daki gazlamanın benzeri iota da oluyor. Iotadaki iyi durum ise sadece turkler gazlamıyor. Dolayısıyla tüm marketlerden delist olma sansı yok ama benzer tehlikeyi görüyorum.
Bir coine girmeden önce gaz cümleleri yerine gerçek araştırmalara bakmanızı tavsiye ederim. Buradan cok kişi ders almıştır umarım.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 01:02:03 PM

Unify  hakkinda ki kisisel görüşüm  ekibin cok sablam çalıştığı  degil artik ekibkn is basi yaptığı  olusum asamasinda olduğu.cuzdan guncellemelerinin eksik kalmasi sorun olusturmasi, ortada bir proje var proje yol basi yapmis ama inanilmaz eksik ve sorunlarla ilerliyor bunu  icin ekibe surekli takviye ve guncelleme ekleme cabasindalar.proje alisveris ici  guvenli ve hizli bir coin olusturmak ve kendi sanal pazari ilerde kitlelere ulasmak.dedigim gibi cuzdanlari ful sorun   ile basladi yeteri hac i yakalamadi yakalasa bile surduremedi.suan icin gecende belirtigim uzere lefkosada bir ic giyim firmasinda kullanimi saglandi.suan icin cuzdan guncellemeleri ve eklentileri yapiliyor.web sitesi guncellemesi eh iste eklentileri ekleyecekler sanirim cuzdan falandedigim gibi kisaca ekip is basi yapti ama eksilerden  asladi gunceli yakalyip cikis yapmaya calisiyor.bir seyler olurmu tam olarak ekibi oturtup eksiklikleri giderdiginde ortaya cikacaktir suan icin yerinde sayiyor.cop zarar demek bosunadir ne olacagi yada olmayacagi  guncellemelerin sagliklieklenip eklenmeyecgi ile alakali.sonsari biraz hacim tabiki Wink
Hocam bide doğru yazabilseydin çok faydalı olucaktı postun ama yarısını anlamakta zorlandım ben kelimeler eksik vesaire olduğu için:) Updateleri düzgün yaparlarsa ki önceki yazılımcıyla yolları bu yüzden ayırdılar bikaç hafta önce, işler 3 hafta gecikmesine rağmen hala ortaya bişey koymadığı için simonas yolları ayırdık demişti önceki yazılımcıyla, daha heyecanlı iyi biriyle artık çalıştıklarını söylemişti. Bakalım 1-2 aya bunlarda başarılı olurlarsa az çok yukarı atar hacimsiz olmaktan kurtulur.

Arkadaşlar şurdan oy verin unify'a, 50-100 oy daha toplasak başa baş mücadele olacak, girip hesap açın yarım dakika sürüyor isterseniz çoklu hesap açın düzgün mail kontrolü bile yok sallasanız saçma mail adresleri, kayıt olabiliyorsunuz sonra da oy verin, herkes 3-5 tane yapsa zaten birinci olur cex.io ya çıksa hacminde iyi bir artış olur ki bu da fiyata yansır : https://support.cex.io/hc/en-us/community/posts/115003060674-Unify
Kusura bakma dostum ama anlatmak istedigimi zorda olsa anlatabilmisim en kisa surede editleyecegim o satirlari yazar ben com uzaklara direksiyon basin sallayip bir taraftanda yanimdaki ile fsrkli konuda tartisiyordum uzgunum.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
December 05, 2017, 01:03:54 PM

Unify daki gazlamanın benzeri iota da oluyor. Iotadaki iyi durum ise sadece turkler gazlamıyor. Dolayısıyla tüm marketlerden delist olma sansı yok ama benzer tehlikeyi görüyorum.
Bir coine girmeden önce gaz cümleleri yerine gerçek araştırmalara bakmanızı tavsiye ederim. Buradan cok kişi ders almıştır umarım.
Iotaki farkli teknoloji cok seviyorlar okudugum yerlerde agina kstilacak yeni firmalsr vs vs gundemde bu birazda gazlama degilde teknolojisinin anlasilmasi sonucu deger kazanmaya baslamasi gibi geldi bana yani tamamen basari.YTD.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
December 05, 2017, 01:06:23 PM

Kaçınız Unify Coin hakkında gerçekten fikir sahibi?
bounty den aldığınız 3-5 centlik coin den beklediğinizi alamayınca kötülemek ne kadar kolay.
Bence kemikleşmiş bir kullanıcı kitlesi oluşturmaya başladılar ve zamanla değerini bulacak.
emekleme aşamasında ve fiyatı çok ucuz. Bundan dolayı uzun vadeli olarak ucuzken alıp unutmakta fayda görüyorum.
10k aldım koydum kenara. cüzdana da bağladım her gün 1 - 2 stake geliri var. ilerde para edince satarım mantığındayım.
size de önerim bu olacaktır.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 12:16:06 AM

cex.io da oylamada güzel durumda es geçiyoruz yerinde sayıyor vs vs derken buraya girerse çok büyük bir atılım olacaktır 100m civarı işlemleri olan bir borsada sadece büyükbaş coinlrle birlikte işlem görmesi büyük fark oluşturacaktır diye düşünüyorum girebileceğine tam inanamasamda ardından hitbtc hamleside gelebilir.güzel olabilir her şey.yada reyizin dediği gibi b.. da çıkabilir.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 10, 2017, 01:12:22 AM

Unify ne cex se girer ne de adam olur boşuna beklemeyin arkadaşlar satın çöpten başka bir şey değil bence
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 10, 2017, 06:33:56 AM

Unify ne cex se girer ne de adam olur boşuna beklemeyin arkadaşlar satın çöpten başka bir şey değil bence
Cex sıralamada birinci gibi şuanda, bişeyi takip etmiyorsunuz bari b*k atıp durmayın. Resmen post kasmak için sırayla her coine girip bundan adam olmaz demişsiniz, helal olsun.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 10, 2017, 09:29:59 AM

Unify bitirdi bizi yeter yapacaksa yapsin atilimini biktim beklemekten Cheesy
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 10, 2017, 11:49:22 AM

Web ve android walletlar bitiyormuş sanırım, tweet atmışlar, yeni gelen developer hızlı çıktı baya iyi yapıyor.
Xday123
Member
**

View Profile
December 10, 2017, 01:26:46 PM

Web ve android walletlar bitiyormuş sanırım, tweet atmışlar, yeni gelen developer hızlı çıktı baya iyi yapıyor.

Yapiorda hala dusuyor anasini satayim bu wallet falan ciktiktan sonra da dusmeye devam ederse maalesef komple yandik demektir Sad
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 10, 2017, 01:45:08 PM

Valla bende almısdım sonra pısman olup sattım ama cok yuksekden alanlar halıyle baya fazla oldugu ıcın zararlar cook ha kaç yıl sonra değerlenır bılınmez ama coının bır kere hacmı yook sıfır hacımle ne yapcaklar
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 10, 2017, 02:08:28 PM

unify bir ara aldım baktım pek gitmiyor bende sattım başka coine yöneldim 4x yaptı daha gider dedik baktım iniyor sattım allahtan sattık yoksa zarar yazardı

Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
December 10, 2017, 02:13:16 PM

Hala bekleyen varsa yazık eder kendine bu 15 - 20 cent olur da bu o fiyatlara çıkana kadar zaten başka bir coine o parayı yatırsan yine aynı verimi alırsınız bence çok saçma olur Smiley
Cleverjunta
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 02:50:01 PM

Hala bekleyen varsa yazık eder kendine bu 15 - 20 cent olur da bu o fiyatlara çıkana kadar zaten başka bir coine o parayı yatırsan yine aynı verimi alırsınız bence çok saçma olur Smiley
ben umut gördüğüm için duruyorum beklentim var yola yeni yeni çıkacak diye düşünüyorum da ne alalım mesela ne önerirsin x4-5 yapacak ne var aklında ki?Huh
Xday123
Member
**

View Profile
December 10, 2017, 03:19:32 PM

ben umut gördüğüm için duruyorum beklentim var yola yeni yeni çıkacak diye düşünüyorum da ne alalım mesela ne önerirsin x4-5 yapacak ne var aklında ki?Huh

Vallaha emc2 yi bas bas bagirdilar 1050 satoshiydi almadim 18 19 20 gordu resmen 20x kacirdim varya en buyuk pismanligim bu zamana kadar bu oldu
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: