Bitcoin Forum
May 08, 2024, 01:10:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı  (Read 13342 times)
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
September 07, 2017, 07:16:02 PM

para kazancaz diye taas'in  fon sistemine güvenmeyin arkadaşlar. yani bu konuda cömert olacaklarini nedense düşünmüyorum. bi şekilde bulurlar  yine bi yol. taas'tan para kazanilir  nasil kazanilir adamlar cakal piyasayi iyi biliyorlar şahislari muhtemelen iyi taniyorlar kim ne yapiyor nasil  yapiyor tutarmi tutmazmi biliyorlar.  taas'in eth adresini edini takip edin düzenli ne yapiyorlar ne aliyorlar. hangi projelere ne kadarlik yatirimlar yapiyorlar. token transferlerini inceleyin ne almiş ne sakliyor .ben şahsen öyle yapiyorum en son girdiği 2 3 ico dan   cok iyi kar elde ettim . piyasanin çakildiği 2 gün öncesinde baktim Coindash almişlar ama firsat yaratipda alamadim. o da mesela dün itibariyle sanirim akşama  doğru iyi kar  birakti gerçi hala çikiş yapmadilar ama uzun süreli iyi bekliyorlar kolay kolay cikiş yapmiyorlar tokenleri.
1715130653
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715130653
Reply with quote  #2

1715130653
Report to moderator
1715130653
Hero Member
*

Ignore
1715130653
Reply with quote  #2

1715130653
Report to moderator
1715130653
Hero Member
*

Ignore
1715130653
Reply with quote  #2

1715130653
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715130653
Hero Member
*

Ignore
1715130653
Reply with quote  #2

1715130653
Report to moderator
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 08, 2017, 11:23:48 AM

Son dönemde ciddi olarak Bytecoin ve Siacoin' e yüklenmişler. Eylül ayı içerisinde sürekli alım yapmışlar. Dikkatimi çekti de. Benim her iki coinle alakalı da herhangi bir araştırmam yada bilgim yok.

Ne dersiniz arkadaşlar ? Bunlar alınır mı ? Taascıların bunlardan toparlamasının bir açıklaması var mı ? Para bol diye haybeye sıkıyorlar mıdır var mıdır bir bildikleri bilemedim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
valley365 (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 08, 2017, 03:49:42 PM

Taas alalım o zaman biraz gerçi kasımda fork dağıtım zamanı daha zarar etmeyelim

Evet ne yazıkki TaaS Fund' un her kar payı dönemi bir şekilde Fork' a denk geldi. Eğer BTC' deki yeni fork da Kasım başına denk gelirse bir pump dalgası her şeyi mahvedebilir.

para kazancaz diye taas'in  fon sistemine güvenmeyin arkadaşlar. yani bu konuda cömert olacaklarini nedense düşünmüyorum. bi şekilde bulurlar  yine bi yol. taas'tan para kazanilir  nasil kazanilir adamlar cakal piyasayi iyi biliyorlar şahislari muhtemelen iyi taniyorlar kim ne yapiyor nasil  yapiyor tutarmi tutmazmi biliyorlar.  taas'in eth adresini edini takip edin düzenli ne yapiyorlar ne aliyorlar. hangi projelere ne kadarlik yatirimlar yapiyorlar. token transferlerini inceleyin ne almiş ne sakliyor .ben şahsen öyle yapiyorum en son girdiği 2 3 ico dan   cok iyi kar elde ettim . piyasanin çakildiği 2 gün öncesinde baktim Coindash almişlar ama firsat yaratipda alamadim. o da mesela dün itibariyle sanirim akşama  doğru iyi kar  birakti gerçi hala çikiş yapmadilar ama uzun süreli iyi bekliyorlar kolay kolay cikiş yapmiyorlar tokenleri.

' Fon sistemine güvenmeyin ' telkini tam olarak doğru bir telkin değil. İlk kar payı dağıtımlarında oran biraz düşük olabilir fakat sonrasında ciddi dağıtımlar yapacaklardır. Her biçimde TaaS uzun vadeli bir yatırım aracıdır.

Fon yönetim ekibinin yaptığı al/sat işlemlerini takip edebilirsiniz fakat onlarla aynı işlemleri aynı anda yapamayabilirsiniz. Crypto Audit paneli her gün gün sonunda güncelleniyor. Trade işlemlerini anlık olarak göremiyorsunuz.

Hangi coinler konusunda hodl durumunda olduklarını görebilirsiniz. Yukarıda yazan arkadaşın belirttiği gibi. Byte, Sia gibi koinler ne kadar güvenilir bilemem ama fon bunlardan gerçekten tutuyor.

Gözüme çarpan bazı diğer örnekler;

DGB
ETC
SYS
ARDR
AMP
STRAT
BCN
XEM
NAUT
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
September 09, 2017, 08:48:38 AM

Taas ın kendi sitesinden üye oldum ama walleti buckup ettiğimde bana verdiği adres ve private key farklı yani sitede gözüken adres başka buckup ta verdiği adres başka aynı sorunu yaşayan varmı?
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
September 11, 2017, 10:30:49 AM

TaaS satın almak için uygun fiyatlar da mıyız ?

Son zamanlarda ki btc nin düşüşünden etkilendi yine . 3 $ ' ın altı uygun mudur sizce ?
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 11, 2017, 10:43:46 AM

bence 3 doların altı oldukça güzel bir seviye bana göre
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 11, 2017, 03:39:52 PM

3 USD ve daha gerisine çekilirse ciddi alım fırsatı bana göre de. Bir miktar toparlamayı kesinlikle düşünürüm. Ama çok da olası gelmiyor. 3.5 USD dolaylarını minimum psikolojik sınır yapmış gibi görünüyor.

Dalgalanma olması da çok olası değil, ciddi bir hacim yok çünkü. Liquide sinekleniyor token.

Bu arada bugün bana bir mail gelmiş ekipten. Güncel olayları paylaşmışlar. Proof ve Matchpool ile yaptıkları partnerlik vesaire bahsetmişler. Pek yeni bir gelişme yok.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
September 11, 2017, 03:58:18 PM

Kasımda yeni dağıtımın yapılacağı konuşuluyor. Bu doğruysa gelecek ay yükseliş başlayabilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
September 11, 2017, 07:21:54 PM
Last edit: September 12, 2017, 08:48:25 PM by valley365

Taas ın kendi sitesinden üye oldum ama walleti buckup ettiğimde bana verdiği adres ve private key farklı yani sitede gözüken adres başka buckup ta verdiği adres başka aynı sorunu yaşayan varmı?

Ben TaaS wallet'e erişimimi 2FA sebebiyle kaybettim. Bu sebepten bir test yapamıyorum fakat burayı kullanmaya mecbur değilsiniz. Zaten tavsiye de etmiyorum ben. Kesinlikle full node bir cüzdan tavsiye ederim. Mist gibi fakat Ethereum blockchain datası 170 Gb. veriyi aştığı için internetinizin kotasını bunun için harcamanız pek mantıklı değil. Buna alternatif olarak Myetherwallet kullanabilirsiniz.

TaaS satın almak için uygun fiyatlar da mıyız ?

Son zamanlarda ki btc nin düşüşünden etkilendi yine . 3 $ ' ın altı uygun mudur sizce ?

bence 3 doların altı oldukça güzel bir seviye bana göre

3 USD ve daha gerisine çekilirse ciddi alım fırsatı bana göre de. Bir miktar toparlamayı kesinlikle düşünürüm. Ama çok da olası gelmiyor. 3.5 USD dolaylarını minimum psikolojik sınır yapmış gibi görünüyor.

Dalgalanma olması da çok olası değil, ciddi bir hacim yok çünkü. Liquide sinekleniyor token.

Bu arada bugün bana bir mail gelmiş ekipten. Güncel olayları paylaşmışlar. Proof ve Matchpool ile yaptıkları partnerlik vesaire bahsetmişler. Pek yeni bir gelişme yok.

Piyasa dengeleri bir haberle yada bir söylentiyle tepetaklak olabiliyor. 3 dolar güzel bir alım fırsatı olacaktır tabi ama Kasım forku öncesindeki belirsizlikte durum nasıl gelişir bunu kestiremiyorum.

Uzun vade düşünen yatırımcıyı olumsuzluklar yine çok etkilemeyecektir.

Kasımda yeni dağıtımın yapılacağı konuşuluyor. Bu doğruysa gelecek ay yükseliş başlayabilir.

Haklısınız. Ekim ayı ortalarına doğru bir canlanma bekliyorum ben de. Hele ki kar durumuyla alakalı bir ara açıklama gelirse çok daha iyi olacaktır. Bekleyip göreceğiz artık.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 11, 2017, 08:47:52 PM

merhaba
öncelikle zaman ayırıp sorulan bütün sorulara dürüstçe verdiginiz cevaplar için teşekkür ederim.
 ilk coss konusunda fark etmiştim taasla ilgili paylaşımınızı.şimdide  butun konuyu okuyup gayet yalın bir bilgi oluştu kafamda(daha önce neden hiç dikkatimi çekmedi bu proje o da ayrı bir muamma).henüz bir yatırımım yok ama verdiginiz cevaplar ve düşünceleriniz konuya ilgi duymamı sagladı.bende kendi çapımda küçük bir araştırmasını yapıp yakından takip edecegim bu projeyi.umarım bu tarz bilgiler paylaşmaya devam edersiniz.

valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
September 14, 2017, 07:28:45 PM

TaaS Fund' dan güzel bir haber daha:
Etherparty ile stratejik ortaklık yapıldı.

Haber sayfası: https://medium.com/@Taas/taas-announces-strategic-partnership-with-smart-contract-platform-etherparty-953ef4c56f8e
grkms
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 09:32:06 AM

Ekip iyi çalışıyor . ICO ' sundan bu yana tuttuğum TaaS ' lara inatla dokunmuyor . Ufak bir emeklilik ikramiyesi gibi 3 aydan 3 aya gelmesi cezbedici ..

İleriye yönelik güzel kazandıracak inşallah .
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 15, 2017, 10:53:44 AM

Ekip iyi çalışıyor . ICO ' sundan bu yana tuttuğum TaaS ' lara inatla dokunmuyor . Ufak bir emeklilik ikramiyesi gibi 3 aydan 3 aya gelmesi cezbedici ..

Ne kadar veriyor hocam, hangi sürelerde? % Kaç

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
grkms
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 11:07:40 AM

İlk 3 aylık dilimde token başına 0.28 usd dağıtılmıştı (Kar payının %50 ' si idi). 2. kar payı dağıtım Kasım ayında takriben bi %50 ' lik dağıtım sağlayacaklardır tahminlere göre yine ..

valley365 (OP)
Hero Member

View Profile
September 15, 2017, 07:51:46 PM

İlk 3 aylık dilimde token başına 0.28 usd dağıtılmıştı (Kar payının %50 ' si idi). 2. kar payı dağıtım Kasım ayında takriben bi %50 ' lik dağıtım sağlayacaklardır tahminlere göre yine ..

Zaten her dönemde, dönem karının %50' si dağıtılıyor. Kalan %50' si yeni dönemde yatırım yapmak adına fona aktarılıyor. TaaS bu şekilde kendini geliştiriyor ve fonu büyütüyorlar.

2. fork döneminde BTC kurunda çok ciddi bir düşüş yaşanmazsa dönem karı 1. dönemden muhtemelen daha iyi olacaktır.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 15, 2017, 08:24:41 PM

piyasaların düşüşünde 2.5 dolara kadar ezildi fiyatı bugün. yükselişte çabuk toplandı ama yine de bir korkutmadı değil. kar payı dağıtımı vakti yaklaştıkça fiyatlanacaktır. satış yok, tutmaya devam artık.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 15, 2017, 09:02:01 PM

taas bence güzel kar dağıtacak omg den bayağı kar ettiler yine aldıkları coinler iyi piyasa düzelince banko iyi kar dağıtacak
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
September 16, 2017, 11:07:21 AM

işlemleri güzel gidiyor. kar dağıtımı öncesi fiyatı 5 usdyi görebilir. kar dağıtımınında en az 0.6 usd oldugunu düşünürsek güzel bi kar bırakacaktır.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 16, 2017, 01:01:33 PM

Bana göre Taas treni kalkıyor olabilir kaçırmadan trene binmek lazım.Ben yıl sonunda 10 doları görse bile şaşırmam açıkcası taas için bu kriz anlarında bile ne kadar doğru kararlar verdiklerini görebiliyoruz.  Grin
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
September 16, 2017, 01:34:27 PM

Bana göre Taas treni kalkıyor olabilir kaçırmadan trene binmek lazım.Ben yıl sonunda 10 doları görse bile şaşırmam açıkcası taas için bu kriz anlarında bile ne kadar doğru kararlar verdiklerini görebiliyoruz.  Grin

kar dağıtmadan önce yükselir dağıtırken düşer aynı yerde kalmaz
hatta muhtemelen ne kadar kar dağıtacaksa onu alanlar zararda kalacak hemen öncesinde satanlar yine daha çok kar etmiş olacak

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: