Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:49:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı  (Read 13342 times)
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 17, 2017, 05:56:28 PM

TaaS satın almak istiyorum ama fon zarar ettiğinde patlayacak bir proje, birde uzun vadeli bir proje olduğundan dolayı Bitcoin'in haraketleri TaaS'ın gidişatını çok etkiliyor..
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715014147
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014147
Reply with quote  #2

1715014147
Report to moderator
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 17, 2017, 11:52:26 PM

Erken emeklilik katılım payı diyebiliriz . Smiley 3 aydan 3 aya mis hemen hemen 1.5 ether geliyor . Artı fiyatının artması cabası . TaaS al / satları da akıllı yapıyor . Ben bekliyorum bu girmiş olduğu ICO ' lardan güzel paralar dönecek diye . Bakalım 2 dir ya fork ya segwit mevzularına denk geliyorlar . İnşallah 3. ncüsünde bir haber çıkmaz da daha fazla bir pay alırız.

Valla bu fork sürecinde bile böyle hatrı sayılır kar payı dağıtabildiklerine göre,fork olmadığı zaman token başına kaç dolar dağıtırlar açıkcası çok merak ediyorum.Ben de sizinle aynı dilek içerisindeyim umarım güzel bir dönem olur.

Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 18, 2017, 12:55:59 PM

TaaS'ı ben de takip ediyorum ve gerçekten çok iyi bir yatırım aracı gibi duruyor. Beklentimin yüksek olduğu coinlerden biri. İlerleyen zamanda da yatırımcısını pişman etmeyecek gibi gözüküyor. Kenarda mutlaka tutulmalı.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 18, 2017, 01:38:02 PM

Erken emeklilik katılım payı diyebiliriz . Smiley 3 aydan 3 aya mis hemen hemen 1.5 ether geliyor . Artı fiyatının artması cabası . TaaS al / satları da akıllı yapıyor . Ben bekliyorum bu girmiş olduğu ICO ' lardan güzel paralar dönecek diye . Bakalım 2 dir ya fork ya segwit mevzularına denk geliyorlar . İnşallah 3. ncüsünde bir haber çıkmaz da daha fazla bir pay alırız.

Valla bu fork sürecinde bile böyle hatrı sayılır kar payı dağıtabildiklerine göre,fork olmadığı zaman token başına kaç dolar dağıtırlar açıkcası çok merak ediyorum.Ben de sizinle aynı dilek içerisindeyim umarım güzel bir dönem olur.
2 kar payı dağıtımıda forka denk geldi. şimdi normal piyasada ne kadar dağıtabilecekler bi görelim. umudum 50 cent yukarısından yana. daha düşük dağıtılması durumunda dekrar dump yer.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
November 19, 2017, 11:30:09 PM

2 kar payı dağıtımıda forka denk geldi. şimdi normal piyasada ne kadar dağıtabilecekler bi görelim. umudum 50 cent yukarısından yana. daha düşük dağıtılması durumunda dekrar dump yer.

Bence 3. kar dağıtımı en yüksek kar dağıtımı olacak. Ekip hep bir adım önde piyasadan alım satım yapıyor.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 20, 2017, 08:29:07 AM

Emeklilik icin taas alanlar ileride cok guzel paralar kazanacak ve kazanmis olacak.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 20, 2017, 08:38:19 AM

Taas’a ben de çok güveniyorum en güvendiğim coinlerden biri. Şu an asla satmayı düşünüyorum açıkçası. İleride daha da değerlenecek bence. Taas alan arkadaşların zarar edeceğini düşünmüyorum zaten. Sadece biraz daha bekleyin benden tavsiye.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 20, 2017, 08:46:36 AM

Bence 3. kar dağıtımı en yüksek kar dağıtımı olacak. Ekip hep bir adım önde piyasadan alım satım yapıyor.

bende öyle düşünüyorum bakalım taas yatırımcısıyım şuanda alım döneminde sabitledi fiyatını artık paralarınız varsa satın alın bence
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 20, 2017, 08:47:02 AM

Kar payı dağıtımı sonrası elimdekilerin büyük çoğunluğunu sattım. Biraz tereddüt ederek yaptım bunu ama şundan emindim ki fiyat bir müddet çakılacaktı. Şimdi toparlıyorum yeniden. Belirli bir oranda kar kaçınılmaz oldu. Token sayımı arttırabiliyorum, Ethereum sağolsun.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Baser
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
November 20, 2017, 01:11:58 PM

Taas’a ben de çok güveniyorum en güvendiğim coinlerden biri. Şu an asla satmayı düşünüyorum açıkçası. İleride daha da değerlenecek bence. Taas alan arkadaşların zarar edeceğini düşünmüyorum zaten. Sadece biraz daha bekleyin benden tavsiye.

Taas'ın bende zarar ettirmeyeceğini düşünenlerdenim fakat kar payı almaktansa mesela şimdi alıp dağıtıma 1-2 gün kala satmak daha mantıklı geliyor. x2 yapıyor sonuçta. Verdiği kar payı çok az.
valley365 (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
November 22, 2017, 08:07:53 PM

Fiyat Bitcoin ve Ethereum bazında düşüyor fakat bunun, her ikisinin de fiyat yükselmesiyle alakası var. Dolar bazında kar payı dağıtımı sonrasında 1 dolarlık bir düşüş oldu fakat rakam korunuyor. 1 aya kalmadan fiyatın yeniden toparlanabileceğini düşünüyorum. Hatta Şubat ayına yaklaşırken 10 dolar seviyelerine kadar bir tırmanma yaşanabilir. Bu olursa orta düzey bir hacimle olacaktır.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
November 22, 2017, 09:03:33 PM

Taas şuan fiyatını koruyor. 70 gün sonra kar dağıtımı olacak. Artık zaman azalıyor. Beklentiler büyük.

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
November 22, 2017, 11:53:26 PM

Taas dün 100 btc aldı. Ek bilgi olarak vermek istedim.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 23, 2017, 01:40:27 AM

Taas ekibi takip edebildiğim kadarıyla şuana kadar güzel hamleler yaptı.100 bitcoin aldıklarına göre bir yükseliş bekliyorlar bakalım bitcoin bir fırlama daha yaparsa bu hamlelerinden sonra elimdeki taas miktarını kesinlikle artırırım. Grin
dakota neat
Hero Member

View Profile
November 23, 2017, 06:17:02 AM

bende ufak ufak üstten satttığım taasları toplamaya başlıyorum bakalım nasip ben zaten uzun vadede taas holder olmayı düşünüyorum.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 07:37:58 AM

Taas a herkes çok güveniyor anladığım kadarıyla ama tatmin edici paralar kazanmak için güzel bir yatırım yapmak gerek diye düşünüyorum. Henüz küçük yatırımcı olduğumdan yatırımımı arttırır arttırmaz bir miktar ayıracağım.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 23, 2017, 03:33:48 PM

Taas ekibi takip edebildiğim kadarıyla şuana kadar güzel hamleler yaptı.100 bitcoin aldıklarına göre bir yükseliş bekliyorlar bakalım bitcoin bir fırlama daha yaparsa bu hamlelerinden sonra elimdeki taas miktarını kesinlikle artırırım. Grin

Son 1 aydır ca.taas.fund ' da ki işlemlerini güncellemiyorlar . Keşke güncelleseler de az buçuk takip etsek . Adamların al / sat ları güzel ve kar bırakıyor . Takip etmekte fayda var ..
Baser
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
November 23, 2017, 10:45:45 PM

Son 1 aydır ca.taas.fund ' da ki işlemlerini güncellemiyorlar . Keşke güncelleseler de az buçuk takip etsek . Adamların al / sat ları güzel ve kar bırakıyor . Takip etmekte fayda var ..

Evet oradan izliyorduk ne güzel niye güncellemiyorlar acaba? Al-sat yaparken ca.taas.fund'a mutlaka bakmak gerekiyor. İyi kötü fikir ediniyoruz. Ayrıca adamların elinde hiç Tether yok. Bu Tether olaylarından olabilir mi?
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
November 23, 2017, 10:52:52 PM

Canlı.taas.fund güncel olmasa bile ether adresi güncel. Ordaki hareketler bile cok sağlam kazanc sağlıyor.
valley365 (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
November 24, 2017, 04:44:01 AM

Evet oradan izliyorduk ne güzel niye güncellemiyorlar acaba? Al-sat yaparken ca.taas.fund'a mutlaka bakmak gerekiyor. İyi kötü fikir ediniyoruz. Ayrıca adamların elinde hiç Tether yok. Bu Tether olaylarından olabilir mi?

Sistemi güncelliyor olabilirler. Ben bu konuda Dimitri' den bilgi alırdım fakat ne yazık ki Telegram hesabımı kaybettim. Eğer sorunu çözebilirsem yine bilgi isteyip, sonucu burada paylaşırım. Benim fikrimi soracak olursanız bir güncelleme düşünüyor olabilirler ve bu sebepten güncelleme yapılmıyor olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: