Bitcoin Forum
July 21, 2018, 10:26:05 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO]GET Protokolü | Akıllı Etkinlik Biletleri | Piyasada ilgi gören ürün  (Read 2680 times)
ozgr
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 1004


https://cryptassist.io


View Profile
September 01, 2017, 07:38:39 PM
 #1

                                                                     GUTS, akıllı biletlerin mülkiyetini kaydetmek için blok zinciri teknolojisini kullanan bir biletlendirme platformudur ve GUTS bu şekilde bilet sahtekarlığını imkansız hale getirir. Satın alınan akıllı biletler ancak sabit bir fiyat aralığında yeniden satılabilir ki bunun anlamı (ikincil) biletler için artık rezil fiyatlar olmayacağıdır.


GUTS canlıdır
GUTS Biletlerinin Hollanda’da uygulama üzerinden biletlendirme yapan etkinlik organizatörlerine ödeme yapma özelliğine sahip olan, canlı bir akıllı biletlendirme uygulaması vardır. Kavram kanıtlama ve bir biletlendirme şirketinin geliştirilmesi ve yönetilmesine dair uygulamalı piyasa deneyimi ile tanıtım belgemizde açıklanan GET protokolü tasarlanmıştır. Protokol, kripto veya akıllı sözleşmeler hakkında bilgi sahibi olmaya gerek olmadan, tüm etkinlik organizatörlerinin ve mekan sahiplerinin biletlerine güvenli bir şekilde akıllı bilet özelliklerini eklemesine imkan tanıyacaktır. ICO periyodu sırasında protokolün kendi ERC20 tokeni olan GET satışa sunulacaktır. GET tokeni ve protokolün GET geri satın alım garantisine dair daha fazla bilgi tanıtım belgesinde bulunabilir.Tüm hissedarlar için şeffaflık
GUTS, konu fiyatlandırma olduğunda müşterilere ve alıcılara hiçbir sürpriz yaşatmayan, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş şeffaf bir biletlendirme platformu sunar. Ekranda ne görüyorsan onu alırsın. GUTS, sürece dahil olan tüm taraflar için bilet alma sürecini mümkün olduğunca basit ve yalın tutan, kullanıcı dostu bir platformdur. Blok zincir teknolojisine  ve bunun etkinlik biletlendirme endüstrisine sunacağı imkanlara gerçekten inanıyoruz.


Son kullanıcı için kullanılabilirlik
GUTS bilet platformu, adil kullanım ve iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Müşteriye, kötü niyetli olan herkesten korunan akıllı biletler sunarız. Dahası, müşterilerin sabit bir aralıkta biletlerini kolayca tekrar satabilmesini sağlayan dahili bir takas platformu sunuyoruz. GUTS akıllı bileti asla protokolden ayrılmaz ve böylece her bir müşterinin o etkinliğe adil bir fiyatla erişmesini garanti eder.  


Uluslararası Amaçlar
Şu anda GUTS Biletleri şirketin 2016’nın ortasından Amsterdam’da kurulmuş olmasından dolayı esas olarak Hollanda etkinlik piyasasında aktiftir. Kurulduğundan beri ekip, birden fazla gelişim aşamasını geçmiş ve etkinlik organizatörlerinin geri bildirimlerine dayanarak birkaç pilot etkinlikte çalışarak akıllı bilet uygulamasını geliştirmiştir. GET protokolünün piyasaya sürülmesiyle, GUTS yabancı ülkelerdeki hissedarlara GET protokolünden faydalanarak biletlendirme sistemlerini geliştirme imkanı tanıyarak bu yabancı piyasalara girebilecektir.Cesaretli olun, devrimimize katılın! 


GET protokolü tanıtımı
GUTS Biletleri, etkinlik biletleri üzerinden ikincil piyasada elde edilen aşırı miktardaki karlardan rahatsız olmaktadır. Bize göre, parayı sadece hak edenler kazanmalıdır, insanlara hizmet etmek ve insanları eğlendirmek için bu kadar çaba gösteren kişiler ve etkinlikler kazanmalıdır. Dahası, tüm hayranlar için adil bilet fiyatları istiyoruz. Get protokolünün yürürlüğe girmesi, ikincil bilet piyasasının çürük kısımlarını temizlemeye dair ilk adım olacaktır.


ICO’nun sebebi
Get protokolünün ve bunun öncüsü olan GUTS biletlerinin yatırım teklifine erişirken, insanın aklına şu soru gelebilir, neden bu şirket en baştan fonlamaya ihtiyaç duyuyor? GUTS halihazırda çalışan bir akıllı bilet uygulamasına ve GUTS’ın kendilerine sunduğu hizmetleri kullanan ve bunlar için para ödeyen önemli müşterilere ve gerekli endüstri ortaklarına sahip gibi görünüyor. ICO’ya ihtiyaç duyulmasının sebebi basittir, her ne kadar tüm bu ticari ve teknik başarılar GUTS şirketinin kendisi için faydalı olsa da, bu başarılar biletlendirme endüstrisindeki sorunların üstesinden gelmek için gereken köklü değişimi getirmemektedir. GUTS, kalabalık ve rekabetçi biletlendirme alanında iş için rekabet eden başka bir şirket olmanın, endüstrinin işleme şeklini nihayetinde temel olarak değiştirecek bir strateji olmadığına inanıyor.


GET Protokolü: Etkinlik organizatörleri için açık ve erişilebilir bir akıllı bilet platformu
Temel değişimi getirebilmek için, protokol biletlendirme endüstrisindeki tüm hissedarların katılmasını ve başarılı olmasını sağlamalıdır. Bu, var olan hissedarların sunduğu ürünlere akıllı bilet özellikleri eklemelerini sağlayacak olan, GET protokolünün açık ve kapsayıcı karakteri ile garanti edilecektir. Daha açık ve şeffaf bir biletlendirme piyasası yaratmaya istekli olan tüm hissedarların katılımı, GET protokolünün kendi tokeni olan GET ile sağlanacaktır. Tanıtım belgemizde, bu ERC20 tokenine dair daha fazla teknik ve ekonomik detaylar sunulmuştur. GET protokolünün ethereum blok zinciri üzerinde çalışıyor olması, son kullanıcı da dahil olmak üzere tüm hissedarlar için temel bir seviye güvenilirlik ve şeffaflık temin edecektir.


Hekwerk Theaterproducties BV hakkında
Yönetimleri altındaki 20’den fazla sanatçı ve komedyen ile, bu etkinlik organizatörü yıllık olarak 1 milyondan fazla ziyaretçiyi eğlendirmektedir Jochem Myjer, Youp van 't Hek ve Veldhuis en Kemper gibi isimlerle, Hekwerk Hollanda’nın tiyatro alanında en önde gelen etkinlik organizatörlerinden biridir. 9 Temmuz’da GUTS, GUTS biletlendirme uygulaması üzerinden ilk tiyatro gösterisini satmıştır. Bu etkinlik, GET protokolünün gelişiminde bir dönüm noktası olmuştur. Bu etkinlik, Hollandalı etkinlik organizatörü  Hekwerk Theaterproducties BV. için planlanan etkinlikler serisinin ilki olmuştur


Akıllı bilet uygulamamız hakkında
Aşağıda verilen üç ekran görüntüsü, GUTS akıllı bilet uygulamasının UX tasarımını göstermektedir. Unutmayın ki bu görseller prototip veya tel kafesten değildir, çalışmakta olan canlı bilet uygulamasının gerçek ekran görüntüleridir. sandbox ortamında biletlendirme uygulamamız ile etkileşime geçebilirsiniz!!Özellik – Uygulamada bir hesap oluşturmak
Eğer bu gönderiyi okuyorsanız, büyük ihtimalle en azından blok zinciri ve bunun açık ve özel anahtarlar için kullanımı gibi konseptlere dair temel bir bilginiz vardır. Bir etkinliğe katılan ortalama bir ziyaretçi, bu bilgiye sahip değildir ve çoğu zaman bu konseptleri öğrenmekle ilgilenmez.
Bu nedenle GUTS uygulaması, kullanıcının etkinlik bileti almak istediği telefon numarasını doğrulayarak bir ethereum cüzdanı yaratır. Bu doğrulama protokolün arka ucunda bir ethereum akıllı cüzdanı oluşturur ve kullanıcını hesabına eşsiz bir ethereum cüzdan adresi atar. Bu link, satın alınan akıllı biletlerin mülkiyetini kullanıcıya atarken gerekli olacaktır

2. Özellik - Dinamik QR kodu
GUTS uygulaması üzerinden akıllı bilet satın aldıktan sonra, kullanıcı bileti satın aldığı web uygulaması/tarayıcı oturumundan biletleri teslim alacaktır. Satın alınan biletler, müşterinin telefonundaki tarayıcıda erişime açık kalacaktır. Kullanıcı biletlere erişmek istediğinde, https://events.guts.tickets adresine girer ve burada aşağıda gösterilen dinamik akıllı bilet web uygulaması, kullanıcı tarafından satın alınan biletlerle birlikte otomatik olarak kullanıcıya sunulur.

3. Özellik – Akıllı bileti dahili ikincil piyasada satmak
Her ne kadar kullanıcı biletin yasal sahibi olsa da, kişi etkinliğe katılamayacak ise bileti kolayca satabilmelidir. GUTS bu ihtiyacı kabul etmektedir ve bu nedenle web uygulamasının akıllı bilet objesinde akıllı biletinizi satışa koyma imkanını da sunmaktadır. Eğer bir kullanıcı biletini protokol dışında satmak isterse, bunu başaramaz çünkü QR kodu görünür değildir. GET protokolünde bilet satışının basamakları, bu ekran görüntüsü serisinde verilmiştir. Unutmayın ki tüm bu hareketler kullanıcının telefonundaki tarayıcıda gerçekleşmektedir. Bilet uygulamasıyla etkileşim için herhangi bir uygulama veya özel bir yazılım gerekmemektedir. Kendi akıllı biletinizi alın (ücretsiz) ve akıllı bilet sandbox'umuzda satışa çıkarın!


4. Aşama.  Blokzincir kaydı
Gelişimin bu aşamasında, GUTS uygulaması bilet mülkiyetindeki her durum değişimini blok zincirine kaydeder. Etherscan üzerinden 22 Eylül'deki Jochem Myjer gösterisi için birincil ve ikincil piyasa durumlarının nasıl değiştiğini kendiniz görün.Bu protokolün çalışması için GET tokeninin neden gerekli olduğuna dair bilgi edinmek için tanıtım belgemizi okuyun!
GUTS canlıdır, akıllı bilet sandbox’ımızdan kendi ücretsiz etkinlik biletinizi alın ve satışa koyun!
Bir akıllı etkinlik bileti istiyorum!
Ekip

Bir girişimin gerçekliğe dönüşüp dönüşmeyeceğinde hem çözüm tasarımı hem protokolün altında yatan mantık hayati olsa da, her hırslı girişimde önemli bir parça, daima onu gerçekleştiren kişiler olacaktır. Gelecek öngörülemez olduğu için, fikirlerimize meydan okunacağını ve vizyonumuzu gerçekliğe dönüştürebilmek için dayanaklarımızın gerekli olacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl boyunca, GUTS ekibi ticari olarak önde gelen etkinlik organizatörü Hekwerk ile Hollanda’nın en ünlü komedyenlerinden biri olan Jochem Myjer üç pilot etkinliği için anlaşma yaparak, etkinlik endüstrisinde başarılı olabileceğini kanıtlamıştır. GUTS’ın teknik açıdan yarışma ve pozisyon alma kabiliyetleri test edilmiş ve şirketin ethereum blok zinciri yardımıyla birincil ve ikincil biletlendirme piyasasını tek ve aynı biletlendirme uygulamasında tamamen birleştirebilenilk şirket olduğu kanıtlanmıştır. Bu etherscan linkinden canlı olarak biletlerin satın alımını ve takasını takip edebilirsiniz.
GET protokolü ve ICO hakkında en yeni Medium blog gönderilerimiz
Medium blogumuz üzerinden GUTS Biletleri, GET protokolü ve yaklaşmakta olan ICO’muzdan haberdar olun.


İletişime geçin
Eğer GET protokol ICO hakkında herhangi bir sorunuz varsa, etkinliğinizin GUTS Biletleri tarafından biletlendirmek istiyorsanız veya GUTS Biletleriyle ilgili başka herhangi bir şey varsa, lütfen bizimle ico@guts.tickets adresinden iletişime geçin.

Sosyal ağlar üzerinden takip etmeyi unutmayın.
Facebook | Twitter

                                                                     

.THE ONE STOP SOLUTION FOR THE CRYPTO WORLD.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Facebook   /  Twitter   /  Reddit   /  Medium   /  Youtube   /
      ▄▄█████████▄▄
   ▄█████████████████▄
  █████▀▀  ███  ▀▀█████
 ████     █████     ████
████     ███████
███▀    ████ ████
███▄   ████   ████
████  ████▄▄▄▄▄████  ████
 ███████████████████████
  █████▄▄       ▄▄█████
   ▀█████████████████▀
      ▀▀█████████▀▀

▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄█▀                       ▀█▄
▄▄▄▄ ▄█                           █▄ ▄▄▄▄
█   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███   █
▀▀█▀                                 ▀█▀▀
▄▀                                     ▀▄
▄▄▀▄▄▄▄                                 ▄▄▄▄▀▄▄
█       ▀▀▄                           ▄▀▀       █
█          █                         █          █
█▀▀▄▄▄▄▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄▄▄▄▄▀▀█
▒▀▄       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██       ▄▀▒
▒█▀▀▀▀▄▄  █              ▀              █  ▄▄▀▀▀▀█▒
▒█      █ ▀▄                           ▄▀ █      █▒
▒▀▄▀▄▄▄▄▀  █▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█  ▀▄▄▄▄▀▄▀▒
▒▒▒▀▄▄▄▄▄ █                             █ ▄▄▄▄▄▀▒▒▒
 ▒▒▒▒▒▒▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
1532168765
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1532168765

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1532168765
Reply with quote  #2

1532168765
Report to moderator
1532168765
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1532168765

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1532168765
Reply with quote  #2

1532168765
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1532168765
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1532168765

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1532168765
Reply with quote  #2

1532168765
Report to moderator
1532168765
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1532168765

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1532168765
Reply with quote  #2

1532168765
Report to moderator
ozgr
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 1004


https://cryptassist.io


View Profile
September 01, 2017, 07:39:27 PM
 #2

ICO DETAYLARI:

Tarih: Kasım ayı ortası/sonu
ICO süresi: 14 gün
Toplam token miktarı : 90 milyon token
Min. cap: €2.3 milyon
Max. cap: €15.0 milyon

Yatırım yapmayı düşünüyorsanız whitelist için kayıt olmayı unutmayın: https://goo.gl/xfUYKN 

Halka Açık Crowdsale | 41% |

Yukarıdaki diyagramda gösterildiği üzere, oluşturulan toplem tokenlerin %41’i, ICO süresi boyunca katkıda bulunanlara satılacaktır. Bu sürenin sonunda satılmamış olan tokenler yok edilecekdir.

Kullanıcı Büyüme Fonu | 30% |

Kullanıcı büyüme fonu, hem etkinlik organizatörlerini hem de tüketicileri GET protokolünü kullanmalarından dolayı ödüllendirerek protokol kullanımını teşvik eder.

GET Stabilite Fonu | 14% |

GET stabilite fonu, etkinlik organizatörlerinin etkinliklerinde GET kullanabilmesi için GET elde etmesi amacıyla dengeleyici bir tampon görevi görecektir. Stabilite fonu bir sifon gibi davranır ve pazardan GET’i geri satın alır. Bunun anlamı ise bu fonda daima toplam tokenlerin yaklaşık %14’ü olacağıdır.

Ekip ve Danışmanlar | 13% |


GUTS Tickets ekip üyeleri için ayrılan toplam miktarın %6’sı ICO’dan sonra dağıtılacak, kalan %7’si ise gelecekteki ekip üyeleri için kenara ayrılacaktır. Her yayınlama için tokenlerin harcanabilir hale gelmesine kadar en az 12 aylık bir standart yetkilendirme periyodu olacaktır.  

İhtiyat Fonu | 2% |

Toplanan fonların belli bir kısmı beklenmeyen giderler için kenara ayrılacaktır.
ICO fiyat aşamaları

Her aşamada satılacak token miktarı daha ileri bir tarihte açıklanacaktır. Hem kuyruğa alma hem aşamalandırma kontrat altyapısı GUTS’ın kendi akıllı biletlendirme sistemi ile dinamik olarak yönetilecektir.
Crowdsale mekanizması

Geçmişteki crowdsale etkinlikleri kaos ve belirsizlik doluydu. GET protokol ICO sırasında bu tip ağ kalabalığının ve genel kaosun oluşmasını engellemek istiyoruz. Bu nedenle GUTS Tickets, kuyruğa alma uygulamasını kendi inşa etmeye karar vermiştir.

Dinamik ICO kuyruğa alma uygulaması


ICO sırasında katılımları yönetmek amacıyla, bilet kuyruğa alma modülünün özel bir versiyonu kullanılacaktır. Test edilmiş olan ve çalışan kendi akıllı bilet uygulamamızın özel bir versiyonu olacak bu kuyruğa alma uygulaması, her katılımcıya belli bir zamanda eşsiz bir katılım yönergeleri sunacaktır. Bu uygulamayı kullanarak, bir taraftan teknolojimizi sergileme imkanına sahip olurken, bir taraftan dolandırıcıların katılımcı çekmek amacıyla bizim ön-ucumuzu kopyalayamayacağından veya yansıtamayacağından emin olacağız.

ICO süresince kullanılan sözleşmeler ICO’dan önceki haftalarda halka açılacaktır. Buna bir bug bulma ödül kampanyası eşlik edecektir. GUTS Tickets sadece denetlenmiş ve test edilmiş sözleşmeler kullanacaktır.

GET ön satış detayları

Halka satılan tokenlerin bir kısmı, GUTS Tickets’ın stratejik partnerlerine satılmıştır. Bu ön satış token katılımcıları GUTS Tickets ile uzun vadeli hedefleri paylaşmaktadır ve bazı durumlarda bu tokenleri ancak belli bir biletlendirme hacmi sunmuş olmaları durumda alacaklardır.

Bu blog gönderisi yapıldığı sırada, GUTS Tickets danışmanları ve ortaklıkları henüz halka açıklanmamıştır. Biletlendirme endüstrisinde devrim yaratma arayışımızdaki en son gelişmelerden haberdar olmak için medium blog’umuza abone olun veya Slack kanalımıza katılın.

Stratejik ön satış sırasında toplanan fonları barındıracak cüzdan adresi açıklanacaktır.


Geri satın alma garantisi

GET protokol ICO katılımcılarının, GET protokolünün gelişimi ve açılmasına yaptıkları yatırım için belli bir seviye kesinliği hak ettiğine inanıyoruz. Bu kesinlik geri satın alım mekanizmasıyla sağlanmaktadır; bu mekanizma, token sahiplerinin GET’lerini etkinlik organizatörüne geri satmalarını sağlar. Böylece, etkinlik döngüsü sırasında etkinlik bileti değerinin tasarruf aracı olarak tokenler protokolde kullanılabilir.

GET protokolü geri satın alım mekanizması

Protokol tokeni olan GET, etkinlik organizatörleri tarafından, tüketicilerin akıllı cüzdanlarıyla işlem yapabilen, protokolün akıllı biletlendirme sözleşmelerini kullanmak için alınmalıdır. Etkinlik organizatörü (EO) serbest piyasadan doğrudan GET alamaz, EO belli bir etkinliği biletlendirmek için ihtiyaç duyduğu GET’i stabilite fonundan (SF) satın alır. EO’nın GET başına SF’ye ödeyeceği fiyat, GET fiyatı oracle (GFO) tarafından sunulan piyasa GET fiyatı ortalamasına bağlıdır. SF’nin programlaması, GET başına olan fiyatın 0.50€’dan daha az olamayacağını belirtir (GPO borsalardaki GET fiyatının daha düşük olduğunu belirtse bile). EO stabilite fonundan satın aldığı GET için en az 0.50€ ödeyeceği için, SF daima serbest piyasa token sahibine en az bu fiyatı sunacaktır.

Örneğin, eğer GET’i listeleyen borsalardaki ortalama fiyat 2.50€ ise, EO aynı miktarı itibari para biriminden ödemek zorundadır fakat buna karşılık SF’den daha az GET alacaktır. Dolayısıyla daha yüksek bir GET fiyatı, EO için itibari para cinsinden net gider, tokenin fiyat enflasyonundan etkilenmeyeceği için biletlendirme protokolünün rekabet gücüne zarar vermeyecektir. Bu mekanizma EO’ya stabil bir protokol fiyatı sunarken, bir taraftan da serbest piyasadaki token sahibine belli bir seviyede yatırım güvencesi sunar.

Serbest piyasada GET fiyatı

Şunu belirtmek önemlidir ki 0.50€’luk fiyat tespiti sadece içe aittir ve içe ait GET ile serbest piyasa arasında arbitraj mümkün değildir. Borsalardaki GET fiyatı, piyasa nasıl uygun görürse öyle değerlenir.
Diyagram bir etkinlik döngüsü sırasında itibari para/GET/ETH akışını göstermektedir. Etkinlik organizatörünün GET satın alımının ardından, stabilite fonu GET’i piyasadan GPO tarafından sunulan fiyattan geri satın alır. Kaynak: GET-protocol white paper.

GET fiyatı oracle (GPO)

GPO’nun fonksiyonu, stabilite fonu için bir etkinlik organizatörünün belli bir anda bir etkinliği gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu GET’in adil değerini belirlemektir. Oracle bu fiyat değerlendirmesini, GET’i listeye alan borsalar setinin veri girdisi üzerinden yapmaktadır.

Geri satın alım mekanizmasını anlamak

Bir ICO yatırımcısı bakış açısından bakıldığında, bu 0.50€ minimum geri alım fiyat garantisi gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Görünür değerde bu mantıklı bir sonuç gibi görünüyor çünkü GET protokol temel olarak neredeyse hiçbir mali kayıp riski olmadığını garanti ediyor. Stabilite fonunun geri satın alım mekanizması aracılığıyla yatırımcı daima kar ederek ilk yatırımını tazmin edebilecektir. Bu mekanizma GET’i minimum 0.50€/GET’ten geri satın alacaktır.

Bu geri satın alım sözü, protokolün kendi bakış açısından ekonomik olarak mantıklı gelmiyor, çünkü protokolün ICO sırasında bir GET için aldığı fiyat, geri satın alım fiyatından daha düşük. Bu da, protokol bakış açısından bir net kayıp oluşturuyor. Bu değerlendirmeden yola çıkarak, kişi protokolün bu geri satın alım sözünün doğru olmadığını veya en azından uzun vadede sürdürülebilir olmadığı sonucuna varabilir. Fakat bu sonuç yanlış olacaktır, çünkü kişi GET protokolü ile protokolü kullanan aktör (biletlendirme şirketi) arasındaki farkı ayırt etmekte başarısız olacaktır. Şirket, müşterilerine (etkinlik organizatörleri / mekan sahipleri vb.) hizmet sunmak için GET protokolünü kullanır. Biletlendirme şirketi GET protokolünü, sundukları hizmete akıllı bilet özelliklerini eklemek için sadece bir altyapı maliyeti olarak kullanır. Biletlendirme şirketinin marjları, müşterilerine sunduğu bu tam hizmet paketinde yatar, kripto tokenleri üzerinde spekülasyon yapmakta değil. Biletlendirme şirketi GET aldığı anda zaten müşteri kazanmıştır ve bu nedenle etkinlik gelirini garanti altına almıştır. Bu nedenle, şirket minimum ücret olarak 0.50€/GET ücreti ödeyerek para kaybetmeyecektir, çünkü bu temel ücret, şirketin sunduğu hizmetlerden kazandığı marjı elde etmesi için sadece bir araçtır.

Toplanan fonların dağıtımı
ICO sırasında toplanan tüm fonlar GET vakfı tarafından yönetilecektir. İleride yayınlanacak blog gönderilerinde, bu vakfın yasal yapılandırmasına dair ve bu varlığın nasıl yönetileceğine ve yol haritası hedeflerinin gerçekleştirilmesi bağlamında tamamlanan süreç için nasıl sorumlu tutulacağına dair daha fazla bilgi yayınlanacaktır.GET protokol ICO’ya dair daha fazla bilgi

Eğer GET ICO’ya dair daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, tanıtım belgemizi okuyabilirsiniz white paper,  ICO sitemizi ziyaret edebilir,Slack kanalımıza kayıt olabilirsiniz.

-GUTS ekibi

.THE ONE STOP SOLUTION FOR THE CRYPTO WORLD.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Facebook   /  Twitter   /  Reddit   /  Medium   /  Youtube   /
      ▄▄█████████▄▄
   ▄█████████████████▄
  █████▀▀  ███  ▀▀█████
 ████     █████     ████
████     ███████
███▀    ████ ████
███▄   ████   ████
████  ████▄▄▄▄▄████  ████
 ███████████████████████
  █████▄▄       ▄▄█████
   ▀█████████████████▀
      ▀▀█████████▀▀

▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄█▀                       ▀█▄
▄▄▄▄ ▄█                           █▄ ▄▄▄▄
█   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███   █
▀▀█▀                                 ▀█▀▀
▄▀                                     ▀▄
▄▄▀▄▄▄▄                                 ▄▄▄▄▀▄▄
█       ▀▀▄                           ▄▀▀       █
█          █                         █          █
█▀▀▄▄▄▄▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄▄▄▄▄▀▀█
▒▀▄       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██       ▄▀▒
▒█▀▀▀▀▄▄  █              ▀              █  ▄▄▀▀▀▀█▒
▒█      █ ▀▄                           ▄▀ █      █▒
▒▀▄▀▄▄▄▄▀  █▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█  ▀▄▄▄▄▀▄▀▒
▒▒▒▀▄▄▄▄▄ █                             █ ▄▄▄▄▄▀▒▒▒
 ▒▒▒▒▒▒▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Balmain
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 837
Merit: 504


View Profile
September 01, 2017, 09:11:59 PM
 #3

Bu sektörde çok fazla rekabet var ama henüz başarıya ulaşan bir proje yok. Bakalım bu büyük pazar payını hangisi kapabilecek. Gelecek vaat eden bir proje gibi görünüyor. Ekibi sıkı çalışırsa, güzel reklam yaparlarsa, yol haritasına bağlı kalınırsa başarılı olabilir.
needmoney
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1736
Merit: 1023


Blockchain Marketing: tokensuite.io


View Profile WWW
September 01, 2017, 09:37:58 PM
 #4

Blok zinciri uzerindeki bilet projeleri ile hem protokolu ile hem de hali hazirda calisan ve bircok etkinligin biletlerinin satildigi sandbox uygulamalari ile bence en iddiali proje. Zaten bir suredir yerel etkinliklerin biletlerini satan bir ekip GUTS ekibi.

Bounty basligi burada: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2119541.0

Bancor gibi protokol uzerinden tokenler 0.50 eurocent karsiligi geri alinacak. Ilk bounty evresi istedigimiz gibi gecerse ikinci bounty evresinde odullere %0.5'lik token ayiracagiz.

Osmanli42
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


The Future of Sports is Fan Controlled


View Profile
September 01, 2017, 09:39:34 PM
 #5

Bu alanda oldukça proje çıktı.  Yakın zamanda da çıkanlar oldu. Tanıtımlarını beğendim iş yapabilir.

              ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄                   
           ▄█▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█▄               
             ▐▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▌                 
               ▀▀      ▀▀                   
                                             
  ▐████████ ▄███████▌ ████████▌▐███▌         
  ████▀▀▀▀▀▐████▀▀▀▀ ▐████▀▀▀▀ ████         
  ████▄▄▄  ████      █████▄▄▄  ████         
 ▐███████  ████      ███████▌ ▐███▌         
 ████     ▐████████▌▐███▌     █████████     
 ▀▀▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀     
                  ▄▄▄▄                       
               ▄▀▀    ▀▀▄                   
              █▀▀█▀██▀█▀▀█                   
               ▀▄▄    ▄▄▀                   
                  ▀▀▀▀
.
.
              ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄                   
           ▄█▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█▄               
             ▐▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▌                 
               ▀▀      ▀▀                   
                                             
  ▐████████ ▄███████▌ ████████▌▐███▌         
  ████▀▀▀▀▀▐████▀▀▀▀ ▐████▀▀▀▀ ████         
  ████▄▄▄  ████      █████▄▄▄  ████         
 ▐███████  ████      ███████▌ ▐███▌         
 ████     ▐████████▌▐███▌     █████████     
 ▀▀▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀     
                  ▄▄▄▄                       
               ▄▀▀    ▀▀▄                   
              █▀▀█▀██▀█▀▀█                   
               ▀▄▄    ▄▄▀                   
                  ▀▀▀▀
.
.
Signup for PRE-SALE !
Bitcointalk ANN

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.
     ━
   ━
━━
.
          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄
       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████
     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██
   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█
  █ ▄███████████████████▌
  ██████████████████████
   ▀██████████████████▀
█▄   ▀███████████████▀
███▄   ▀███████████▀
█████▄   ███████▀
 ▀████████▀▀▀
thefunkybits
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 1000


ImmVRse | Disrupting the VR industry


View Profile
September 01, 2017, 09:42:39 PM
 #6

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

▄▄█████▄▄
▄█████████████▄
▄███████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████████████████████████████
█████████████████████████████████
███████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
███████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████████▀
▀▀█████▀▀
 

████          ████  ███████████▄▄                                 
▀███▄        ▄███▀  █████████████▄                               
██    ▄███▄     ▄███▄      ▄███▄     ▄███▄   ████        ████            ▀████    ▄██████████▄     ▄██████████
██    ██ ██     ██ ██      ██ ██     ██ ██    ████      ████             ▄████   ██▀        ▀██   ██▀         
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██   ▀███▄    ▄███▀    █████████████▀   ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██    ████    ████     ███████████▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄  ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██  ██     ██ ██     ██  ██     ██ ██     ██    ████  ████      ████   ████      ██▄        ▄██   ██▄         
██  ██     ▀███▀     ██  ██     ▀███▀     ██    ▀███▄▄███▀      ████    ████      ▀██████████▀     ▀██████████
████████       ████     ████                                 
██████        ████      ████                                 
 
   
 
WHITEPAPER    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
APPLY FOR CROWDSALE
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    BITCOINTALK
 


 
Proud Sponsor of
Blockchain 360 at
London Tech Week
  ◢  FACEBOOK
◢  TWITTER
◢  TELEGRAM
◢  MEDIUM
needmoney
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1736
Merit: 1023


Blockchain Marketing: tokensuite.io


View Profile WWW
September 02, 2017, 07:38:37 AM
 #7

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

Twitter kurallarını biraz gözden geçirdik. Maalesef fark ettik ki herkes bounty spamcisi, yoksa katılımcı bulamayacağız. Bounty konusundan yeni kurallara bakabilirsiniz.

Lethapudi
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 257


View Profile
September 02, 2017, 07:52:45 AM
 #8

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

Twitter kurallarını biraz gözden geçirdik. Maalesef fark ettik ki herkes bounty spamcisi, yoksa katılımcı bulamayacağız. Bounty konusundan yeni kurallara bakabilirsiniz.

Şu attığınız Tweetleri ana konu başlığına raporlayın saçmalığını düzeltseniz? Zaten hashtag ile atılıyor. Hashtag sorgulaması yaparak kampanya yöneticisi kişi çok kolay bir şekilde bulabilir. Bu ana konuda bulmaktan çok daha kolaydır hemde insanlar bu saçma raporlama işiyle uğraşmamış olur. Ben şahsen katılmayacağım, kampanya yöneticilerinin ödül için uğraşan kişileri çok basite aldığını düşünüyorum. Ben şu ana kadar raporlamalı olupta başarılı olmuş kampanya görmedim siz gördünüz mü? çünkü reklam eksiği olacaktır. Bırakın insanlar çatır çatır Retweet'ini atsın, bu sizin kaybınız.

BitDice'i inceleyelim

Ödül kampanyasından önce; 55k
Ödül kampanyasından sonra 1486k


needmoney
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1736
Merit: 1023


Blockchain Marketing: tokensuite.io


View Profile WWW
September 02, 2017, 08:45:20 AM
 #9

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

Twitter kurallarını biraz gözden geçirdik. Maalesef fark ettik ki herkes bounty spamcisi, yoksa katılımcı bulamayacağız. Bounty konusundan yeni kurallara bakabilirsiniz.
-snip-

Bana kalsa twitter kampanyası düzenlemek zaten baştan saçma. Bir tane hakiki adam gibi hesap yok. Trafik vs. çok umurumuzda değil.

Üstelik hashtag sorgulaması yaparak kontrol etmek yıllar alır. Costum tweet atmak zaten zorunlu değil. Sadece atanlar paylaşacak.

İlginç için teşekkür ederim.

marpaci
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 268View Profile WWW
September 02, 2017, 04:43:38 PM
 #10

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

Twitter kurallarını biraz gözden geçirdik. Maalesef fark ettik ki herkes bounty spamcisi, yoksa katılımcı bulamayacağız. Bounty konusundan yeni kurallara bakabilirsiniz.

Şu attığınız Tweetleri ana konu başlığına raporlayın saçmalığını düzeltseniz? Zaten hashtag ile atılıyor. Hashtag sorgulaması yaparak kampanya yöneticisi kişi çok kolay bir şekilde bulabilir. Bu ana konuda bulmaktan çok daha kolaydır hemde insanlar bu saçma raporlama işiyle uğraşmamış olur. Ben şahsen katılmayacağım, kampanya yöneticilerinin ödül için uğraşan kişileri çok basite aldığını düşünüyorum. Ben şu ana kadar raporlamalı olupta başarılı olmuş kampanya görmedim siz gördünüz mü? çünkü reklam eksiği olacaktır. Bırakın insanlar çatır çatır Retweet'ini atsın, bu sizin kaybınız.

BitDice'i inceleyelim

Ödül kampanyasından önce; 55k
Ödül kampanyasından sonra 1486k
Ben mi göremiyorum yoksa değişti mi bilemiyorum ama raporlama şartı göremedim.
Dün kaydolmuştum twitter kampanyasına o zaman da raporlama görmemiştim.
Çok iyi bir proje değilse raporlama isteyen kampanyalara katılmıyorum zaten.

▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████▀▀    █ ▀███████▄
▄█████████▀  █ █▀▀ ▄█████████▄
███████████  ▄█▄█▄▄   ██████████
████████████          ▄███████████
███████████████      ▄▄█████████████
▄██████████████     █████████████████▄
██████████████      ██████████████████
█████████████             ████████████
████████████             █████████████
███████████             ██████████████
▀█████████████████     ██████████████▀
█████████████████    ███████████████
███████████████    ███████████████
██████████████   ███████████████
▀███████████   ██████████████▀
▀█████████  █████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
 
4NEW
 


   


                ▄▄▄█▀▀▀▀▀▀█▄▄▄
        ▄▄█▀▀            ▀▀█▄▄   █
      ▄█▀                    ▀█▄ █
    ▄█▀                        ▀██
   █▀                       ▀▀▀▀▀▀
  █▀                              
 █▀               ██                █
▄█               ███                █▄
█               ██ ██████            █
█              ██     ██             █
█             ██     ██              █
█            ██████ ██               █
▀█                ███               █▀
 █                ██               ▄█
                                 ▄█
    ▄▄▄▄▄▄                       ▄█
    ██▄                        ▄█▀
    █ ▀█▄                    ▄█▀
    █   ▀▀█▄▄            ▄▄█▀▀
            ▀▀▀█▄▄▄▄▄▄█▀▀▀
    ●  FACEBOOK
●  TWITTER
●  TELEGRAM
Lethapudi
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 257


View Profile
September 02, 2017, 05:17:34 PM
 #11

twitterina katılmıştım fakat audit oranım 99 olmasına rağmen rejected edilmiştim.şu an baktım ben dahil 5k takipçi altı olanlarda tekrar kabul edilmiş,100 kişi sınırı vardı fakat listede 100 den fazla kişi olmuş. liste güncellenecek mi kurallar değişti mi?

Twitter kurallarını biraz gözden geçirdik. Maalesef fark ettik ki herkes bounty spamcisi, yoksa katılımcı bulamayacağız. Bounty konusundan yeni kurallara bakabilirsiniz.
-snip-

Bana kalsa twitter kampanyası düzenlemek zaten baştan saçma. Bir tane hakiki adam gibi hesap yok. Trafik vs. çok umurumuzda değil.

Üstelik hashtag sorgulaması yaparak kontrol etmek yıllar alır. Costum tweet atmak zaten zorunlu değil. Sadece atanlar paylaşacak.

İlginç için teşekkür ederim.

Evet doğru söylüyorsun Twitter'in zorunlu olup olmadığıyla ilgili bir ifadede bulunulmamış. Ben dördüncü sayfada adama konu altına tweet atılması gerektiğini söylediğin zaman raporlamalı sandım. Ve ayrıca Tweetler insanlar trafik kazandırsın diye değil Resmi hesabın attığı hastaglı iletinin hashtag'ın popüler kısmında en üstte gözüksün diye attırılıyor. Bitcointalk'ı takip eden insan sayısının 10 katı Twitter'deki #btc $btc #blockchain gibi hashtaglari okuyor.
needmoney
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1736
Merit: 1023


Blockchain Marketing: tokensuite.io


View Profile WWW
September 05, 2017, 11:56:08 AM
 #12

Merhaba arkadaslar, reddit kampanyasi istedigimiz sonuclari vermeyecek gibi gozukuyor. Bu yuzden bu kampanyaya ayrilan tutari ikiye bolerek slack ve telegram kampanyasi baslatacagiz.

Ikincil olarak, websiteleriniz ve blog sayfalarinizla basvuru yapabilirsiniz. Daha az takipciniz/aboneniz olsa da lutfen basvuru yapmaktan kacinmayin. Size onay maili geldiginde baslayabilirsiniz.

ozgr
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 1004


https://cryptassist.io


View Profile
September 06, 2017, 01:09:33 PM
 #13

Reel hayata yansıyan somut bir şeyin olması dolayısıyla başarılı olacak gibi duruyor.

Eastville festival: https://vimeo.com/220139096

ICO katılımcıları için whitelist var eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız kayıt olmanız iyi olur.

https://guts.tickets/ico

.THE ONE STOP SOLUTION FOR THE CRYPTO WORLD.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Facebook   /  Twitter   /  Reddit   /  Medium   /  Youtube   /
      ▄▄█████████▄▄
   ▄█████████████████▄
  █████▀▀  ███  ▀▀█████
 ████     █████     ████
████     ███████
███▀    ████ ████
███▄   ████   ████
████  ████▄▄▄▄▄████  ████
 ███████████████████████
  █████▄▄       ▄▄█████
   ▀█████████████████▀
      ▀▀█████████▀▀

▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
▄█▀                       ▀█▄
▄▄▄▄ ▄█                           █▄ ▄▄▄▄
█   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███   █
▀▀█▀                                 ▀█▀▀
▄▀                                     ▀▄
▄▄▀▄▄▄▄                                 ▄▄▄▄▀▄▄
█       ▀▀▄                           ▄▀▀       █
█          █                         █          █
█▀▀▄▄▄▄▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄▄▄▄▄▀▀█
▒▀▄       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██       ▄▀▒
▒█▀▀▀▀▄▄  █              ▀              █  ▄▄▀▀▀▀█▒
▒█      █ ▀▄                           ▄▀ █      █▒
▒▀▄▀▄▄▄▄▀  █▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀█  ▀▄▄▄▄▀▄▀▒
▒▒▒▀▄▄▄▄▄ █                             █ ▄▄▄▄▄▀▒▒▒
 ▒▒▒▒▒▒▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▒▒▒▒▒▒▒
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
paladium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 250


CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR


View Profile
September 07, 2017, 01:10:44 PM
 #14

Ne kadar bilet satış projelerini sevmesemde bu proje çok hoş duruyor.

             ▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██


▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
cabsav
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1162
Merit: 1027View Profile
September 07, 2017, 02:00:50 PM
 #15

Aventusu kacıranlar için buyuk fırsat bence, hazır calışan platform. Umut vaadeden bir proje olmuş.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
needmoney
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1736
Merit: 1023


Blockchain Marketing: tokensuite.io


View Profile WWW
September 08, 2017, 08:16:29 AM
 #16

Bir tiyatro gösterisi için ropsten testnetinde şu an canlı bilet satışımız bulunmakta.

https://ropsten.etherscan.io/address/0x227878e2b4ad0055e2af98b4453909ac73efdda3

BurntSnow
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!


View Profile
September 08, 2017, 10:26:32 AM
 #17

Bir tiyatro gösterisi için ropsten testnetinde şu an canlı bilet satışımız bulunmakta.

https://ropsten.etherscan.io/address/0x227878e2b4ad0055e2af98b4453909ac73efdda3

Herhalde 150 bilet vardı ve satış şu an tamamlandı.

Bu satım hangi uygulamadan yapıldı?


               ████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
   
smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
   
  BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG
   
  SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY
   
yussuf89
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 1018


View Profile
September 12, 2017, 02:27:23 PM
 #18

İmza kampanyasına katıldım, beklentim yüksek. Başlığı yönettiği için ozgr'e teşekkür ederim

Join the Elastic revolution!  Elastic - The Decentralized Supercomputer
ELASTIC WEBSITE | NEW ANNOUNCEMENT THREAD | ELASTIC SLACK | ELASTIC FORUM
Balmain
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 837
Merit: 504


View Profile
September 12, 2017, 05:07:06 PM
 #19

Merhaba arkadaslar, reddit kampanyasi istedigimiz sonuclari vermeyecek gibi gozukuyor. Bu yuzden bu kampanyaya ayrilan tutari ikiye bolerek slack ve telegram kampanyasi baslatacagiz.

Ikincil olarak, websiteleriniz ve blog sayfalarinizla basvuru yapabilirsiniz. Daha az takipciniz/aboneniz olsa da lutfen basvuru yapmaktan kacinmayin. Size onay maili geldiginde baslayabilirsiniz.

Reddit kampanyası tamamen iptal mi olacak? Slack ve Telegram kampanyası ne zaman başlayacak?
Telegram kanalı açıldı mı? Sitede sadece Slack linki var.
ICO tarihi ne zaman belli olacak? ICO'nun ne kadar sürmesi planlanıyor?
thefunkybits
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 1000


ImmVRse | Disrupting the VR industry


View Profile
September 12, 2017, 05:26:47 PM
 #20

BUna benzer aventus ve bi proje daha vardı sanırım ama bu daha çok güven verdi nedense. twitter stakeleri sayılmaya başlanmış önce rejected olmuştum şimdi kabul edilmiş.kickico bitince imzasına girebilirim bende

▄▄█████▄▄
▄█████████████▄
▄███████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████████████████████████████
█████████████████████████████████
███████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
█████████████████████████████████
███████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████████▀
▀▀█████▀▀
 

████          ████  ███████████▄▄                                 
▀███▄        ▄███▀  █████████████▄                               
██    ▄███▄     ▄███▄      ▄███▄     ▄███▄   ████        ████            ▀████    ▄██████████▄     ▄██████████
██    ██ ██     ██ ██      ██ ██     ██ ██    ████      ████             ▄████   ██▀        ▀██   ██▀         
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██   ▀███▄    ▄███▀    █████████████▀   ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██   ██   ██   ██   ██    ██   ██   ██   ██    ████    ████     ███████████▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄  ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██  ██     ██ ██     ██  ██     ██ ██     ██    ████  ████      ████   ████      ██▄        ▄██   ██▄         
██  ██     ▀███▀     ██  ██     ▀███▀     ██    ▀███▄▄███▀      ████    ████      ▀██████████▀     ▀██████████
████████       ████     ████                                 
██████        ████      ████                                 
 
   
 
WHITEPAPER    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
APPLY FOR CROWDSALE
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    BITCOINTALK
 


 
Proud Sponsor of
Blockchain 360 at
London Tech Week
  ◢  FACEBOOK
◢  TWITTER
◢  TELEGRAM
◢  MEDIUM
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!