Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:19:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Kripto para denizinde neredesiniz?
Yatırımcıyım, Surf tahtası üzerinde dalgaları takip ediyorum. - 31 (37.3%)
Teknik adamım. Dalgıç tüpüm var diplerde geziyorum. - 12 (14.5%)
Boğuldum haberim yok. - 6 (7.2%)
Madenciyim bizatihi dalgayı yapan suyu üretiyorum. - 4 (4.8%)
Daha olayı anlamadım kıyıdan izliyorum. - 4 (4.8%)
Geliştiriciyim dalgalarda boğulmadan yüzmeye çalışıyorum. - 4 (4.8%)
Yuttuğum suyun haddi hesbaı yok ama boğulmadım. - 22 (26.5%)
Total Voters: 83

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto para denizinde neredesiniz?  (Read 4554 times)
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 27, 2017, 09:42:00 PM

üst bastım oraletimi yudumluyorum:)Şaka maka ben şahsen icolarla paramı katlamayı amaçlıyorum o nedenle güzel icoları kovalıyorum.Tavsiye ederim anlık düşüş çıkıştansa güzel ico bulup girmek daha garanti geliyor

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
September 27, 2017, 09:57:04 PM

Kripto para denizine yeni girdim şuan alışma sürecindeyim ufak miktarlarla trade yapıyorum , hatta kaardayım şu son bitcoin artışından ötürü  Smiley
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
September 27, 2017, 11:29:50 PM

Kendimi sıkıca bağladım sörf tahtasına. Dalgalar nereye götürürse artık. Ölümüne hodl  Grin
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
September 28, 2017, 04:34:26 AM

Kripto para denizine yeni daldım . Kendime 1 yıl süre tanıyorum dinlene dinlene yüzecem acelem yok.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 28, 2017, 08:29:34 AM

Şimdilik bende uslu uslu sahil tarafında takılanlardanım, her an bu denizin dibine boylayacak bir şekilde sahile çok yaklaşmadan durmaya çalışıyorum ama başaramıyorum ve sanırım bu deniz benide içine çekecek.

Şaka bir yana güzel bir konu olmuş, ankete getirilen seçenekler ise tam anlamıyla harika! Smiley

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
September 28, 2017, 08:47:16 PM

olanları hem biraz kıyıdan izliyorum. Dizime kadar girdim okyanusa. Arkadaşım var ama elimden tutmaya diplere çekmeye çalışıyor beni boğulmassak iyi tabi kıyıda keyfim yerindeydi ama okyanusa girmeden okyanustan bir şeyde alamıyorsun. Kısacası kıyıda durmakla olmuyor bu işler. Okyanusta da dikkat etmek lazım ki balinalar gelip kapmasın güneş yakmasın. Ne zaman girip ne zaman tekneye çıkacağını bileceksin. Biz tekneye çok çıkmadık zamanında az daha boğuluyorduk dikkatli olmakta fayda var Smiley
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
September 29, 2017, 05:50:43 AM

dişe dokunur bir param olmadığı için ne sörf tahtası ne de dalgıç tüpü alabildim. sahilde pijama atlet oturuyorum. icolardan birine amele lazım olur diye beklemedeyim.

globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
September 29, 2017, 06:19:59 AM

Kıyılarda geziyorum bazen dalga çarpıyor su yutuyorum bazen güneşleniyorum. Çok açılmaya hala korkuyorum.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 29, 2017, 06:48:10 AM

dişe dokunur bir param olmadığı için ne sörf tahtası ne de dalgıç tüpü alabildim. sahilde pijama atlet oturuyorum. icolardan birine amele lazım olur diye beklemedeyim.

Dişe dokunur para çoğumuzda yok burda , burda şundan aldık bundan aldık diyoruz da ne kadarlık aldık belirtmiyoruz.  Akıllıca yatırımlarla,  biraz da sabır ederek büyütebilirsin. Bol kazançlar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 29, 2017, 07:26:08 AM

1. Şıktan yana tercihimi kullandım. Yâni; yatırımcıyım, surf tahtası üzerinden dalgaları takip ediyorum. Zaten çoğunluk bu şıkkı işaretlemiş. Şuan Dogecoin'e yatırım yapmış bulunmaktayım beyler. Allah utandırmasın iyi bir kazançla bu işten çıkarım İnşallah. 💵👍

tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 29, 2017, 09:22:16 AM

1. Şıktan yana tercihimi kullandım. Yâni; yatırımcıyım, surf tahtası üzerinden dalgaları takip ediyorum. Zaten çoğunluk bu şıkkı işaretlemiş. Şuan Dogecoin'e yatırım yapmış bulunmaktayım beyler. Allah utandırmasın iyi bir kazançla bu işten çıkarım İnşallah. 💵👍

Hocam doge için şuanda da galiba lım fırsatı var ancak cesaret edemiyorum. Siz kaçtan girdiniz?
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 29, 2017, 11:50:54 AM

Hocam doge için şuanda da galiba lım fırsatı var ancak cesaret edemiyorum. Siz kaçtan girdiniz?

25 Eylülde Dogecoin 25 Satoshiye düşmüştü. 25 Satoshiden alım yaptım. Tabi sonra 30 Satoshiye kadar çıktı fiyat. Elimdekileri satmadım. 100 Satoshi olmadanda satmayacağım. Şuan Dogecoin tekrar 25 Satoshiye düştü. Yine alım yapmayı düşünüyorum. Bunun için bir köşede belli miktarda Btc tutuyorum. 20 Satoshinin altına düşerse tekrar alım yapacağım. Alımlarınızı benim gibi kademeli olarak gerçekleştirin. Böylelikle maliyetinizi düşürmüş olursunuz. 🌷

henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
October 04, 2017, 03:32:50 PM

Bu işler de yeniyim Madencilikden biraz kazandım kar marjı düşünce madeni çıkardım elden. Şimdi Pundi X in imzasına girdim bounty den güzel bir kazanç bekliyorum. Ekip sağlam projede güzel duruyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 04, 2017, 07:04:30 PM

uzun zamandır takip ediyorum yavaş yavaş yatırımlarımı şekillendireceğim bu denizde bakalım neler bşaaracağız umarım bu derin denizde boğulmayız boğulursakta geri kurtaracak biri çıkar karşımıza
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:39:00 PM

uzun zamandır takip ediyorum yavaş yavaş yatırımlarımı şekillendireceğim bu denizde bakalım neler bşaaracağız umarım bu derin denizde boğulmayız boğulursakta geri kurtaracak biri çıkar karşımıza

Bende uzun zamandır uzaktan takılıp yeni yeni piyasaya girenlerdenim hocam çok geç olduğunu düşünmüyorum hatta yolun bşaındayız bile denebilir gelecekte hep birlikte güzel kazançlar elde edip blockchain teknolojisine yapacğaımız ufacık bir katkıyla bile mutlu olabiliriz umarım

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 11:20:32 PM

Aga leğenin içinde bile yüzemiyoruz sen ne denizinden bahsediyorsun  Grin
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:24:46 AM

" Teknik adamım. Dalgıç tüpüm var diplerde geziyorum."

Daha doğrusu teknik adam olmaya çalışıyorum, Rusya'dan katılıyorum foruma buradanda bir kaç arkadaşımla başarılı bir girişimde bulunmak istiyoruz umarım Türkiye'de adımı yeterince duyurabilirim.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 09, 2017, 12:33:40 AM

İmza kampanyasındayım. Gerisini siz düşünün.

kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
October 09, 2017, 02:46:08 AM

Bir kampanyaya katılacak hesabımız bile yok gerisini siz düşünün  Grin
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 03:49:52 PM

Bir kampanyaya katılacak hesabımız bile yok gerisini siz düşünün  Grin

Pundi X  signature bounty kampanyasına katıldım, Bitcointalkın geleceği olan, Newbie üyelerine fırsat verdiği için Pundi X bence  bir teşekkür hakediyor.  Buyrun Pundi X  bounty kampanyasına sizi de bekleriz.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: