Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:08:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: EtherDelta- PUMP/DUMP Takip/Analiz  (Read 3609 times)
marpaci (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
September 04, 2017, 09:22:34 PM

Polo ve Bittrex'in benzer başlıklarının yanında EtherDelta'da olsun istedim.
Hem, piyasaya yeni çıkanlar listelendiği için asıl pump dump burada oluyor gibi.
En azından ödüllerden gelen coinleri erken değerlendirmek isteyenler bu borsaya giriyor.
Gözlemlerimizi, tahminlerimizi ve analizlerimizi burada paylaşabiliriz...

İlk olarak ben başlayayım:
OMG bugün çok iyi işlem görüyor.
Sadece son 30 işlemde alım yönünde 140 Eth, satım yönünde 15 Eth işlem yaptı. Böyle bir borsa için oldukça iyi rakamlar.
Bu işlemlerin tamam 0.031 in üstündeydi.
Öğlen civarlarında 0.030 un altını gördü. Almakta kararsız kaldım ve o barajı geçerken sadece 5 tane alabildim.
Ne düşünüyorsunuz OMG konusunda?
İşlemlerin büyük kısmı kendi kendilerine alım satım olabilir elbette ama neticede oldukça iyi bir yoğunluk olmuş yukarı yönlü...
1714705725
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714705725
Reply with quote  #2

1714705725
Report to moderator
1714705725
Hero Member
*

Ignore
1714705725
Reply with quote  #2

1714705725
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714705725
Hero Member
*

Ignore
1714705725
Reply with quote  #2

1714705725
Report to moderator
1714705725
Hero Member
*

Ignore
1714705725
Reply with quote  #2

1714705725
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
September 04, 2017, 09:43:39 PM

etherdelta'yı bilmiyorum da bu yunbi denen çin sitesinde herşey sudan ucuz Huh bu arada hayırlı olsun başlık  Smiley

firstblood %50 dumpingli satılıyor.

neo'da bittrex ile 7 dolar fark var. Heriflerde uzaylı gibi rakamlar var. kimseyi iplemiyorlar geel watandaaş geeeelll Cheesy Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
September 04, 2017, 09:48:05 PM

Ben de kore ve çin borsalarını bilmiyorum valla. Hatta girebiliyor muyuz diye araştırmadım bile.
Sadece oralarda satılan bir coin elime geçmezse de girmem diye düşünüyorum şimdilik. Ama yarın ne olur bilinmez tabii.
Bu arada teşekkür ederim Smiley
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
September 04, 2017, 09:50:55 PM

Etherdelta coinlere erken ulaşmak için güzel bir platform ama kullanışlığı biraz problemli . ICO ları kaçıranlara için iyi fırsatlar çıkabilir etherdelta da.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
September 04, 2017, 09:52:00 PM

Takip ettiğim coinlerden FYN'de hiç hacim yok. BCD alım emirleri gelir gibi oldu ama derinlik çok az.
CDT çok ucuz şu anda. IXT biraz yükseldi. Genelde Etherdeltayı coin almak için değil çıkış yapmak için kullanıyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
September 04, 2017, 10:03:43 PM

Evet CDT çok düştü. Çin borsalarından beklentileri vardı sanırım. Oranın karışması epeyce etkiledi.

EtherDelta'yı ben de elimdekileri çıkmak için kullandım ilk önce.
Ama sonra, listenin başındaki 6-7 koinin zaman zaman güzel hareketler yaptığını gördüm.
Merkezi olmayan borsa olduğu için bazen alım fiyatları satım fiyatlarının üstünde oluyor ve çabuk davranarak kazanç elde edilebiliyor.
Ben yapıyorum arada sırada...
Ha tabii, anlık görüntülenme olmadığı için (işlemler birkaç dakika sonra yansıdığı için) bazen ekranda görünen fiyatları kullanamayabiliyorsunuz.
Bu yüzden az önce bahsettiğim fiyat farklarından doğan alım satım olaylarını sadece işlemi yüksek koinlerde yapıyorum. O anlık elimde kalsa bile çabucak çıkarabileceğim koinlerde...
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 05, 2017, 07:15:25 AM

Etherdelta da hareket ederken çok dikkatli olmak lazım. Derinlik ve anlık fiyatları hemen göremediğiniz den sıkıntı olabiliyor. Ama bu kadar sıkıntıya rağmen merkezsiz olarak en çok tercih edilen platform. Üstelik bounty ve icoları elden çıkartmak yada girmek isteyip te giremeyenlerin buluştuğu bir yer. Başlık ta bu yüzden güzel olmuş Smiley (Niye ben daha önce düşünemedim Smiley )
marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
September 05, 2017, 10:16:54 PM

Evet, bir bakıma etherdeltayla işlem yapmak zorundayız gibi eğer bu piyasanın içindeysek.
Hele bir de Polo ve Bittrex'in kolay kolay yeni coin eklemediğini düşünürsek...

Bu gün 2 yeni coin gördüm EtherDelta'da.
AE ve MTH... Bunlar hakkında bilgisi olan var mı?
MTH şu an en çok işlem yapılan coin, AE de 4. sırada...
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
September 05, 2017, 11:12:14 PM

Monetha %30 ile girmiş etherdeltaya. Kısa vadede etherdeltada 3x yapacağını düşünüyorum. Takipte kalın derim.
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 12:08:08 AM

İlk anda 2x yaparak giriş yaptı, şu anda 0,0006 ethereum civarında işlem görüyor. Dolar fiyatına bakarsak icoya yakın galiba

marpaci (OP)
Sr. Member

View Profile
September 06, 2017, 10:21:24 AM

Monetha %30 ile girmiş etherdeltaya. Kısa vadede etherdeltada 3x yapacağını düşünüyorum. Takipte kalın derim.

Evet... Dün isim yazmıyordu, sadece MTH vardı. Tam da güvenememiştim Monetha olduğuna. Bu sabah görünce üzüldüm.
Akşam 0.0006 seviyelerinden alım yapılabiliyordu. Şu an 0.00085-90 larda. Kötü kaçtı...
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
September 06, 2017, 07:13:48 PM

EtherDelta decentralized Exchange mi?
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
September 06, 2017, 07:51:29 PM

Evet
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
September 06, 2017, 07:53:49 PM

Evet fakat alışık olduğumuz exchange sitelerinden farklı her işlem blok zincirine kaydedilerek yapılıyor her işlemde transaction oluşturuyor dolayısıyla fee ödüyorsunuz ve site çok hantal sık sık hatalarla karşılaşıyorsunuz. Her ne kadar decentralized olsada kontratlarda bir açık meydana gelirse bu o borsanın sonu olur.. Yakın zamanda meydana gelen multisig açığının yarattığı kaos ortada.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 06, 2017, 08:03:50 PM

Evet fakat alışık olduğumuz exchange sitelerinden farklı her işlem blok zincirine kaydedilerek yapılıyor her işlemde transaction oluşturuyor dolayısıyla fee ödüyorsunuz ve site çok hantal sık sık hatalarla karşılaşıyorsunuz. Her ne kadar decentralized olsada kontratlarda bir açık meydana gelirse bu o borsanın sonu olur.. Yakın zamanda meydana gelen multisig açığının yarattığı kaos ortada.

Waves istediklerini yaparsa etherdeltadır bittrextir polodur kalmayacak herkes dex kullanacak ama şu an berbat durumda dex
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
September 06, 2017, 08:09:58 PM

Etherdelta'nın bir coini var mı? ayrıca DEX olması onu polodan pozitif yönde ayırıyor mu? Birde işlem başına bahsedilen fee'ler nereye gidiyor?
ayhanizmir
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 06, 2017, 08:37:17 PM

Bu piyasada yeni olduğumdan birkaç sorum olacaktı

Şimdi bittrex'den belirlediğim birkaç coini aldım gayet basit bir şekilde (btc olarak)

Fakat etherdelta sitesinde tam olarak işlem nasıl işliyor? Üyelik sistemi yok sanırım. Ayrıca elimde eth de yok. Başka siteden btc alıp bu borsaya yatırıp istediğim coini mi almam gerekiyor?
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 06, 2017, 08:58:12 PM

Bu piyasada yeni olduğumdan birkaç sorum olacaktı

Şimdi bittrex'den belirlediğim birkaç coini aldım gayet basit bir şekilde (btc olarak)

Fakat etherdelta sitesinde tam olarak işlem nasıl işliyor? Üyelik sistemi yok sanırım. Ayrıca elimde eth de yok. Başka siteden btc alıp bu borsaya yatırıp istediğim coini mi almam gerekiyor?

ETHerdelta ETH ile işlem yapan bir borsadır; ETH ile ETH tabanlı Tokenların değiş-tokuş yapılabildiği bir yer yani. Fee olarak da yine ETH ödemek zorundasınız. Yani Tokenları oraya Deposit edip işlem yapmak için cüzdanınızda bir miktar ETH bulundurmalısınız.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
September 08, 2017, 05:32:00 AM

etherdelta.github.io adresine bir kaç saattir girilemiyor. twitter sayfasında yayınlanan etherdelta.com scam olabilir dikkat.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 08, 2017, 06:08:29 AM

Hala ulaşılamıyor. Etherdelta dan değilde github tan kaynaklandığını yazmış etherdelta nın twitter hesabı ancak. github.io ya ulaşılabiliyor.

Umarım kısa sürede halledilir bu tip kesintiler insanların güvenini sarsıyor.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: