Bitcoin Forum
June 28, 2024, 08:56:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: Imza Listesi  (Read 22130 times)
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 08, 2017, 01:36:28 PM

Bence en kötü imza benimki çıkıcak keşke imza listesinde yer alan exortis'in uyarılarını dikkate alsaydım  Smiley Sizce worldcore ne kadar dağıtır daha ico yapılmadı ama şimdiden tahminde bulunma şansınız var mı ön satışta çok güzel bir miktar toplamışlar o yüzden merak ettim  Smiley
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 08, 2017, 11:54:42 PM

yüzüne bakmadıgımız coss cok güzel imza dagıtmış.imzasında çok fala kişi var diye çekindigim centra 500 kişi olmasına ragmen gene çok güzel ödül vermiş.
change pre-icosu çok iyi gidince bende changein imzasını taşımaya başladım ama ico dönemi çok sönük geçiyor.gerçektende şans işi bu imza kampanyaları.

Coss ve Centra ne kadar verdi ortalama?

Change çok verecek gibi değil.
Centra daha dağıtım yapmadı ama ben hesaplama yaptım toplam 2440 stakr var 5000 000 dağıtacak ortalama 210 yapar stake başı. Yani member olup katılaağdınız 9 haftada 9 stakr yapar oda 1800 ctr den 1.2 dolar 2.75 de dolar başı ortalama 2 ayda 8000 lira para alırdınız.. devlet bu kadar para vermez Wink
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 09, 2017, 07:01:20 AM

Konuyu hazırlayan kişiye teşekkür ederim buradaki birçok kişinin tek tek arayacak kadar vakti yok ve üçte beşte olsa birşeyler kazanmak için çabaliyor. Bu yüzden konuların hazırlayan kardeşimizin eline sağlık demek istiyorum. Bence vakti olan birinin ilgilenmesi Türk halkı için bir hizmettir, biz faydalanmazsak Ruslar faydalanıyor çünkü.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 09, 2017, 07:19:29 AM

universayı dikkate alın isterseniz. türkçe konusu yok,pre-salede ne kadar topladıklarınıda hala söylemediler ama güney korede çok güzel pazarlıyorlar kendilerini.imzasında da çok fazla kişi yok.

bunun dışında exhasta pre-ico da hardcap 250.000 dolar, kolayca ulaşacaklarını düşünüyorum.türkçe çevirisi muhtemelen yakında gelecektir.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 09, 2017, 07:59:52 AM

flixxo ve hydrominer fena durmuyor ozellıkle hydromıner presalede 37 dk. da 1500 ether toplayıp hardcap yaptılar ve çok fazla medya sıtelerınde haberlerıne denk geldım
bence guzel para toplanacak ve ımzasında az kişi var, imza arayanlar değerlendirsin bence
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 09, 2017, 08:23:52 AM

Şu an imzasında bulunduğum kampanya da sağlam ödül dağıtacak gibi duruyor, takip eden arkadaşlar için güzel bir fırsat olabilir. Kampanyanın bildiğim kadarıyla son 2 haftasına girmiş bulunuyoruz.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 09, 2017, 11:07:21 AM

Geçen hafta Proxy Card'ın imzasına girdim ama sanırım proje patlamış. Önerebileceğiniz iyi bir imza kampanyası var mıdır?
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
October 09, 2017, 11:19:45 AM

Şu an imzasında bulunduğum kampanya da sağlam ödül dağıtacak gibi duruyor, takip eden arkadaşlar için güzel bir fırsat olabilir. Kampanyanın bildiğim kadarıyla son 2 haftasına girmiş bulunuyoruz.

Ben de herocoin'in imzasındayım. Dağıtacakları ödül fiks o yüzden dağıtımda bir karışıklık yaşanmayacak. Twitter oranları da güzel. Eğer takipçi sayınız müsaitse neredeyse imza postuyla, tweet gönderileri eşit getiri sağlıyor.
Bu arada liste on numara beş yıldız olmuş exortisin emeğine sağlık.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 09, 2017, 01:27:41 PM

Konuyu açanın emeğiine sağlık ben de athenaya katılmayı düşünüyordum ama şimdi kararsız kaldım
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 09, 2017, 01:32:28 PM

Arkadaşlar kafama takılan bir soru var bu change bank imzasında , adamlar ana konu başlığına bütün coinlerin %2 sini bounty için ayıracaklarını yazmış google da coin supply olarak 317.500.000 gibi bir rakam buldum acaba bunun mu %2 si yoksa sattıkları coinlerin mi %2 si ?
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
October 09, 2017, 02:34:35 PM

Ben de worldcore imzasına katıldım jr.member ile member'a aynı sayıda stake verdiğini göz önünde bulundurursak ne kadarlık bir kazanç kazanabilirim arkadaşlar üye rütbemden dolayı çok mu az alırım  Cry Dişe dokunur bir şey alsam çok güzel olur aslında.

Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
October 09, 2017, 03:06:25 PM

Worldcore imzasına bende katılmayı düşünmüştüm ve girmedim. iyikide girmemişim şimdi az para toplanınca imzacıların payını azaltmışlar. yeni bir imzaya gireceğim artık.
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 09, 2017, 03:13:54 PM

Arkadaşlar kafama takılan bir soru var bu change bank imzasında , adamlar ana konu başlığına bütün coinlerin %2 sini bounty için ayıracaklarını yazmış google da coin supply olarak 317.500.000 gibi bir rakam buldum acaba bunun mu %2 si yoksa sattıkları coinlerin mi %2 si ?

toplam satılan miktarın %2sidir.

şu anda imzasını taşıdıgım projenin ödülleride fena degil.imza arıyan arkadaşlar bir baksın derim.

stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 09, 2017, 03:14:42 PM

Worldcore imzasına bende katılmayı düşünmüştüm ve girmedim. iyikide girmemişim şimdi az para toplanınca imzacıların payını azaltmışlar. yeni bir imzaya gireceğim artık.

Worldcore'ye girmeyi bende düşünmüştüm fakat formda ethereum adressini istemeyip daha sonra insanları uğraştıran projelere gıcık oluyorum bundan dolayı Worldcore'ye katılmadım, iyi olmuş fazla toplayamadığı iki gram ödül veriyorlar diye insanları bu şekilde süründürmeye hakları yok.
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 09, 2017, 04:06:52 PM
Last edit: October 09, 2017, 04:18:02 PM by exortis

Worldcore'ye girmeyi bende düşünmüştüm fakat formda ethereum adressini istemeyip daha sonra insanları uğraştıran projelere gıcık oluyorum bundan dolayı Worldcore'ye katılmadım, iyi olmuş fazla toplayamadığı iki gram ödül veriyorlar diye insanları bu şekilde süründürmeye hakları yok.
Orderbook cok iyi bir platform pek ugrastiracak bir durumu yok daha once propy ile tanismistim orderbook ile.Yavas yavas orayi kullaniyor projeler.Az para topladi demek ne demek onu anlamadim presale de 5 milyon dolar toplandi.Bugun bounty konusu acilmis ordaki oranlara gore cok buyuk bir degisiklik yok.Imza zaten %20 idi
Face ve twit den %20 kesilmis,%15 managerlardan kesilmis, %20 de support kampanyasi iptal oldugundan eklenmis.Yani bounty havuzunda imzayi etkileyen bir durum olusmamis.
Birde bizim kisimda bu kadar cok giren varken iyi olmus gibi bir tavir sergilemek dogru olmamis, sahsen ben forumdaslarimin bountyleriden cebine birsey girmesinden mutlu oluyorum.
Ethereum
7,140
Total Tokens Bought
50,894,898
1 WRC = 0.1 USD
Bitcoin
533
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 09, 2017, 07:35:55 PM

hocam simdiki kurallara ve verilecek stake sayisina bakilirsa eski listeyle yeni listeyi nasil ayni havuzda birlestirecekler ? ben anlayamadim. eski kampanyanin kurallari ile yenisi farkli. hangisine gore hareket edecegiz ? bilginiz var mi acaba. worldcore icin soruyorum
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 09, 2017, 07:49:00 PM

hocam simdiki kurallara ve verilecek stake sayisina bakilirsa eski listeyle yeni listeyi nasil ayni havuzda birlestirecekler ? ben anlayamadim. eski kampanyanin kurallari ile yenisi farkli. hangisine gore hareket edecegiz ? bilginiz var mi acaba. worldcore icin soruyorum
Farklı birşey yok siz haftalık 10 mesaj atın yeterli, eski listedeki kişileri yeni listeye alacaklar tabi daha önceki kazanılan stakeleri rutbeye göre tekrar ekleyeceklerdir.
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
October 10, 2017, 10:15:43 PM

Sylon'un bugün açtığı 2 kampanyaya baktım(sisa ve ponsumer) lokal bölümleri yasaklamış tekrar, girecek olanların dikkatine. Bu 2 kampanyaya özgü bir durum mu yoksa bundan sonra böyle mi yapacak göreceğiz bakalım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 10:16:33 PM

Haftaya change imzam bitiyor . Önerdiğiniz imza var mı ? Haftalık post sıkıntım yok ancak genelde tr kısmındayım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 10, 2017, 11:31:49 PM

Haftaya change imzam bitiyor . Önerdiğiniz imza var mı ? Haftalık post sıkıntım yok ancak genelde tr kısmındayım .

Haftaya kadar eğer alımları kapatmazsa Sylon'un yönettiği bazı kampanyalar var stake yerine post başına ödeme vaat ediyor o coinden. Gayette iyi miktarlar veriyor onlara girebilirsiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: