Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:27:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: Imza Listesi  (Read 22124 times)
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 18, 2017, 12:45:56 PM

Şuan katıldığım imza kampanyasını bu listeden seçip buldum yorumunda exortis çok övmüş tabiki şans işi ama umarım haklı çıkar ve güzel bir ödeme alabiliriz.Ama şartları biraz ağır sadece tek bir bölüme atabiliyoruz mesajları ve günlere yaymamız gerekiyor.
Biraz saçma başka bounty konularına yazdıklarınız sayılmıyor tamam günlere bölünde neden böyle birşey yapıyorlar tamamen saçmalık
belki adam başka icoya girecekken senın imzanı gorerek buda neymıs dur suna bakayım dıyerek fikri değişecek

Kesinlikle haklısınız ama bana kalırsa orada mesaj atılmasını istemedikleri bölüm global forumdaki bounty alt başlığı bizim yerel forumdaki ann konuları geçerlidir tahminimce.

Şuan katıldığım imza kampanyasını bu listeden seçip buldum yorumunda exortis çok övmüş tabiki şans işi ama umarım haklı çıkar ve güzel bir ödeme alabiliriz.Ama şartları biraz ağır sadece tek bir bölüme atabiliyoruz mesajları ve günlere yaymamız gerekiyor.
Çok övdüğüm bir durum yok immla içinde çok güzel diyordum ama patladı, forty seven de güzel proje harika ekip ama patlama ihtimali yüksek gibi duruyor
Lütfen imza seçerken kendi araştırmanızı yapın ben ordaki açıklamaları kendimce yazıyorum tutacak diye birşey yok

Zaten şans işi olarak belirtmiştim bir bakarsınız sizin kötü dediğiniz rekor düzeyde ödül dağıtır iyi dediğiniz hiç dağıtmaz  Smiley Zaten burada kimse gelip sizi suçlamaz buna iyi demiştin hiçbir şey alamadım diye  Grin
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 18, 2017, 02:25:48 PM

Biraz saçma başka bounty konularına yazdıklarınız sayılmıyor tamam günlere bölünde neden böyle birşey yapıyorlar tamamen saçmalık
belki adam başka icoya girecekken senın imzanı gorerek buda neymıs dur suna bakayım dıyerek fikri değişecek

Kesinlikle haklısınız ama bana kalırsa orada mesaj atılmasını istemedikleri bölüm global forumdaki bounty alt başlığı bizim yerel forumdaki ann konuları geçerlidir tahminimce.

Çok övdüğüm bir durum yok immla içinde çok güzel diyordum ama patladı, forty seven de güzel proje harika ekip ama patlama ihtimali yüksek gibi duruyor
Lütfen imza seçerken kendi araştırmanızı yapın ben ordaki açıklamaları kendimce yazıyorum tutacak diye birşey yok

Zaten şans işi olarak belirtmiştim bir bakarsınız sizin kötü dediğiniz rekor düzeyde ödül dağıtır iyi dediğiniz hiç dağıtmaz  Smiley Zaten burada kimse gelip sizi suçlamaz buna iyi demiştin hiçbir şey alamadım diye  Grin

liste için teşekkürler. ilk imzamı burdan bulup (centra) girmiştim başarılı oldu dağıtımda da problem yaşatmadılar. şimdi insi gördüm telegramına da girdim sordum adamlar daha dün unilever bilmem ne bölüm başkanıyla konuştuk bize advisor olarak katılabilir diyor. ondan sonra coca-colayla görüşmemiz var diyor. proje baya sağlam duruyor ama denildiği gibi belli de olmuyor. herneyse şartlar zor görüldüğü üzere de tam olarak nereye yazamıyoruz veya nereye yazıyoruz ?  Posts in alternate cryptocurrencies section are required.
demişler. sadece alternatiflere mi yazmalıyız ?

exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 02:32:08 PM

liste için teşekkürler. ilk imzamı burdan bulup (centra) girmiştim başarılı oldu dağıtımda da problem yaşatmadılar. şimdi insi gördüm telegramına da girdim sordum adamlar daha dün unilever bilmem ne bölüm başkanıyla konuştuk bize advisor olarak katılabilir diyor. ondan sonra coca-colayla görüşmemiz var diyor. proje baya sağlam duruyor ama denildiği gibi belli de olmuyor. herneyse şartlar zor görüldüğü üzere de tam olarak nereye yazamıyoruz veya nereye yazıyoruz ?  Posts in alternate cryptocurrencies section are required.
demişler. sadece alternatiflere mi yazmalıyız ?
evet alternatif kısımlara local olanlara yazabılıyorsunuz, birken kendi konusuna yazabılırsınız çevirisi ben yaptım ora haftaya yayarak mesaj atabılırsınız. Hatta telegramda falan edindiğiniz güncellemeleride post edersenız forumdakı arkadaşlarda faydalanır
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
October 18, 2017, 03:10:50 PM

Worldcore işini naaptınız, yeni signature kampanyasına girsek bu sefer koşullar değiştiği için haftada belli bir mesaj doldurmak gerekicek, halbuki önceden 60 mesaj atanların ödülü zaten alması lazım ,yeni listeye de kayıt oldunuz mu nasıl çözdünüz ? Teşekkürler

Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 18, 2017, 03:35:17 PM

Bana nedense böyle bir şey gereksiz geldi sonuçta bounty için forumda bir kategori var Huh

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 18, 2017, 06:57:12 PM

Birkaç haftadır taşıdığım Proxy Card'dan çıkıp, uzun bir süredir takipte olduğum ve  iki gün önce başlayan Monaize imza kampanyasına katıldım. Fransız kökenli bir şirketin projesi ve Komodo altyapısında düzenlenecek ilk ico. İncelemek isteyen olursa başlık burada: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2277572.0
BurakXel
Member
**

Merit: 30

View Profile
October 18, 2017, 07:02:21 PM

biran önce j.member olsam bende alsam sunu ya pfff
coaxcial
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 07:06:41 PM

Teşekkürler güzel konu.
Ayrıca aşağıdaki linki de kontrol etmenizi tavsiye ederim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 18, 2017, 07:08:17 PM

3 gün boyunca hangi imza kampanyasına gireceğimi düşündüm.
Şuana kadar en çok kazandıranlar banka ve kart projeleridir.
şuan katıldığım kampanyadan çok umutluyum ancak baya pasifler.
umarım biraz canlanırda bişeyler kazanırız.
CoinSlayer
Member
**

Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 07:14:02 PM

arkadaşlar katıldıgınız imza kappanyasından gelen coinleri ve dğerini yazsanız merağımız gider bizimde ya :d
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 19, 2017, 02:36:35 PM

Arkadaşlar change imzalar kalkabilir dedi . Sylon'un post başı ödemeleri var 30 $ civarında o imzaları mı alsam yoksa normal bir imza mı ? 30 $ post başı biraz abartı geliyor öderler mi acaba ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 19, 2017, 03:12:53 PM

Gereksiz diyenler tam olarak ne düşünüyor anlayamadım. Hocam elinize emeğinize sağlık, gerçekten de şimdiye kadar forumdaki en faydalı başlıklardan biri olmuş. Herkesi düşünerek, işi bilen kimseler tarafından böyle bir liste hazırlanmış olması birçok kişiye zaman tasarrufu sağlamıştır- sağlayacaktır eminim. Ayrıca başlığı güncel tutarak katkıda bulunmak için farklı linkler ekleyen arkadaşlar da sağolsunlar. Epey meşakkatli iş ama umarım içerikler güncel kalır. Bizlere de projelerin sağlamlığını kendi çapımızda değerlendirip ona göre doğru tercihleri yapmak nasip olur umarım. Sağlıcakla.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 19, 2017, 08:15:11 PM

bu konuyu güncel tutmaya çalışan arkadaşı gerçektende takdir ediyorum, umarım daha önce oldugu gibi gereksiz yorum yazanlara kızıp konuyu kilitlemez.

begenmeyenler takip etmez çok zor bir şeydir degil.
ceferov
Full Member

Activity: 504
Merit: 101

View Profile WWW
October 20, 2017, 09:15:11 AM

POS Tokeni de listede gözüm aradı ama bulamadım. Total supply 10 milyon olması ve ICO olmaması, sadece giveaway ve bounty kampanyaları olması ilgi çekici. ICO olmadığı için de tek ele alınıp pump dump olmayacağı da takdir edilmeli. Airdrop kampanyası da çok profesyonel yürütülüyor. Umarım tutar.

https://www.ETH2X.com - Multiplayer roulette gambling platform.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 05:00:09 PM

Bu ayı piyasasında bir boğa olarak kenara çekilmiş o bounty senin bu imza benim dolaşıyorum. Kazançlı imzalar varsa buradan paylaşırsanız istifade etmek isterim bende. Bir kaç güzel imza kampanyasından biride Spectre ve unify oldu. İstifade ettik bunlardan. Herkese bol şans diliyorum Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
October 20, 2017, 07:18:25 PM

Forumda yeniyim ve hesabım jr.membera yeni yükseldi. Imza kampanyaları ile ilgilenmeye başladım takip etmeye çalışıyorum. Bir imza kampanyasına girdiğimiz zaman altına başka imza alabiliyor muyuz süreç nasıl işliyor bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, teşekkürler

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 07:30:31 PM

Forumda yeniyim ve hesabım jr.membera yeni yükseldi. Imza kampanyaları ile ilgilenmeye başladım takip etmeye çalışıyorum. Bir imza kampanyasına girdiğimiz zaman altına başka imza alabiliyor muyuz süreç nasıl işliyor bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, teşekkürler

Hayır , imzanıza sadece 1 Adet reklam alabilirsiniz . Fazlasına izin verilmez .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 20, 2017, 09:03:56 PM

Kalemder hocam ben de sizin ile aynı imzayı giyiyorum.Ama çok kazançlı olacağından emin değilim bu izlenime nerden kapıldınız merak ettim Smiley Bu arada umarım haklısınızdır.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 09:05:54 PM

Kalemder hocam ben de sizin ile aynı imzayı giyiyorum.Ama çok kazançlı olacağından emin değilim bu izlenime nerden kapıldınız merak ettim Smiley Bu arada umarım haklısınızdır.

Bu spectre pos başı 20 30 $ ödeme yapan Sylon'un imzasımıydı ? Girmek istedim ancak güvenemedim o miktarlara . Alabilirseniz o paraları bende bir dahaki sefere öyle yapacağım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
October 20, 2017, 09:41:08 PM

Spheris soft cap toplayamadığı için iptal olmuş. Sylonun yönettiği projelerin hiçbirine girilmez. Hepsi bir bir patlıyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: