Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:02:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Neden her 2 konudan ve 2 yorumdan biri Waves Alın ?  (Read 8453 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 18, 2017, 08:33:29 PM

Arkadaşlar tekrar tekrar yazıyorum, Sasha'nın tarzı farklı, önceden toplantı olacak, şu yapılacak, bu olacak vb. beklenti yaratmıyor, bir şey hazır olunca tak diye çıkartıveriyor. Waves şu anda kesinlikle sürünüyor, varlıklarının "tamamını" waveste tutanlar kardan oldukça zarar ettiler ama....
Ben tahminimi söyleyeyim, bir anda dexin yeni arayüzü yayınlanacak ve daha o anda fiyat %200-300 artacak (sonra biraz geri gelir), dex hiç olmazsa etherdelta kadar kullanılmaya başladığında bu fiyat taban olacak, sonrasında ise (buna sanırım daha var) tokenamica vb. derken iyice değerlenecek.
Dexi çok ciddiye alın, ülkeler arasındaki bu sürtüşme devam ederse yakında sağlam bildiğimiz ABD menşeili borsalara çok rahat giremeyebiliriz, o zaman dex gibi merkezsiz sayılabilecek borsalar bizim için daha da değerli hale gelecek

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715083377
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
1715083377
Hero Member
*

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
1715083377
Hero Member
*

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715083377
Hero Member
*

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
1715083377
Hero Member
*

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
1715083377
Hero Member
*

Ignore
1715083377
Reply with quote  #2

1715083377
Report to moderator
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
October 19, 2017, 01:44:08 AM

bu coin'in tabanı 30,000 satoshi seviyeleridir, düşüş sürebilir, bugünkü fiyatının yarısına geldiğinde Waves'i tekrar değerlendirmeyi düşünebilirsiniz...

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 19, 2017, 02:07:20 AM

O kadar acımasız davranmayın hocam waves hakkında ico fiyatına gelmesini beklemek acımasızlık olur ico sürecinden sonra büyük gelişmeler yaşadı waves,ben elimde waves tutuyorum merkezi olmayan borsaların ileride değerleneceğini düşünüyorum ama her iki yorumumdan biri waves alın değil.  Grin
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 05:44:44 AM

Wavesin dex'i merkezsiz borsa olayı ne kadar önemli bir yerde olduğunu millet eninde sonunda anlayacak. Yeterki biraz daha kullanışlı arayüz gelsin. Bu adım bile çok ileriye götürecektir. 
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 19, 2017, 06:43:43 AM

benim cüzdanının köşesine sıkıştırdığım 100 waves var yukarıdan aldım hemde
dursun diyorum açıkcası hiç bakmıyorum bıle ne kadar olmuş diye, 10 dolardan oncede bozmayı duşunmuyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 19, 2017, 06:52:24 AM

Böyle diye diye kaç ay beklediler.
ulan başka coine girip çıksaydınız manevra yapıp.kaç kat kazanmıştınız.
Hem uzun vade derler.bide çıkmayınca niye böyle waves derler.
olum unutsana işte hani unutacaktın.
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 07:32:04 AM

Waves ile ilgili yorum yazılınca sıklıkla sürekli söylenen bir şey dikkatimi çekti benimde, vay efendim Türklerin elinde çok wawes var o yüzden sürekli wawes konuşuyorlar.  Sanki ülke olarak wawes stoğunu biz tükettik. Wawes alın biraz çünkü iyi bir proje ve önü açık. Gelecek yıl  dizinizi dövmeyin sonra.
mhmmtcn
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 07:55:52 AM

ne wawes miş be benim elimdeki MEC2 ye döndü işi  Grin
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
October 19, 2017, 03:49:41 PM

Valla sasha yapmıs koymus waves var seversen yol var gidersen demiş hakkını bilen bilir.Türkler deli yatırım yaptı karşılığını bekliyor şahsen ben baya karla elimden çıkardım ama uzun dönem için tutacağım tek coindir.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 20, 2017, 10:24:46 AM

wawes wawes aldık bekliyoruz bakalım ne yapacaklar .uzun vadeli olması pekde canımı sıkıyor ama bakarsınız 15 $ lara gelir o zaman iş yapar mı yapar Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 20, 2017, 11:37:06 AM

Şu iki eleştiriye katıldığımı söyleyemem.

Bizimkiler çok yatırım yapmış deniliyor. Kendimize göre diğer coin'lere kıyasla belki çok daha fazla kişi waves almış olabilir yüzdelik olarak genele göre büyük bir katkımız olduğunu düşünmüyorum. Belki diğer coğrafyalara göre bir tık önde olabiliriz. Elinde yüklü miktar olan sıralamaya girebilen kaç kişi vardır sizce, ilk zamanında ucuzdan ICO ya girmiş olacakta satmamış olacakta birkaç kişi ya çıkar ya çıkmaz.

Fiyatı yüksek iken alanların gaz verdiği söyleniyor buna katılmıyorum, waves'ten emin olanlar eminim çoğumuzdan daha düşük fiyatlardan alanlardır. Alım yaparak zaten waves'in fiyatının yükselmediğini şimdiye kadar anlamalıydınız. Bot'lar zaten bu işe izin vermiyor fiyatın yüksek mi düşük mü olduğuna bakmaksızın balinalar bot kullananlar para kazanabiliyor ve fiyat belli bir aralıkta tutulmuş oluyor. Siz alsanız ne olur almasanız ne olur. ICO zamanları bile yüklü alımlar olduğunda fiyata yansıdığını görmüyoruz.

Merkezsiz borsası olduğu için ve uzun sayılabilecek bir geçmişi var ikinci senesini dolduracak bundan dolayı umutlar bir hayli fazla fanları da oluşmuş durumda ne desinler almayın mı desinler, kendileri inanmışlar sonuçta. Borsaların hali ortada dex üzerinde Türk lirası kullanabilsek kaç kişi Türk firmalarını tercih edecek, açıkçası ben çok fazla kullanmam eskisi gibi. Yaşattıkları sorunları görüyoruz merkezi olmayan borsalara ihtiyaç çok fazla ve alternatiflerin sayısı az.
de_xt
Hero Member

Activity: 602
Merit: 535

Account hacked from Oct 11th to Nov 1st 2017

View Profile
October 20, 2017, 03:12:32 PM

Waves almak ayıp mı günah mı yahu.  Wawes gelecek yıl rekorlar kırarsa utanmayalım sonra. ŞU anda var olanlardan farklı ve yeni coinler gelecek ve de önümüzdeki yıl şu an olan coinlerin bence %90ı çöp olacak gidecek. Wavesin kalıcı olanlardan biri olacağı aşikar yüzde 90, alın bir kaç tane atın kenara  bence denemeye değer, bu coinlere  gelene kadar buralarda okumuşsunuzdur, Ethereumda 7-8 dolarlarda bekleyip  bıkıp usanıp satanların pişmanlıklarını.

▄███████████████▄
       ▄██▀             ▀██▄
    ▄▄██▀                 ▀██▄▄
█████▀▀       ▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄    ▀▀█████
██          ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▀▄▀█▄▄      ██
▐█▌       ▄▀ ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▄▀▀▀███   ▐█▌
 ██      ▄▀▄▀▄▀▀▄▄▄▀▀▀▀▀█ ▄█▀   ██
 ▐█▌    █▄▀▄▀▄█▀▀▀ ▀█▀ ▄▀▄▀█   ▐█▌
  ██    █▄▀▄▀▄▄█▀ ▄▀ ▄▀▄▀▄▀█   ██
  ▐█▌ ▀▄█████▀▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄▀█  ▐█▌
   ██▌▀████▀██▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄█▀ ▐██
    ██▌▀█▀▀█▄▀▀▄▀▀▄▄▀▄█▄▄█▀ ▐██
     ██▌ ▀  ▀███▄▄▄█████▀  ▐██
      ██▄      ▀▀▀▀▀      ▄██
       ▀██▄             ▄██▀
         ▀██▄         ▄██▀
           ▀██▄     ▄██▀
             ▀███▄███▀
               ▀███▀
.DeepOnion.
★ ★ ★ ★ ★  .❱❱❱ JOIN AIRDROP NOW!.
TOR INTEGRATED & SECURED
★  Your Anonymity Guaranteed
★  Your Assets Secured by TOR
★  Guard Your Privacy!
|Bitcointalk
Reddit
Telegram
|                        ▄▄▀▄▄▀▄▄▀▄▀▀
                    ▄▄██▀█▀▄▀▀▀
                  ▄██▄█▄██▀
                ▄██████▀
              ▄██████▀
  ▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████▀
██████▀▀▀▀▀██████▀
 ▀█████  ▄███████
  ████████████▀██
  ██▀███████▀  ██
  ██ ▀████▀    ██
  ██   ▀▀      ██
  ▀█████████████▀
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 20, 2017, 04:20:04 PM

Bu düşünceye kesinlikle katılmıyorum. Almayın waves bence. Benim de çok başım ağrıdı bu waves yüzünden. Zararım oldu. O yüzden kesinlikle önermiyorum. Bir türlü beklenen artışı yapamadı daha da yapamaz bana sorarsanız.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 04:54:27 PM

Daha öncede ifade ettiğim üzere: Çünkü insanlığın Waves gibi merkezsiz borsaya, merkezsiz pazarlara ihtiyacı var. Merkezsiz takas sistemleri önemli çünkü mevcut sistemlerde paranın gücü belirli kişilere emanet ediliyor. Kimse masum değil ve herkesin nefsi var. Bizde paramızı başkalarına emanet etmek istemeyiz.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

Merit: 1138

View Profile
October 20, 2017, 06:34:57 PM

tenx seviyesine gelirse alıp rahat rahat beklenir bence, özellikle uzun vadeci sağlamcılar için ideal bir coin waves. ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 20, 2017, 09:20:52 PM

etheruma scam çer çöp almayın etmeyin diyen tayfa iş başında galiba
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 20, 2017, 09:26:01 PM

Bir gün gelir yüz güldürür ama o güne kadar baya kişi pes eder Waves'ten. Misal 2 ay önce Waves'e yatırdığım parayı Neblio'ya yatırsam paranın anasını ağlatmıştım ama nereden bileceksin işte.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 05, 2017, 09:28:13 PM

Eger boyle genis kitlelere acik yerlerde "Sunu mutlaka alin" v.s. gibi seyler duyarsaniz bilin ki o coin coktan tepe noktasina cikmistir ve sizin uzak durmaniz gerekir.

Yukarida cumle bir "Yatirim Tavsiyesidir"  Wink

Ben 2 yıla yakındır bu forumu takip ediyorum. Geçen sene bu forumda en fazla konuşulan altcoin ethereum'du. Ethereum 10 dolar olduktan sonra tüh be treni kaçırdım artık girilmez diyordum çoğu kişi gibi. Şuanki rakamda ortada. Sizin mantığınıza göre geçen sene herkes forumda konuştuğu için 10 dolar'dan ethereum filanda almamak gerekirdi. Bu mantık kriptopara piyasasında tamamen hatalı, başka piyasalarda işleyebilir ama burda işlemediği çok bariz.

Çok yakında olabilecekleri düşününce Waves şuan pahalı değil, ucuz.
Zaten uzun vadeli yatırım yaptım diyen kişinin grafiğe, fiyata falan bakıp kafayı takmaması lazım.
Haberleri takip edersin, projenin gelişimini takip eder sevinirsin. Fiyata kafayı takıpta üç kuruş düştü diye tırlatmanın alemi yok. Projenin iyi yönetildiğini ve iyi yolda olduğunu düşünüyorsan zaten zamanı gelince ederini bulacaktır. Aksini düşünüyorsan da sat çık zaten, inanmadığın projelere paranı yatırıp sonrada burda ağlamakta iş değil.

Hocam bende de firstblood var az bişi, istediğiniz kadar olumlu-olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Size olcakları söyliym, tamamen tahmindir: waves 80-90k'ları görecek, "tüh satmadık" diyenler çıkacak. Sonra 110k'yı görecek "aha artıyor" diyecekler. Sonra tekrar 80'lere gelecek "lan biraz bekliyelim" diyecekler. Derken 60-70 olacak biraz da buralarda takılacak. Ardından en son 35k'ya kadar inecek. Sonra tekrar toparlanacak bi 60-70k olacak geri 40-50'ye inecek. Filmin devamını ripple'dan izleyebilirsiniz. Çünkü "satış stratejisi" genelde aynıdır.  (dolar bazında fiyatı btc'nin hareketi belirler)
Bakın aynı hareketi tenx de yapıyor ve daha hızlı, sadece bazıları yawaş hareket ediyor. O da hacim ile alakalı. Almayın diyen yok, shit coin bile alırım sadece doğru yerden alıp doğru yerden satmak mesele.
Walla bu saatten sonra bi daha yazmam 80'leri görene kadar(cevap hakkı doğuracak bir sataşma olmazsa) 80'lerde bu yazıyı gösteririm. Selametle

80'ler geldi "lan biraz bekliyelim" kısmında.  ytd

hepsi oldu  Cheesy Cheesy

piyasanın tamamının altüst olduğu bir döneme geldiği için pek de bir önemi kalmadı. o kadar da kavga etmiştik halbuki  Cheesy tekrar 30'lara geldiğinde bol miktarda alınıp stoklanabilir bence, rusların bel bağladığı en önemli proje! abd'den ve bağlı exchangelerden farklı bir seçenek sunuyor, kendi tokeninizi üretmenize olanak veriyor vs.. btc'nin artmasına bağlı olarak yeni dex de işleme açılırsa binance gibi bir atak yapabilir işlem hacminde, o arada fiyatı da bayaa bi tırmanablir spekülasyon da olacaktır illa ki tabii sonra yine düşecektir yani 100 dolar olursa 1000 dolar olacak diye beklenmemeli bence.. uzun-orta vadede (tarihini tam bilmemekle birlikte 1 yıl içinde olabilir) iyi prim yapacaktır kanaatimce (hem btc hem dolar bazında)...ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 05, 2017, 09:34:47 PM

tenx seviyesine gelirse alıp rahat rahat beklenir bence, özellikle uzun vadeci sağlamcılar için ideal bir coin waves. ytd

Tenx seviyesine gelmesi çok zor waves'ın . Baya bi speküle haberler gelmesi lazım . Ama gelirse bende pörtföy'de düşürüm Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 05, 2017, 09:37:44 PM

Tenx seviyesine gelmesi çok zor waves'ın . Baya bi speküle haberler gelmesi lazım . Ama gelirse bende pörtföy'de düşürüm Cheesy

hocam o dediğimde tenx 30k'lardaydı ama belli de olmaz tenx 20k'ya düşeceğini tahmin etmiyordum gerçi tenx 200k sınırını aşmamıştı belki ona istinaden daha fazla düşmüştür. waves de 30k'lardan tekrar alım fırsatı verecektir ama 20k'ları bilemem...ytd

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: