Bitcoin Forum
May 23, 2024, 07:45:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 🚀[ANN][PoSToken]Dünyanın İlk PoS Akıllı Sözleşme Token'i[AIRDROP BAŞLADI]  (Read 3432 times)
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
October 21, 2017, 11:10:25 PM

Normalde bittrex kullaniyorum ve eth cuzdanim yoktu arkadaşların yazdiklarina binaen borsa adresi kabul edilmedigini token kazanamayacağımı anlayınca android uygulaması olan eth wallet açtım kendime.. Simdi tokenler o adrese ne zaman gelecek acaba ? Airdrop sitesinde 3. Partiden sonra gibi bir yazi var " You will be paid after the 3rd round airdrop ends" bu ne demek oluyor yani ne zaman alabiliyoruz tokenleri... Yardım ederseniz sevinirim...
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
October 22, 2017, 03:36:54 AM

Katıldım bende.Arzı olduça az alıp unutmayı planlıyorum ilerisi için belli olmaz.

Bitcoin / Ethereum / Monero
ubikutin1886
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 11:34:27 AM

3. tur da başladı. Katılacak arkadaşlar varsa kaçırmasın.
Ayırca twitter katılımını ben mi bulamadım yok mu ?
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 23, 2017, 02:28:16 PM

airdrop dediğin işte böyle olur. mükemmel bir arayüzleri var. herşey otomatik ilerliyor. coin yaşının nasıl hesaplandığını henüz kavrayamadım ama arz miktarı göz önüne alındığında airdrop bittikten kısa süre sonra fiyatında inannılmaz artış olacağını düşünüyorum. ilk yıl %100 veriyor. bu muazzam bir rakam.
seje
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 06:25:00 PM

3. tur da başladı. Katılacak arkadaşlar varsa kaçırmasın.
Ayırca twitter katılımını ben mi bulamadım yok mu ?
3. Tur başladiginda bizden istenilen eth cuzdan adresimize 25 token yatiracaklardi halen gelen bir şey yok ben mi yanlis anladim.. Bitcointalkta uyeligi olanlara 20 token veriyorlardı bende aldim ama kendi sitesinde 25 token gorunuyor ama cuzdana yansiyan birsey yok anlam veremedim bilgisi olan varmi acaba?

You will be paid after the 3rd round airdrop ends diye bir msj var airdrop sayfamda
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
October 24, 2017, 06:29:27 AM

Airdrop 3 bittikten sonra göndereceklermiş. Benim de dün kafama takıldı, sordum soruşturdum, daha önceki airdroplara katılan arkadaşlar öyle söylediler. Ben asıl dağıtım yapıldıktan sonra beklemeli miyiz beklemeden satmalı mıyız onu düşünüyorum. Havadan gelen bir tokena göre fiyatı oldukça iyi etherdeltada. Sanırım ben dağıtımdan sonra da bir müddet bekleyeceğim satmadan, max supply değeri oldukça az ve patlama yapabilir gibi geliyor bana, saygılar.
seje
Sr. Member

View Profile
October 24, 2017, 06:41:02 AM

Airdrop 3 bittikten sonra göndereceklermiş. Benim de dün kafama takıldı, sordum soruşturdum, daha önceki airdroplara katılan arkadaşlar öyle söylediler. Ben asıl dağıtım yapıldıktan sonra beklemeli miyiz beklemeden satmalı mıyız onu düşünüyorum. Havadan gelen bir tokena göre fiyatı oldukça iyi etherdeltada. Sanırım ben dağıtımdan sonra da bir müddet bekleyeceğim satmadan, max supply değeri oldukça az ve patlama yapabilir gibi geliyor bana, saygılar.
Hocam bende bekleteyim o zaman ama rica ediyorum bizi de uyandırın yükseldiğinde zira o tokenleri unutup yukseldiginde kendime suprise yapmak istiyorum Cheesy
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359

View Profile
October 24, 2017, 08:28:59 AM

Hocam bende bekleteyim o zaman ama rica ediyorum bizi de uyandırın yükseldiğinde zira o tokenleri unutup yukseldiginde kendime suprise yapmak istiyorum Cheesy
Hocam fiyatı düşebilir de,  ben bekletmeyi tercih edeceğim, şuan fiyatı 1.14 $ seviyelerinde, şöyle 10 $ seviyelerine gelse havadan 250 $ gelir, biraz zor ama olmayacak şey değil herşey olabilir kriptopara piyasasında. Ha düşerse de üzülmem sonuçta herhangi bir yatırım yapmadım. Eğer dediğim seviyelere gelirse yazarım, saygılar.
ceferov
Full Member

Merit: 101

View Profile WWW
October 24, 2017, 09:48:03 AM

Ben 2ci roundda da vardım arkadaşlar. Tokenleriniz kampanya boyunca sitede duruyor. Bir kaç gün içinde (bir haftda da çeke bilir) hesabınıza gönderiliyor. Kampanya yönetim şekilleri çok iyi ve şu an telegram grupunda yeni exchangelerde listelenmek için çabaladıkarı görülüyor. Potansiyel patlama yapacak bir coin gibi. Eski düşüncemi değiştirdiler resmen Smiley

https://www.ETH2X.com - Multiplayer roulette gambling platform.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
October 24, 2017, 01:05:35 PM

Çok profesyonel duruyorlar. Airdrop sitesi bile bunun bir göstergesi bence. Dandirik googlesheetlerinde tutmuyorlar en azından hesabı. Adamlar çalışıyor. İleride çok daha iyi yerlere gelecektir. Katılın bulunsun 20-30'ar adet her airdroptan geliyor. Bi bakıyorsun 60 dolar bir bakıyorsun 78 dolar gösteriyor toplamını benimkilerin. Şimdilik 50 POS var. 3.den de gelir birşeyler.ne olacağı belli olmaz seneye belki de daha sonrasında iş görür. Belki değil bence yüksek ihtimalle görür...
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 24, 2017, 05:24:16 PM

bu coin 50-60 dolarları görecek 1 sene içerisinde.

tabiki ytd
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 24, 2017, 06:44:45 PM

bu coin 50-60 dolarları görecek 1 sene içerisinde.

tabiki ytd
İlk defa defa sizden gördüm böyle bir tahmin.Umarım ulaşır.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
October 24, 2017, 07:47:40 PM

50 adet göndermişlerdi bir süre önce sitesine girdiğimde de 30 adet birikmiş. Güzel fiyatlara gelse de bizde elimizdekilerden para kazansak
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
October 25, 2017, 06:14:07 AM

dün akşam sağlam bir pump yedi, 1,28 dolardan 2,2 dolara yükseldi. bir süre sonra eski haline döndü.

bu aralar yeni exchangeler aramaya başladılar. exchange ücretleri hakkında sık sık telegramda konuşuluyor, bakalım yakın zamanda yeni yerlerde göreceğiz.
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 09:45:44 AM

globalde çok etkin ama türklerin pek ilgisini çekmedi.Bu bile başarıya açık olduğunu gösterir Grin
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 25, 2017, 04:13:25 PM

globalde çok etkin ama türklerin pek ilgisini çekmedi.Bu bile başarıya açık olduğunu gösterir Grin
haklı olabilirsiniz hocam. zaten türkler elini neye atsa kurutuyor. airdropuna katıldım bunun. 10-15 dolarlık coin gelecek tahminimce.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 25, 2017, 04:38:18 PM

vakti geldiğinde bu coinden cok bahsedeceğiz Cheesy
fernando1905
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
October 25, 2017, 04:49:57 PM

haklı olabilirsiniz hocam. zaten türkler elini neye atsa kurutuyor. airdropuna katıldım bunun. 10-15 dolarlık coin gelecek tahminimce.

Kendi ırkınızı kötülemeyi ne kadar çok seviyorsunuz. forumda talep gören konular kuruyorsa sizde talep görmeyen tüm icolara katılır yada borsalardan bol bol alırsınız Wink
seje
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 07:12:59 AM

Arkadaslar vallahi in acikcasi ben bir halt anlamadım.. Forum da eski olanlara token dagitiyorlar diye bir linke tikladim benden burdaki kullanici adimi istedi mail felan girdim.. Sonra profilimde eth adresi olmadigi icin islem yapamiyoruz dedi haydi onuda girdim hatta borsa adresi olmuyor diye telefonuma eth wallet indirdim ordaki adresi burdaki profil bilgilerime ekledim haydi kabul ettiler. sonra 20 token geldi telegram adresi kullanici adi felan girersen 5 token verecegiz diye ibare gordum oda oldu etti mi sana 25 token eee ne olacak simdi dedim karistirdim sagini solunu bir baktim 3. Tur da tokenlerinizi.verecegiz dediler.. Tamam da nereye veriyorsun anlamadim ki eth cuzdan adresi istediler ya oraya mi yatirilacak eger yatirilicaksa 3.tur denilen sey anladim kadariyla basladi neden yatirilmiyor.. Anlamadim olayi vallahi. Bilgisi olan izah edebilirse cok sevinirim..

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 26, 2017, 07:22:20 AM

daha önce gözümden kaçmış dikkat edip bakmamıştım ama proje umut vaadediyor gibi. bende bugün katıldım airdrop a 35 pos gösteriyor hesabımda tur bitince gönderilecekmiş sanırım. şu anki fiyatında bile iyi sayılır sonuçta taş attıkta kolumuz mu yoruldu
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: