Bitcoin Forum
May 09, 2024, 08:24:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: gablay12 Dolandırıcıdır İşlem Yapmayın  (Read 3461 times)
Bitfetamine
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
September 18, 2017, 02:52:17 PM

daha önce işlem yaptığınız birinin dolandırma ihtimaline hep düşük bakarız ama buyur işte. şansınıza pek akıllı biri değilmiş. ulaşması güç olmasa gerek
1715243057
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715243057
Reply with quote  #2

1715243057
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715243057
Hero Member
*

Ignore
1715243057
Reply with quote  #2

1715243057
Report to moderator
1715243057
Hero Member
*

Ignore
1715243057
Reply with quote  #2

1715243057
Report to moderator
1715243057
Hero Member
*

Ignore
1715243057
Reply with quote  #2

1715243057
Report to moderator
doktorfunks (OP)
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
September 19, 2017, 06:00:26 AM

daha önce işlem yaptığınız birinin dolandırma ihtimaline hep düşük bakarız ama buyur işte. şansınıza pek akıllı biri değilmiş. ulaşması güç olmasa gerek
yok güç değil hocam ulaştık ne yapar nerededir hepsi mevcut.
karates
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
September 19, 2017, 11:16:02 AM

hocam alabildiniz mi paranızı?
doktorfunks (OP)
Member
**

View Profile
September 19, 2017, 12:51:26 PM

hocam alabildiniz mi paranızı?
yok hocam
berk90
Member
**

Activity: 79

View Profile
September 21, 2017, 03:56:44 PM

neler yaşadınız acaba?

yeni gördüm mesajınızı. geçmiş olsun. bu kişi hakkında gördüğüm ilk yazı değil
bu arkadaşla daha önceden alışverişimiz oldu hemde bir kaç defa
s7 kartı olduğunu söyledi ki daha önceden de s7 ve fan aldım bundan  böyle bişey yaptı anlamadım küçük rakamlar için insanın adını lekelemesine gerek yok benim bir ayağım çanakkale de arar bulurum bunu bulamasam ailesinden birilerini bulurum elbet izzet giray ablay oğlunuz dolandırıcı dediğimde insanların yüzü kızarır yazık.

Hocam ben Çanakkale'de evini biliyorum size yardımcı olabilirim. Birde benim için cezalandırın şerefsizi.
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 17, 2017, 06:46:29 AM

Adamın ev adresini, iş adresini, anasının adresini, banka hesap nosunu vs. paylaşıncaya kadar yolladığınız banka dekontunu paylaşmanız daha doğru.Sonuçta ortada olmayan, belki kayıp, belki hasta belki de öldürülen bir insan var.

Mesela doktorfunks, size ne yaptı, nasıl ticaret yaptınız, orjinal ve görünür şekilde dekont var mı, adamı/kadını linç etmeye kalkmışsınız ve insanları örgütlüyorsunuz.Eğer bu adama yolladığınız paranın bilgisi yoksa siz tehdit/şantajla para almaya çalışan aşağılık bir insan konumuna düşüyorsunuz.

Berk90, adamın evini biliyorsan, bir telefon açıp bu işin aslı nedir diye sordun mu?Sen bu adamla ticaret yaptın mı?Nasıl ticaret yaptın, kanıtın,belgen yazışman var mı?Adamın evine, çoluğuna çocuğuna adam yollatacak kadar sana ne yaptı?Sen bu işte kimi ve neden azmettirmek istiyorsun?

Madem haklısınız neden polise,savcıya,mahkemye gitmiyorsunuz?
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 17, 2017, 07:13:37 AM

Bu arada sırf meraktan soruyorum yancısı Sermin Yağcı da kendisine ref veren biri mi?Onu neden ifşa ediyorsun?
SiiGLe
Full Member

Activity: 161
Merit: 100

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
October 17, 2017, 07:49:17 AM

Haydaa geçmiş olsun hocam her yer dolandırıcı konu ve başlığı forumda eski değilim hep mi böyleydi güvenmeyelim mi kimseye anlamadım

BetterBetting          Betting Currency of the Future
TOKEN SALE  ❱❱  December 15th, 2017
██████████     FACEBOOK     |     TWITTER     |     TELEGRAM     ██████████
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
October 17, 2017, 12:26:45 PM

adam yeni hesap açmıştır, burada yazılanları güle güle okuyordur Smiley O puştluğu yapan adam her şeyi yapar değil mi ama
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 17, 2017, 02:00:28 PM

Hocam çok geçmiş olsun, bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Umarım kayıp çok değildir ve en kısa zamanda geri alabilirsin.
bsrglin
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
October 17, 2017, 02:25:36 PM

Geçmiş olsun r10 üzerinden profili sağlam kişiler mevcut onlardan almayı tavsiye ederim.
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 17, 2017, 02:57:17 PM

Geçmiş olsun r10 üzerinden profili sağlam kişiler mevcut onlardan almayı tavsiye ederim.

yamuk adam heryerde var hocam, o bu şu değil heryerde.
geçmiş olsun konu sahibine.
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 07:36:02 AM

Glokom nedeniyle görme kaybına uğradım, uzun süredir ne çalışabiliyorum ne de siteye girip ona buna laf anlatmaya çalışıyorum.Belki biraz elitist olacak ama forum ahalisinin çoğu kısa yoldan para kazanmak isteyen, en fazla lise mezunu insanlar olduğunu düşündüğümden çamur at izi kalsın tarzı yaklaşımda bulunanlara karşı kendimi savunma ihtiyacı dahi bulunmadım.Geçen gün yakın bir çouğumu kaçırma teşebbüsünde bulundular.Artık muhattabiyet zorunlu oldu.

Drfunks denilen arkadaşın ben de gerçek isim ve adresini,iletişim bilgilerini biliyorum, ama tabii ki burada yayınlamayacağım.

Bu arkadaşa sorularım var, cevaplarsa sevinirim.

Bugüne kadar benimle hiç yüzyüze geldin mi?
      Bugüne kadar benimle hiç ticaret yaptın mı?Sorun yaşadın mı?Yaşadıysan sorun neydi?

Berk90 isimli arkadaşın da bilgileri bende mevcut.Şahsını da iyi tanırım.Evime geldi, kendisine madenciliği ilk anlatan kişi benimdir.Ona da sorularım olacak.

Benimle hiç ticaret yaptın mı?
     Benimle yaptığın ticarette herhangi bir sorun yaşadın mı?Yaşadıysan paylaşır mısın?
     Sen bana ne hakla şerefsiz dersin, ne şerefsizliğimi gördün? Yüzüme karşı abi deyip, arkamdan şerefsiz ithamında bulunmak delikanlılığa sığar mı?

The more I meet people, the more I like my dog.
gablay12
Legendary
*

View Profile
October 18, 2017, 07:47:10 AM

Bu arada Cyberblc nickli arkadaşla biz gerçekten arkadaştık.Bu arkadaş telefon açıp öyle mi oldu birader diyeceğine beni gömmeye çalışması da bence çok yanlış.Ben kimsenin adamlığını değerlendirecek durumda değilim ama yakışmamış.Yeni gördüm, üzüldüm. Bu arkadaşla da hem uzun yıllardır süren muhabbetimiz hem de ticaretimiz vardı.Ne yanlışımı görmüş merak ettim doğrusu.

doktorfunks (OP)
Member
**

View Profile
October 18, 2017, 08:03:31 AM

Glokom nedeniyle görme kaybına uğradım, uzun süredir ne çalışabiliyorum ne de siteye girip ona buna laf anlatmaya çalışıyorum.Belki biraz elitist olacak ama forum ahalisinin çoğu kısa yoldan para kazanmak isteyen, en fazla lise mezunu insanlar olduğunu düşündüğümden çamur at izi kalsın tarzı yaklaşımda bulunanlara karşı kendimi savunma ihtiyacı dahi bulunmadım.Geçen gün yakın bir çouğumu kaçırma teşebbüsünde bulundular.Artık muhattabiyet zorunlu oldu.

Drfunks denilen arkadaşın ben de gerçek isim ve adresini,iletişim bilgilerini biliyorum, ama tabii ki burada yayınlamayacağım.

Bu arkadaşa sorularım var, cevaplarsa sevinirim.

Bugüne kadar benimle hiç yüzyüze geldin mi?
      Bugüne kadar benimle hiç ticaret yaptın mı?Sorun yaşadın mı?Yaşadıysan sorun neydi?

Öncelikle geçmiş olsun izzet bey. gelelim soru ve cevap kısmına.
biliyorsunuz bizim sizinle bir kaç alışverişimiz oldu. s7 aldım psu aldım fan aldım. bunların hepsinde sizinle iletişim kurdum. siz bana bir başkasının cihazlarını verdiniz sorun olmadı. son mailimde ve whatsap yazışmalarımızda siz de s7 kartı varmı diye sordum 8 adet kart siparişi verdim. ödemeyi gene ilk ödeme yaptığım hesaba verdin ve açıklama olarak borç geri ödeme yaz diye ısrar ettin ama ben yazmadım.
sonrasında ne oldu . whatsapdan bizim kartlar ne oldu diye sıkıştırınca beni engelledin.
çamura yattın. senle daha sonra tekrar başka nodan iletişime geçtim. bana  ne dedin hatırlıyorsundur değil mi izzet bey.
maden buraya yazdın. ben senle son alışverişimdeki  8 adet kartın durumu nedir bana bunun cevabını ver ?
doktorfunks (OP)
Member
**

View Profile
October 18, 2017, 08:06:31 AM

Buraya gelip de kendini haklı göstermeye çalışma hocam numaram var ara beni konuşalım engeli basan sensin. ben seni çok aradım para yatırdığım vatandaşıda aradım onlada konuştum mağdurum sana güvenerek iş yaptık yolda kaldık ara işi çözelim bende burada diyeyim adam delikanlı çıktı bizim mağduriyeti halletti helal olsun diyeyim.
gablay12
Legendary
*

View Profile
October 18, 2017, 08:15:07 AM

Buraya gelip de kendini haklı göstermeye çalışma hocam numaram var ara beni konuşalım engeli basan sensin. ben seni çok aradım para yatırdığım vatandaşıda aradım onlada konuştum mağdurum sana güvenerek iş yaptık yolda kaldık ara işi çözelim bende burada diyeyim adam delikanlı çıktı bizim mağduriyeti halletti helal olsun diyeyim.

İlk önce doğruları konuş.Sonra seni aramamı bekle.

Ticaret yaptığın vatandaşın hesabına para yatırdın.Ben escrow ücreti almadım. Bana güvenerek iş yaptın diye sanki senin paranı ben almışım gibi orada burada yazmakla bu iş olmuyor. Sana güvenerek iş yaptım farklı beni dolandırdı farklı.

Benim özel hayatımı, ailemi, adreslerimi ifşa ettin.Buna hakkın var mıydı?

Bir günde sabah,akşam,gece 50 kere değişik numaralardan aradığın için seni engellemiş olabilir miyim acaba?

doktorfunks (OP)
Member
**

View Profile
October 18, 2017, 08:26:19 AM

İlk önce doğruları konuş.Sonra seni aramamı bekle.

Ticaret yaptığın vatandaşın hesabına para yatırdın.Ben escrow ücreti almadım. Bana güvenerek iş yaptın diye sanki senin paranı ben almışım gibi orada burada yazmakla bu iş olmuyor. Sana güvenerek iş yaptım farklı beni dolandırdı farklı.

Benim özel hayatımı, ailemi, adreslerimi ifşa ettin.Buna hakkın var mıydı?

Bir günde sabah,akşam,gece 50 kere değişik numaralardan aradığın için seni engellemiş olabilir miyim acaba?

valla müdür bende yalan yok. mailler duruyor. ben senle iletişime geçtim hesap bilgisini sen verdin. senden s7 aldım ödemeyi senin verdiğin hesaba yaptım doğrumu doğru. ben diğer kişiyi tanımam etmem. sen mailler duruyor onun mallarını kendi malın gibi pazarlamadın mı . PAZARLADIN. fan varmı dedim var dedin ödemeyi yaptım gönderdiniz sorun yaşadık mı yaşamadık.
kart varmı dedim sana var dedin . aradım bir kısmını söktüm göndereyim mi bende hepsini sök tek seferde kargola demedim mi dedim. ayrıca 50 değişik nodan aramadım yalan atma kendi numarandan aradım yazdım sen engeli basınca başka nolardan aradım.

burada kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun lafı çarpıtma. işin özeti ben sana whatsapdan kart varmı dedim aradım konuştuk var dedin hesap verdin ödeme yaptım sende kartları söküyorum bir parçasını söktüm göndereyim mi ben de hepsini gönder iki kargo olmasın dedim vs. vs.
sonuç olarak benim olayda son durum nedir ? telim açık ara beni konuşalım işi bağlayalım.

ben o ödeme yaptığım şahsı da aradım onlada konuştuk onları buraya yazmayacağım.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
October 18, 2017, 08:27:24 AM

kelime oyunları yapmak yerine olayın aslını anlatsanız da herkes bilsin. Olayda ne oldu nasıl gerçekleşti. Yoksa birbirinizi suçlamakla bir yere varamazsınız.
doktorfunks (OP)
Member
**

View Profile
October 18, 2017, 08:34:39 AM

kelime oyunları yapmak yerine olayın aslını anlatsanız da herkes bilsin. Olayda ne oldu nasıl gerçekleşti. Yoksa birbirinizi suçlamakla bir yere varamazsınız.
Hocam olay şu şekilde . gablay12 arkadaş ile burada tanıştık. elinde cihazlar olduğunu söyledi. mail adresini aldım neler olduğunu yazdı. 1 adet s7 aldım .... tarihinde ödemeyi yaptık sıkıntı yok . psu aldım ödemeyi yaptık sıkıntı yok. fan aldım ödemeyi yaptık sıkıntı yok. 3 işlemde sorunsuz. dedik adam sağlam elinde de parça vs. var başka yerden aramaktansa bu arkadaşla çalışalım. s7 kartları varmı dedim var dedi. resim vs. attı. dedim bana 8 adet lazım. tamam dedi var ne kadar topla hepsi 2240 TL tamam dedim hesap bilgisi ver ödemeyi yapayım kartları gönder ( daha önceki işlemlerden güvendik çünkü) verdi ama kendi hesabı değil sermin yagcı diye birinin hesabı ki daha önceleri de oraya ödeme yaptık bana cihazların sermin hanımın olduğunu söyledi kendisinin ilgilendiğini söyledi.
biz ödemeyi yaptık bekliyorum ses yok whatsapdan yazdım aradım 2. günmüydü 3.günmüydü neydi dediki bir kısmını söktüm istersen kargolayım bende dedim ki hepsini sök sana yük olmasın iki kargo tek seferde gönder biz gene bunu düşünüyoz git gel ugrasmasın diye . ses soluk yok bir hafta geçti bizi engelledi. ben arkadaşın nodan yazdım bana ticaret yapalım elinde avalon vs. olduğunu söyledi s7 olduğunu söyledi onları satalım zararını çıkar ahanda burada yüzü yalansa yalan desin yahu dedim arkadaşım ben niye ticaret yapayım ben sana ödeme yapmışsım kartalarımı gönder mevzu bu ondan sonra ses soluk kesildi bunlardan. sermin yagcı da engeli basdı buda engeli basdı . durum bu şimdi de kendini şöyle böyle diyerek aklamaya çalışıyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: