Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:39:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Basic attention token(BAT)  (Read 4277 times)
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 08, 2017, 09:43:38 AM
Last edit: January 02, 2018, 03:03:16 AM by Neo--

Merhaba arkadaslar uzun bir arastirma döneminin ardindan ilk gercek yatirimimi yapmis bulunuyorum, aslinda Kasim hardforkundan cok korkuyorum ve piyasayi sarsacagini düsünüyorum buna ragmen ilk yatirimimi BAT'a yaptim bunun nedenlerine gelecek olursak. Arkadaslar tren kalkiyor Smiley

1. Ekip: Ekibin basinda eski mozilla CEO'su Javascript'in babasi Brendan Eich tabiki böyle bir deha ile calismak icin sizinde yetenekli olmaniz gerek yani, diger üyelerde cok yetenekli insanlar.

2.Brave browser: Basic attention token büyük bir proje kisaca internet reklamciligi üzerine egiliyorlar diyebilirim ama fikirleri okadar güzelki projenin uzun dönemde basarili olacagina adim gibi eminim.(bazi soru isaretleri var ama zamanla kalkacaktir)  hali hazirda BAT sisteminin kurulacagi bir platformda mevcut bende bir süre kullandim ve güzel bir browser cikartmislar. Genel yalnis anlasilma Brave browser BAT fiyatina etki etmiyor arkadaslar bunu bir nevi (tam olarak degil) BAt'in denenecegi platform olarak görebiliriz. Indirin kullanin sizde begeneceksiniz arada ufak hatalara rastliyorsunuz buyüzden Chrom'a geri döndüm ama ileride tekrar Brave kullanmayi düsünebilirim.

3..Mercury release: Yukarida piyasanin karisacagini düsündügümü soyleyip genede yatirim yaptigimi belirttim bunun nedeni eylul ortasinda (1-2 hafta icinde bekleyebiliriz) gelmesi planlanan ilk güncelleme yok fazla yenilik iceriyor bunlardan biriside browserda ödeme sisteminde BTC'den BAT'A gecilmesi sadece bu bile fiyati cok yukarilara cekecektir acikcasi yukselisten sonra fiata dönme taraftariyim sular durulunca tekrar BAT yada herhangi bir coine yatirim yapilabilir.

Evet arkadaslar gördügüm bir firsati sizinle paylasmak istedim fiyat hala düsük seviyelerde suan 5100 sat. Arastirmanizi yapip gec kalmadan trene atlayin

iyi günler. Iyi yatirimlar.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714052370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714052370
Reply with quote  #2

1714052370
Report to moderator
1714052370
Hero Member
*

Ignore
1714052370
Reply with quote  #2

1714052370
Report to moderator
1714052370
Hero Member
*

Ignore
1714052370
Reply with quote  #2

1714052370
Report to moderator
tylercoin
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
September 14, 2017, 04:04:30 PM

BAT araştırması yaparken bu başlık denk geldi güzel açıklamışsın.
bu mercury güncellemisi neler getirecek tam olarak ingilizce zayıf olduğu icin anlayamadım.
elimdeki eth lerle BAT alıp 22 eylülde olacak güncellemeye kadar bekletmeyi düşünüyorum. BAT ın cüzdanı yok sanırım nerede saklayabiliriz ?
cevabın için şimdiden teşekkür ederim.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 14, 2017, 04:08:56 PM

bu mercury güncellemisi neler getirecek tam olarak ingilizce zayıf olduğu icin anlayamadım.
elimdeki eth lerle BAT alıp 22 eylülde olacak güncellemeye kadar bekletmeyi düşünüyorum. BAT ın cüzdanı yok sanırım nerede saklayabiliriz ?
bat erc20 token  yani myetherwallet'te saklayabilirsiniz.
tylercoin
Newbie
*

View Profile
September 14, 2017, 05:55:36 PM

yani aldığımız BAT ı bittreksten çekmek istesek myetherwallet adresimizi vererek çekebilirmiyiz ??
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
September 14, 2017, 05:56:32 PM

yani aldığımız BAT ı bittreksten çekmek istesek myetherwallet adresimizi vererek çekebilirmiyiz ??
eve3t
tylercoin
Newbie
*

View Profile
September 14, 2017, 05:58:25 PM

cevap için teşekkürler.
sizce güncelleme sonrası batın durumu ne olur??
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 11:20:40 AM

Mercury güncellemesi roadmapin ilk ayagini olusturuyor ve cok buyuk guncellemeler getiriyor en onemlisi (Bir yatirimci olarak) Brave browsera BAT tokenler entegre edilecek, bu su demek oluyor suanda halihazirda calisan sistem bitcoin uzerinden yuruyor ve bu BAT tokenlere cevrilince degerde buyuk bir artis ongoruluyor. Ayrica UGP'de kilitli 300M coinde serbest kalacak ve kullanicilara denemeleri icin dagitilacak. Burasi onemli bu coinler her hesap acana yada brave browser kullanicisina verilecek olsaydi fake hesaplarla ruslar 200Msini hacilar exchangelerde satardi ama amerikalilar isin cozumunu soyle bulmus bu tokenler 6 ay boyunca sadece! sistemi denemek icin publisherlara yani BAT sistemine dahil olan yayincilari desteklemek icin kullanilabilece kullanilmayan tokenler UGP'ye geri donecek ve yeni kullanicilara dagitilacak. Bu BAT sisteminin tanitilmasi icin cok ama cok buyuk bir sey.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 15, 2017, 11:21:30 AM

Super duruyor sistem ama bu zamanda ben hicbirseyin yukselebilecegini dusunmuyorum sanki herkes parasini cekti ve FIAT'da bekliyor..

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 15, 2017, 12:03:26 PM

Mercury güncellemesi roadmapin ilk ayagini olusturuyor ve cok buyuk guncellemeler getiriyor en onemlisi (Bir yatirimci olarak) Brave browsera BAT tokenler entegre edilecek, bu su demek oluyor suanda halihazirda calisan sistem bitcoin uzerinden yuruyor ve bu BAT tokenlere cevrilince degerde buyuk bir artis ongoruluyor. Ayrica UGP'de kilitli 300M coinde serbest kalacak ve kullanicilara denemeleri icin dagitilacak. Burasi onemli bu coinler her hesap acana yada brave browser kullanicisina verilecek olsaydi fake hesaplarla ruslar 200Msini hacilar exchangelerde satardi ama amerikalilar isin cozumunu soyle bulmus bu tokenler 6 ay boyunca sadece! sistemi denemek icin publisherlara yani BAT sistemine dahil olan yayincilari desteklemek icin kullanilabilece kullanilmayan tokenler UGP'ye geri donecek ve yeni kullanicilara dagitilacak. Bu BAT sisteminin tanitilmasi icin cok ama cok buyuk bir sey.

batı zaten biliyordum ama yaptığınız araştırma dikkatimi çekti elimde kar satışından bir miktar btc vardı alım verdim bakalım ne çıkarsa kardır diye güncelleme yayınlanasıya kadar beklerim o anki durumuna göre karlı olursa satarım heralde.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 15, 2017, 01:36:02 PM

Bir süredi yatırım yapıyorum bu coine bende. ADEX gibi patlayacaktır buda. Hazır olmakta fayda var.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
tylercoin
Newbie
*

View Profile
September 15, 2017, 03:00:24 PM

ben cevabınızı beklemeden dün gece elimdeki ETH lerle BAT aldım.

Aldığımda 1BAT= 0.00004796 btc \ 0.00067920 eth \ 0.1568 $
Şu an      1BAT = 0.00005054 btc \ 0.00071429 eth \ 0.1847 $

çok değil ama paraşütsüz iniş gördüğüm şu günlerde biraz umutlandırdı beni  Smiley şimdilik güncellemeye kadar bozmamayı düşünüyorum bakalım ne olacak
inşallah daha iyi yerlerde görürüz kendilerini  Smiley
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 03:42:51 PM

çok değil ama paraşütsüz iniş gördüğüm şu günlerde biraz umutlandırdı beni  Smiley şimdilik güncellemeye kadar bozmamayı düşünüyorum bakalım ne olacak

Hayirli olsun kazanmaniza cok sevindim ben BATi uzun sureli tutuyorum oyuzden ledger aldim hatta güncellemeden sonra alim satim firsatlri olacaktir eger uzun tutuyorsaniz hic kulak asmayin aksi halde Reddit,twitter,bicointalk ana konudan takip ettigim kadar 11k-12k sat civarinda buyuk direncle karsilasacak BAT.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 15, 2017, 03:55:31 PM

Hayirli olsun kazanmaniza cok sevindim ben BATi uzun sureli tutuyorum oyuzden ledger aldim hatta güncellemeden sonra alim satim firsatlri olacaktir eger uzun tutuyorsaniz hic kulak asmayin aksi halde Reddit,twitter,bicointalk ana konudan takip ettigim kadar 11k-12k sat civarinda buyuk direncle karsilasacak BAT.

hayırlı olsun bende icosundan beri haberdarım bu koinden.coinlerin cogu balinaların elinde olduğu için güzel pumplıyacaklarını düşünüyorum.  alım fırsatı bekliyordum uzun suredir ama şu gecen son 1 ayda elimdekilerin çoğunu  icolara yatırdım.şu anda fiyatı çok uygun olmasına rağmen istediğim miktarlarda topluyamıyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 15, 2017, 03:59:17 PM

Hocam konuya çomak sokmak istemem ama 1 ether=6400 bat şeklindeydi ico'su, şu an yaklaşık 1050 sat yapar değeri, buna yakın bir değer görmeden zıplama yapmayabilir, yapa da bilir ama dikkatli olmakta fayda var. saygılar bol kazançlar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
September 15, 2017, 04:25:15 PM

hayırlı olsun bende icosundan beri haberdarım bu koinden.coinlerin cogu balinaların elinde olduğu için güzel pumplıyacaklarını düşünüyorum.  alım fırsatı bekliyordum uzun suredir ama şu gecen son 1 ayda elimdekilerin çoğunu  icolara yatırdım.şu anda fiyatı çok uygun olmasına rağmen istediğim miktarlarda topluyamıyorum.

hocam bat tokenların çoğu balinaların elinde demişsiniz. bir kaynak var mı elinizde? nerden edindiniz bu bilgiyi?
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 04:43:15 PM

Hocam konuya çomak sokmak istemem ama 1 ether=6400 bat şeklindeydi ico'su, şu an yaklaşık 1050 sat yapar değeri, buna yakın bir değer görmeden zıplama yapmayabilir, yapa da bilir ama dikkatli olmakta fayda var. saygılar bol kazançlar

Estagfrullah ne comak sokmasi benim hicbir alakam yok bu projeyle ICO'su bildiginiz gibi 24 saniyede bitmisti bence oken fiyatini dusuk ayarladiklari icin son zamanlarda fiyatini buldu BAT ve yükselmek icin projenin ilerlemesi gerekiyor tabiki market capi 200m olan bir tokenin digerleri gibi 10X yapmasi cok zor ben biraz daha gercekci yaklasip 2X bekliyorum güncelleme ile birlikte bekleyip görecez.

hocam bat tokenların çoğu balinaların elinde demişsiniz. bir kaynak var mı elinizde? nerden edindiniz bu bilgiyi?

Hocam ICO'ya cok kisitli sayida kisi katilabildi ondan dolayi piyasada bi söylenti dolasiyor BAT'in  balinalarin elinde olduguyla ilgili ama bu token 3 ayda cok inis cikislar gecirdi ve grafigine bakarsaniz piyasaya ciktiktan sonra iyi bir dump yedi ben balinalarin orada ellerinden cikarttiklarini dusunuyorum BAT'lari (etherscanda'da aynisini görebilirsiniz) hem birkac günde X10 yaptilar ve ciktilar BAT'tan hicbir balinaninda bir coinde 3 ay kalacagini sanmiyorum fiyatlar böyle assagi hareket ederken.
tylercoin
Newbie
*

View Profile
September 15, 2017, 05:41:45 PM

arkadaşın dediği doğru 30 saniyede bitmiş ico Smiley http://www.the-blockchain.com/2017/06/01/brave-token-sale-blasts-records-35-million-30-seconds

yanlış düşünüyor olabilirim ama eğer dediğiniz gibi balinalar işin içinden çıktıysa daha iyi olacağını düşünüyorum, yani bu coine güvenen insanların alması ve güncellemelerle birlikte fiyatının yükselmesi açısından iyi olacağını düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olur  Smiley  Smiley
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 15, 2017, 08:55:35 PM

bana göre batdansa adex daha iyi ikiside aynı işe yarıyor çin işleri düzelirse adex bayağı artabilir zaten
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
September 15, 2017, 09:17:29 PM

Bat ileride çok değerli olabilir adex'den daha çekici görünüyor.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 09:26:00 PM

bana göre batdansa adex daha iyi ikiside aynı işe yarıyor çin işleri düzelirse adex bayağı artabilir zaten

Yalnislarla dolu bir mesaj AdEx ile BAT ayni isi yapmiyor AdEx Cin menseili degil. Son olarak AdEx asla ve asla BAT'tan iyi bir token degil ne Brave browser gibi bir ürünü var ne Brendan Eich gibi bir CEO'lari nede Yetenekli bir ekibi var ayni soru gecenlerde Redditte soruldu ve kiyaslama yapildi orada bircok argümanla birlikte birde su video paylasilmisti

https://www.youtube.com/watch?v=cCSY-6h20AY

Bu video AdEx youtube sayfasindan alinma orada bile nekadar dandik bir is yaptiklarini görebilirsiniz.

SOn olarak arkadaslar farkindayim BAT'i baya bir övdüm ama siz kendiniz girin bakin sitesine ürününü kullanin yatirim yapacaginiz coinin white paperini okuyun ekibi arastirin kimdir ne degildir sonra alisveris yapin. Ha bu piyasadada hersey olur X10 1 saatlik is ama uzun sürecde kazanmak en önemlisi..
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: