Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:30:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Basic attention token(BAT)  (Read 4278 times)
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 03, 2017, 09:53:09 PM

Eylül 18'de aldım 2 haftadır zarardaydım bekledim satmadım, şimdi yükseliyor. İnşallah devam eder böyle yükselmeye. Artık kademe kademe stoploss koymaya karar verdim o düşüşten sonra.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
October 10, 2017, 09:10:31 PM

Sirkülasyondaki tutar çok fazla ve fiyatı şu an için acayip uçuk. 1k satoşi altında toplayacağım düştüğünde.
E tabi brave resmi olarak kullanmaya başlarsa fiyatı erken uçar...
1k Satoshi ?. Hocam 4k altıni göreceğini bile düşünmüyorum. 1k biraz hayal olmuş. Miktarı biraz fazla ama destekçiside o kadar fazla.
bancor'a 0.01 ether'den geri alım garantisi verilmişti görüldüğü üzere uzun süredir o fiyatın da altında. Bat şu an icosuna oranla ether bazında 6x yapmış durumda normal seyri 3x civarındaydı. o yüzden ilk çıktığı günden bu yana ether bazında prim yapmış bir coin. Ben ilk başlarda güvenmiştim ama sonradan bunun da klasik pump-dump coini olduğuna kanaat getirdim. brendan eich de isim hakkını iyi satıyor, ether'e ters hareket etmesi olağan ama ether'le doğru orantılı hareket etmesi de hiç olmayacak birşey değil.ether 5m bandına ve ya altına sarkarsa bat'çılar satıp ethere hücum eder. kısacası bat'ı btc bazında değil de ether bazında değerlendirmeniz daha sağlıklı olur. 1 eth=6400 bat ico fiyatı. bunun kaç katı olabilir ya da ne kadar yaklaşabilir? ytd

ether bazında 4x şu anda, 2-3x arası olursa dadından yenmez. ethereum'a bağlı biraz da...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 10, 2017, 09:24:52 PM

Sirkülasyondaki tutar çok fazla ve fiyatı şu an için acayip uçuk. 1k satoşi altında toplayacağım düştüğünde.
1k Satoshi ?. Hocam 4k altıni göreceğini bile düşünmüyorum. 1k biraz hayal olmuş. Miktarı biraz fazla ama destekçiside o kadar fazla.
bancor'a 0.01 ether'den geri alım garantisi verilmişti görüldüğü üzere uzun süredir o fiyatın da altında. Bat şu an icosuna oranla ether bazında 6x yapmış durumda normal seyri 3x civarındaydı. o yüzden ilk çıktığı günden bu yana ether bazında prim yapmış bir coin. Ben ilk başlarda güvenmiştim ama sonradan bunun da klasik pump-dump coini olduğuna kanaat getirdim. brendan eich de isim hakkını iyi satıyor, ether'e ters hareket etmesi olağan ama ether'le doğru orantılı hareket etmesi de hiç olmayacak birşey değil.ether 5m bandına ve ya altına sarkarsa bat'çılar satıp ethere hücum eder. kısacası bat'ı btc bazında değil de ether bazında değerlendirmeniz daha sağlıklı olur. 1 eth=6400 bat ico fiyatı. bunun kaç katı olabilir ya da ne kadar yaklaşabilir? ytd

ether bazında 4x şu anda, 2-3x arası olursa dadından yenmez. ethereum'a bağlı biraz da...ytd

öyle bir seviyeye gelirse(dun cok kisa bir sure geldi hemen geri cekildi) Bende tekrar alirim BAT.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:28:47 PM

BAT

$0.197142 (10.47%)
0.00004057 BTC (9.45%)
0.00065581 ETH (9.04%)

Token piyasaya çıktığında zaten 150 milyon dolar market kapasitesiyle çıkmıştı. Şu an çokta değerlenmiş sayılmaz uzun vade yatırım yapılabilecek nadir tokenlerden biri.. Eğer fiyatı düşerse alınması gerekir diye düşünüyorum.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 10, 2017, 09:31:15 PM

öyle bir seviyeye gelirse(dun cok kisa bir sure geldi hemen geri cekildi) Bende tekrar alirim BAT.

BAt'ı çok fazla küçümsemeyin ama büyütmeyin de! çakma google hissesi gibi düşünülebilir. 2-3k civarında alıp uzun süre bekleyen çok iyi kazanabilir. ytd

membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 11:30:28 PM

Bu bat'ın tarayıcısı vardı Brave'mi ne bu tarayıcı kullanan var mı arkadaşlar? Tarayıcı üzerinden gelir elde etme durumu vardı kayda değer bir şeyler veriyorlar mı acaba?
Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
October 11, 2017, 12:34:16 AM

Bu bat'ın tarayıcısı vardı Brave'mi ne bu tarayıcı kullanan var mı arkadaşlar? Tarayıcı üzerinden gelir elde etme durumu vardı kayda değer bir şeyler veriyorlar mı acaba?

Ben uzun sure kullandim mobilde fena degil ama bahsedildigi gibi 8-9 kat hizli diye birsey yok. Konuyla alakasiz ama sunu aklima gelmisken soyleyeyim egerki BAT ve dolayisiyla Brave google chrome'un (yalnis anlasilmasin google degil sadece chrome tarayicisinin) %10 pazar payini alirsa her bir BAT 100 kat degerli olur diye bir hesaplama yapmisti birisi  Grin ilk baslarda BAT yatirimi yaparken buda cok etkili olmustu bende ama sonradan dusununce bunun yillar alacak bir calisma oldugunu gordum.
garipbiri
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 02:48:00 AM

Internette dolaşırken yeni browser denemek istedim ve brave'e denk geldim. Başlıkta yazilanlara bakarsak saglam bir proje ve ekibi var.

Yatırım yapılabilir gibi geldi bana. Başlığa yorum yapanlar sağolsun. Geriye dönük okuyup baya bilgi edindim.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 12, 2017, 02:03:43 AM

BAt'ı çok fazla küçümsemeyin ama büyütmeyin de! çakma google hissesi gibi düşünülebilir. 2-3k civarında alıp uzun süre bekleyen çok iyi kazanabilir. ytd
Yukarıda söylediklerimi de göz ardı etmeden aldım bekliyorum bakalım! Aylardır btc-eth-dolar korelasyonunu o kadar istikrarlı sürdürüyor ki altından spekülatif de olsa bir başarı öyküsü çıkabilir! Ethereum btc bazında düşerken BAT, agresif ve tersi bir harekete girerse iyi kar bırakabilir, hem btc hem eth hem fiyat para olarak. Birkaç gündür gözümün kaydığı elastic ve patientory artış kaydetti umarım bu da bir çıkış yakalar. ASLA Ytd

wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 17, 2017, 04:07:07 PM
Last edit: December 17, 2017, 05:28:29 PM by wolwoo

bittrex 1736 sat
binance 1840 sat
houbi 2252 sat
an itibariyle Huh

ico yapıldğı dönemde ether 10m satoshi civarındaymış/6400= 1562 satoshi btc maliyet (icodaki)
şu an 1 eth 3683000 btc/6400= 575 satoshi ether maliyeti
son bir hafta hariç hiç eksiye inmemiş ne btc ne eth bazında
benden başka da kimsede yok heralde, kendi kendime yorum değerlendirme yapıyorum  Cheesy

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 05:58:18 PM

bittrex 1736 sat
binance 1840 sat
houbi 2252 sat
an itibariyle Huh

ico yapıldğı dönemde ether 10m satoshi civarındaymış/6400= 1562 satoshi btc maliyet (icodaki)
şu an 1 eth 3683000 btc/6400= 575 satoshi ether maliyeti
son bir hafta hariç hiç eksiye inmemiş ne btc ne eth bazında
benden başka da kimsede yok heralde, kendi kendime yorum değerlendirme yapıyorum  Cheesy

Olurmu hocam izlemedeyim. Hala daha tuttugum batlarim var elimde satmamda hedefim yok bu tokenler icin cunku yukselebilecegi bir sinir yok Smiley
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 17, 2017, 06:08:48 PM

neo hocam seni gördüğüme sevindim. dolar bazında kardayım btc bazında mıçtık! ne diyorsun ne düşünüyorsun tethere mi geçseeek btc'ye mi yoksa hodl mu diyorsun? gerçi satmam demişsin benimki de laf ola beri gele  Cheesy

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 17, 2017, 06:14:00 PM

Her şey oldukça mantıklı ve güzel duruyor nasıl bir yol izler tabi ki bunu zaman gösterecek fakat anlattığın kadarıyla oldukça ilgimi çekti. Bende biraz araştırma yapıp belki de bu trende olabilirim umarım kendimiz için en doğru yolu çizeriz.

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 07:33:28 PM

neo hocam seni gördüğüme sevindim. dolar bazında kardayım btc bazında mıçtık! ne diyorsun ne düşünüyorsun tethere mi geçseeek btc'ye mi yoksa hodl mu diyorsun? gerçi satmam demişsin benimki de laf ola beri gele  Cheesy

Hocam benim bir taktigimi ifsa edim sana. Blockchain projelerinin alternatiflerine bak ve onlarin market caplariyla bu projelerinkini karsilastir. Basta sacma gelebilir ama gidilecek yolu gormek icin iyi bir yontem olduguna inaniyorum tabiki yolda cok engel olacak ama buyuzden bu fiyatlardan alabiliyoruz degilmi Smiley ben daha aktif olan reddit bat sayfasini takip ediyorum orada inanilmaz analizler var bat ile her girdigimde daha cok alayim istiyorumda benimde sinirim, yapabileceklerim belli. Smiley
bunu tutmaya devam.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 22, 2017, 12:53:14 AM

şu grafik fincan kulp değil mi, çık artık adamım, eth olmuş 5m sat, dogecoin 800m dolardan fazla ediyor, "üzme beni bediaa"

geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
December 22, 2017, 02:26:22 AM

Gidecek çok yolu var daha batın. Braveyi kullanıp token kazanan var mı ayda ne getiriyor?
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 22, 2017, 06:38:09 AM

wolwoo hocam, moral bozmak gibi olmasın ama ortada fincan kulp yok. 6000 sat seviyelerine gelirse belki çanak formasyonu tamamlanır, olası bir düşüş sonrası belki kulp olabilir.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 22, 2017, 12:29:05 PM
Last edit: December 22, 2017, 12:42:13 PM by wolwoo

wolwoo hocam, moral bozmak gibi olmasın ama ortada fincan kulp yok. 6000 sat seviyelerine gelirse belki çanak formasyonu tamamlanır, olası bir düşüş sonrası belki kulp olabilir.

bir fincan ayran iç diyosun yani Smiley yaau bendeki şansa bak, 1-2 hafta önce ripple patientory, elastic bi de bu bat nerdeyse eşit seviyedeydi hatta bir ara üzerine bile çıkmıştı ripple ve patientory'nin, inat ettim bat'ta kaldım. bunlarda da hiç pazarlama falan yok mal gelmiş mal gidecekler, uleyn tweeter'a saçma sapan bişey yaz elon musk gibi, tanıdık birine bişey retweet ettir, 6 ay önce 150 milyon bayıldılar, millet 1-2 milyonluk coinken 1 milyara dayandı, aya gitti bunlar geri geliyor. hele brendan eich ne zaman chat-söyleşi falan yapsa akabinde düşüşe geçiyor, konuşmasa daha iyi  Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=CmY6Tkqkfrs  şu şarkı tüm bat'çılara gelsin  Wink

Neo-- (OP)
Sr. Member

View Profile
December 22, 2017, 02:28:23 PM

bir fincan ayran iç diyosun yani Smiley yaau bendeki şansa bak, 1-2 hafta önce ripple patientory, elastic bi de bu bat nerdeyse eşit seviyedeydi hatta bir ara üzerine bile çıkmıştı ripple ve patientory'nin, inat ettim bat'ta kaldım. bunlarda da hiç pazarlama falan yok mal gelmiş mal gidecekler, uleyn tweeter'a saçma sapan bişey yaz elon musk gibi, tanıdık birine bişey retweet ettir, 6 ay önce 150 milyon bayıldılar, millet 1-2 milyonluk coinken 1 milyara dayandı, aya gitti bunlar geri geliyor. hele brendan eich ne zaman chat-söyleşi falan yapsa akabinde düşüşe geçiyor, konuşmasa daha iyi  Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=CmY6Tkqkfrs  şu şarkı tüm bat'çılara gelsin  Wink

Hocam sen bilgili adamsin nezamandirda buradasin bu yorum yakismadi sana. Basic attention token henuz daha sistemi oturtma asamasinda bu asamada marketing yapmaz saglam ekipler bunlarda yapmiyor birak dussun keske biraz daha dusse diyorum ben hatta sistemi oturttuklarinda (yeni bir chaine ve hatta ileride kendi chainlerine gecme planlarida var) oldugu zaman zaten bu fiyatlardan alamicaz BAT kisa sureli yatirim degildir bu piyasadaki en uzun sureli yatirimimdir hatta herkesede öneririm ama dahada düsünce aglayacaklar almasin nezaman yükselecegini bilmiyoruz kimsede bilemez elimizden gelen tek sey toplamak.

kendiniz arastirin.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 22, 2017, 06:46:10 PM

BAT uzun vadeli yatırım olabilir ama kısa vadeli düşünemem zatne piyasa çöküşte şu anda btc alım yapacağım gibi duyuro fiyatı güzel düştü eğer düşmeye devam eder böyle paramın bir kısmı ile alacağım bir kısmını almak için hazır tutacağım dahada düşerse diye

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: