Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:07:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Basic attention token(BAT)  (Read 4278 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
December 22, 2017, 07:37:54 PM

wolwoo hocam, moral bozmak gibi olmasın ama ortada fincan kulp yok. 6000 sat seviyelerine gelirse belki çanak formasyonu tamamlanır, olası bir düşüş sonrası belki kulp olabilir.

bir fincan ayran iç diyosun yani Smiley yaau bendeki şansa bak, 1-2 hafta önce ripple patientory, elastic bi de bu bat nerdeyse eşit seviyedeydi hatta bir ara üzerine bile çıkmıştı ripple ve patientory'nin, inat ettim bat'ta kaldım. bunlarda da hiç pazarlama falan yok mal gelmiş mal gidecekler, uleyn tweeter'a saçma sapan bişey yaz elon musk gibi, tanıdık birine bişey retweet ettir, 6 ay önce 150 milyon bayıldılar, millet 1-2 milyonluk coinken 1 milyara dayandı, aya gitti bunlar geri geliyor. hele brendan eich ne zaman chat-söyleşi falan yapsa akabinde düşüşe geçiyor, konuşmasa daha iyi  Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=CmY6Tkqkfrs  şu şarkı tüm bat'çılara gelsin  Wink

Hocam sen bilgili adamsin nezamandirda buradasin bu yorum yakismadi sana. Basic attention token henuz daha sistemi oturtma asamasinda bu asamada marketing yapmaz saglam ekipler bunlarda yapmiyor birak dussun keske biraz daha dusse diyorum ben hatta sistemi oturttuklarinda (yeni bir chaine ve hatta ileride kendi chainlerine gecme planlarida var) oldugu zaman zaten bu fiyatlardan alamicaz BAT kisa sureli yatirim degildir bu piyasadaki en uzun sureli yatirimimdir hatta herkesede öneririm ama dahada düsünce aglayacaklar almasin nezaman yükselecegini bilmiyoruz kimsede bilemez elimizden gelen tek sey toplamak.

kendiniz arastirin.
Hocam evet biraz hoş olmayan sözler sarfettim ama bu piyasada "duruş sergilemek, beyefendilik yapmak" vs tamamen zaman kaybı. açıkçası BAT cesaret gösteremiyor bana göre, aylardır yaptıkları tek şey-izledikleri tek strateji sabırla ico'da verdikleri 1 eth'yi minimum 2x maximum 7x arasında pazarlamak, ico gecesinden bu yana canlı canlı takip ediyorum defalarca aldım sattım. verge kadar dogecoin kadar olamadılar, millettten çarptıkları btc'nin yarısını gömseler uzaya giderdi. bat'ın bir google, brave'in de chrome olmayacağını hepimiz biliyoruz, kendimizi kandırmayalım. "inanmadığın şeyi niye alıyorsun" el cevap: para kazanmak için... ammaaa işte görüldüğü üzere bat, olayı kendisine yontuyor. yatırımcısını düşünmüyor, en azından koyduğum para nispetinde de eleştirmeye hakkım var sanırım. "ağlama" demeyelim de sitem diyelim ona. bir de "neden düşsün"? yani sizin ne kadar yatırımınız var bilmiyorum da ben asla düşmesini istemem içinde olduğum bir oluşumun-coin-token nerdeysem artık...

bir diğer önemli nokta da: btc arttıkça ether'in dolayısıyla bat'ın btc cinsinden artma ihtimali azalıyor. bat 10k olsa 100k btc eder piyasa fiyatı cinsinden, 100k satoshi olsa 1 milyon btc piyasa fiyatını bat'a yedirirler mi sizce??

zaten şurda 3-5 kişi ancak vardır bat'a yatırım yapan rica ediyorum waves holdercıları gibi bir de siz alınganlık göstermeyin. dopecoin de aldım legendary de aldım ama ne kumarhaneyle ne de marihuana ile işim olmadı, gerek yok böyle çıkışlara...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714684055
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714684055
Reply with quote  #2

1714684055
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714684055
Hero Member
*

Ignore
1714684055
Reply with quote  #2

1714684055
Report to moderator
1714684055
Hero Member
*

Ignore
1714684055
Reply with quote  #2

1714684055
Report to moderator
1714684055
Hero Member
*

Ignore
1714684055
Reply with quote  #2

1714684055
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 22, 2017, 09:09:24 PM

bi aralar bende çok ümitliydim fakat olmadı 5000 den alıp 7000 den bile satmamıştım sonra fos çıktı. zararı olanlar umarım tez elden kurtarır
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 22, 2017, 09:09:42 PM

Hocam evet biraz hoş olmayan sözler sarfettim ama bu piyasada "duruş sergilemek, beyefendilik yapmak" vs tamamen zaman kaybı. açıkçası BAT cesaret gösteremiyor bana göre, aylardır yaptıkları tek şey-izledikleri tek strateji sabırla ico'da verdikleri 1 eth'yi minimum 2x maximum 7x arasında pazarlamak, ico gecesinden bu yana canlı canlı takip ediyorum defalarca aldım sattım. verge kadar dogecoin kadar olamadılar, millettten çarptıkları btc'nin yarısını gömseler uzaya giderdi. bat'ın bir google, brave'in de chrome olmayacağını hepimiz biliyoruz, kendimizi kandırmayalım. "inanmadığın şeyi niye alıyorsun" el cevap: para kazanmak için... ammaaa işte görüldüğü üzere bat, olayı kendisine yontuyor. yatırımcısını düşünmüyor, en azından koyduğum para nispetinde de eleştirmeye hakkım var sanırım. "ağlama" demeyelim de sitem diyelim ona. bir de "neden düşsün"? yani sizin ne kadar yatırımınız var bilmiyorum da ben asla düşmesini istemem içinde olduğum bir oluşumun-coin-token nerdeysem artık...

bir diğer önemli nokta da: btc arttıkça ether'in dolayısıyla bat'ın btc cinsinden artma ihtimali azalıyor. bat 10k olsa 100k btc eder piyasa fiyatı cinsinden, 100k satoshi olsa 1 milyon btc piyasa fiyatını bat'a yedirirler mi sizce??

zaten şurda 3-5 kişi ancak vardır bat'a yatırım yapan rica ediyorum waves holdercıları gibi bir de siz alınganlık göstermeyin. dopecoin de aldım legendary de aldım ama ne kumarhaneyle ne de marihuana ile işim olmadı, gerek yok böyle çıkışlara...

Hocam dur yalnis anladin ben sadece umudunu kaybetme demek istedim Smiley Birde neredeyse her coin icin söyleniyor uzun vadeli yatirimdir diye ama BAT onlarinda arasindan siyriliyor cünkü zaten isleyen bir tarayicilari olmasina ragmen roadmap 1.0i bile kesin bir tarih vermeden yillar sonrasina kadar uzattilar. Piyasadaki rakipler cok buyuk olabilir ama bizimde güclü oldugumuz noktalar var mesela brendan eich en büyük avantaj onun saglayabileceklerini bence henuz gormedik nedenmi? sistem daha BETA asamasinda. Calisir hale geldimi baglantilarla anlasmalarla BAT fiyatida ucusa gececektir.

Size tek bir argüman verecegim bu tokenle ilgili, Eger BAT ICO'sunda Hardcapini 35M degilde 100M yapsaydi buna ulasamazmiydi?

Yada daha baska bir soru egerki bu ekip Blockchain ile bile ugrasmadan proje olarak BAT'i öne sürselerdi melek yatirimcilarla nekadar para alirlardi?

Demek istedigim sey, olay paradan daha fazlasi ve sirf buyüzden BAT ileride cok para edecek. Smiley
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 22, 2017, 09:15:29 PM

Aylar öncesinde bir miktar girip 1 ay bekletmeştim. Bir hareketlilik olmayınca geri satmıştım. Fakat proje kaliteli. Pump dalgası başlarsa baya iyi kar ettirebilir gibi
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 22, 2017, 09:56:09 PM

Hocam dur yalnis anladin ben sadece umudunu kaybetme demek istedim Smiley Birde neredeyse her coin icin söyleniyor uzun vadeli yatirimdir diye ama BAT onlarinda arasindan siyriliyor cünkü zaten isleyen bir tarayicilari olmasina ragmen roadmap 1.0i bile kesin bir tarih vermeden yillar sonrasina kadar uzattilar. Piyasadaki rakipler cok buyuk olabilir ama bizimde güclü oldugumuz noktalar var mesela brendan eich en büyük avantaj onun saglayabileceklerini bence henuz gormedik nedenmi? sistem daha BETA asamasinda. Calisir hale geldimi baglantilarla anlasmalarla BAT fiyatida ucusa gececektir.

Size tek bir argüman verecegim bu tokenle ilgili, Eger BAT ICO'sunda Hardcapini 35M degilde 100M yapsaydi buna ulasamazmiydi?

Yada daha baska bir soru egerki bu ekip Blockchain ile bile ugrasmadan proje olarak BAT'i öne sürselerdi melek yatirimcilarla nekadar para alirlardi?

Demek istedigim sey, olay paradan daha fazlasi ve sirf buyüzden BAT ileride cok para edecek. Smiley

eywallah hocam ama moralim bozuluyor gerçekten bir tık altındaki ya da üstündeki coini alsam bir sürü derdime derman olurdu, bundan önce dopecoin vardı elimde 1000 sat'ı geçti, ondan önce emc2 vardı 20k ile ath yaptı fiyat bazda 50x-btc bazında 30x gördü, doge vardı o bile 3x yaptı, verge redd...en kötü tercihi yapmış olmak ve bunların da bu kadar ağırdan almaları sinirimi bozuyor. eminim BAT'tan çıksam bu da artacak, daha önce 3-4k iken çıktım 7-8k'yı gördü ama yeter daaa...böyle isyan etmeler olacak ki "ağlamayana meme yok" olmasın. ben elimdeki coini yerden yere de vururum hakkını da veririm. brendan eich akıllı biri, adam mucit ama şu 3 kuruşun hesabını yapmaktan vazgeçip fırsatlar tükenmeden btc'ler erimeden ortam kırmızıya dönmeden leylekler göç etmeden güneş batmadan artsın artık ki biz de işimize bakalım...dünyanın en iyi projesi de olsa ponzi de olsa scam de olsa umrumda değil açıkçası, şu saçma sapan düşüşe bir son verip piyasada bilinirliliğini arttırması gerek, chrome tabanlı bir tarayıcı sanırım brave, ne bileyim başka türlü innovasyonlara girişsin, cart yapsın curt yapsın, microsoftla apple ile anlaşma yapsın, ödeme yapmaya geçilmiş sanırım onları daha cafcaflı duyursun. adam memur gibi takipçisi bile az, reelde hiç birşeyi olmayan projeler uçtu gitti bu yerinde sayıyor, hiç birşey yapamıyorsa token sayısını azaltsınlar, fiyatı uçursunlar, iki tane balina bulup anlaşsınlar vs vs vs...umudumu kaybetmedim ama bunu rakamlarla görmek istiyorum artık, komodo da arttı geriye bir tenx bir de bu kaldı, diğerleri düşüşe geçerken bu ikisini mi pumplıyacaklar bilemiyorum ama sabır taşı çatladı artık

bak şimdi biri 535575 bat'ı getirdi yığdı, geri kaldırdı, adamların zerre umrunda değil çünkü 1 eth'leri 3 eth ediyorsa onlar için sorun yok, halbuki saksıyı çalıştırsa ortam da müsait herşey karambol-ortalık toz duman çıkart yüksekten pazarla, 1 etherin olsun 100 ether, hesap soran mı var?! yıldım resmen "bundan bir cacık olmaz" diyeyim de belki artar  Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 22, 2017, 10:31:17 PM

Arkadaşlar btc bazlı değer falan gibi laflar gördüm, bunun üstüne kısaca şunu söylemek lazım. Altcoin'lerde hedefleriniz varsa bunlar büyük ihtimalle dolar bazlı hedeflerdir. Eğer bitcoin ve etherereum'daki bu yükseliş trendi önümüzdeki senelerde de bozulmazsa birçok altcoin'in (hatta en iyilerin bile) btc ve eth bazlı karşılıkları zamanla eriyecek gibi duruyor. Zaten son aylarda yaşanan da tam anlamıyla bu oldu.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 22, 2017, 11:29:09 PM

Arkadaşlar btc bazlı değer falan gibi laflar gördüm, bunun üstüne kısaca şunu söylemek lazım. Altcoin'lerde hedefleriniz varsa bunlar büyük ihtimalle dolar bazlı hedeflerdir. Eğer bitcoin ve etherereum'daki bu yükseliş trendi önümüzdeki senelerde de bozulmazsa birçok altcoin'in (hatta en iyilerin bile) btc ve eth bazlı karşılıkları zamanla eriyecek gibi duruyor. Zaten son aylarda yaşanan da tam anlamıyla bu oldu.

BTC bu yukselisini surduremez ama, yani surduremez degilmi? Sonucta market capi cok buyuk firmalari gecri nereden gelecek bukadar para yada kim bu saatten sonra buralardan yuklu btc alirki ?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 23, 2017, 08:10:53 PM

vergeyle eşitlenecek nerdeyse yakında dogecoinle de izdivaç yaparlar, çıkana kadar almayın bu mereti, 2200-2300'lerde sürtünmesinden yangın çıkacak yakında

not: çıkana kadar kötüleyecem ulan seni, Allah belanı versin, senin yüzünden neler kaçtı gitti, projen batsın adın batsın sen de bat  Wink
bu arada verge ters üçgenmiş simgesi, biz düz olana girdik hata ettik

muratos
Member
**

Activity: 202
Merit: 10

View Profile
December 23, 2017, 09:28:27 PM

bence token kazanma işini browserda tüm kullanıcılara entegre edebilirlerse çok başarılı olurlar. ekip süper. biraz aldım kenarda unuttum bakalım.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 24, 2017, 08:05:00 PM

aaaabilerim ablalarım şu elimde görmüş olduğunuz brave'i kimler kullanmıyor ki: beckenbauer, taçsız kıral pele, nadia komanachi... 
uleyn reklamını bile biz yapyoruz, 3-5 kişilik süper community olduk Cheesy

tenx yaptıysa sen de yapabilirsin koçum 3-4k arasına bari gel, inanıyoruz, kararlıyız, yürrrüüü bee (yürüyemedi)

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 24, 2017, 09:57:16 PM

Bat alım için uygun bence aynı seviyelerde uzun süre kaldı, amaçladıkları şeyler çok güzel ekipte çalışıyor uzun vadede kenara atmalık bir coin
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 24, 2017, 11:47:56 PM

dünkü tenx gibi bir grafik olursa (saatleri bile aynı) 2800'lerden dönüp (8 btc'lik blok satış var) 2400 civarına inip, oradan 3900'e ani bir atak sergileyebilir birkaç saat içerisinde... bakalım neler olacak?! ASLA ytd

nasilyani
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 11:50:04 PM

faydalı bir başlık olmuş teşekkürler
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 26, 2017, 03:29:26 AM

bittrex 1736 sat
binance 1840 sat
houbi 2252 sat
an itibariyle Huh

ico yapıldğı dönemde ether 10m satoshi civarındaymış/6400= 1562 satoshi btc maliyet (icodaki)
şu an 1 eth 3683000 btc/6400= 575 satoshi ether maliyeti
son bir hafta hariç hiç eksiye inmemiş ne btc ne eth bazında
benden başka da kimsede yok heralde, kendi kendime yorum değerlendirme yapıyorum  Cheesy

bir sürü proje çıkıyor artık ico'daki ether maliyeti kurtarmaz sanırsam, ico'daki btc maliyetine dönük olarak biraz hareketlendirmeleri gerekiyor ki btc ortalığı karıştırdığında düşmek için pay kalsn

dünkü tenx gibi bir grafik olursa (saatleri bile aynı) 2800'lerden dönüp (8 btc'lik blok satış var) 2400 civarına inip, oradan 3900'e ani bir atak sergileyebilir birkaç saat içerisinde... bakalım neler olacak?! ASLA ytd

tam olarak aynı hareketi yapmadı ama yine de 3k üzerine atmayı başardı, redd+verge vs gece spekülatif hareket yapınca millet pozisyon bozup fiyatı tekrar aşağıya düşürdü ama şu civic'in 3-5 gün içerisinde yaptığı gibi bir hareket yaparsa çok güzel olur. ölmüş bitmiş durumdaki next ignis verecem diyip 600'lerden kısa sürede 20x yaptıysa bu da bir en az 5-10x yapmalı diye düşünüyorum. bir haber falan da yok ama belki biri bir tweet neyim atar  Cheesy ytd

Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 26, 2017, 03:35:42 AM

BAT ilk göz agrim en uzun tutacagim coin hic bakmiyorum bile fiyatina cunkü hedef cok yüksek Smiley Wolwoo satma sakin bunu bak diyorum sana.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 26, 2017, 03:41:17 AM
Last edit: December 26, 2017, 05:54:32 AM by wolwoo

BAT ilk göz agrim en uzun tutacagim coin hic bakmiyorum bile fiyatina cunkü hedef cok yüksek Smiley Wolwoo satma sakin bunu bak diyorum sana.
ahaha neo hocam kahrını çektik biraz da sefasını süreriz inşallah ama ben öyle dehşet bir rakam zor diyorum çünkü btc hakim bir piyasa, isterim ki 150k olsun ico bazında 100x yapsın yalnız total supply çok meretin 1 milyar + 500 milyon 150k satoshi demek 1 buçuk milyon btc'ye karşılık gelmek demek.. aslolan benim için btc umarım kısa sürede artar da forum da kurtulur ben de  Wink benden alan da kazanır inşallah

al işte çok arttı ya en önde düşmeye başladı

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 11:02:49 AM

bat bende almışım tecrubeli bi abınin tavsiyesiyle aldım uzun vadede bi koinimdir
wolwoo
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 08:35:58 PM

qtum qtum ilerliyor namıssız düşerken de en önde kocaman kocaman düşüyor...waves'i kötülüyoruz ama senin de pek bi farkın yok, ondan aşağı kalmazsın...waves'i kötülediğim için kızanlar gelip bat'a istediklerini söyleyebilirler. "almayın düşecek" falan deyin inanın hiç sinirlenmem elimde yüklü miktarda tutmama rağmen, artık bu kraldan çok kralcı tutumlardan vazgeçmeliyiz. +ne kadar insan uzak durursa "gel gel" yapmak için de o kadar artacağını düşünüyorum. buyrun kötüleyin başta wavesçiler...

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 01, 2018, 09:33:51 PM

Fena bir artis gostermemis bat aslinda, yavas ama saglam adimlarla ilerliyor gibi ve biz sunu hep unutuyoruz normal borsalarda bi hisseye baksaniz orada hicbir oynama olmuyor gunlerce haftalarca biz bir tokenin fiyati 1 saat sabit kalsa cildiriyoruz Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
January 01, 2018, 10:03:39 PM

Bence sabaha kadar rekor üstüne rekor kıracak çok hızlı yükseliyor hayra alamet değil ama bakacağız işte.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: