Bitcoin Forum
May 23, 2024, 01:06:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Hep beraber kazanalım ( TELEGRAM GRUBU)  (Read 7658 times)
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 09, 2017, 09:19:14 AM
Last edit: September 19, 2017, 03:05:15 PM by prolambo

Selamlar herkese. Bir süredir forumda tavsiyeler veriyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum. Ayrıca forumda tavsiyesini dinlediğim bir kaç arkadaş var. Genelde işi bilenler yalnız taklımayı seviyorlar. Özellikle bazen anlık pump fırsatları oluyor. Forumda konu açıp yazana kadar fırsat kaçıyor. Ama güçlerimizi birleştirirsek hiç bir haberi kaçırmayız diye düşünüyorum. Tek başına ben de bütün gelişmelere yetişemiyorum.

Benim de tavsiyesini dikkate aldığım arkadaşlar var:
@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Bunların dışında da mutlaka iyi analiz yapan iyi takip eden veya legendery-hero arkadaşlar vardır. Dikkatimi çekenler bunlar. Bundan sonra hep beraber kazanabilmek ve fırsatları kaçırmamak için ortak bir Telegram grubu oluşturdum. Telegram kanalı yapacaktım ama o zaman sadece ben yazabiliyorum. İşi bilen diğer arkadaşlar da fırsatları paylaşsınlar istiyorum. Özelikle acemilerin sürekli soru sorduğu değil de işi bilenlerin paylaşım yaptığı bir grup olmasını amaçlıyorum.

Telegram Grup linki:
https://t.me/joinchat/GLizNQ3OMDn0bPXQhhj8xQ

Lütfen konu dışı paylaşım, reklam yapmayınız. Gereksiz ve sık mesaj atmayınız. Bilmediğiniz, araştırmadığınız ve duygusal karar verdiğiniz coinler hakkında yazmayınız. İnsanların güvensizlik hissettiği ve mesajlardan bunalıp kaçmadığı bir grup olsun.
hasardeux
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 09, 2017, 09:36:08 AM

ilginize teşekkür ederiz. Çok değerli bir grup olacağına eminim.
Verdiğiniz linkten katılamadım bir türlü.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 09, 2017, 09:46:10 AM

ilginize teşekkür ederiz. Çok değerli bir grup olacağına eminim.
Verdiğiniz linkten katılamadım bir türlü.

Telefonda telegram var değil mi? Yoksa telefona yükleyip telefondan açmayı dener misin?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 09, 2017, 09:47:55 AM

hocam teveccüh etmişiniz.teşekkürler ben az oranda ripple'ye girdim.Konferans başladı.Konuşmalar geldikçe fiyat artacaktır ripple de tahminim o yönde.Ufak bir miktar riske girmeye değer.Yazmadan duramadım. Smiley Cheesy
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 09, 2017, 09:51:58 AM

hocam teveccüh etmişiniz.teşekkürler ben az oranda ripple'ye girdim.Konferans başladı.Konuşmalar geldikçe fiyat artacaktır ripple de tahminim o yönde.Ufak bir miktar riske girmeye değer.Yazmadan duramadım. Smiley Cheesy

Rica ederim, gruba bekliyorum Smiley
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
September 09, 2017, 09:58:05 AM

Güzel düşünülmüş . İnşallah grup ' larda ki güzel kazançlar sağlanabilir .

Bol şans şimdiden .
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 09, 2017, 10:33:07 AM

Vay güzel olmuş ama bunun gibi bir ton whatsup gruplaru kuruldu sonu onların ki gibi olmaz inşallah 3-5 bilmiş örn.madencilikle alakalı soru soranlara grup bunun için degil derler ama grupta kımse paylaşım yapmıyordur normalde
yine aynı şeylerin yaşanmaması umuduyla
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 09, 2017, 10:54:24 AM

Güzel olmuş umarım bilğili arkadaşlar grupta bulunur da bizlerede faydaları dokunur
bunun için telefona telegram uygulamasını yükleyecegiz değilmi,bilgisayardan açabilirmiyiz
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 09, 2017, 11:16:20 AM

Güzel olmuş umarım bilğili arkadaşlar grupta bulunur da bizlerede faydaları dokunur
bunun için telefona telegram uygulamasını yükleyecegiz değilmi,bilgisayardan açabilirmiyiz

Açabilirsin hocam bilgisayardan da...

https://desktop.telegram.org/ bu linkten pc versiyonunu indirip kurabilirsin. Tabi ki telefonuna onay sms'i falan gelecek. sonrasında skype gibi kullanabilirsin masaüstünde de...Ben öyle yapıyorum. Hem şarj yemiyor. hem de normal pc klavyesi ile yazışmak daha güzel ve hızlı oluyor telefonlara nazaran. Hem de ofiste pc başında olduğum sürece bu da açık duruyor.
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
September 09, 2017, 11:41:05 AM

bende aldim simdi öyle yazdiniz diye Grin, kacta satmayi düsünüyorsunuzz

dünde vtc almistim,19larda, simdi 21 de sattim , btc yi biraz cogaltik
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 09, 2017, 12:12:12 PM

Selamlar herkese. Bir süredir forumda tavsiyeler veriyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum. Ayrıca forumda tavsiyesini dinlediğim bir kaç arkadaş var. Genelde işi bilenler yalnız taklımayı seviyorlar. Özellikle bazen anlık pump fırsatları oluyor. Forumda konu açıp yazana kadar fırsat kaçıyor. Ama güçlerimizi birleştirirsek hiç bir haberi kaçırmayız diye düşünüyorum. Tek başına ben de bütün gelişmelere yetişemiyorum.

Benim de tavsiyesini dikkate aldığım arkadaşlar var:
@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Bunların dışında da mutlaka iyi analiz yapan iyi takip eden veya legendery-hero arkadaşlar vardır. Dikkatimi çekenler bunlar. Bundan sonra hep beraber kazanabilmek ve fırsatları kaçırmamak için ortak bir Telegram grubu oluşturdum. Telegram kanalı yapacaktım ama o zaman sadece ben yazabiliyorum. İşi bilen diğer arkadaşlar da fırsatları paylaşsınlar istiyorum. Özelikle acemilerin sürekli soru sorduğu değil de işi bilenlerin paylaşım yaptığı bir grup olmasını amaçlıyorum.

Telegram Grup linki:
https://t.me/joinchat/GLizNQ3OMDn0bPXQhhj8xQ

Lütfen konu dışı paylaşım, reklam yapmayınız. Gereksiz ve sık mesaj atmayınız. Bilmediğiniz, araştırmadığınız ve duygusal karar verdiğiniz coinler hakkında yazmayınız. İnsanların güvensizlik hissettiği ve mesajlardan bunalıp kaçmadığı bir grup olsun.

Hocam oncelikle tavsiyeleriniz icin tesekkurler ben de sizi takip edenlerdenim. Bence bu tarz gruplardaki sıkıntı su yada bana oyle geliyordur, gercekten bu isleri arastiran eden ve daha tecrubeli kisilerin daha onde olmasi gerekiyor fakat o sekilde olmuyor sanirim. Forumda da bu sıkıntı var, arastirmadan etmeden su artcak bu artcak diye surekli gorus belirtiliyor ama kisinin nekadar arastirdigi mechul. Bu piyasada gerçekten bilgili kisilerin konusup, henuz piyasayi yeteri kadar tanimayan veya coin dunyasinda henuz pek tecrübesi olmayan kisilerin sunu tavsiye ediyorum gibisinden bisey yazabilmesi yanlis geliyor. Kendimden ornek vereyim daha 10 gundur bu islerin içindeyim yaklasik, ben gidip bu gruplarda veya forumda sunu alin bunu alin diyememem lazim ama diyebiliyorum, bunu okuyup parasini koyan kisilerin sonlari da mechul olacaktir. Bu sekilde bir ortam bulunup belli kisilerin kisa orta uzun vadede goruslerini belirttigi biyer olursa cok daha saglikli sonuclar cikacaktir oradan, sahsi gorusum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 09, 2017, 12:34:25 PM

firstblood'un artacağını düşünüyorum. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
September 09, 2017, 01:30:31 PM

ama boyle yeterli degilki,

niye neden oyle düsünüyorsun, nereye kadar cikar düsünüyorsun, ripple icin oturumu var diye demis arkadas

misal: bu ayin 25 ine kadar nexus un biraz daha cikacagini düsunüyorum. en az yüzde 30 kirk falan cikabilir, cünkü ayin 23 unden 25 ine kadar konferanslari var, sirf konferanstan biseyler cikabilir diye millet alicak, umutlar yükseltecek fiyati, ama sonra ne olur bilemem,  simdi alinirsa, 23 ünde daha konferanz baslar baslamaz satilirsa bence yuzde 20 lik falan kar birakabilir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
September 09, 2017, 01:39:59 PM

ama boyle yeterli degilki,

niye neden oyle düsünüyorsun, nereye kadar cikar düsünüyorsun, ripple icin oturumu var diye demis arkadas

misal: bu ayin 25 ine kadar nexus un biraz daha cikacagini düsunüyorum. en az yüzde 30 kirk falan cikabilir, cünkü ayin 23 unden 25 ine kadar konferanslari var, sirf konferanstan biseyler cikabilir diye millet alicak, umutlar yükseltecek fiyati, ama sonra ne olur bilemem,  simdi alinirsa, 23 ünde daha konferanz baslar baslamaz satilirsa bence yuzde 20 lik falan kar birakabilir.

tersten düşünüyorum, fiyat artacaksa sebep bulunur hatta sebebe de gerek yok "arttım gitti" kim ne diyebilir ki! Düşecekse de aynı "düştüm gitti"! Asansör her zaman aşağıya gitmez ya yukarı da çıkar ya da kapatılır.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1317

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 09, 2017, 01:59:01 PM

@prolombo zaten forumdaki paylaşımcı yaklaşımın dikkatimi çekiyordu, "ben yerim, gerisine karışmam" diyenlerden değilsin. Bu Telegram grubu da çok değerli ve yararlı bir girişim olmuş, katıldım, teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 09, 2017, 11:17:29 PM

simdi burada ismimin gecmesi hos güzel ama, insani ürkütmüyor degil... sonucta para söz konusu... ben kimsenin tek kurusunun dahi vebalini almak istemem...
ben teknik, temel, analiz vs. anlamam. para teknigi, temeli, analizi - herseyi bozar... bu borsada da böyledir, coin piyasasinda zaten... coin piyasasi 7/24 durmaksizin herkese acik bir piyasa...
biz gece uyurken, dünyanin diger tarafindaki insanlar islem yapar: hatta bu isin bagimlisi olmus kisiler günlerce uyumaz bile, bir de botlar var tabii...

neyse, bunlar zaten bilindik seyler... uzatmayayim:)

benim uzun vade olarak, inanarak yatirim yaptigim ve 2 yila kadar rahat x100 bekledigim tek coin = DIM:token
icodan 1$a aldim bir miktar. aldiklarimi x100 görmeden satmam, ico fiyatinda bulursam daha da alirim...
diger elimdeki tüm coinlar kisa ve orta vade... ilk firsatta hepsini BTC'ye cevirip biraz dinlenmek istiyorum:))

hic bir sekilde yatirim tavsiyesi degildir. herkesin nasibi kendisinindir...
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 09, 2017, 11:41:07 PM

Çinin icolari yasaklayacagi hangi teknik analizde cikiyor acaba,çin borsalarindan delist edilen coinler hangi teknik analizde belli oluyor acaba.Çinden gelen haberler degilmi %40 coin fiyatlarini dusuren.Stabil bir piyasada degiliz ki teknik işe yarasin.Haa ben muneccimim teknik icinde fal acar,kristal kureme bakarim diyen varsa o ayri
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
September 09, 2017, 11:45:56 PM

grup olayı guzel olmakla bırlıkte. telefondan grafık paylasmak zor. bana forum daha kolay gelıyor. ayrıca telefonun olur olmaz ötmesi derdi var bu tarz gruplarda. olur olmadık soruları herkes tahmın edıyordur.

katıldım gruba ama şahsi fikrim grupta cidden yazacak birşey yoksa kimsenin birşey yazmamasıdır. şu ıcoya katılcakmısınız sundan alınır mı. satayım mı sunu gıbı sacma sapan sorular sorulacaksa grup kurmanın mantıgı yok.

grupta şu ıcoyu arastırdım sunlar sunlar var. bole bole seyler yapacaklarmıs. falan fılan.

şu coının grafıgıne baktım şöyle boyle gelısmelerı var artabılır yada dusebılır vs vs.

tarzı yazılacaksa eger grup kuralım. yazacak bırseyı olmayanlarda dınlemekle yetınebılırler tabıkı.

kısaca arastırmadan etmeden sadece laf olsun dıye kullanılmamalı grup. ve bunun ıcın kurallar olmalı. bılgı arastırma degıl bılgı paylasma grubu olmalı. yanı telefon zırt dıye ottugune guzel bır bılgı olmalı gelen mesajda.

mesela hemen ornek vereyım. gruba gırdım. hemen su ıcoya katılacakmısınız dıye yazdı bır arkadas. saat 3 yaw ne ıcosu bu saatte. yat uyu. Smiley
amedeusx
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
September 09, 2017, 11:46:51 PM

Monero 5. dalgaya hazırlanıyor gibi. grafik incelenebilir.
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
September 09, 2017, 11:52:44 PM

Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşların katılımı ile çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Paylaşımcı davranışınız için teşekkürler.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: