Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:13:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [All]
  Print  
Author Topic: Hep beraber kazanalım ( TELEGRAM GRUBU)  (Read 7658 times)
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 09, 2017, 09:19:14 AM
Last edit: September 19, 2017, 03:05:15 PM by prolambo

Selamlar herkese. Bir süredir forumda tavsiyeler veriyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum. Ayrıca forumda tavsiyesini dinlediğim bir kaç arkadaş var. Genelde işi bilenler yalnız taklımayı seviyorlar. Özellikle bazen anlık pump fırsatları oluyor. Forumda konu açıp yazana kadar fırsat kaçıyor. Ama güçlerimizi birleştirirsek hiç bir haberi kaçırmayız diye düşünüyorum. Tek başına ben de bütün gelişmelere yetişemiyorum.

Benim de tavsiyesini dikkate aldığım arkadaşlar var:
@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Bunların dışında da mutlaka iyi analiz yapan iyi takip eden veya legendery-hero arkadaşlar vardır. Dikkatimi çekenler bunlar. Bundan sonra hep beraber kazanabilmek ve fırsatları kaçırmamak için ortak bir Telegram grubu oluşturdum. Telegram kanalı yapacaktım ama o zaman sadece ben yazabiliyorum. İşi bilen diğer arkadaşlar da fırsatları paylaşsınlar istiyorum. Özelikle acemilerin sürekli soru sorduğu değil de işi bilenlerin paylaşım yaptığı bir grup olmasını amaçlıyorum.

Telegram Grup linki:
https://t.me/joinchat/GLizNQ3OMDn0bPXQhhj8xQ

Lütfen konu dışı paylaşım, reklam yapmayınız. Gereksiz ve sık mesaj atmayınız. Bilmediğiniz, araştırmadığınız ve duygusal karar verdiğiniz coinler hakkında yazmayınız. İnsanların güvensizlik hissettiği ve mesajlardan bunalıp kaçmadığı bir grup olsun.
1715476422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
1715476422
Hero Member
*

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
1715476422
Hero Member
*

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715476422
Hero Member
*

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
1715476422
Hero Member
*

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
1715476422
Hero Member
*

Ignore
1715476422
Reply with quote  #2

1715476422
Report to moderator
hasardeux
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 09, 2017, 09:36:08 AM

ilginize teşekkür ederiz. Çok değerli bir grup olacağına eminim.
Verdiğiniz linkten katılamadım bir türlü.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 09, 2017, 09:46:10 AM

ilginize teşekkür ederiz. Çok değerli bir grup olacağına eminim.
Verdiğiniz linkten katılamadım bir türlü.

Telefonda telegram var değil mi? Yoksa telefona yükleyip telefondan açmayı dener misin?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 09, 2017, 09:47:55 AM

hocam teveccüh etmişiniz.teşekkürler ben az oranda ripple'ye girdim.Konferans başladı.Konuşmalar geldikçe fiyat artacaktır ripple de tahminim o yönde.Ufak bir miktar riske girmeye değer.Yazmadan duramadım. Smiley Cheesy
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 09, 2017, 09:51:58 AM

hocam teveccüh etmişiniz.teşekkürler ben az oranda ripple'ye girdim.Konferans başladı.Konuşmalar geldikçe fiyat artacaktır ripple de tahminim o yönde.Ufak bir miktar riske girmeye değer.Yazmadan duramadım. Smiley Cheesy

Rica ederim, gruba bekliyorum Smiley
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
September 09, 2017, 09:58:05 AM

Güzel düşünülmüş . İnşallah grup ' larda ki güzel kazançlar sağlanabilir .

Bol şans şimdiden .
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 09, 2017, 10:33:07 AM

Vay güzel olmuş ama bunun gibi bir ton whatsup gruplaru kuruldu sonu onların ki gibi olmaz inşallah 3-5 bilmiş örn.madencilikle alakalı soru soranlara grup bunun için degil derler ama grupta kımse paylaşım yapmıyordur normalde
yine aynı şeylerin yaşanmaması umuduyla
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 09, 2017, 10:54:24 AM

Güzel olmuş umarım bilğili arkadaşlar grupta bulunur da bizlerede faydaları dokunur
bunun için telefona telegram uygulamasını yükleyecegiz değilmi,bilgisayardan açabilirmiyiz
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 09, 2017, 11:16:20 AM

Güzel olmuş umarım bilğili arkadaşlar grupta bulunur da bizlerede faydaları dokunur
bunun için telefona telegram uygulamasını yükleyecegiz değilmi,bilgisayardan açabilirmiyiz

Açabilirsin hocam bilgisayardan da...

https://desktop.telegram.org/ bu linkten pc versiyonunu indirip kurabilirsin. Tabi ki telefonuna onay sms'i falan gelecek. sonrasında skype gibi kullanabilirsin masaüstünde de...Ben öyle yapıyorum. Hem şarj yemiyor. hem de normal pc klavyesi ile yazışmak daha güzel ve hızlı oluyor telefonlara nazaran. Hem de ofiste pc başında olduğum sürece bu da açık duruyor.
cripton
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
September 09, 2017, 11:41:05 AM

bende aldim simdi öyle yazdiniz diye Grin, kacta satmayi düsünüyorsunuzz

dünde vtc almistim,19larda, simdi 21 de sattim , btc yi biraz cogaltik
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
September 09, 2017, 12:12:12 PM

Selamlar herkese. Bir süredir forumda tavsiyeler veriyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum. Ayrıca forumda tavsiyesini dinlediğim bir kaç arkadaş var. Genelde işi bilenler yalnız taklımayı seviyorlar. Özellikle bazen anlık pump fırsatları oluyor. Forumda konu açıp yazana kadar fırsat kaçıyor. Ama güçlerimizi birleştirirsek hiç bir haberi kaçırmayız diye düşünüyorum. Tek başına ben de bütün gelişmelere yetişemiyorum.

@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Bunların dışında da mutlaka iyi analiz yapan iyi takip eden veya legendery-hero arkadaşlar vardır. Dikkatimi çekenler bunlar. Bundan sonra hep beraber kazanabilmek ve fırsatları kaçırmamak için ortak bir Telegram grubu oluşturdum. Telegram kanalı yapacaktım ama o zaman sadece ben yazabiliyorum. İşi bilen diğer arkadaşlar da fırsatları paylaşsınlar istiyorum. Özelikle acemilerin sürekli soru sorduğu değil de işi bilenlerin paylaşım yaptığı bir grup olmasını amaçlıyorum.

Telegram Grup linki:

Lütfen konu dışı paylaşım, reklam yapmayınız. Gereksiz ve sık mesaj atmayınız. Bilmediğiniz, araştırmadığınız ve duygusal karar verdiğiniz coinler hakkında yazmayınız. İnsanların güvensizlik hissettiği ve mesajlardan bunalıp kaçmadığı bir grup olsun.

Hocam oncelikle tavsiyeleriniz icin tesekkurler ben de sizi takip edenlerdenim. Bence bu tarz gruplardaki sıkıntı su yada bana oyle geliyordur, gercekten bu isleri arastiran eden ve daha tecrubeli kisilerin daha onde olmasi gerekiyor fakat o sekilde olmuyor sanirim. Forumda da bu sıkıntı var, arastirmadan etmeden su artcak bu artcak diye surekli gorus belirtiliyor ama kisinin nekadar arastirdigi mechul. Bu piyasada gerçekten bilgili kisilerin konusup, henuz piyasayi yeteri kadar tanimayan veya coin dunyasinda henuz pek tecrübesi olmayan kisilerin sunu tavsiye ediyorum gibisinden bisey yazabilmesi yanlis geliyor. Kendimden ornek vereyim daha 10 gundur bu islerin içindeyim yaklasik, ben gidip bu gruplarda veya forumda sunu alin bunu alin diyememem lazim ama diyebiliyorum, bunu okuyup parasini koyan kisilerin sonlari da mechul olacaktir. Bu sekilde bir ortam bulunup belli kisilerin kisa orta uzun vadede goruslerini belirttigi biyer olursa cok daha saglikli sonuclar cikacaktir oradan, sahsi gorusum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 09, 2017, 12:34:25 PM

firstblood'un artacağını düşünüyorum. ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 09, 2017, 01:30:31 PM

ama boyle yeterli degilki,

niye neden oyle düsünüyorsun, nereye kadar cikar düsünüyorsun, ripple icin oturumu var diye demis arkadas

misal: bu ayin 25 ine kadar nexus un biraz daha cikacagini düsunüyorum. en az yüzde 30 kirk falan cikabilir, cünkü ayin 23 unden 25 ine kadar konferanslari var, sirf konferanstan biseyler cikabilir diye millet alicak, umutlar yükseltecek fiyati, ama sonra ne olur bilemem,  simdi alinirsa, 23 ünde daha konferanz baslar baslamaz satilirsa bence yuzde 20 lik falan kar birakabilir.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 09, 2017, 01:39:59 PM

ama boyle yeterli degilki,

niye neden oyle düsünüyorsun, nereye kadar cikar düsünüyorsun, ripple icin oturumu var diye demis arkadas

misal: bu ayin 25 ine kadar nexus un biraz daha cikacagini düsunüyorum. en az yüzde 30 kirk falan cikabilir, cünkü ayin 23 unden 25 ine kadar konferanslari var, sirf konferanstan biseyler cikabilir diye millet alicak, umutlar yükseltecek fiyati, ama sonra ne olur bilemem,  simdi alinirsa, 23 ünde daha konferanz baslar baslamaz satilirsa bence yuzde 20 lik falan kar birakabilir.

tersten düşünüyorum, fiyat artacaksa sebep bulunur hatta sebebe de gerek yok "arttım gitti" kim ne diyebilir ki! Düşecekse de aynı "düştüm gitti"! Asansör her zaman aşağıya gitmez ya yukarı da çıkar ya da kapatılır.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 09, 2017, 01:59:01 PM

@prolombo zaten forumdaki paylaşımcı yaklaşımın dikkatimi çekiyordu, "ben yerim, gerisine karışmam" diyenlerden değilsin. Bu Telegram grubu da çok değerli ve yararlı bir girişim olmuş, katıldım, teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 09, 2017, 11:17:29 PM

simdi burada ismimin gecmesi hos güzel ama, insani ürkütmüyor degil... sonucta para söz konusu... ben kimsenin tek kurusunun dahi vebalini almak istemem...
ben teknik, temel, analiz vs. anlamam. para teknigi, temeli, analizi - herseyi bozar... bu borsada da böyledir, coin piyasasinda zaten... coin piyasasi 7/24 durmaksizin herkese acik bir piyasa...
biz gece uyurken, dünyanin diger tarafindaki insanlar islem yapar: hatta bu isin bagimlisi olmus kisiler günlerce uyumaz bile, bir de botlar var tabii...

neyse, bunlar zaten bilindik seyler... uzatmayayim:)

benim uzun vade olarak, inanarak yatirim yaptigim ve 2 yila kadar rahat x100 bekledigim tek coin = DIM:token
icodan 1$a aldim bir miktar. aldiklarimi x100 görmeden satmam, ico fiyatinda bulursam daha da alirim...
diger elimdeki tüm coinlar kisa ve orta vade... ilk firsatta hepsini BTC'ye cevirip biraz dinlenmek istiyorum:))

hic bir sekilde yatirim tavsiyesi degildir. herkesin nasibi kendisinindir...
exortis
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
September 09, 2017, 11:41:07 PM

Çinin icolari yasaklayacagi hangi teknik analizde cikiyor acaba,çin borsalarindan delist edilen coinler hangi teknik analizde belli oluyor acaba.Çinden gelen haberler degilmi %40 coin fiyatlarini dusuren.Stabil bir piyasada degiliz ki teknik işe yarasin.Haa ben muneccimim teknik icinde fal acar,kristal kureme bakarim diyen varsa o ayri
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 09, 2017, 11:45:56 PM

grup olayı guzel olmakla bırlıkte. telefondan grafık paylasmak zor. bana forum daha kolay gelıyor. ayrıca telefonun olur olmaz ötmesi derdi var bu tarz gruplarda. olur olmadık soruları herkes tahmın edıyordur.

katıldım gruba ama şahsi fikrim grupta cidden yazacak birşey yoksa kimsenin birşey yazmamasıdır. şu ıcoya katılcakmısınız sundan alınır mı. satayım mı sunu gıbı sacma sapan sorular sorulacaksa grup kurmanın mantıgı yok.

grupta şu ıcoyu arastırdım sunlar sunlar var. bole bole seyler yapacaklarmıs. falan fılan.

şu coının grafıgıne baktım şöyle boyle gelısmelerı var artabılır yada dusebılır vs vs.

tarzı yazılacaksa eger grup kuralım. yazacak bırseyı olmayanlarda dınlemekle yetınebılırler tabıkı.

kısaca arastırmadan etmeden sadece laf olsun dıye kullanılmamalı grup. ve bunun ıcın kurallar olmalı. bılgı arastırma degıl bılgı paylasma grubu olmalı. yanı telefon zırt dıye ottugune guzel bır bılgı olmalı gelen mesajda.

mesela hemen ornek vereyım. gruba gırdım. hemen su ıcoya katılacakmısınız dıye yazdı bır arkadas. saat 3 yaw ne ıcosu bu saatte. yat uyu. Smiley
amedeusx
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
September 09, 2017, 11:46:51 PM

Monero 5. dalgaya hazırlanıyor gibi. grafik incelenebilir.
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
September 09, 2017, 11:52:44 PM

Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşların katılımı ile çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Paylaşımcı davranışınız için teşekkürler.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 11, 2017, 05:28:47 PM

simdi burada ismimin gecmesi hos güzel ama, insani ürkütmüyor degil... sonucta para söz konusu... ben kimsenin tek kurusunun dahi vebalini almak istemem...
ben teknik, temel, analiz vs. anlamam. para teknigi, temeli, analizi - herseyi bozar... bu borsada da böyledir, coin piyasasinda zaten... coin piyasasi 7/24 durmaksizin herkese acik bir piyasa...
biz gece uyurken, dünyanin diger tarafindaki insanlar islem yapar: hatta bu isin bagimlisi olmus kisiler günlerce uyumaz bile, bir de botlar var tabii...

benim uzun vade olarak, inanarak yatirim yaptigim ve 2 yila kadar rahat x100 bekledigim tek coin = DIM:token
icodan 1$a aldim bir miktar. aldiklarimi x100 görmeden satmam, ico fiyatinda bulursam daha da alirim...
diger elimdeki tüm coinlar kisa ve orta vade... ilk firsatta hepsini BTC'ye cevirip biraz dinlenmek istiyorum:))

Hocam dimecoin ile ilgili baska konusan gormemistim, sadece onu secmenizin bir sebebi var mi neden gelecekte guzel biyere gelebilir tarzinda soru oluştu kafamda. Ufak fikir verebilirseniz sonrasinda kendimizce arastirip nedir ne degildir daha detaylı öğrenebiliriz.
bobita
Legendary
*

View Profile
September 11, 2017, 07:57:19 PM

Ben de mantıklı bulup icodan küçük bir yatırımla girdim ve umutluyum. Ancak bir şey soracağım, dimcoinlerin aşağı yukarı fiyatı belli zaten de, tokenlerin şu anda gayri resmi ederi nedir? Global forumdaki al/sat rakamlarına göre karar verilmiyor, genel durum böyle, kimi bir istiyor, kimi bin. Bir de, tokenleri tutup, coinleri ele gelir bir fiyata ulaşınca satarım diye düşünüyordum, sanırım sen de aynı fikirdesin, yanlış mı anladım?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 11, 2017, 08:56:02 PM

dim:token toplam 10.000.000 adet var (10 milyoncuk)
dim:coin toplam 9 milyar adet var, borsalarda bol bol al-sat yapilacak yakinda...
dim:token sahipleri, dim hacmi üzerinden temettü elde edecekler
hybse diye bir sistem var, su an relaunch ediliyor: dim'lerinizi buradan harcayabileceksiniz

nem toplam 9 milyar adet var ve su an 25-30cent arasi fiyati (bundan 3 yil önce 1 cent idi)

dim:token, hybse ve temettü verimliligi ile beraber (sadece 10 milyon tane var!) cok güzel yerlere gelecektir...

dash 2014'te 30ct idi, su an 330usd:)
dim:token 1usd'a satildi, yaninda 100 dim:coin hediye verildi; token'lar neredeyse bedavaya geldi diyebilirim:)
2020'de 200usd olmasini gayet dogal karsilarim, hatta 300, 400ü bile... 500 ve üzeri güzel sürpriz olur benim icinde:)

neyse, beni dinlemeyin... ben gec vakitlerde sacmalayabilirim:) yatirim tavsiyesi degildir babinda...
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
September 11, 2017, 10:05:55 PM

@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Telegram Grup linki:

Merhaba,

Arkadaşları bende takip ediyorum. Forumda çok güvenen var.Fakat başkasına güvenerek yatırım hiçbir zaman yapılmaz.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 11, 2017, 10:27:03 PM

Nerdeyse 100 kişilik bir grup olmuş şaşırdım açıkcası. Hangi ara Türk topluluğu bu kadar büyüdü?
bobita
Legendary
*

View Profile
September 12, 2017, 07:19:50 AM

dim:token toplam 10.000.000 adet var (10 milyoncuk)
dim:coin toplam 9 milyar adet var, borsalarda bol bol al-sat yapilacak yakinda...
dim:token sahipleri, dim hacmi üzerinden temettü elde edecekler
hybse diye bir sistem var, su an relaunch ediliyor: dim'lerinizi buradan harcayabileceksiniz

nem toplam 9 milyar adet var ve su an 25-30cent arasi fiyati (bundan 3 yil önce 1 cent idi)

dim:token, hybse ve temettü verimliligi ile beraber (sadece 10 milyon tane var!) cok güzel yerlere gelecektir...

dash 2014'te 30ct idi, su an 330usd:)
dim:token 1usd'a satildi, yaninda 100 dim:coin hediye verildi; token'lar neredeyse bedavaya geldi diyebilirim:)
2020'de 200usd olmasini gayet dogal karsilarim, hatta 300, 400ü bile... 500 ve üzeri güzel sürpriz olur benim icinde:)

neyse, beni dinlemeyin... ben gec vakitlerde sacmalayabilirim:) yatirim tavsiyesi degildir babinda...
Elbette kimse kahin değil, ya da piyasayı manipüle edenler bizler değiliz ama postlarını dikkatle okuyorum,  saçmalamak ifadesi uymuyor sana Lydian hocam, mantıklı ve dayanağı olan şeyler yazıyorsun. Yanılmalar tabiiki olabilir, normaldir, bu piyasada hatasız iş yapılmaz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 19, 2017, 08:57:06 AM

Gayet iyi gidiyor bence telegram grubu.
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
September 19, 2017, 09:29:20 AM

İyi  gidiyor ve oldukça eğlenceli sohbetler dönüyor ..

İlgilenen her arkadaşa teşekkürler .
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
September 19, 2017, 09:36:12 AM

Güzel bir konu başlığı daha. Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Gruptaki arkadaşlar umarım kâr ederler. Bol kazançlar.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 19, 2017, 05:43:46 PM

Grubumuz 120 kişi oldı. Arada ayrılan arkadaşlar da oldu tabi. Şu anda tam amacımıza ulaşamasak ta güzel tüyolar veriyoruz. Belirsizlik ortamı geçince güzel kazanacağız inşallah.
usdman
Full Member

Activity: 208

View Profile
September 19, 2017, 07:03:16 PM

Bu forumda hep telegram grubunu görüyordum ingilizce anlamadığım için keşke türkçe olsa diyordum bu iyi oldu
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 19, 2017, 08:24:17 PM

Ben de katıldım. Hayırlısı olsun cümlemize. BTC' de sağlam bir çakılma olacak diye tahmin ediyorum bu aralar. Tahminlerimi paylaşırım gruptan. Saygılar.
oharac
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 19, 2017, 08:45:25 PM

Tesekkurler grup icin. Bende katildim.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 19, 2017, 08:59:07 PM

Grup gerçekten başarılı bir iş oldu. Takip etmesi keyifli oluyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 05:38:58 PM

Gayet faydalı bir hareket. Gruba katıldım. Teşekkürler düşündüğün için @prolambo

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 21, 2017, 01:41:05 AM

Grubunuz hayırlı olsun öncelikle. Elbette buradaki kalabalıktan soru ve sorunlardan bunalmanızı çok normal buluyorum. 
Fakat arada sırada  tüyolarınızı buralara da kısacık  yazıverin de değerli  bilgilerinizden ben dahil herkesler de faydalansın.
Teşekkürler şimdiden:)) Saygılar herkese.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
September 21, 2017, 06:46:31 AM

gruba bende katıldım yeni bir üye olarak.faydası olacağına inaniyorum.
katkı sağlayan herkese çok teşekkürler..
saygılar.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 21, 2017, 09:47:35 AM

Güzel düşünce bende takip etmek isterim .Verdiğiniz bilgiler yararlı olur bilginin paylaşılması güzel birşey.Telegramı telefonuma kurup girmeyi denenyeyim olmaz ise yardım isterim

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 10:47:49 AM

Dün arkadasların grubuna bende katıldım gayet iyi bir grup . BTS Diyince hepsinin tüyleri diken diken oluyor Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
anu
Legendary
*

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 21, 2017, 11:14:14 AM

Dün arkadasların grubuna bende katıldım gayet iyi bir grup . BTS Diyince hepsinin tüyleri diken diken oluyor Cheesy

Fork muhabbetleri sebebiyle 20K kadar almıştım, aynı gün akşamı az bir karla sattım. Sonrasında çakıldı. Kurtulmuş olduk.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
September 21, 2017, 11:20:59 PM
Last edit: September 21, 2017, 11:47:09 PM by karmenali

Nerdeyse 100 kişilik bir grup olmuş şaşırdım açıkcası. Hangi ara Türk topluluğu bu kadar büyüdü?
2013-2017- next big pump  2021 gibi gözüküyor.  Topluluğun ilgi ve alakasını dikkate alırsak güzel yatırım tahmini yapabiliriz aslında.  Cool
Trend analizi işimizi görür.
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
September 22, 2017, 04:49:31 PM

hep beraber kazanamayız birileri kaybetmezse birileri kazanamaz para yoktan var edilmiyor sonuçta
bu telegram gruplarında konuşulanlarla yatırım yaparsan daha çok kaybedersin
ilk mesaja yazdığın isimler burada sözü geçen üyeler değil zaten

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 23, 2017, 06:37:07 PM

grup gayet ıyı gıdıyor. yenılerı beklerız. 172 kısı olduk. kazanmak onemlı ama kaybetmek onemlı degıl. muhabbet cok ıyı.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 23, 2017, 07:16:04 PM

grup gayet ıyı gıdıyor. yenılerı beklerız. 172 kısı olduk. kazanmak onemlı ama kaybetmek onemlı degıl. muhabbet cok ıyı.
evet kaybede kaybede kazanıyoruz.Kaybetmeden kazanma olmaz önemli olan nerede ne kadar az kaybettiğin ve nerede ne kadar çok kazanabildiğindir.
Aztec hocaya katkılarından dolayı teşekkürler grafik ve yorumlarıyla fikir alışverişi arkadaşlarında katılımlarıyla güzel gidiyor.
Herkese teşekkürler
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 23, 2017, 07:22:47 PM
Last edit: September 23, 2017, 07:33:40 PM by Hc01

hep beraber kazanamayız birileri kaybetmezse birileri kazanamaz para yoktan var edilmiyor sonuçta

Burada sozu geçen isimler degil derken?Smiley valla orda yazilan isimler genelde benim gordugum, bisey ogrendiklerinde insanlarla paylasim yapan baskalari da kazansin mantiginda olan kisiler, 3 haftadir forumda hergun saatlerce okuyorum musait oldukça ve ben kendilerini takip ediyorum acikcasi.
Burda hero memberlar, legendary olan adamlar baya varlar ve coguna mesaj atinca cevap bile vermeye tenezzul etmiyorlar:) localde hicbisey onermeyip forumun diğer taraflarinda nereli olduklarini bilmedikleri binlerce kisiye fayda saglamakla meşgul olanlari da goruyorum birara bunla ilgili bir kayit acip bu sikayetimi localde dile getirmeyi de dusunuyorum zaten:)

Edit : Forumda lafi gecmeyen insan dediklerinin basinda @Lydian geliyor orda yazan isimlerden biri, daha demin ona sunu demistin ayni posta yazdigim icin gormustum baktim dogru hatirliyormusum; gerekirse 2 yil da bekleriz bisey oner de gibisinden bisiler. Madem sozu gecmiyor oneri istemeseydin keske, 2 gun icinde kendinle celisiyorsun:)
karabiber
Hero Member

View Profile
September 23, 2017, 07:33:19 PM

şöyle ki körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş
girdiğim telegram gruplarında hep grubu açanlar ellerindeki coinleri pazarlamaya çalıştılar böyle gruplarda yazanlara bakarsanız yanılırsınız
bu arkadaşlar kaybede kaybede kazanıyoruz demişler zaten bunu kabul etmişler
ortalama bilgisi olanın böyle gruplara ihtiyacı olmaz ama herkesin kendi seçimi tabi

edit: lydian xemden iki milyon kazandığı için ona sordum diğer coinlerden zarar etti forumu okursan görürsün
diğerleri zaten yeni üyeler kendimle çeliştiğim yok dikkatli takip et

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 23, 2017, 07:45:31 PM

şöyle ki körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş
girdiğim telegram gruplarında hep grubu açanlar ellerindeki coinleri pazarlamaya çalıştılar böyle gruplarda yazanlara bakarsanız yanılırsınız
bu arkadaşlar kaybede kaybede kazanıyoruz demişler zaten bunu kabul etmişler
ortalama bilgisi olanın böyle gruplara ihtiyacı olmaz ama herkesin kendi seçimi tabi

edit: lydian xemden iki milyon kazandığı için ona sordum diğer coinlerden zarar etti forumu okursan görürsün
diğerleri zaten yeni üyeler kendimle çeliştiğim yok dikkatli takip et

Yeni uye eski uye, bisey paylasiyorsa bir onemi yok sacma sapan butun paranizi suna basin felan demiyor adamlar sonucta. Sizin gibiler yuzunden paylasim yapmaktan soguyor insanlar. Resmen bunlar ne anlar demek nedir, cok biliyorsan soyle sen kazandir derler ondan sonra.

Itimat edilen uyeler degiller diyip kendisinden oneri istemen celiski degil hocam okey, ben celisiyorum suc bende:) saglicakla, hayirli kazanclar.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 23, 2017, 07:49:02 PM

Arkadaşlar tamama da birisi bilse neyin garanti kazandıracağını kalkıp evi arabayı birikimi neyi var sa satıp bu işe yatırır neden bizimle paylaşssın. Bazı arkadaşalar gercekten de grafik paylaşımı yapıyor , haber takibi yapıyor. Pump grubu olmadığı sürece sorun yok. Paylaşmak herzaman iyidir.

Sadece Pump gruplarından uzak durun. Onlar ellerindekileri size kakalamak icin pump gruplarını kurarlar. Ama Yukarı ki mesajda ismi gecen arkadaşlar pump grubunda değiller.
karabiber
Hero Member

View Profile
September 23, 2017, 07:49:15 PM

valla burada kimsenin dediğini yapma en büyük yatırım tavsiyesi bu olur
herkes kendi cebini düşünüyor kendi elinde hangi coin varsa ona iyi olacak diyor
sadece local bölümlerde değil tüm bölümlerde durum bu
lydian ustaya o konuda takıldım o benimle onun arasında bir şey çelişki yok burada

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 23, 2017, 08:18:29 PM

Sen telegramdaki kanallardan bahsediyorsun sanırım. Bizimki kanal değil, bir grup ve herkes yazabiliyor. Amacımız gruptaki herkesin kazanması. Dünyadaki herkesin değil tabiki. Şu an belirsizlik olduğu için ve grubun çoğunun bts'den dili yandığı için biraz geyiğe kaydık. Ama asıl amacımız yükseleceği belli olan coinlerin grafiğini haberini anlık olarak paylaşıp ortak bir şekilde kazanmaktır.
Blacknavy
Legendary
*

Merit: 1291

View Profile
September 23, 2017, 11:30:07 PM

Bu forumda birkaç telegram grubu kuruldu fakat hepsi kendi aralarında gruplaştı, muhabbet geyiğe döndü en sonunda forumun belirli bir kesimi dışlandı. Ve ayrıca Telegram gruplarında genellikle acemiler oluyor, bilgili kişiler değerli bilgilerini paylaşmaktan çekiniyor.
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
September 25, 2017, 09:13:08 PM

arkadaşlar telegramdan takip etmek zor oluyor. tavsiyesi olan bu konuda da paylaşırsa biz de gireriz tartışıp

Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 26, 2017, 07:42:07 AM

telegram zamanın mirc odaları gibi tam bir kaos ortamı, bu yaştan sonra kafam basmıyor benim o yogunluga her kafadan bir ses çıkmasına.slack çok daha uygun bu tur gruplar için.

prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 08:09:33 AM

İyi hoş diyorsunuz da herkes nasıl kazanacak, birileri kaybetmeden birileri nasıl bi kazanç sağlayacak. Dediğiniz zor gibi herkes kazansın diye bir şey olamaz herhalde.  Undecided

Herkes dediğimiz zaten 200 kişi bile değiliz şu anda. Tüm dünyayı toplayamayacağımıza göre gruptakiler kazansın yeterli.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 26, 2017, 08:29:35 AM

grubu yeni gördüm şimdi katıldım, bir kaç tane daha böyle grup kurulmuştu ama hiçbiri forumun tadını vermedi. bu aralar day trade i bırakmıştım. grupta takılalım belki gaza gelir tekrar başlarım
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 26, 2017, 11:04:13 AM

190. üye olarak ben de girdim gruba.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
bobita
Legendary
*

View Profile
September 26, 2017, 11:15:03 AM

İyi hoş diyorsunuz da herkes nasıl kazanacak, birileri kaybetmeden birileri nasıl bi kazanç sağlayacak. Dediğiniz zor gibi herkes kazansın diye bir şey olamaz herhalde.  Undecided

Herkes dediğimiz zaten 200 kişi bile değiliz şu anda. Tüm dünyayı toplayamayacağımıza göre gruptakiler kazansın yeterli.
Satın alınmış hero sorusu böyle oluyor...
Hata sende prolambo, rakam vermezsen 6 milyar kişi nasıl kazanacak diye merak edilir elbette  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
September 26, 2017, 11:21:16 AM

ben de geldim fakat altcoin sinyal diye bir grup yazamıyorum gruba... cep telefonundan nasıl gireceğiz arkadaşlar ? Grup ismini yazıp search diyorum çıkmıyor :\
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
September 28, 2017, 02:45:59 PM

Telegram linki iptalmi edildi güncel link verebilirmisiniz
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 28, 2017, 08:32:21 PM

aptal saptal yorum yazanlar olmuş.

gruptakı ortam gayet ıyı. kaybederken kazanma olayıda gruptakı ortamın buraya yansıyan espırısı. pro bts demıs gruptakılerın cogu demıs ama yanlısın var. bts den dılı yanan 3-5 kısı anca var. kaldı kı onlarada tavsıyemız hep hold. bts uzun adelı proje tıpkı waves gıbı. bu tarz projeler zaman ıster anlık kazanc saglamakla bırlıkte asıl kazancı uzun zamanda alırsınız.

onun dısında grupta cok cıddı bılgıler gelmeye basladı. bıraz daha duzeltıp ayarlayacagız gıderek buyuyor zıra. slack acıldı. stemıt e gecıyoruz yavas yavas. bır cok telegram ve slack grubuna uyeyım ama en aktıf grup burda vala. cok geveze ve arastırmayı seven bır topluluk olduk. ılerıde daha net nokta atısları yapabılecegımızı dusunuyorum.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 28, 2017, 09:31:08 PM

ben de geldim fakat altcoin sinyal diye bir grup yazamıyorum gruba... cep telefonundan nasıl gireceğiz arkadaşlar ? Grup ismini yazıp search diyorum çıkmıyor :\

Telegram linki iptalmi edildi güncel link verebilirmisiniz

Başlıkta yazdığım adresten girebilirsiniz. Telefona telegram yüklediyseniz şu adrese gidin.
Tezcalitpoka
Member
**

Activity: 109

View Profile
September 29, 2017, 12:06:18 AM

Boyle feedback grubu olmaz, eksisozluk crypto olmus, sohbet akiyor.

sabah ile aksam arasinda 1000 mesajlik fark mi olur, nasil takip edicen? Bunu takip edicegime piyasada kendim arastirmami yapar, zamani ona harcarim, fikir guzel ama islev yok, admin goreve, kullanim klavuzu falan pinleyin

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 29, 2017, 11:13:30 AM

Grup gayet iyi .
Bilen arkadaşlar daha acemi olan arkadaşlara her türlü konuda yardımcı oluyor.
Aslında ortam sadece telegram grubundan ibaret değil
Arkadaşlar önemli grafik analizleri slack grubuna atıyor.
İşte herkes gördüğü Bountyler  slack grubunda paylaşıyor.
Aynı şekilde önemli haberler keza paylaşılıyor.
Kimse bencil değil ve herkes gruptakileride düşünerek hareket ediyor.Yakında piyasaya yön verecek kadar kalabalıklaştıktan sonra görün birde siz.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 11:15:49 AM

Boyle feedback grubu olmaz, eksisozluk crypto olmus, sohbet akiyor.

sabah ile aksam arasinda 1000 mesajlik fark mi olur, nasil takip edicen? Bunu takip edicegime piyasada kendim arastirmami yapar, zamani ona harcarim, fikir guzel ama islev yok, admin goreve, kullanim klavuzu falan pinleyin

Ben de katiliyorum buna, katildim ama aksam 12de uyuyup sabah kalkana kadar 500 mesaj birikmiş. Bu 500dem birinde yatirimla ilgili konusuldu mu noldi belirsiz cunku oturup onu okuyamiyoruz, alim satim tavsiyeleri icin baska biyer olsa, muhabbet için baska daha guzel olabilir.
gry
Member
**

Activity: 98

View Profile
September 30, 2017, 12:01:29 PM

Armutun sapı üzümün çöpü falan filan. Zor geliyosa okumak kendiniz araştırın arkadaş. Ne kadar üşengeç ne kadar hazıra alışmış insanlarsınız. 500 mesaj olmuş muş başka yerde muhabbet edin. Oldu canım başka çayın yanında tost ta istermisin ?
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 12:17:33 PM

Armutun sapı üzümün çöpü falan filan. Zor geliyosa okumak kendiniz araştırın arkadaş. Ne kadar üşengeç ne kadar hazıra alışmış insanlarsınız. 500 mesaj olmuş muş başka yerde muhabbet edin. Oldu canım başka çayın yanında tost ta istermisin ?

Kardes neyın kafasındasın sen? Bu grupta olan hepımız ıcın daha anlasılır yatırım olmasını saglar, qtum konusuldu okey koyduk, butun gece 500 konusma oldu bunun neresı geyıktı neresı yatırımla ılgılıydı işin arasında nasıl okucak 200den fazla kısı ? ? ? ? ? ? ?

Kendım arastırıyorum ogrendıgım bısey olursa soyluyorum, cogu geyıgın arasında kaynıyor ıkı ayrı kanal olursa daha saglıklı olur bukadar basıt.

Yapıcı yorumlar yapıyoruz elestırı olmadan bıseyler duzelmez, çayın da tostun da sende kalsın.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 02:29:41 PM

Kardes neyın kafasındasın sen? Bu grupta olan hepımız ıcın daha anlasılır yatırım olmasını saglar, qtum konusuldu okey koyduk, butun gece 500 konusma oldu bunun neresı geyıktı neresı yatırımla ılgılıydı işin arasında nasıl okucak 200den fazla kısı ? ? ? ? ? ? ?

Kendım arastırıyorum ogrendıgım bısey olursa soyluyorum, cogu geyıgın arasında kaynıyor ıkı ayrı kanal olursa daha saglıklı olur bukadar basıt.

Yapıcı yorumlar yapıyoruz elestırı olmadan bıseyler duzelmez, çayın da tostun da sende kalsın.
iki ayrı kanal var zaten.biri konuşmaların yorumların paylaşıldığı gurub.diğeri de aynı isimde Altcoin sinyal başlığı ile açılmış.Altcoin sinyal de artması beklenen coinler hakkında bilgiler araştırmalar paylaşılıyor.Orada yorum yazamıyoruz sadece yükselmesi beklenen coin ve bilgiler var.Fazla yorum geldiğinden arada kaynayıp gitmesin diyerek arkadaşlar böyle bir sinyal gurubu kurmuşlar.Ayrıca slac'da daha detaylı bilgiler var.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 03:22:25 PM

iki ayrı kanal var zaten.biri konuşmaların yorumların paylaşıldığı gurub.diğeri de aynı isimde Altcoin sinyal başlığı ile açılmış.Altcoin sinyal de artması beklenen coinler hakkında bilgiler araştırmalar paylaşılıyor.Orada yorum yazamıyoruz sadece yükselmesi beklenen coin ve bilgiler var.Fazla yorum geldiğinden arada kaynayıp gitmesin diyerek arkadaşlar böyle bir sinyal gurubu kurmuşlar.Ayrıca slac'da daha detaylı bilgiler var.

Eyvallah hocam tamamdır sagolasın, zaten daha once dusunulmustur dıye aklımdan gecmıstı, onlara da ara ara goz atayım bazen zaman bulamayınca genel konusulan kısmı kacırabılıyorum.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
October 01, 2017, 05:47:03 PM

@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Telegram Grup linki:

Hocam kanal açıp, belirli kişilere adminlik vererek bu durumu toparlayabilirsiniz. Biz de size güvenerek, sizin güvendiğiniz kişilere iltimas ederiz. Bu şekilde herkes yazabilir, ufak bi açıklama bulup, düzgün analiz yapmadan coin öneren çok insan var bizim içimizde.

Emeğine sağlık, güzel paylaşımlar olur umarım. Allah gönlüne göre versin hocam.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 01:22:16 PM

AltcoinTR Sinyal kanalını bunun için açtık zaten. Orda 4 farklı admin var. Özellikle araştırmacı arkadaşları da oraya admin olmaya davet ediyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 08:23:16 PM

Arkadaşlarımızı bekliyoruz.Birlikten güç doğar.Hep beraber daha güçlü daha diri olarak.Bountyle kampanyalarını kaçırmamanız için ayrıca Airdrop telegram kanalı açılmıştır.Yeni fikirler yeni görüşler birlikte yapacağımız yeni projeler için katılmanızı bekleriz.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 07, 2017, 09:13:26 PM

Bu konularda o kadar çok telegram slack wp grubu var ki hepsine yetişilmesi zaten imkansız uyuyup uyanıyorum 1000er tane ileti oluyor. Bence herkes önünden yesin kendisi araştırsın  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 07, 2017, 11:42:09 PM
Last edit: October 07, 2017, 11:53:42 PM by wolwoo

Arkadaşlarımızı bekliyoruz.Birlikten güç doğar.Hep beraber daha güçlü daha diri olarak.Bountyle kampanyalarını kaçırmamanız için ayrıca Airdrop telegram kanalı açılmıştır.Yeni fikirler yeni görüşler birlikte yapacağımız yeni projeler için katılmanızı bekleriz.

Ben şimdi katıldım ama grup çok sessiz Tayfun hocam, ilk defa kullanıyorum bu telegram programını, sinyal grubuna girdim herhalde, öyle bahsettikleri gibi 1000 mesaj falan da yok  Cheesy hah tamamdır katıldım bakalım

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 08, 2017, 07:35:43 AM

Ben de katıldım guzel sonuclar alırız ıns burdan, hep beraber
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
October 08, 2017, 09:14:49 AM

Çok fazla gereksiz mesaj oluyor diye bıraktım ben her daim bakamıyoruz baktığımızdada yatırım yavsıyesı bulamadığım için çıktım
theXcode
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
October 10, 2017, 01:19:21 PM

Grup fena değil.Gereksiz insanlar olsa da arada gırgır şamata ile bu iş dönüyor.Grupta yatırım tavsiyesi beklemeyin arkadaşlar.Biz bilgi paylaşıyoruz.
Yol haritası, etkinlikler ve güncel haberler için kullanıyoruz.Oradan herkes kafasına göre artık bilgiyi değerlendirip arkadaşlara da danışarak pozisyonunu alıyor.
Giripte hiçbir şey yazmayacaksanız girmeyin.Ha sizde paylaşımcı ruha sahipseniz buyurun sizi de aramızda görelim...
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 10, 2017, 02:16:22 PM

Son zamanlarda altcoinlerin düşmesiyle çok fazla bir kazanç yok gibi duruyor grupta .

@hirozaki
@aztec
@prolomba

takip ettiğim kişilerin başında geliyor . Analizleri gayet iyi aslında . Aztec ' i bildim bileli Waves der orası ayrı Smiley Ama analizleri gayet iyi şekilde çıkıyor . Bakalımm fork sonrası bir hareketlilik olacağından şüphem yok grupta.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
October 25, 2017, 05:43:42 PM

Son zamanlarda altcoinlerin düşmesiyle çok fazla bir kazanç yok gibi duruyor grupta .

@hirozaki
@aztec
@prolomba

takip ettiğim kişilerin başında geliyor . Analizleri gayet iyi aslında . Aztec ' i bildim bileli Waves der orası ayrı Smiley Ama analizleri gayet iyi şekilde çıkıyor . Bakalımm fork sonrası bir hareketlilik olacağından şüphem yok grupta.

Cheesy waves baska bende. orıjeye gercekten ınanıyorum ve dex te arada 1 satoshıden alıp 1000 satoshıden coın satmak guzel oluyor Grin getırısı yok ama vay be 1000x kazandım dıyorsun.

sahsen grup kuruldu kurulalı foruma yazamıyorum pek. stash ımza kampanyasında bırıncı sıradaydım 2 ye dustum 2 haftadır ozellıkle gruptakılerden cıkartacam parasını Cheesy
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 27, 2017, 12:17:51 PM

Çok güzel bir girişim, bize çok yararlı olacağından eminim hocam, yakın zamanda aranıza katılacağım inşallah.
Yatırım yapmadan önce araştırmalar yapıyordum, bu ilaç gibi gelecektir

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
October 27, 2017, 12:31:24 PM

Katıldık gruba bakalım analizci arkadaşları da bekliyoruz  Smiley
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 27, 2017, 02:47:36 PM

Bizden daha bilgili kişiler ile aynı grupta olmaktan mutluluk duyacağımdan eminim. Bir kaç gün içerisinde ben de aranıza katılıyorum. Umarım bir kişilik daha yeriniz vardır telegrama pek hakim değilim ondan sordum. Önce telegramı falan indirip kurmam lazım herhalde android telefona sonra web üzerinden kullanıyoruz.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 27, 2017, 03:15:01 PM

Grubun ilk başlangıcı yanlış hatırlamıyorsam BTS idi . BTS den sonra yüzü gülmedi bazı arkadaşların Smiley Halen eğlenceli bir şekilde bts mevzuları dönmekte . Smiley

Ama iyi analizciler var değerlendirebilirsiniz . Emin olun kılı kırk yarıyor bazı arkadaşlar boştan yere kimsenin parası heba olmasın diye.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2017, 05:04:18 PM

güzel düşünülümüş bir proje çok teşekküür deriz bize faydası olabilecek inşallah bakacaz ileriki zamanlarda fırsat bulunca bu konuya

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 05:53:41 PM

güzel düşünülümüş bir proje çok teşekküür deriz bize faydası olabilecek inşallah bakacaz ileriki zamanlarda fırsat bulunca bu konuya
umarım faydası olur.Şu an hep birlikte kazanamasak da ilerleyen dönemlerde kazanırız inşallah.Piyasa gerçekten kötü.Ekim ayında fork kasım ayında da yeni fork olacak gibi.Piyasa da belirsizlik hakim.Bu ortamda kazanmaktan ziyade kaybetmemek önemli.Kasım ayını dikkatli atlatmak zorundayız. Smiley
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 28, 2017, 07:26:03 PM

kim düşündüyse iyi olur ama laklak yapılan bir yer olmasın. çünkü bunların arasında önemli konular kaçıyor.
exortis
Sr. Member

View Profile
October 29, 2017, 08:16:43 AM

grup uzundur ayakta buradaki fikirlerden ve tavsiyelerden faydalanarak kar yapanlar oldumu merak edıyorum arkadaşlar
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 17, 2017, 03:14:19 AM

Konuyu up edeyim görmeyen arkadaşlar için . Gayet güzel ve keyifli bir grup .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 17, 2017, 08:37:17 AM

Kendi adıma teşekkür ederim. Güzel bir düşünce olmuş tecrübeli arkadaşlarin deneyimlerini paylaşmasını sabırsızlıkla beklerim

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 17, 2017, 08:31:21 PM

Grubun ilk başlangıcı yanlış hatırlamıyorsam BTS idi . BTS den sonra yüzü gülmedi bazı arkadaşların Smiley Halen eğlenceli bir şekilde bts mevzuları dönmekte . Smiley

Ama iyi analizciler var değerlendirebilirsiniz . Emin olun kılı kırk yarıyor bazı arkadaşlar boştan yere kimsenin parası heba olmasın diye.

bts işin gırgırıydı yaw Smiley coğu arkadaşı zamanında çıkartabıldık bts den daha fazla zarar etmeden.

şu an alım fırsatıdır bts ama Cheesy Cheesy
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 12:32:06 PM

grup uzundur ayakta buradaki fikirlerden ve tavsiyelerden faydalanarak kar yapanlar oldumu merak edıyorum arkadaşlar

daha geçen gün AztecGoldHero’nun tavsiyesiyle Mercury aldım kar ettim. Benim de verdiğim kazandıran tavsiyeler oldu. Arada geyik yapıyoruz. Maalesef istediğim noktada değil grup. Ama diğer pump grupları gibi değil. Grafiklerle, haberlerle yani verilerle kazanmaya çalışıyoruz. ki kazanıyoruz da. Anlık haber paylaşımını yapabilsek daha çok kazanacağız.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
November 22, 2017, 12:45:47 PM

daha geçen gün AztecGoldHero’nun tavsiyesiyle Mercury aldım kar ettim. Benim de verdiğim kazandıran tavsiyeler oldu. Arada geyik yapıyoruz. Maalesef istediğim noktada değil grup. Ama diğer pump grupları gibi değil. Grafiklerle, haberlerle yani verilerle kazanmaya çalışıyoruz. ki kazanıyoruz da. Anlık haber paylaşımını yapabilsek daha çok kazanacağız.

Mercury gerçekten oldukça güzel kar ettirdi . Yakalayanlar için tebrikler . Ara ara çıkıyor gruptan bu tarzda paylaşımlar ara sıra takip ediyorum . Dediğiniz gibi anlık haberlerde pump dalgaları yakalanırsa etkili olur fakat herkes ister istemez bir şey paylaşım yapıyor aralarda kaynıyor mevzu..
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 22, 2017, 02:33:22 PM

Gurup hala aktif mi acaba bende katılmak istiyorum. Birşeyler öğrenmek adına Smiley
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 08:09:22 PM

Gurup hala aktif mi acaba bende katılmak istiyorum. Birşeyler öğrenmek adına Smiley

Aktif tabi, giremiyor musun?
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 22, 2017, 09:20:28 PM

Çok güzel düşünce mantıklıca bir karar herkes bilgilendirme yaparsa daha iyi verimli olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
November 22, 2017, 09:47:10 PM

Grup uzun zamandır ayakta duruyor ancak çok fazla boş mesaj atılmaya başlandığını düşünüyorum ben özellikle gifleri çok fazla kullanılıyor ve grubun ciddiyetini düşürüyor ayrıca yaşı küçük fazla genç arkadaşımız var, ben çıktım gruptan.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 22, 2017, 10:19:21 PM

Daha yeni gördüm ve hemen katıldım. Teşekkürler kuran arkadaşlara.
Exael
Member
**

View Profile
November 23, 2017, 04:12:04 AM

Aktif tabi, giremiyor musun?

Hayır hayır katıldım guruba Smiley
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 23, 2017, 08:08:57 AM

Gruba katılım sağladım. Bakalım ne gibi şans faktörleri karşımıza çıkacak.

rdy
Member
**

View Profile
November 23, 2017, 11:01:00 AM

Teşekkürler!
BurakXel
Member
**

Merit: 30

View Profile
November 23, 2017, 11:30:15 AM

gruba katılan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. faydasını gördünüz mü ? ona göre telegram yükleyecem telefona.
Exael
Member
**

View Profile
November 23, 2017, 11:55:37 AM

gruba katılan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. faydasını gördünüz mü ? ona göre telegram yükleyecem telefona.

Şuana kadar gurupta ufak tefek yatırıma dair konuşmalar ve hoş bir sohbet gördüm Smiley biraz makara biraz da bilgi alışverişi istersen hemen indirebilirsin.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 23, 2017, 02:19:05 PM

Güzel bir çalışma planı yapmışa benziyorsunuz hayırlı olsun ama muhakkak aranıza katılan arkadaşlara en ince ayrıntısına kadar riskleri de anlatınız sizlere güvenip çok büyük hamleler yapacak olan arkadaşlar olabilir. Bunu muhakkak arkadaşlara da söylemeniz lazım bilecektirler ama yinede siz bir daha hatırlatın..
erhansahin.tr
Member
**

Activity: 68

View Profile
November 23, 2017, 10:14:06 PM

Gruba katılım sağladım ben de hoş bir sohbet dönüyor, bu şekilde airdroplar için de bir grup olsa aslında çok güzel olurmuş Smiley
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
November 24, 2017, 12:49:28 AM

Öncelikle grubu kuran arkadaşları tebrik ediyorum grubun en başından beri içindeyim. Galiba aynı ekip Altcoin Sinyal diye bir grup da kurmuştu ama çok uzun ömürlü olmadı bayadır orda paylaşım yapılmıyor. Aslında ben o tarz bir platformun daha faydalı olacağını düşünüyorum hem daha bilgili üyeler yorum yapmış olur hem de kaliteli uyarıların arada kaynama ihtimali düşer. Grupta çok yazışma olduğu için mecburen sessize almam gerekiyor bir çok kişinin de böyle yaptığını düşünüyorum. Günün sonunda gruba baktığım zaman da genelde çok fazla mesaj birikiyor bakmaya üşeniyorum. Grubun amacı birinin bir haber gördüğünde herkesi hemen uyarabileceği bir platform yapmaktı ama şu an daha çok yeni başlayanlar yardım grubu gibi olmuş. Tabi ki bu durum yeni başlayanlar için çok faydalı ancak diğer grubun da canlanması iyi olabilir.
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 24, 2017, 12:52:05 AM

Birden fazla grup olması çok iyi şu an Bitcointalk'ta gruplar birkaç kişinin elinde ve bir gruplaşma sözkonusu gibime geliyor. Yani herkes kendi çöplüğüymüş gibi davranıyor bu hoş değil, umarım bu grup öyle yapmaz.

mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
November 24, 2017, 04:47:50 AM

Hem telegram hem slack ayrı ayrı olması güzel olmuş, telegramdan illa geyik oluyor ama slackte araştırılması gereken coinler vesaire paylaşılıyor, bu şekilde herkesin görüşleri dikkate alınarak incelenmeli.
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 24, 2017, 01:55:47 PM

Henuz katıldım gruba. Paylaşımları bir süre takip ettikten sonra daha faydalı yorumda bulunabilirim sanirim. Faydalı bir grup olur umarim. Pump gruplarına dönmediği surece paylaşılan her bilgi elbette fayda sağlayacaktır. Temennim bu yönde. Bol kazançlar dilerim
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
November 25, 2017, 04:44:40 PM

benım telefon slack'da hata veriyor geyik muhabbeti yapıcak zamanımda pek olmuyo teleramda icolar vs konferanslar falan filan bilgileri varsa bende giricem
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
November 25, 2017, 07:27:39 PM

Büyük çoğunlukla isabetli kararlar çıkıyor.BTC ani bir artış yaparsa çoğu altcoinlerde olduğu gibi terste kalma durumu olabiliyor.Grafikten anlayan arkadaşların analizleri ayrıca herhangi bir coini takip eden arkadaşların o coin ile ilgili duyduğu haberler paylaşılıyor.Yararlı bir şekilde kimseden bir şey beklemeden herkes fikrini düşüncesini coin ile alakalı analizlerini paylaşıyor.Buna göre sizde araştırmanızı yapıp aklınıza da yatıyorsa yatırımınızı yapabiliyorsunuz.Şu anda BTC'nin durulmasını bekliyoruz.Altcoinlerde pek öyle bir kımıldama yok.Hayırlısı bir gün güneşli günler göreceğiz.İnşallah yakın zamanda altlarda bir hareket başlar.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 25, 2017, 10:04:24 PM

Büyük çoğunlukla isabetli kararlar çıkıyor.BTC ani bir artış yaparsa çoğu altcoinlerde olduğu gibi terste kalma durumu olabiliyor.Grafikten anlayan arkadaşların analizleri ayrıca herhangi bir coini takip eden arkadaşların o coin ile ilgili duyduğu haberler paylaşılıyor.Yararlı bir şekilde kimseden bir şey beklemeden herkes fikrini düşüncesini coin ile alakalı analizlerini paylaşıyor.Buna göre sizde araştırmanızı yapıp aklınıza da yatıyorsa yatırımınızı yapabiliyorsunuz.Şu anda BTC'nin durulmasını bekliyoruz.Altcoinlerde pek öyle bir kımıldama yok.Hayırlısı bir gün güneşli günler göreceğiz.İnşallah yakın zamanda altlarda bir hareket başlar.

güneşli ünler yakındır. btc yavas hareket etsın yeter.

ltc dıkkat bu arada Wink
ZANGER
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
November 25, 2017, 10:19:40 PM

herkese iyi geceler bol kazançlar. telegram grubunu kurdum ama nasıl gruba katılacağım yardımcı olabilirmisinz saygılar.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 25, 2017, 10:45:48 PM

Telegram Grup linki:

linki tıklayıp katılıyorsunuz.Telegram ingilizce olduğu için başta biraz zorluk çekebilirsiniz ama sonra alışırsınız.
Karboran
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
November 26, 2017, 09:26:06 AM

Bas baba Lite'a bas baba Lite'a.. Grin Wink
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
November 27, 2017, 01:44:56 PM

Bende katıldım telegram grubuna güzel bilgiler edincegimi düşünüyorum teşşekürler şimdiden
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 27, 2017, 01:48:58 PM

Bende katılayım yav güzel düşünülmüş böyle bir şey hepimiz kazanmalıyız bu devirde milyoner olmalıyız bence bu iişin sonunda şu an çok taze bu piyasalar
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 27, 2017, 06:56:21 PM

Güzel grupp ben gırdım cıkdım sonra sarmıyor herkes bılıyor orda kkımse bılmıyor degıl Cheesy gırın brseyler orenırsınız en azından yardımcı oluyorlar. Cheesy
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 27, 2017, 10:45:39 PM

güzel bir telegram gurubu olmuş.Tecrübeli arkadaşların fikirlerinden istifade ediyoruz.Takıldığımız yerlerde yardımcı oluyorlar.Teşekkürler herkese
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 03, 2017, 10:50:14 AM

grup btc ıle bırlıkte gıdıyor. btc pump yapıyor grupta pump yapıyor. 600 kısıyı gectık. guzel kaarlar yapılıyor. bılgı paylastıkca degerlenır.
twamnu
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
December 03, 2017, 12:23:33 PM

biraz takip edelim sonra belki bizde aranıza katılırız
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
December 03, 2017, 06:45:26 PM

Gruba 1 hafta önce katılmıştım, ortam güzel ve gerçekten güzel bilgiler paylaşılıyor.
furkantugra
Member
**

View Profile
December 03, 2017, 06:48:02 PM

an itibari ile bende katıldım arkadaslar inşallah faydalı olur saygılarımla
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 04:17:17 PM

Sayenizde 700 kişiye yaklaştık. Herkese teşekkürler.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
December 07, 2017, 04:21:41 PM

Ben bu kadar kalabalık grupları verimli bulmuyorum.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 04:36:38 PM

Ben bu kadar kalabalık grupları verimli bulmuyorum.

Bu kalabalıklığa göre iyi iş yapıyoruz.
ConPix
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
December 07, 2017, 08:09:31 PM

Telegramı kurdum katılmaya çalıştığımda channel_private diyo ?
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 07:11:39 AM

Telegramı kurdum katılmaya çalıştığımda channel_private diyo ?

Konuda paylaştığım link zaten private giriş linki. Giriyor olabilmen lazım.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267

View Profile
December 08, 2017, 07:25:03 AM

@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Telegram Grup linki:

Güzel fikir fakat belirli başlı grafik yorumlayan uzman kişiler sadece yazabilirse çok iyi olur. herkes yazdığında önemli şeyler kayboluyor Bilgi kirliliği oluşuyor....
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 08, 2017, 02:55:14 PM

Grupta şuan 730 kişi var, elbette tartışma konuşma bizler için çok öğretici oluyor fakat anlık bitcoin değeri paylaşan arkadaşlara biraz gıcık oluyorum ben 5 dk da bir bitcoin uçtu şöyle böyle lafları sıktı artık, biraz daha güzel analiz yapan insanlar konuşsa daha iyi olacak

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
ConPix
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
December 08, 2017, 08:57:43 PM

Grupta şuan 730 kişi var, elbette tartışma konuşma bizler için çok öğretici oluyor fakat anlık bitcoin değeri paylaşan arkadaşlara biraz gıcık oluyorum ben 5 dk da bir bitcoin uçtu şöyle böyle lafları sıktı artık, biraz daha güzel analiz yapan insanlar konuşsa daha iyi olacak

@AztecGoldHero nickli arkadaş sorduğum bir soru için "profil fotosu koyarsan yükselebilir" gibi laubali bir yorumda bulunup, ben oyun karakteri mi koyalım kardeşim profil fotosuna dediğimde gruptan atıldım sanırım. Böyle çoluk çocuklar ancak bizim milletimizde çıkar zaten. Faşo ağaya bak sen.
ottomans_enigma
Member
**

View Profile
December 08, 2017, 09:09:19 PM

Bence çok kalabalık hocam telegram grubu, çok zor takipediliyor artık, oku oku bitmiyor, bence buna bir çözüm bulmak gereklidir.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402

View Profile
December 08, 2017, 09:37:03 PM

@AztecGoldHero nickli arkadaş sorduğum bir soru için "profil fotosu koyarsan yükselebilir" gibi laubali bir yorumda bulunup, ben oyun karakteri mi koyalım kardeşim profil fotosuna dediğimde gruptan atıldım sanırım. Böyle çoluk çocuklar ancak bizim milletimizde çıkar zaten. Faşo ağaya bak sen.

Aynen katılıyorum size, bir de grupta sanki makara grubuymuş gibi sürekli saçma sapan paylaşımlar gifler dönüyor, ciddiyetini kaybediyor meselenin grubun çok uzun süreli ayakta durabilecğeini sanmıyorum ben
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 15, 2017, 09:12:51 PM

Sürekli yazılar yazılar bı dur denilmeli açıkçası. Çok fazla gereksiz bilgi paylaşılıyor oku oku bitmiyor maalesef
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 15, 2017, 11:52:28 PM

çoğu kişi boş konuşuyor

beni atan kimse Allah belasını versin. adamlara lisanslı antimalware programı paylaştım attı ibinenin biri. lan o casus engelleme programı. ne kadar önemli olduğunun farkında bile değildir kim bilir!
alfabe bile daha karakterli bu tip şeylerden. şey diyorum çünkü benim nazarımda insan değil. karaktersiz. o kadar boş konuşan insana bir şey demezler ama!

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 16, 2017, 08:25:33 AM

Bilgi emek ister.Gurub açıldığında 50 kişi ya vardık ya yoktuk.Şu an 865 kişiyiz.Bu kadar çok kişi olunca ister istemez kurallar oluyor ve biraz sert oluyor.Diğer arkadaşların hakkını korumak için bu yapılmak zorunda.Kimse zorla tutulmuyor.Bu coin piyasasında olup stresli olmayan yoktur.Yeri geliyor gülüyoruz şakalaşıyoruz.Hep analiz olmaz.Teneffüs gibi düşünün bunu ama bunu mümkün olduğu kadar az yapmaya çalışıyoruz.Kimseninde yatırımının heba olmaması için azami dikkat ediliyor uyarılar yapılıyor.Guruba ilk kez gelip sinyal paylaşanları da banlıyoruz.Şu çıkacaktır denildiğinde neye dayanarak bunu söylediğinin açıklamasını istiyoruz.Sonuçta burada loto oynamıyoruz.Coinin yeni bir güncellemes mi var,i toplantısı çalışması mı var neye dayanarak arkadaş bunu söylüyor diye açıklama bekliyoruz.Kısaca günlük güzel gelişmeleri yakalamaya çalışıyoruz.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 16, 2017, 08:42:42 AM

telegram gruplarının faydalarıda zararlarıda olur elbette ama bizim için önemli olan o gruptaki iyi insanları sadece önemsemektir o zaman faydalı olabilir veya bir bakarsın tecrübesiz bir arkadaş bir yerde bir bilgi görmüştür gene sana faydası olur bu sana bağlı biraz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 16, 2017, 09:50:03 AM

banlandım dıye kızanlar olmus. kötüleyenler olmus vs vs. arkadas kotuledıgınız yerden banlanmıssınız yada kendınız cıkmıssınız ne fark edıyor zaten kötülüyorsun yanı sana göre boş iş yapıyoruz. gerek yok yani. ve bana göre burda gelip kızıyorsan demek ki iyi işler yapıyorz ki pişman olmuşun.

gruba katılıp selam bıle vermeden dırek gruba ve bıze google muamelesı yapıp soru soran vatandaşa esprılı bır sekılde profıl fotografı koymasını ıstıyoruz. utanmadan bırde grubun basından berı burdaymıs grubu kendı kurmus  gıbı artıslık yapıyor mıllete daha 2 dk once gelmesıne ragmen. sonra da nıye banlandım dıyor.

evet boş muhabbet donuyor grupta cokca. amacımız da o. degerlı bılgı boş muhabbetler arasında degerlenıyor. oyle bır grup yok oyle bır dunya yok. bılgıler gelsın alalım kaar edelım. varsa sızde oyle bır olusun atın lınk bız gelelım oraya. kafaya bak yaa cok komık gercekten.
HiatusGG
Full Member

Merit: 103

View Profile
December 16, 2017, 11:18:16 AM

Gruba bende katıldım şimdi tecrübeli bu iş hakkında bilgili arkadaşların yatırım tavsiyelerini analiz edip uygulamak güzel olur fikrin güzel btt de konu açana kadar fırsatlar kaçıyor telegram kullanmak çok mantıklı.
headache1327
Member
**

Activity: 196

View Profile
December 16, 2017, 12:52:43 PM

Gruptaki yazışmalar çoğunlukla kaliteli, bilgilendirici. Türkiye'deki coincilerin bu tür platformlara ihtiyacı var.
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 16, 2017, 05:26:55 PM

dalga mı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz anlamadım. yalakalık yapmanın lüzumu yok delikanlı olun azıcık. grupta şu coin yükselmiş, şu coin pumplanmış, şu ne kadar da çok artmış, şu coin çok düşmüş, waves, xrp, nxt ve emc2 den başka bir şey konuşulmuyor. sinyal geldi şu coinin analizi böyle, yeni haber geldi diye hiçbir paylaşım yok. dün özellikle ben haber paylaştım bir kaç yerden alıntı yaparak zorlarına gitmiş olacak ki banladılar beni. konuda insanların birbirini gaza getirmekten ve birbirini tatmin etmekten başka yaptığı hiçbir şey yok! konuya yazıyorum bi tane coin var inceleyin dedim adam biz inceleme merci misiyiz sen incele gibisinden bir şey söyledi. yahu benim teknik bilgim olsa oraya niye yazayım! ama bunu düşünemiyorlar. o coini de rasgele söylemiyorum. bir yerlerden paylaşılanlara bakıp söylüyorum. ki o coin 12000 lerden 15000 lere çıkmış bi coin. bunlara iyilik de yaramaz.

bu arada aztec pişman olduğumu söylemiş. dün kendisi dedi ayberke yaz, ben de gerek yok keyifleri bilir dedim pişman olan adam böyle mi yapar? kendi kendine çelişmek de böyle oluyor. ayrıca ben boş iş yapıldığını değil boş konuşanların çok olduğunu söyledim ki grupta olanlar bunu rahatlıkla görebilir.

boş muhabbet yapıp da bu boş konuşmalarla bilgi değerlendirilmesi yapılması tanımı bilgi değerlendirilmesi ve paylaşılması konusuyla tamamen ters. ilginç bir durum, bilimadamları incelemeli. oysa ki bilgi kirliliği bilgiyi değerlendirmenin tasnif etmenin en büyük engeli

benim burda kızgınlığımı dile getirmemin sebebi herkesin kafasına göre hareket etmesi, kraldan çok kralcı bulunması, grubu oluşturanların kendini üstün görmesi ve haksız bir muameleye maruz kalmam. bu haksızlık karşısında hareket etmeyenler de dilsiz şeytandır.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 16, 2017, 05:39:15 PM

Keşke çok daha önce tanışsam dediğim grup. Çok değerli bilgilere sahip üstadlar var. Kalabalıklaştıkca biraz takibi zorlaşıyor. Özellikle yeni gelenleri çoğu google muamelesi yapıyor ve değerli bilgileri kaçırma fırsatı olabiliyor. Gruba alternatif olarak yan bir yardımlaşma grubu kurulursa faydalı olur gibi geliyor. Bilmeyenler bildikleri noktada birbirlerine yardımcı olur bu yan grupta.

karma580
Member
**

Merit: 14

View Profile
December 16, 2017, 06:14:17 PM
Last edit: December 16, 2017, 07:10:31 PM by karma580

arkadaşlar bu grupta bazı tipler var ... kendi aldıkları şeyi millete aldırmaya çalışıyorlar gibi bir izlenim oluştu bende..herhangi bir teknik bilgi sunmadan.gaz vererek....hani sinyal gruplarında olur ya öyle bir izlenim oluştu bende

hirozaki faraday diye biri var..hatta bunu yönetici yapmışlar...monetha hakkında acayip acayip mesajları çok..şimdide tutturmuş wabi diye bişey.açıklama bilgi sunduğunu görmedim...dikkat edin bunların lafı ile yatırım yapmayın sakın..gündemi takip etmek adına yazıları okuyun yeter.canınız yanmasın..ben insanlık görevimi yapıp uyarıyorum sizi

bana inanmazsanız alın size resim

diğer bi tip de Tayfun...biz kendi aramızda ona cahil tayfun diyoruz  Grin neden cahil olduğunu iki resim ile göstereceğim

hawal today diye bir airdrop oldu... ve bugün 1$ ...projesini sitesini ekibini ve yapılan işleri incelemeden telegramlarına girip yazdığı şeye bakın !
neden? kendisinde yok ya fesatlıktan...

ve böyle fesatlık yapan birinin yorumuna bakın ...airdroplar hakkındaki yorumu ! bunun lafına kanıp geldiği gibi satanlar şu an çeşitli başlıklar altında hala ağlamakta...2000$ kaybettim 5000$ kaybettim satmasaydım 300$ vardı şeklinde ..airdrop ı sat monetha al diye tavsiye veriyor...monethalarının bugünkü durumu ortada.

yöneticiler bu adamları neden tutuyor diye  kendinize bir sorun.ondan sonra da ne kadar samimi bir  grup olabileceğini siz hesaplayın...

dalga mı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz anlamadım. yalakalık yapmanın lüzumu yok delikanlı olun azıcık. grupta şu coin yükselmiş, şu coin pumplanmış, şu ne kadar da çok artmış, şu coin çok düşmüş, waves, xrp, nxt ve emc2 den başka bir şey konuşulmuyor. sinyal geldi şu coinin analizi böyle, yeni haber geldi diye hiçbir paylaşım yok. dün özellikle ben haber paylaştım bir kaç yerden alıntı yaparak zorlarına gitmiş olacak ki banladılar beni. konuda insanların birbirini gaza getirmekten ve birbirini tatmin etmekten başka yaptığı hiçbir şey yok! konuya yazıyorum bi tane coin var inceleyin dedim adam biz inceleme merci misiyiz sen incele gibisinden bir şey söyledi. yahu benim teknik bilgim olsa oraya niye yazayım! ama bunu düşünemiyorlar. o coini de rasgele söylemiyorum. bir yerlerden paylaşılanlara bakıp söylüyorum. ki o coin 12000 lerden 15000 lere çıkmış bi coin. bunlara iyilik de yaramaz.

bu arada aztec pişman olduğumu söylemiş. dün kendisi dedi ayberke yaz, ben de gerek yok keyifleri bilir dedim pişman olan adam böyle mi yapar? kendi kendine çelişmek de böyle oluyor. ayrıca ben boş iş yapıldığını değil boş konuşanların çok olduğunu söyledim ki grupta olanlar bunu rahatlıkla görebilir.

boş muhabbet yapıp da bu boş konuşmalarla bilgi değerlendirilmesi yapılması tanımı bilgi değerlendirilmesi ve paylaşılması konusuyla tamamen ters. ilginç bir durum, bilimadamları incelemeli. oysa ki bilgi kirliliği bilgiyi değerlendirmenin tasnif etmenin en büyük engeli

benim burda kızgınlığımı dile getirmemin sebebi herkesin kafasına göre hareket etmesi, kraldan çok kralcı bulunması, grubu oluşturanların kendini üstün görmesi ve haksız bir muameleye maruz kalmam. bu haksızlık karşısında hareket etmeyenler de dilsiz şeytandır.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 16, 2017, 06:41:17 PM

Hay Allahım yaw. Smiley çocukça laflar.Her admine dokundurmuş arkadaş.Ben bildiğimin alimi bilmediğimin cahiliyim.Herkesin birbirinden öğreneceği bilgiler vardır.Telegramı da bu yüzden arkadaşlar kurmuş birbirimize bildiğimiz konularda yardım etmeye çalışıyoruz.Böyle 3-5 kişi her zaman çıkar.1000 kişiye yaklaştık saygıda kusur etmemeye çalışıyoruz.Kalabalık olmamızdan dolayı bazen zorluklarla karşılaşsak da zamanla bazı aksaklıklar düzeltilecektir.Daha güzel,daha doğru,daha iyi bir guruba doğru ilerliyoruz.Yeni katılacak arkadaşlar gurup kurallarını okuyarak ona uygun hareket ederse adminlere yardımcı etmiş olurlar.Teşekkürler
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 16, 2017, 11:38:31 PM

arkadaşlar bu grupta bazı tipler var ... kendi aldıkları şeyi millete aldırmaya çalışıyorlar gibi bir izlenim oluştu bende..herhangi bir teknik bilgi sunmadan.gaz vererek....hani sinyal gruplarında olur ya öyle bir izlenim oluştu bende

hirozaki faraday diye biri var..hatta bunu yönetici yapmışlar...monetha hakkında acayip acayip mesajları çok..şimdide tutturmuş wabi diye bişey.açıklama bilgi sunduğunu görmedim...dikkat edin bunların lafı ile yatırım yapmayın sakın..gündemi takip etmek adına yazıları okuyun yeter.canınız yanmasın..ben insanlık görevimi yapıp uyarıyorum sizi

diğer bi tip de Tayfun...biz kendi aramızda ona cahil tayfun diyoruz  Grin neden cahil olduğunu iki resim ile göstereceğim

hawal today diye bir airdrop oldu... ve bugün 1$ ...projesini sitesini ekibini ve yapılan işleri incelemeden telegramlarına girip yazdığı şeye bakın !

ve böyle fesatlık yapan birinin yorumuna bakın ...airdroplar hakkındaki yorumu ! bunun lafına kanıp geldiği gibi satanlar şu an çeşitli başlıklar altında hala ağlamakta...2000$ kaybettim 5000$ kaybettim satmasaydım 300$ vardı şeklinde ..airdrop ı sat monetha al diye tavsiye veriyor...monethalarının bugünkü durumu ortada.

yöneticiler bu adamları neden tutuyor diye  kendinize bir sorun.ondan sonra da ne kadar samimi bir  grup olabileceğini siz hesaplayın...

sanırım gruptan attıgım bırısın sende Smiley gorebılsen keşke sımdı.
duzen bozan. sacma sapan hareket eden kımse admın madmın dınlemem atarız. hıroyada olan odur. hıro kendısıne de dedıgım gıbı guzel coın ve proje bulan bırısıdır. bırazda sanslıdır. ancak sırf senınde attıgın resımlerde gordugun paylasımı uzerıne gruptan uzaklasıtırıldı. bu arada soyledıgı coın ertesı gun 2x yaptı. ancak grup olarak ve grubun yonetıcısı olarak benım oturtmaya calıstıgım sey 2x 5 x yapacak coın bulmak degıl. adam gıbı yaptırım yaparak adam gıbı para kazanacak bır grup olmak. yoksa her yer pump grubu. hıro da yanlıs ve hatalı bır paylasımı dolayısı ıle uzaklastırıldı. her ne kadar soyledıgı cıkmıs ve soyledıgı coın ertesı gun 2x yapmıs olsa da. grupta oturtmaya calıstıgımız cıddıyet bu. sanırım sende o cıddıyete uymayıp sacma sapan ısler yapıp banlanmıssın. 1000 kısıye yaklastı grup. arada senın gıbı yumurtalarda cıkıyor onlarda banlanıyor. ve gelıp burda sızlanmanız da basarılı bır grup yolunda ılerledıgımızın bır gostergesi.

hıronun durumunuda gozden gecırıcez. ayrıca banlanan herkesınde durumunu gozden gecırıcez.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2017, 09:27:26 AM

nasıl bu kadar gaza geldin anlamadım. tamamen iyi niyetle kurduğum bu grup 1000 kişiye ulaştı. Demekki insanlar faydalanıyorlar. Bende ''şuna dikkat, bu artabilir'' gibi paylaşımları siliyorum direkt. 1500 tane coin var. İnsanların kısıtlı bütçesi var. Neden risk aldırayım. Hemen hemen her gün aynı mesajı pinliyorum. Açıkça yazmışım. Bir coini biliyorsanız haber ve grafikleriyle paylaşın, bilmiyorsanız tavsiyeleri dinleyin diye. Ayrıca sinyal grubu da var. Bas bas bağırıyorum araştıran ve paylaşım yapmak isteyenleri orda admin yapalım paylaşsınlar, yazılanlar boş gitmesin diyorum. Kimse kendini üstün görmüyor. Grupta araştıran ve işi bilenler admin oldu. Hiç birini tanımam etmem.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2017, 09:32:11 AM

Hiro artık grup üyesi değil. Diğer adminleri de yedirtmem. Hakaret ederek basitleşme. Kimse fesat değil. Adminlerin çoğu nerdeyse 7/24 grupta takılanlar. Geleceği bilsek zaten ne işimiz olur grupla. Grubun amacını anlayamamışsınız.
hirozaki faraday
Sr. Member

Merit: 279

View Profile
December 17, 2017, 10:07:33 AM
Last edit: December 17, 2017, 10:58:36 AM by hirozaki faraday

Ben wabi'yi söylediğimde 1$ 'dı. Bugün 2$. Lend 141 satoshiydi şuan kaç sat girip bakın burdan sallamak çok kolaymış. Aldığım  ya da önerdiğim coini neden aldığımın açıklamasını da her zaman yaptım ama egoist ve wavesten başka  birşey bilmeyen @AztecGoldHero mesajları sürekli sildi ukala ve salak bu şahsa dikkat edin ben bildiğim ve öğrendiğim her konuda ilk sizi bilgilendirdim aldığım karşılık bu. Çok mu umrumda değil ben zaten kendi araştırmamı yapıp yatırımımı yönlendirebilecek seviyedeyim fazladan gruba yazıp iyilik yapıyordum ama bu yapılan hoş olmadı. Daha fazlada birşey demek istemiyorum. Benim herhangi bir grupta admin olmama gerek yok AltcoinTr'de bulunmaz hint kumaşı değil.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 17, 2017, 11:05:42 AM

Hep beraber kazanmak diye birsey duymadim ben daha önce.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 17, 2017, 11:17:08 AM
Last edit: December 17, 2017, 11:28:31 AM by AztecGoldHero

Ben wabi'yi söylediğimde 1$ 'dı. Bugün 2$. Lend 141 satoshiydi şuan kaç sat girip bakın burdan sallamak çok kolaymış. Aldığım  ya da önerdiğim coini neden aldığımın açıklamasını da her zaman yaptım ama egoist ve wavesten başka  birşey bilmeyen @AztecGoldHero mesajları sürekli sildi ukala ve salak bu şahsa dikkat edin ben bildiğim ve öğrendiğim her konuda ilk sizi bilgilendirdim aldığım karşılık bu. Çok mu umrumda değil ben zaten kendi araştırmamı yapıp yatırımımı yönlendirebilecek seviyedeyim fazladan gruba yazıp iyilik yapıyordum ama bu yapılan hoş olmadı. Daha fazlada birşey demek istemiyorum. Benim herhangi bir grupta admin olmama gerek yok AltcoinTr'de bulunmaz hint kumaşı değil.

kardes yasın kucuk heyecanlısın. hala da ders almıs degılsın. ne yapıyorum ben demıyorsun. mesajlarını sıldım cunku dogru duzgun arastırma yapmadan sunu alın bunu alın dıyordun. attıgın lınk sahte lınktı. alın dedıgın coının daha websıtesını bılmıyorsun. coının artıp artmaması benı alakadar etmıyor. zarar yazsaydı ne yapacaktın acaba. hem sahte hesaptan gelen bılgıye gore al al al demıssın mıllete. hemde zarar yazmıs. sanslısın kı arttı coın. su an zaten artmayan coın mı var. wabı denen meredı ılk duydugunda gıttın aldın sonra dusmeye baslayınca tavrın degıstı sonra sahte bır haber gordun yıne al al demeye basladın. cok tezcanlısın. bunu degıstır bır adım gerı gıt oyle bak dedım sana. ınsanların hatasını yuzune soyleyınce ukala oluyorsun bızım memlekette. yapacak bırsey yok.

sana o gece sakın ol dedıgımde atarlandın once kamu spotumusun dedın bana Smiley sonra zarar ederlerse verecekmısın aldırdıklarına deyınce tamam barış dedın. var hepsının kaydı telegramda. ama o kadar anlattıklarım sana boşaymıs demek kı şu yukarıda yazdıklarından sonra. hıc bırsey anlamamıssın. şurada cıkıp dıyecegın tek bırsey vardı. evet haklısınız tam arastırmadan yazdım vs vs. duzelecektı hersey. bunu bu noktaya getıren ben degılım. yukarıdakı fotografları kım attıysa ona yaz. onunla coz derdını.

edıt dıyelım: waves den baska bırsey bılmıyorum madem neden her buldugun coını bana soruyorsun hıro iş yapar mı bu dıye.
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 12:00:48 PM

kardes yasın kucuk heyecanlısın. hala da ders almıs degılsın. ne yapıyorum ben demıyorsun. mesajlarını sıldım cunku dogru duzgun arastırma yapmadan sunu alın bunu alın dıyordun. attıgın lınk sahte lınktı. alın dedıgın coının daha websıtesını bılmıyorsun. coının artıp artmaması benı alakadar etmıyor. zarar yazsaydı ne yapacaktın acaba. hem sahte hesaptan gelen bılgıye gore al al al demıssın mıllete. hemde zarar yazmıs. sanslısın kı arttı coın. su an zaten artmayan coın mı var. wabı denen meredı ılk duydugunda gıttın aldın sonra dusmeye baslayınca tavrın degıstı sonra sahte bır haber gordun yıne al al demeye basladın. cok tezcanlısın. bunu degıstır bır adım gerı gıt oyle bak dedım sana. ınsanların hatasını yuzune soyleyınce ukala oluyorsun bızım memlekette. yapacak bırsey yok.

sana o gece sakın ol dedıgımde atarlandın once kamu spotumusun dedın bana Smiley sonra zarar ederlerse verecekmısın aldırdıklarına deyınce tamam barış dedın. var hepsının kaydı telegramda. ama o kadar anlattıklarım sana boşaymıs demek kı şu yukarıda yazdıklarından sonra. hıc bırsey anlamamıssın. şurada cıkıp dıyecegın tek bırsey vardı. evet haklısınız tam arastırmadan yazdım vs vs. duzelecektı hersey. bunu bu noktaya getıren ben degılım. yukarıdakı fotografları kım attıysa ona yaz. onunla coz derdını.

edıt dıyelım: waves den baska bırsey bılmıyorum madem neden her buldugun coını bana soruyorsun hıro iş yapar mı bu dıye.

Fikir alıyoruz danışıp teyit ediyoruz demekki işkembeden sallamıyormuşuz o akşam grupta olanlar kimin ne olduğunu çok iyi gördü. Söylediğim coinlerin kaç x yaptığı ortada hadi wabi şanstı. Sen öyle dedin. Lend şans mıydı, enj şans mıydı? Barış olayıda olay uzamasın gereksiz gerginlik büyümesin diye dedim senin salaklığınla tartışacak değilim. Olayların başlamasıda wabi yi araştırıp gelip senin bunun üstüne wabiye çöp demenle başladı, yazdıklarımı silmenle devam etti. Telegram konuşmaları duruyorsa gel koy buraya ilk mesajını görsünler bana gidip yatıp yatmayacağımı söylemek sana kalmış bir iş değil haddini bileceksin. Gelip burda şirinlik yapma. Kendi çıkarları doğrultusunda 900 kişiyi yönlendiren bir sahtekarsın başka birşey değil.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
December 17, 2017, 12:19:12 PM

Dunyanın en alakasız grubu lumen hakkında ne dusunuyosunuz dedim 2 saat te bir sordum en son sen önce profil fotoğrafı koy dedi biri.Dedim sen bana profil fotoğrafı koy derken lumen yuzde20 arttı dedim gruptan attı

Anlamadığım şu.Neden? gerçekten salak salak insanlar ve egolarıyla uğraşılmıyor
Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
December 17, 2017, 01:09:54 PM

bir arkadaşım bahsetmişti bir iki yatırımda yapmıştı bu grup sayesinde daha bugün girmek nasip oldu grup faydalı mı ilerleyen günlerde görücez.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 17, 2017, 01:35:27 PM

Fikir alıyoruz danışıp teyit ediyoruz demekki işkembeden sallamıyormuşuz o akşam grupta olanlar kimin ne olduğunu çok iyi gördü. Söylediğim coinlerin kaç x yaptığı ortada hadi wabi şanstı. Sen öyle dedin. Lend şans mıydı, enj şans mıydı? Barış olayıda olay uzamasın gereksiz gerginlik büyümesin diye dedim senin salaklığınla tartışacak değilim. Olayların başlamasıda wabi yi araştırıp gelip senin bunun üstüne wabiye çöp demenle başladı, yazdıklarımı silmenle devam etti. Telegram konuşmaları duruyorsa gel koy buraya ilk mesajını görsünler bana gidip yatıp yatmayacağımı söylemek sana kalmış bir iş değil haddini bileceksin. Gelip burda şirinlik yapma. Kendi çıkarları doğrultusunda 900 kişiyi yönlendiren bir sahtekarsın başka birşey değil.

aynen oyle. o yuzden aldıgım tum coınlerı hıc arastırma yapmadan senın gıbı herkese aldırmaya calısıyorum. fotograf atacak bırsey yok yukarıdakı arkadas gereklı fotografları atmıs zaten.daha beter gömmenin alemi yok. sana yat olayına gelene kadar 50 tane uyarı yazdım oraya. yukardakı uyarılar gıbı. ondan gunler oncede ozelden konustuk senınle. pundı ye yatırım yapmıssın ne oldugunu hala bılmıyordun ben olmasam.

neyse. bahsettıgın coınler ısterlerse 100x yapsınlar. sahte haberle gelıp kımseye al dıyemezsın. bu kadar net. ve dalgınlıgıma gelmıs hıc dıyemezsın bunun tartısılacak baska bır yanı yok.
http://prntscr.com/hon3yj

bu resım coın onerırken kı sorumsuzlugunu net olarak anlatıyor. yapma dedıgımde kamu spotumusun dıyebılıyorsun.
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 17, 2017, 02:57:52 PM

Tecrübeli bilgi sahibi arkadaşların katılımları sayesınde  çok faydalı olacağı kanaatindeyim.
erdemyolcu
Member
**

Activity: 94

View Profile
December 17, 2017, 03:04:07 PM

Umarım geç kalmadım katılmak için, düşünenler için teşekkürler

❘|❘ NEUFUND — Re-Imagine ICOs  ❘|❘ JOIN THE ICBM | JOIN THE DISCUSSION
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 03:25:14 PM
Last edit: December 17, 2017, 03:39:39 PM by hirozaki faraday

aynen oyle. o yuzden aldıgım tum coınlerı hıc arastırma yapmadan senın gıbı herkese aldırmaya calısıyorum. fotograf atacak bırsey yok yukarıdakı arkadas gereklı fotografları atmıs zaten.daha beter gömmenin alemi yok. sana yat olayına gelene kadar 50 tane uyarı yazdım oraya. yukardakı uyarılar gıbı. ondan gunler oncede ozelden konustuk senınle. pundı ye yatırım yapmıssın ne oldugunu hala bılmıyordun ben olmasam.

neyse. bahsettıgın coınler ısterlerse 100x yapsınlar. sahte haberle gelıp kımseye al dıyemezsın. bu kadar net. ve dalgınlıgıma gelmıs hıc dıyemezsın bunun tartısılacak baska bır yanı yok.

bu resım coın onerırken kı sorumsuzlugunu net olarak anlatıyor. yapma dedıgımde kamu spotumusun dıyebılıyorsun.

Aztec sen gerizekalı mısın ne aptal bir herifsin egoist bir salaksın başka birşey değil. Kafanı sikeyim senin ya zorla küfür ettirdin bana bravo. Aptal herif açıklamasını yapıyorum gruba yazıyorum neden aldığımı coini mesajları silmiyor muydun be solungaçlarını siktiğim kertenkelesi. Ben araştırıp teyitli bir şekilde alıyorum araştırmadıysam takip edin ilgimi çekti diyip çıkıyorum. Wabi, enj, lend ısrarla alın dedim be dangalak herif yaşından başından utan 100 tane coin arasından 3 coin söylediysek piyango mu çektik arasından da bunları söyledik. Wabi 2x kalanları 3x yaptı sende salak gibi grupta aptal aptal egoist bir şekilde insanları aşağılayıp ban attın ben para kazandırırken yarak kürek " wöws alın wöws döxtön ölmöyöcöksönöx höç ölmöyön yötör ya.." gibi sik gibi ortalıkta gezdin. Aptal bir egoist olduğunu kabul ette çekil git daha fazlası değilsin. Harbiden de çok gerizekalısın insanları yanlış bir şekilde manipule ediyorsun. İlk baştaki attığım wabi screenshotı twetterda sahte bir hesabın haberi ama bunu hemen sonra düzelttik gerçek hesabı olmadığını söyledik gerçek haberi hemen paylaştık ve sonuç ne beyin yoksunu herif 2x yaptı mı? Yaptı. Enj 3x yaptı mı? Yaptı. Lend 3x yaptı mı? Yaptı sen sadece wabii'ye çöp diyip 2x çıkınca göt gibi bozulmandan ötürü kendine yediremediğin işler bunlar. Kaldıki benim zerre sikimde değil ben gruptan bir fayda görmedim ama grup benden çok gördü. Yani sahtekarlığına kılıf arama. Şeytan ruhlu sinsi bir insansın. 900 kişinin içinde ukala ukala da konuşursan anana bile söverim kaldıki bugüne kadar dayandım yeter artık. Bana git yat dersen alacağın cevap bundan olmaz. Egonuda kafanıda sikeyim. Boş kafanı. Bu arada sana coin soruyordum bir bok bildiğinden değil egonu okşamak için bir nevi idare etmek için boş boş konuşma diye ego kasma diye bende demiştim de diye. Yoksa senin bildiklerini biz biliyoruz. Sen wavesle oyalanırken ben 6x yaptım bile neyse üzülme arada buralara yazarım nasiplenirsin sende.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
December 17, 2017, 03:39:40 PM

Aztec sen gerizekalı mısın ne aptal bir herifsin egoist bir salaksın başka birşey değil. Kafanı sikeyim senin ya zorla küfür ettirdin bana bravo. Aptal herif açıklamasını yapıyorum gruba yazıyorum neden aldığımı coini mesajları silmiyor muydun be solungaçlarını siktiğim kertenkelesi. Ben araştırıp teyitli bir şekilde alıyorum araştırmadıysam takip edin ilgimi çekti diyip çıkıyorum. Wabi, enj, lend ısrarla alın dedim be dangalak herif yaşından başından utan 100 tane coin arasından 3 coin söylediysek piyango mu çektik arasından da bunları söyledik. Wabi 2x kalanları 3x yaptı sende salak gibi grupta aptal aptal egoist bir şekilde insanları aşağılayıp ban attın ben para kazandırırken yarak kürek " wöws alın wöws döxtön ölmöyöcöksönöx höç ölmöyön yötör ya.." gibi sik gibi ortalıkta gezdin. Aptal bir egoist olduğunu kabul ette çekil git daha fazlası değilsin. Harbiden de çok gerizekalısın insanları yanlış bir şekilde manipule ediyorsun. İlk baştaki attığım wabi screenshotı twetterda sahte bir hesabın haberi ama bunu hemen sonra düzelttik gerçek hesabı olmadığını söyledik gerçek haberi hemen paylaştık ve sonuç ne beyin yoksunu herif 2x yaptı mı? Yaptı. Enj 3x yaptı mı? Yaptı. Lend 3x yaptı mı? Yaptı sen sadece wabii'ye çöp diyip 2x çıkınca göt gibi bozulmandan ötürü kendine yediremediğin işler bunlar. Kaldıki benim zerre sikimde değil ben gruptan bir fayda görmedim ama grup benden çok gördü. Yani sahtekarlığına kılıf arama. Şeytan ruhlu sinsi bir insansın.

haklı oldugumu kanıtlamıssın. 18 yasında cocuktanda beklıyordum zaten boyle bır tepkı.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 17, 2017, 03:43:05 PM

beyler yapmayın yau hepiniz forumun tanınan adamlarısınız girmeyin birbirinize. tayfundeniz aztec hiro prolambo please relax

Hc01
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 04:57:31 PM

Ben gruba ilk girdiğimde, hirozaki için girmiştim açıkçası. Ozamanlar bikaç ay önceydi ve hiro'nun açtığı 2 başlıkta da x5-x10 yapan coinler vardı, ozaman fırsatları kaçırdım diye üzülmüştüm dedim neyse adamı daha yakından takip edelim gruba girelim. Neyse gel zaman git zaman gruptan pek bişey anlamadım, çok kişi var üstüne yazdığında kaale alan olamaybiliyor. Gidip qash ve elixir inceleyin bakın bunlar güzel kazandırcak dedim bikaç hafta önce, açıkçası kimse ziklemedi grupta. Neyse kazanamadılar umrumda değil dedim. 1-2 hafta önce de sinirlenmiştim grupta, aztechin sen bu işlerde yenisin galiba diyip artist artist havadan konuşmasına, gruptan çıktım. Bunu söylemesinin sebebi de bitcoinin her gün 1000 dolar artmasının saçma olduğunu söylememdi, sanki yıllardır bitcoin her gün bin dolar artıyor da ben bunun saçma olduğunu söyleyince sen yenisin galiba moduna girdi. Sonra da çıktım gruptan. Görüyorum ki kavgalar edilmiş vesaire.

Ben o grupta hiro hariç kimse sayesinde para kazanmadım, hironun açtığı ilk 2 başlık hariç tüm başlıklara yatırım yaptım, hele ki monethaya baya yaptım, her gün oralara çöp yazanlar tek tek ortadan kaybolıuyorlar. Monetha sağlam yükselişle 0.15 doları geçti, şimdiden x3 kazancım var, beklediğim şey 3-5 dolar olması uzun vadede. Bunların hepsini ilk görenlerden biri hiro'dur. Enjin denen bir coin var, hiro başlık açtığında 0.02 dolar mı neydi amk, şuan fiyatı 0.15 dolar, millet bunların hepsine scam boş proje diyordu. 7 kat yaptı adamlar.

Hiro bence salla abi, kendi telegram grubunu kur, ordan takip edelim, insanlara yardım etmekten özelden yazdığımda çok geç cevap veriyordu adam, sürekli millete coin araştırıyor biyandan sınavlara mı ne çalışıyordu. Bu kadar kıçını yırtarsın aldığın cevaplar bunlar olur işte. Kimin ne yaptığı kime ne kadar fayda sağladığı ortada, daha az kişiyle uğraşırsın daha etkin araştırma yaparsın, millete laf yetiştirmekle ne uğraşcan. Benim yorumlarım da bunlar, kendini üzme derim hiro, hiç de cevap vermemeni öneririm.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 17, 2017, 05:01:47 PM

Ben gruba ilk girdiğimde, hirozaki için girmiştim açıkçası. Ozamanlar bikaç ay önceydi ve hiro'nun açtığı 2 başlıkta da x5-x10 yapan coinler vardı, ozaman fırsatları kaçırdım diye üzülmüştüm dedim neyse adamı daha yakından takip edelim gruba girelim. Neyse gel zaman git zaman gruptan pek bişey anlamadım, çok kişi var üstüne yazdığında kaale alan olamaybiliyor. Gidip qash ve elixir inceleyin bakın bunlar güzel kazandırcak dedim bikaç hafta önce, açıkçası kimse ziklemedi grupta. Neyse kazanamadılar umrumda değil dedim. 1-2 hafta önce de sinirlenmiştim grupta, aztechin sen bu işlerde yenisin galiba diyip artist artist havadan konuşmasına, gruptan çıktım. Bunu söylemesinin sebebi de bitcoinin her gün 1000 dolar artmasının saçma olduğunu söylememdi, sanki yıllardır bitcoin her gün bin dolar artıyor da ben bunun saçma olduğunu söyleyince sen yenisin galiba moduna girdi. Sonra da çıktım gruptan. Görüyorum ki kavgalar edilmiş vesaire.

Ben o grupta hiro hariç kimse sayesinde para kazanmadım, hironun açtığı ilk 2 başlık hariç tüm başlıklara yatırım yaptım, hele ki monethaya baya yaptım, her gün oralara çöp yazanlar tek tek ortadan kaybolıuyorlar. Monetha sağlam yükselişle 0.15 doları geçti, şimdiden x3 kazancım var, beklediğim şey 3-5 dolar olması uzun vadede. Bunların hepsini ilk görenlerden biri hiro'dur. Enjin denen bir coin var, hiro başlık açtığında 0.02 dolar mı neydi amk, şuan fiyatı 0.15 dolar, millet bunların hepsine scam boş proje diyordu. 7 kat yaptı adamlar.

Hiro bence salla abi, kendi telegram grubunu kur, ordan takip edelim, insanlara yardım etmekten özelden yazdığımda çok geç cevap veriyordu adam, sürekli millete coin araştırıyor biyandan sınavlara mı ne çalışıyordu. Bu kadar kıçını yırtarsın aldığın cevaplar bunlar olur işte. Kimin ne yaptığı kime ne kadar fayda sağladığı ortada, daha az kişiyle uğraşırsın daha etkin araştırma yaparsın, millete laf yetiştirmekle ne uğraşcan. Benim yorumlarım da bunlar, kendini üzme derim hiro, hiç de cevap vermemeni öneririm.
aga bu forumun bi özelliği var ota boka scam derler. zamanında türkçe forumda ethereuma bile scam diyordu adamlar. herkes duygusal yaklaşıyor bu işe. hirozaki şeyine gelince benimde dikkatimi çekti baya araştıran takip eden biri. rütbesine bakıp eziyorlar ama sağlam çocuk bence.
karma580
Member
**

Merit: 14

View Profile
December 17, 2017, 05:15:26 PM
Last edit: December 17, 2017, 05:52:20 PM by karma580

prolambo
Hiro artık grup üyesi değil. Diğer adminleri de yedirtmem. Hakaret ederek basitleşme. Kimse fesat değil. Adminlerin çoğu nerdeyse 7/24 grupta takılanlar. Geleceği bilsek zaten ne işimiz olur grupla. Grubun amacını anlayamamışsınız.

fesat kelimesi hakaret değildir .bir davranış biçimi tanımlamasıdır..arapça kökenlidir...şiddetli hissedilen kıskançlık duygusunun eyleme dökülmesi anlamında da kullanımı yaygındır..böyle bir tanımlamayı hakaret olarak algılayarak lütfen basitleşme.en basit Türkçe öğrenen birisinin bu kelimelere hakim olması gerek normalde..bu yaptığın hatayı yaşının ufak olmasına veriyorum..tabi ufak değilsen durum vahim : )

aynı şekilde cahil kelimesi de hakaret değildir.bir ya da birden fazla konu hakkında bilgisi olmayan kişi demektir...bence TDK'yı sık kullanılanlara eklersen senin için iyi olur

aztecgoldhero
sanırım gruptan attıgım bırısın sende Smiley gorebılsen keşke sımdı.
duzen bozan. sacma sapan hareket eden kımse admın madmın dınlemem atarız. hıroyada olan odur. hıro kendısıne de dedıgım gıbı guzel coın ve proje bulan bırısıdır. bırazda sanslıdır. ancak sırf senınde attıgın resımlerde gordugun paylasımı uzerıne gruptan uzaklasıtırıldı. bu arada soyledıgı coın ertesı gun 2x yaptı. ancak grup olarak ve grubun yonetıcısı olarak benım oturtmaya calıstıgım sey 2x 5 x yapacak coın bulmak degıl. adam gıbı yaptırım yaparak adam gıbı para kazanacak bır grup olmak. yoksa her yer pump grubu. hıro da yanlıs ve hatalı bır paylasımı dolayısı ıle uzaklastırıldı. her ne kadar soyledıgı cıkmıs ve soyledıgı coın ertesı gun 2x yapmıs olsa da. grupta oturtmaya calıstıgımız cıddıyet bu. sanırım sende o cıddıyete uymayıp sacma sapan ısler yapıp banlanmıssın. 1000 kısıye yaklastı grup. arada senın gıbı yumurtalarda cıkıyor onlarda banlanıyor. ve gelıp burda sızlanmanız da basarılı bır grup yolunda ılerledıgımızın bır gostergesi.

hıronun durumunuda gozden gecırıcez. ayrıca banlanan herkesınde durumunu gozden gecırıcez.

çok önyargılısın..benim gruptaki adımı bilmeden saçma sapan işler yapıp banlandığımı nerden biliyorsun ? karşındaki erkek mi kadın mı onu dahi bilmeden böyle bir önyargıya varmanı yaşının ufak olmasına bağlıyorum..komik olmuş.tabi yaştan yaşa da farklılık var..insanın biyolojik yaşı ile akıl yaşı farklı olabiliyor..seni görmediğim için hangi kategoride olduğunu şimdilik bilmiyorum...
bu kripto dünyasının insana öğrettiği en temel şey önyargısız olmaktır..ancak bunu öğrenenmemişsin yazık ki..

hala gruptayım ve yazıları takip ediyorum.bu forumdaki konuya birşey yazmak için atılmak gerekmiyor ..ben buraya yazdıktan sonra  banladınız hiro yu. onu da es geçmeyelim lütfen. oturtmaya çalıştığınız ciddiyet çok gecikmişe benziyor. .sizin başarılı bir grup olmanız ya da olmamanız beni niye rahatsız etsin ? ayrıca başarılı olursanız bu benim de faydama olur yani...

benim vurgulamak istediğim nokta farklı...senin konuyu çekmeye çalıştığın nokta farklı...dikkat edersen ben ilk mesajımda atıldım tarzıda bişey yazmadım...tekrar yazayım hala gruptayım.

hirozaki faraday
Ben wabi'yi söylediğimde 1$ 'dı. Bugün 2$. Lend 141 satoshiydi şuan kaç sat girip bakın burdan sallamak çok kolaymış.

önemli olan söylediğin coinin önceki sonraki değeri değil..tavsiye etme tarzının yanlış olduğunu düşünüyorum

kendi dediğine göre" uzun vade de x20 yapacak" wabiden, "biz wabiden çıktık hiro" diyen tayfun u da yeniden değerlendirmek istersiniz belki  Wink

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 17, 2017, 05:16:59 PM

Kardeşim seni severim,tahminlerin falanda iyi ingilizce bilen araştıran birisin verdiğin çoğu coin arttı sıkma canını aztec gibilerde cahillik var deblue nun dediği gibi eth ye bile scam diyenler vardı senin coin tavsiyelerini forum içinde bekliyoruz boş ver bir kıytırık grup için sıkma canını
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 17, 2017, 05:21:04 PM

Astec hiroya verdiğin coin söylediğinden beri düşüyor demiş. Waveste düşüyordu. Bi coinin düşmesinden daha doğal ne var ki?
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 17, 2017, 05:23:52 PM

Forum rütbelerine göre insanların bilgilerini değerlendirmek çok doğru olmaz. Smiley Ayrıca kimsenin ipiyle kuyuya inmek istemiyorsan git kendin araştır coinlerini kendin satın al sonra kimsenin oyununa gelmezsin.Patlarsada coinler sorumluluk sadece senin olur.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
December 17, 2017, 05:28:16 PM

Hirozaki forumda da çoğu kişiye büyük katkılar sağlamıştır, açtığı başlıklara girip bakın, yazılan yorumları görün. Sayende x3-x5 kazandım diyenleri görürsünüz. Daha yeni enjin coin 5 katına falan çıktı işte, foruma onu yazan da hirozakiydi en son aklıma gelen o benim de. Bence forumda yazmak daha mantıklı hirozaki, bin kişiyle uğraşmaktansa aç başlığını, değer bilenler biz orda senle konuşur fikir alışverişi yaparız.
kenanzz
Legendary
*

Merit: 1000

View Profile
December 17, 2017, 05:32:39 PM

hirozakinin postları benimde dikkatmi çekmişti araştıran bilgili sağlam biri olarak görünüyor. anladığım kadarıyla bazıları onu çekememiş ve gruptan uzaklaştırmış. taysiyem forum üzerinden başlık açarak devam etmesi. telegram işi sıkıntılı iş. ben kalabalık bi grup olduğu için girmiyorum mesela. foruma yazarsa daha çok insan bilgilenir diye düşünüyorum.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2017, 05:52:47 PM
Last edit: December 17, 2017, 09:59:37 PM by prolambo

Hirozaki forumda da çoğu kişiye büyük katkılar sağlamıştır, açtığı başlıklara girip bakın, yazılan yorumları görün. Sayende x3-x5 kazandım diyenleri görürsünüz. Daha yeni enjin coin 5 katına falan çıktı işte, foruma onu yazan da hirozakiydi en son aklıma gelen o benim de. Bence forumda yazmak daha mantıklı hirozaki, bin kişiyle uğraşmaktansa aç başlığını, değer bilenler biz orda senle konuşur fikir alışverişi yaparız.

hirozakinin postları benimde dikkatmi çekmişti araştıran bilgili sağlam biri olarak görünüyor. anladığım kadarıyla bazıları onu çekememiş ve gruptan uzaklaştırmış. taysiyem forum üzerinden başlık açarak devam etmesi. telegram işi sıkıntılı iş. ben kalabalık bi grup olduğu için girmiyorum mesela. foruma yazarsa daha çok insan bilgilenir diye düşünüyorum.

Ben de iyi araştırıyor, biliyor diye arkadaşı admin yaptım. Ama son zamanlardaki hareketleri grubu çileden çıkardı. Monethayı durmadan tavsiye etti. Monetha 6'da 1'e düştü. Grubu yanlış yönlendirmeye başladı. Kendi girdiği coinleri durmadan pinleyip sinyal grubunda paylaşmaya başladı. Ben de bunu istiyorum bilenler birşeyler paylaşsın ama bu şekilde değil. Artık raydan çıktı. Bilmeden paylaşıyor. Amacı kazanmak değil, ben bildim demek. Wabiyi al dedi eyvallah yükseldi de. Ama millet almaya başlarken bu satmaya başladı. E niye aldırıyosun, niye kendin satıyosun. Grupta en az 20 kişi şikayet etti. Şimdi engellendi diye küfür kıyamet laflar ediyor. Tam özelden yazacaktım ki bu mesajlarını gördüm. Vazgeçtim. O açtığı unify, wtc bilmemne başlıklarında da kendi bile o kadar kazanmamış. İnanarak yapsa kendi kazanırdı. Sonra sermayeyi bitirdim acil 8x yapmam lazım diye bağırıyor grupta.

Bizim amacımız bencillik yapmak değil. haftalardır şuna girin buna girin diyemiyorum. Gerçekten sorumluluk hissediyorum. Ancak haber ve grafik paylaşıyorum. Daha tecrübeliler varsa buyursun gelsin bizi aydınlatsın diyorum hep.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 31, 2017, 10:31:29 PM

Grubumuz 1200 kişiye ulaştı. Tutmaz bu grup diyenlere inat her geçen gün büyüyoruz. Emeği geçenlere teşekkürler.
ziya1453
Full Member

Merit: 193

View Profile
January 01, 2018, 12:27:51 AM

Bence bu tarz oluşumlarda en önemli şey bir yatırım tavsiyesinde , tavsiye verenin yatırımcıların kazancına ortak olmadığı gibi , zararınada ortak olmadığını bilebilmek. Mutlu seneler.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
January 01, 2018, 12:31:21 AM

Dur bende giriyim şu telegramada daha para kalmadı diğer tokenlere yatıra yatıra para gelsin öyle girerim şuan hepsi HODL.
coinpool_de
Sr. Member

View Profile
January 01, 2018, 06:00:35 AM

Vay arkadaş tavsiye ve bilgi akışı olsun diye kurulan grup Dallas’a dönmüş herkes birbirine sallamış her neyse telegram gruplarında olur böyle şeyler, faydalı bilgi paylaşmak isteyen arkadaşlar forum içinde de devam eder sonuçta kimse akıl yoksunu değil biri al dedi diye parasını basan yok, herkes önce kendi akıl süzgecinden geçirip risk alıyor. Ki olması gereken bu, gazla hareket etmeyelim.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
January 01, 2018, 08:29:17 AM

Boşver hocam millet kısa zamanda zengin olma hayali ile yaşıyor. Unutmayın hızlı giden atın boku seyrek olur Cheesy
polingopool
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
January 01, 2018, 09:17:57 AM

Dürüst yöntemlerle kazanın. Haydan gelen güya gider.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 01, 2018, 10:01:06 AM

Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. O koini alalım bu koini alalım sen al ben satayım. Özellikle yeni gelen arkadaşların bu gruplarda ki hareketleri önce  bir kontrol etsinler ne demek istediğim daha net anlaşılacak. Tabi burada ki ve bazı grupları tenzih ederim . Ama benzeri gruplar da ellerinde koinleri size satmak icin benzer hareketleri yaptırıyorlar.
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 10:11:11 AM

amma muhabbet dönmüş, sevmiyorum zaten Türk gruplarını bir çoğu artis dolu. Elin s.kyle gerdeğe giren adamlara tav olurum kendileri almaz millete coin aldırır yukselirse havaya girer batarsa zaten kendi parası değildir. O yüzden grup tavsıyelerıne hiç uymam gruplarada girmem
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
January 01, 2018, 02:57:47 PM

pro kaldır su lınkı surdan lutfen. daha dun btc duymus adamlar gelıp grupta bır coın adı duyunda atlıyorlar dırek. sonra zarar edıp kufretmeye baslıyorlar.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [All]
  Print  

Jump to: