Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:43:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Hep beraber kazanalım ( TELEGRAM GRUBU)  (Read 7657 times)
Coffee06
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 02:47:36 PM

Bizden daha bilgili kişiler ile aynı grupta olmaktan mutluluk duyacağımdan eminim. Bir kaç gün içerisinde ben de aranıza katılıyorum. Umarım bir kişilik daha yeriniz vardır telegrama pek hakim değilim ondan sordum. Önce telegramı falan indirip kurmam lazım herhalde android telefona sonra web üzerinden kullanıyoruz.
1714981407
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714981407
Reply with quote  #2

1714981407
Report to moderator
1714981407
Hero Member
*

Ignore
1714981407
Reply with quote  #2

1714981407
Report to moderator
1714981407
Hero Member
*

Ignore
1714981407
Reply with quote  #2

1714981407
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 27, 2017, 03:15:01 PM

Grubun ilk başlangıcı yanlış hatırlamıyorsam BTS idi . BTS den sonra yüzü gülmedi bazı arkadaşların Smiley Halen eğlenceli bir şekilde bts mevzuları dönmekte . Smiley

Ama iyi analizciler var değerlendirebilirsiniz . Emin olun kılı kırk yarıyor bazı arkadaşlar boştan yere kimsenin parası heba olmasın diye.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2017, 05:04:18 PM

güzel düşünülümüş bir proje çok teşekküür deriz bize faydası olabilecek inşallah bakacaz ileriki zamanlarda fırsat bulunca bu konuya

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 27, 2017, 05:53:41 PM

güzel düşünülümüş bir proje çok teşekküür deriz bize faydası olabilecek inşallah bakacaz ileriki zamanlarda fırsat bulunca bu konuya
umarım faydası olur.Şu an hep birlikte kazanamasak da ilerleyen dönemlerde kazanırız inşallah.Piyasa gerçekten kötü.Ekim ayında fork kasım ayında da yeni fork olacak gibi.Piyasa da belirsizlik hakim.Bu ortamda kazanmaktan ziyade kaybetmemek önemli.Kasım ayını dikkatli atlatmak zorundayız. Smiley
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 28, 2017, 07:26:03 PM

kim düşündüyse iyi olur ama laklak yapılan bir yer olmasın. çünkü bunların arasında önemli konular kaçıyor.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 29, 2017, 08:16:43 AM

grup uzundur ayakta buradaki fikirlerden ve tavsiyelerden faydalanarak kar yapanlar oldumu merak edıyorum arkadaşlar
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 17, 2017, 03:14:19 AM

Konuyu up edeyim görmeyen arkadaşlar için . Gayet güzel ve keyifli bir grup .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 17, 2017, 08:37:17 AM

Kendi adıma teşekkür ederim. Güzel bir düşünce olmuş tecrübeli arkadaşlarin deneyimlerini paylaşmasını sabırsızlıkla beklerim

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 17, 2017, 08:31:21 PM

Grubun ilk başlangıcı yanlış hatırlamıyorsam BTS idi . BTS den sonra yüzü gülmedi bazı arkadaşların Smiley Halen eğlenceli bir şekilde bts mevzuları dönmekte . Smiley

Ama iyi analizciler var değerlendirebilirsiniz . Emin olun kılı kırk yarıyor bazı arkadaşlar boştan yere kimsenin parası heba olmasın diye.

bts işin gırgırıydı yaw Smiley coğu arkadaşı zamanında çıkartabıldık bts den daha fazla zarar etmeden.

şu an alım fırsatıdır bts ama Cheesy Cheesy
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
November 22, 2017, 12:32:06 PM

grup uzundur ayakta buradaki fikirlerden ve tavsiyelerden faydalanarak kar yapanlar oldumu merak edıyorum arkadaşlar

daha geçen gün AztecGoldHero’nun tavsiyesiyle Mercury aldım kar ettim. Benim de verdiğim kazandıran tavsiyeler oldu. Arada geyik yapıyoruz. Maalesef istediğim noktada değil grup. Ama diğer pump grupları gibi değil. Grafiklerle, haberlerle yani verilerle kazanmaya çalışıyoruz. ki kazanıyoruz da. Anlık haber paylaşımını yapabilsek daha çok kazanacağız.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 22, 2017, 12:45:47 PM

daha geçen gün AztecGoldHero’nun tavsiyesiyle Mercury aldım kar ettim. Benim de verdiğim kazandıran tavsiyeler oldu. Arada geyik yapıyoruz. Maalesef istediğim noktada değil grup. Ama diğer pump grupları gibi değil. Grafiklerle, haberlerle yani verilerle kazanmaya çalışıyoruz. ki kazanıyoruz da. Anlık haber paylaşımını yapabilsek daha çok kazanacağız.

Mercury gerçekten oldukça güzel kar ettirdi . Yakalayanlar için tebrikler . Ara ara çıkıyor gruptan bu tarzda paylaşımlar ara sıra takip ediyorum . Dediğiniz gibi anlık haberlerde pump dalgaları yakalanırsa etkili olur fakat herkes ister istemez bir şey paylaşım yapıyor aralarda kaynıyor mevzu..
Exael
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 02:33:22 PM

Gurup hala aktif mi acaba bende katılmak istiyorum. Birşeyler öğrenmek adına Smiley
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
November 22, 2017, 08:09:22 PM

Gurup hala aktif mi acaba bende katılmak istiyorum. Birşeyler öğrenmek adına Smiley

Aktif tabi, giremiyor musun?
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 22, 2017, 09:20:28 PM

Çok güzel düşünce mantıklıca bir karar herkes bilgilendirme yaparsa daha iyi verimli olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
November 22, 2017, 09:47:10 PM

Grup uzun zamandır ayakta duruyor ancak çok fazla boş mesaj atılmaya başlandığını düşünüyorum ben özellikle gifleri çok fazla kullanılıyor ve grubun ciddiyetini düşürüyor ayrıca yaşı küçük fazla genç arkadaşımız var, ben çıktım gruptan.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 22, 2017, 10:19:21 PM

Daha yeni gördüm ve hemen katıldım. Teşekkürler kuran arkadaşlara.
Exael
Member
**

View Profile
November 23, 2017, 04:12:04 AM

Aktif tabi, giremiyor musun?

Hayır hayır katıldım guruba Smiley
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 23, 2017, 08:08:57 AM

Gruba katılım sağladım. Bakalım ne gibi şans faktörleri karşımıza çıkacak.

rdy
Member
**

View Profile
November 23, 2017, 11:01:00 AM

Teşekkürler!
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 23, 2017, 11:30:15 AM

gruba katılan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. faydasını gördünüz mü ? ona göre telegram yükleyecem telefona.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: