Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:41:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Hep beraber kazanalım ( TELEGRAM GRUBU)  (Read 7658 times)
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 06:48:02 PM

an itibari ile bende katıldım arkadaslar inşallah faydalı olur saygılarımla
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
December 07, 2017, 04:17:17 PM

Sayenizde 700 kişiye yaklaştık. Herkese teşekkürler.
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 04:21:41 PM

Ben bu kadar kalabalık grupları verimli bulmuyorum.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 04:36:38 PM

Ben bu kadar kalabalık grupları verimli bulmuyorum.

Bu kalabalıklığa göre iyi iş yapıyoruz.
ConPix
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 08:09:31 PM

Telegramı kurdum katılmaya çalıştığımda channel_private diyo ?
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 07:11:39 AM

Telegramı kurdum katılmaya çalıştığımda channel_private diyo ?

Konuda paylaştığım link zaten private giriş linki. Giriyor olabilmen lazım.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
December 08, 2017, 07:25:03 AM

Selamlar herkese. Bir süredir forumda tavsiyeler veriyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum. Ayrıca forumda tavsiyesini dinlediğim bir kaç arkadaş var. Genelde işi bilenler yalnız taklımayı seviyorlar. Özellikle bazen anlık pump fırsatları oluyor. Forumda konu açıp yazana kadar fırsat kaçıyor. Ama güçlerimizi birleştirirsek hiç bir haberi kaçırmayız diye düşünüyorum. Tek başına ben de bütün gelişmelere yetişemiyorum.

Benim de tavsiyesini dikkate aldığım arkadaşlar var:
@Lydian
@Aydinizm
@Hirozaki Faraday
@tayfundeniz
@AztecGoldHero

Bunların dışında da mutlaka iyi analiz yapan iyi takip eden veya legendery-hero arkadaşlar vardır. Dikkatimi çekenler bunlar. Bundan sonra hep beraber kazanabilmek ve fırsatları kaçırmamak için ortak bir Telegram grubu oluşturdum. Telegram kanalı yapacaktım ama o zaman sadece ben yazabiliyorum. İşi bilen diğer arkadaşlar da fırsatları paylaşsınlar istiyorum. Özelikle acemilerin sürekli soru sorduğu değil de işi bilenlerin paylaşım yaptığı bir grup olmasını amaçlıyorum.

Telegram Grup linki:
https://t.me/joinchat/GLizNQ3OMDn0bPXQhhj8xQ

Lütfen konu dışı paylaşım, reklam yapmayınız. Gereksiz ve sık mesaj atmayınız. Bilmediğiniz, araştırmadığınız ve duygusal karar verdiğiniz coinler hakkında yazmayınız. İnsanların güvensizlik hissettiği ve mesajlardan bunalıp kaçmadığı bir grup olsun.

Güzel fikir fakat belirli başlı grafik yorumlayan uzman kişiler sadece yazabilirse çok iyi olur. herkes yazdığında önemli şeyler kayboluyor Bilgi kirliliği oluşuyor....
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 08, 2017, 02:55:14 PM

Grupta şuan 730 kişi var, elbette tartışma konuşma bizler için çok öğretici oluyor fakat anlık bitcoin değeri paylaşan arkadaşlara biraz gıcık oluyorum ben 5 dk da bir bitcoin uçtu şöyle böyle lafları sıktı artık, biraz daha güzel analiz yapan insanlar konuşsa daha iyi olacak

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
ConPix
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 08:57:43 PM

Grupta şuan 730 kişi var, elbette tartışma konuşma bizler için çok öğretici oluyor fakat anlık bitcoin değeri paylaşan arkadaşlara biraz gıcık oluyorum ben 5 dk da bir bitcoin uçtu şöyle böyle lafları sıktı artık, biraz daha güzel analiz yapan insanlar konuşsa daha iyi olacak

@AztecGoldHero nickli arkadaş sorduğum bir soru için "profil fotosu koyarsan yükselebilir" gibi laubali bir yorumda bulunup, ben oyun karakteri mi koyalım kardeşim profil fotosuna dediğimde gruptan atıldım sanırım. Böyle çoluk çocuklar ancak bizim milletimizde çıkar zaten. Faşo ağaya bak sen.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 08, 2017, 09:09:19 PM

Bence çok kalabalık hocam telegram grubu, çok zor takipediliyor artık, oku oku bitmiyor, bence buna bir çözüm bulmak gereklidir.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 09:37:03 PM

@AztecGoldHero nickli arkadaş sorduğum bir soru için "profil fotosu koyarsan yükselebilir" gibi laubali bir yorumda bulunup, ben oyun karakteri mi koyalım kardeşim profil fotosuna dediğimde gruptan atıldım sanırım. Böyle çoluk çocuklar ancak bizim milletimizde çıkar zaten. Faşo ağaya bak sen.

Aynen katılıyorum size, bir de grupta sanki makara grubuymuş gibi sürekli saçma sapan paylaşımlar gifler dönüyor, ciddiyetini kaybediyor meselenin grubun çok uzun süreli ayakta durabilecğeini sanmıyorum ben
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 15, 2017, 09:12:51 PM

Sürekli yazılar yazılar bı dur denilmeli açıkçası. Çok fazla gereksiz bilgi paylaşılıyor oku oku bitmiyor maalesef
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 15, 2017, 11:52:28 PM

çoğu kişi boş konuşuyor

beni atan kimse Allah belasını versin. adamlara lisanslı antimalware programı paylaştım attı ibinenin biri. lan o casus engelleme programı. ne kadar önemli olduğunun farkında bile değildir kim bilir!
alfabe bile daha karakterli bu tip şeylerden. şey diyorum çünkü benim nazarımda insan değil. karaktersiz. o kadar boş konuşan insana bir şey demezler ama!

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 16, 2017, 08:25:33 AM

Bilgi emek ister.Gurub açıldığında 50 kişi ya vardık ya yoktuk.Şu an 865 kişiyiz.Bu kadar çok kişi olunca ister istemez kurallar oluyor ve biraz sert oluyor.Diğer arkadaşların hakkını korumak için bu yapılmak zorunda.Kimse zorla tutulmuyor.Bu coin piyasasında olup stresli olmayan yoktur.Yeri geliyor gülüyoruz şakalaşıyoruz.Hep analiz olmaz.Teneffüs gibi düşünün bunu ama bunu mümkün olduğu kadar az yapmaya çalışıyoruz.Kimseninde yatırımının heba olmaması için azami dikkat ediliyor uyarılar yapılıyor.Guruba ilk kez gelip sinyal paylaşanları da banlıyoruz.Şu çıkacaktır denildiğinde neye dayanarak bunu söylediğinin açıklamasını istiyoruz.Sonuçta burada loto oynamıyoruz.Coinin yeni bir güncellemes mi var,i toplantısı çalışması mı var neye dayanarak arkadaş bunu söylüyor diye açıklama bekliyoruz.Kısaca günlük güzel gelişmeleri yakalamaya çalışıyoruz.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 16, 2017, 08:42:42 AM

telegram gruplarının faydalarıda zararlarıda olur elbette ama bizim için önemli olan o gruptaki iyi insanları sadece önemsemektir o zaman faydalı olabilir veya bir bakarsın tecrübesiz bir arkadaş bir yerde bir bilgi görmüştür gene sana faydası olur bu sana bağlı biraz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
December 16, 2017, 09:50:03 AM

banlandım dıye kızanlar olmus. kötüleyenler olmus vs vs. arkadas kotuledıgınız yerden banlanmıssınız yada kendınız cıkmıssınız ne fark edıyor zaten kötülüyorsun yanı sana göre boş iş yapıyoruz. gerek yok yani. ve bana göre burda gelip kızıyorsan demek ki iyi işler yapıyorz ki pişman olmuşun.

gruba katılıp selam bıle vermeden dırek gruba ve bıze google muamelesı yapıp soru soran vatandaşa esprılı bır sekılde profıl fotografı koymasını ıstıyoruz. utanmadan bırde grubun basından berı burdaymıs grubu kendı kurmus  gıbı artıslık yapıyor mıllete daha 2 dk once gelmesıne ragmen. sonra da nıye banlandım dıyor.

evet boş muhabbet donuyor grupta cokca. amacımız da o. degerlı bılgı boş muhabbetler arasında degerlenıyor. oyle bır grup yok oyle bır dunya yok. bılgıler gelsın alalım kaar edelım. varsa sızde oyle bır olusun atın lınk bız gelelım oraya. kafaya bak yaa cok komık gercekten.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 16, 2017, 11:18:16 AM

Gruba bende katıldım şimdi tecrübeli bu iş hakkında bilgili arkadaşların yatırım tavsiyelerini analiz edip uygulamak güzel olur fikrin güzel btt de konu açana kadar fırsatlar kaçıyor telegram kullanmak çok mantıklı.
headache1327
Member
**

Activity: 196

View Profile
December 16, 2017, 12:52:43 PM

Gruptaki yazışmalar çoğunlukla kaliteli, bilgilendirici. Türkiye'deki coincilerin bu tür platformlara ihtiyacı var.
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 16, 2017, 05:26:55 PM

dalga mı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz anlamadım. yalakalık yapmanın lüzumu yok delikanlı olun azıcık. grupta şu coin yükselmiş, şu coin pumplanmış, şu ne kadar da çok artmış, şu coin çok düşmüş, waves, xrp, nxt ve emc2 den başka bir şey konuşulmuyor. sinyal geldi şu coinin analizi böyle, yeni haber geldi diye hiçbir paylaşım yok. dün özellikle ben haber paylaştım bir kaç yerden alıntı yaparak zorlarına gitmiş olacak ki banladılar beni. konuda insanların birbirini gaza getirmekten ve birbirini tatmin etmekten başka yaptığı hiçbir şey yok! konuya yazıyorum bi tane coin var inceleyin dedim adam biz inceleme merci misiyiz sen incele gibisinden bir şey söyledi. yahu benim teknik bilgim olsa oraya niye yazayım! ama bunu düşünemiyorlar. o coini de rasgele söylemiyorum. bir yerlerden paylaşılanlara bakıp söylüyorum. ki o coin 12000 lerden 15000 lere çıkmış bi coin. bunlara iyilik de yaramaz.

bu arada aztec pişman olduğumu söylemiş. dün kendisi dedi ayberke yaz, ben de gerek yok keyifleri bilir dedim pişman olan adam böyle mi yapar? kendi kendine çelişmek de böyle oluyor. ayrıca ben boş iş yapıldığını değil boş konuşanların çok olduğunu söyledim ki grupta olanlar bunu rahatlıkla görebilir.

boş muhabbet yapıp da bu boş konuşmalarla bilgi değerlendirilmesi yapılması tanımı bilgi değerlendirilmesi ve paylaşılması konusuyla tamamen ters. ilginç bir durum, bilimadamları incelemeli. oysa ki bilgi kirliliği bilgiyi değerlendirmenin tasnif etmenin en büyük engeli

benim burda kızgınlığımı dile getirmemin sebebi herkesin kafasına göre hareket etmesi, kraldan çok kralcı bulunması, grubu oluşturanların kendini üstün görmesi ve haksız bir muameleye maruz kalmam. bu haksızlık karşısında hareket etmeyenler de dilsiz şeytandır.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 16, 2017, 05:39:15 PM

Keşke çok daha önce tanışsam dediğim grup. Çok değerli bilgilere sahip üstadlar var. Kalabalıklaştıkca biraz takibi zorlaşıyor. Özellikle yeni gelenleri çoğu google muamelesi yapıyor ve değerli bilgileri kaçırma fırsatı olabiliyor. Gruba alternatif olarak yan bir yardımlaşma grubu kurulursa faydalı olur gibi geliyor. Bilmeyenler bildikleri noktada birbirlerine yardımcı olur bu yan grupta.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: