Bitcoin Forum
May 23, 2024, 03:05:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Notary Platform - [BOUNTY DEVAM EDİYOR] [ICO 10 EKİM'DE]  (Read 1391 times)
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
September 29, 2017, 10:00:35 PM

Sözü geçen sözleşmeler tam olarak ne oluyor ? Avukat, noter ihtiyacı olmadan denmiş ama Türkiye'de bunların yasal bağlayıcılığı var. Bu platformdan yapılan sözleşmenin nasıl bir yasal bağlayıcılığı olabilir. Türkiye için çok imkanı yok gibi görünüyor.

Soruma cevap alamadım. Konu ile ilgili herhangi bir fikri olan var mı ? Bana uygulamaya geçmesi çok zor bir proje olarak göründü. Zaten daha önce de anonsu yapılmış ama nedeni bilinmeyen bir durumdan ertelenmiş proje. Güvenilirliği tartışılır bu nedenle
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 03, 2017, 04:08:31 PM

Sözü geçen sözleşmeler tam olarak ne oluyor ? Avukat, noter ihtiyacı olmadan denmiş ama Türkiye'de bunların yasal bağlayıcılığı var. Bu platformdan yapılan sözleşmenin nasıl bir yasal bağlayıcılığı olabilir. Türkiye için çok imkanı yok gibi görünüyor.

Soruma cevap alamadım. Konu ile ilgili herhangi bir fikri olan var mı ? Bana uygulamaya geçmesi çok zor bir proje olarak göründü. Zaten daha önce de anonsu yapılmış ama nedeni bilinmeyen bir durumdan ertelenmiş proje. Güvenilirliği tartışılır bu nedenle

ICO öncesi reklam sönük geçiyor hocam ICO bittikten sonra 2 ay sonra görün siz fiyat dalgalanmasını, genellikle kimsenin ilk göstermediği ICO'lar daha sonrasında hakettiği değeri buluyorlar.

Sorunuza gelince ekip zaten hukukçulardan oluşuyor bir kılıf uydurup dediklerini yapabilirler, hiç belli olmaz hayata geçecek dediğimiz projeleri hayata geçiremediler.
mirallas (OP)
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
October 04, 2017, 05:13:20 PM

Whitelist'e başvurmak için sitemizi ziyaret edin
NTRY
Full Member

Activity: 196

View Profile WWW
October 04, 2017, 06:27:08 PM

Hey all!

I can see that this thread is not updated properly. So if you want news about our project, please join our telegram.

Some of the recent news:
Beta for demonstration purposes will be out soon!

We also have a new article out. Its a long, but interesting read Smiley
How the Neural Network can empower the Notary Platform (Part 1)  
[/size]
https://medium.com/notary-platform/how-the-neural-network-can-empower-the-notary-platform-part-1-5710dcf706a7

Regards,
Saso

ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:29:31 PM

10 kasımda ortaya ne koyacağını göreceğiz hep birlikte umarım hakettiği değere ulaşırda güzel bir miktarda bountycilere dağıtır, Notary'den kimse bir şey beklemiyor ancak uzun vade de yine iyi bir şeyler çıkaraiblir ortaya

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 07:52:09 PM

John Wick de bizim uygulamamıza katıldı Smiley

Tanıtım amaçlı beta uygulaması çok yakında geliyor

Arkadaşlar, diğer işlerimden dolayı başlığı çok güncel tutamadım kusura bakmayın. Bundan sonra elimden geldiğince güncellemelerden sizleri haberdar edeceğim
JohnUser
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 725

View Profile WWW
October 04, 2017, 07:54:14 PM

Thanks for update mirallas, the app come soon. as its the most important, don't missed it.

I will pm you.
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 08:00:19 PM

Notary'nin Türkçe konusunun daha aktif tutulacağından şüphemiz yok hocam, sizce projenin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Umudunuz var mı?

Uzun vade de yatırım yapıp tokenleri bekletmek mantıklı mıdır?

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
JohnUser
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 725

View Profile WWW
October 04, 2017, 08:57:10 PM

Notary'nin Türkçe konusunun daha aktif tutulacağından şüphemiz yok hocam, sizce projenin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Umudunuz var mı?

Uzun vade de yatırım yapıp tokenleri bekletmek mantıklı mıdır?

in a long term every country will have to accept it. Pakistan is already on, so i guess your country will come one, in respect with law of course.
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
October 05, 2017, 01:01:43 PM

Bounty kampanyasının yöneticisi yerine Türkçe çeviriyi yapan arkadaş mesaj yazarsa daha iyi olur, buraya mesaj atan arkadaş zaten İngilizce bilmediği içni atıyordur ingilzice bile ana konuya cevap yazar, adam bir de ingilizce cevap yazmış yahu  Huh

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 05:26:33 PM

Bounty kampanyasının yöneticisi yerine Türkçe çeviriyi yapan arkadaş mesaj yazarsa daha iyi olur, buraya mesaj atan arkadaş zaten İngilizce bilmediği içni atıyordur ingilzice bile ana konuya cevap yazar, adam bir de ingilizce cevap yazmış yahu  Huh

bu yüzden bir sorun yaşadık o yüzden burada güncelleme yapmayı bıraktım, açıklama yapmama rağmen aksine hareket ettiler. Sonradan sorunu çözdük ama buralara kadar mesaj atmaya devam ediyorlar ben de anlamış değilim. Şimdilik projeyle ilgili herhangi bir güncelleme yok
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 07, 2017, 07:19:23 AM

bu yüzden bir sorun yaşadık o yüzden burada güncelleme yapmayı bıraktım, açıklama yapmama rağmen aksine hareket ettiler. Sonradan sorunu çözdük ama buralara kadar mesaj atmaya devam ediyorlar ben de anlamış değilim. Şimdilik projeyle ilgili herhangi bir güncelleme yok

çok komik yaptıkları şey, zaten local ann thread moderator'un işi bu güncellemelerden ve bountyler ile ilgili meseleleri ingilizce bilmeyen arkadaşlara bildirmek ancak bu arkadaşlar sanırım meseleyi baya yanlış anlamışlar Smiley
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2017, 08:11:32 PM

white liste linkten kayıt olabilirsiniz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEH1r8FMfHW7Vv8qxo7-YUWOLVezbv24WCMJNnXpsCurTLxA/viewform?usp=send_form

1ETH = 2730 NTRY

Tier 1: 10.000 USD ve yukarısına  +5% Bonus

Tier2: 10.001'den 50.000 USD 'ye kadar olan aralıktaki yatırımcılara +7.5% Bonus

Tier 3: 50.000 USD ve yukarısı için +10% Bonus
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 13, 2017, 10:36:30 PM

Whitelist kaydında yazılan ethereum'dan daha yüksek yada düşük bir ethereum yatırma imkanı var mı yoksa herkes söylediği miktarı mı yatırmak zorunda ? Eğer çok fazla talep olursa da hard cap'ten daha çok bir eth yatırma talebi olursa, o zaman hard cap'i mi arttıracaklar ? Nasıl bir yol haritası izleyeceklerini merak ediyorum.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 14, 2017, 08:43:47 AM

İlginç bir proje olmuş gerçekten. Fazla gözardı edilen bu tarz da kaliteli projeler usuldan daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor aslında . Çok fazla bir bonus katkısı yok . Büyük yatırımcıların işine yarayacak şekilde tasarlanmış . Bir müddet takip edeceğim ICO ' nun son günlerinde katılmayı düşünüyorum açıkcası . Çeviri için teşekkürler.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 09:27:10 PM
Last edit: October 19, 2017, 09:00:50 PM by mirallas

Arkadaşlar ICO iptal olmuş, katılanlar varsa site üzerinden fonlarını geri alabileceğini ya da bekleyip büyük bir bonus kazanabileceklerini söylüyorlar. https://www.notary-platform.com

Projeyi tercüme ettiğim için buradan doğrudan kendi yorumlarımı paylaşmanın doğru bi hareket olmayacağını düşünüyorum, eğer danışmak isteyen arkadaşlar olursa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler elimden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışırım
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 18, 2017, 06:43:03 AM

Neden iptal oldu acaba proje gerçi ben inanmıyordum projeye, para toplanmadığı için mi iptal ettiler biliyormusunuz ?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 06:57:58 AM

ICO tarihi 10 ekim denmiş ama bugün ayın 18 i sitede satışla ilgili bi bölüm bulamadım. ne kadar satış yaptıkları belli mi ? birde uygulanmak istenen sistem iyi ama detaylarını da paylaşsalarmış nasıl yapılacağına dair daha iyi olurmuş böyle pek birşey anlaşılmıyor.
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 19, 2017, 08:57:31 PM

ICO tarihi 10 ekim denmiş ama bugün ayın 18 i sitede satışla ilgili bi bölüm bulamadım. ne kadar satış yaptıkları belli mi ? birde uygulanmak istenen sistem iyi ama detaylarını da paylaşsalarmış nasıl yapılacağına dair daha iyi olurmuş böyle pek birşey anlaşılmıyor.

Yukarıda Türkçe forum yöneticisi iconun iptal olduğunu yazmış sanırım dikkatinizden kaçtı. Bu projenin 2. kez ico'yu iptal edişi daha önce de bir pre-ico yapmışlardı onun da sonucu ne oldu muamma. Bu projeden pek birşey çıkmayacak gibi arkadaşlar. Benden söylemesi.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 05:47:25 PM

Reklam ettikleri mevzu çok parlak idi. Ama iptal olmuş olmasınada insanların inanmamasına da şaşırmadım. Çünkü işin tekniğini kendileride daha çözememişken başkalarını inandıramazlardı.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████