Bitcoin Forum
May 23, 2024, 09:00:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Sepetime yorum yapar mısınız ?  (Read 3124 times)
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 15, 2017, 11:12:23 AM

Güzel sepet ama bu düsüste hepsi eridi gitti suan alinsa bu sepet cok guzel olurdu..
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 01, 2017, 03:07:46 PM

Arkadaşlar benim de uzun vadeli sepetime yorum yapar mısınız? Eklemem için tavsiyede bulunacağınız varsa söylerseniz sevinirim gerçekten, teşekkürler şimdiden.

Monetha
Loopring
Aventus
Taas
0x
Unify

mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
October 01, 2017, 08:29:29 PM

Gelecekte bu kadar coinle işlem yapılır mı acaba? Sonuçta para birimi. İleriki sağlam coinler dışında birçoğu kullanılmaz gibi geliyor bana. Tabii bu işlerde yeni olduğum için yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
October 02, 2017, 09:05:54 AM

Yaptığınız sepet özellikle uzun vadede güzel kazandıracağını düşünüyorum. Sepetinize yazmamışsın fakat yorumları okuduğumdan anladığım elinizde bulunduruyorsunuz (ETH). Neden sepete dahil etmediğinizi pek anlamadım ama vardır bir bildiğiniz herhalde. Umarım ilerde güzel kar elde edersiniz. Kazancınız bol olsun Smiley
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
October 02, 2017, 12:28:59 PM

Yaptığınız sepet özellikle uzun vadede güzel kazandıracağını düşünüyorum. Sepetinize yazmamışsın fakat yorumları okuduğumdan anladığım elinizde bulunduruyorsunuz (ETH). Neden sepete dahil etmediğinizi pek anlamadım ama vardır bir bildiğiniz herhalde. Umarım ilerde güzel kar elde edersiniz. Kazancınız bol olsun Smiley
bu hesap calınmamısmıydı ? calan vatandas yuzsuz yuzsuz yazıyor mu bıde Huh
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 02, 2017, 05:45:54 PM

Arkadaşlar benim de uzun vadeli sepetime yorum yapar mısınız? Eklemem için tavsiyede bulunacağınız varsa söylerseniz sevinirim gerçekten, teşekkürler şimdiden.

Monetha
Loopring
Aventus
Taas
0x
Unify

Unify konusunda bir şey söyleyemeyeceğim çünkü bilgim ve araştırmam yok ama kalanlar güzel görünüyor. Özellikle Monetha, 0x ve taas fund ciddi zıplamalar yapabilecek potansiyele sahip tokenlerdir. Bu 3 ünü sabırla elinizde tutmanızı öneririm. 1 sene içerisinde ulaşacakları rakamlar inanılmaz seviyelerde olabilir.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 02, 2017, 08:28:13 PM

Merhaba, bir coine yatırım yapmaktansa paranızı bu şekilde bölmeniz akılıca ve güzel olmuş sonuçta biri tamamen ortadan silincek olsa bile diğerleri arada ki farkı kapatacaktır. Ama karınız da bu denli azalmış olacaktır. 10 coin görüyorum sepetinizde bunu sanki 5 e indirmekte fayda olacak gibi. Çünkü bu kadar coinden anlık yükseliş beklemek tuhaf olacaktır. Birde sizlere tavsiyem bu şekilde sepet oluştururken yüzdeleri belirleme olarak fiyatlarını da göz önünde bulundurmanız daha mantıklı olacaktır. Yani fiyatı 5 tl olan coinden 2 k alıyorsanız fiyatı 2 tl olan coinden 5 k alacak şekilde yapmanızdan bahsediyorum..
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 02, 2017, 08:41:09 PM

Monetha
Loopring
Aventus
Taas
0x
Unify

Unify konusunda bir şey söyleyemeyeceğim çünkü bilgim ve araştırmam yok ama kalanlar güzel görünüyor. Özellikle Monetha, 0x ve taas fund ciddi zıplamalar yapabilecek potansiyele sahip tokenlerdir. Bu 3 ünü sabırla elinizde tutmanızı öneririm. 1 sene içerisinde ulaşacakları rakamlar inanılmaz seviyelerde olabilir.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Uzun vadeli aldım ve elimde tutuyorum. Parasal sorun çekmedikçe satmayı düşünmüyorum zaten. Ben de değerleneceklerini ve fiyatlarını da uygun bulduğumdan aldım ve kış uykusuna yatırdım coinleri bakalım neler göreceğiz  Smiley

internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
October 03, 2017, 08:25:28 AM

Statis biraz alınıp wavese verilebilir. Sepetinizde neden ETH  yada BTC yok anlamış değilim ETC veya BTC da koyarsanız sepet çok güzel olacaktır. Elinizdeki nakit para olarak düşünün BTC ve ETH yi Smiley Bol coinler BTC

ETHsiz bir sepet olmamalı bence, yakında 2 güncelleme gelecek ve ETH'nin 1000 doları geçeceğini düşünüyorum (yatırım tavsiyesi değildir)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 08:40:24 AM

ETH , QTUM , TRST , MCO , ETC , NAV bu coinlerden oluşan sepetim mevcut . Düşünen arkadaşlar öyle hemen 10 günde x2 x3 yapacaksa bakmasın bile. Uzun vadede oturup güzel katkı sağlayacak coinlerden oluşan bir sepetim mevcut . İleri vade hepsi değilse de en azından 3 ü yüzümü güldürecektir. Ortalama 0,30 btc ile her coinden bir sepet .
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 03, 2017, 08:54:55 AM

Stratis oranını düşürüp %12 civarlarına veya %15 civarlarına bu tarz değerlere düşürmenizi tavsiye ederim. Çıkan parayıda 3 e bölüp waves ve civicin oranlarını arttırabilirsiniz. Monetha coini alabilirsiniz %3 civarlarında elinizde tutmanızı tavsiye ederim.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 03, 2017, 12:59:09 PM

Bugün şöyle bir sepet yaptım bir göz atın;
%20 ZRX
%30 OAX
%25 CVC
%25 CTR

Diğer yatırımlarım dışında bu sepeti 2 ay unutmayı düşünüyorum.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 08, 2017, 05:25:23 PM

Güzel bir sepet hazırlamışsınız öncelikle ama kısa vadeli bir yatırım olarak görüyorsunuz demi
yoksa listede ethereum bitcoini göremedim. Altcoinlere iyi güveniyorsunuz valla benim pek güvenim kalmadı

Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 08, 2017, 06:08:39 PM

Normalde ETH ve BTC ile al/sat yaparak günlük ufak meblağlarda kar elde ederken son Çin söylentisinden sonra kafayı çizip bir sepet yapayım, unutayım dedim.

Aşağıda oluşturduğum sepet ve toplam bütçeme oranlarını paylaşıyorum, yorumunuzu esirgemezseniz bahtiyar edersiniz arkadaşlar.

Aragon (ANT) %8
Civic (CVC) %4
Edgeless (EDG) %15
Lunyr (LUN) %10
Mysterium (MYST) %7
Open ANX (OAX) %3
Stox (STX) %9
Stratis (STRAT) %26
Waves (WAVES) %10
Sphre AIR (XID) %8

Guzel sepet ama hala aktifmi?

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 08, 2017, 06:24:50 PM

Herkes sepetini paylaşmış madem ben de kendi sepetimi yazayım %25 waves %40 taas %20 trust %15 xel bakalım ilerleyen zamanda bu sepet beni nereye götürecek.Elimde bitcoin kalmadı bu büyük bir eksiklik ama ne yapıcam bilmiyorum.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 08, 2017, 07:03:58 PM

Herkes sepetini paylaşmış madem ben de kendi sepetimi yazayım %25 waves %40 taas %20 trust %15 xel bakalım ilerleyen zamanda bu sepet beni nereye götürecek.Elimde bitcoin kalmadı bu büyük bir eksiklik ama ne yapıcam bilmiyorum.
Taas ve trust bilmem ama, oax mth ve unify olmadan eksik sayilir bir sepet benim icin, uzun vadede. Bir inceleyin derim hocam. Ytd

Edit : az daha stratis ve zcl'i unutuyordum, onlari da ekleyeyim.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 08, 2017, 07:20:45 PM

Merak ettim edgeless 1 usd yi gördüğün de çıkartınız mı ? Gerçi diğer coinler içinde geçerli bu sorum bu sepeti bozdunuz mu ?

Sepetiniz ileride güzel kar edecek şekilde oluşturulmuş beğendim
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 08, 2017, 07:28:12 PM

Sepeti ben de beğendim ayrıca edgeless 1 doları gördüğünde çıkardıysanız iyi bir iş yapmışsınız bana göre.Bakalım elinizdeki waveslerin uzun vadede değerleneceğini düşünüyorum.
anu (OP)
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 08, 2017, 08:01:46 PM

Sepeti ben de beğendim ayrıca edgeless 1 doları gördüğünde çıkardıysanız iyi bir iş yapmışsınız bana göre.Bakalım elinizdeki waveslerin uzun vadede değerleneceğini düşünüyorum.

Edgeless' den %30 karla çıktım. Şu an bu sepette belirttiğim ve elimde olan Open ANX, Waves ve Stratis harici token/coin yok. Çok değişti işler.

Tavsiyeleri okuyacağım ve değerlendireceğim mutlaka. Emek verip, yazan her arkadaşıma da elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. İlgilenen herkese sonsuz teşekkürler.

Electroneum hakkında düşüncelerini paylaşan arkadaşlar olursa müthiş mutlu olurum.

Herkese saygılar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 08, 2017, 08:24:21 PM

Bugün şöyle bir sepet yaptım bir göz atın;
%20 ZRX
%30 OAX
%25 CVC
%25 CTR

Diğer yatırımlarım dışında bu sepeti 2 ay unutmayı düşünüyorum.

OAX ve CVC benim sepetimde de mevcut. Bunların yanında BAT var bir miktar.

Hshare hakkında ne düşünüyorsunuz? 9$ iken almıştım (1ay önce). Çin olaylarından sonra 4-5 dolarlara düşmüştü şimdi 7dolar civarlarında takılıyor. Şöyle 11-12$ olsa da satsam rahatlayacağım. Fakat kendime 1 ay daha vade biçtim. Eğer olmazsa en kötü ihtimalle 9$ seviyesini hedef olarak belirleyeceğim.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: