Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:13:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Iphone -X Hakkında görüşleriniz  (Read 2907 times)
karabiber
Hero Member

Activity: 1344
Merit: 637

View Profile
September 23, 2017, 06:56:23 PM

yurtdışı fiyatı normal getirtebiliyorsanız yurtdışından getirtin
ben de almayı düşünüyorum giden bi arkadaşıma aldıracam ama kasımda gidiyormuş iki ay beklemek zorundayım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
eserersan
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
September 23, 2017, 10:46:51 PM

Türkiye'ye çok pahalı gelecek o kadar para da bir telefon için gereksiz fazla bence

afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 23, 2017, 10:57:54 PM

Ben biraz Iphonecuyum ama baya pahalı artık şaka gibi askeri ücretin kaç katı ..

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 23, 2017, 11:18:14 PM

Android varken iphone işimi görmüyor bunu birisine söylediğim de iphone laf atmış oluyorum. Bence cep telefonları ulaşabileceği noktaya ulaştı. Daha çok gelişmez mi tabii ki gelişecektir ancak her sene yeni model çıkartıp bunu satmak tüketim çılgınlığından başka bir olay değil.
Suporthe
Member
**

Activity: 65

View Profile
September 24, 2017, 03:30:24 AM

yeni özellikleri gerçekten de fiyattan değer almak istemeyen yine alma zaten ilk geldiği gün almayı düşünüyorum

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
September 24, 2017, 09:03:03 AM

bence bir çok problemi olacaktır  x in çok fazla yeni teknoloji denediler bu seride belki appel  yaptı ama genede bu teknolojiler oturana kadar alam taraftarı değilim uzaktan şarj olayında bi  problem bekliyorum acıkcası bi sonraki seriyi alabilirim ama ı phone x i almıycam ve fiyatıda baya fahiş buluyorum Sad
oli123123
Legendary
*

Activity: 1446
Merit: 1000

View Profile
September 24, 2017, 11:25:58 AM

6000 liraya telefon mu olur yahu. Nerden baksan 1700 dolar para yapar. Amerikada 2005 model araba alıyorsunuz o paraya
Gerçekten zenginler ve sonradan görmeler ön siparişleri geçti bile Cheesy
Bildiğim kadarı ile fiyatı $1000+vergi, Türkiye'de daha fazla vergi var tabii. Bence kesinlikle değmez, yılların önceki teknolojileri yeni gibi tanıtıyorlar  Grin
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 24, 2017, 11:35:59 AM

Android den de sıkılmaya başladım dün ufak bir eleştiri yapmıştım şimdi iphone 7 veya iphone 8 için bakınıyorum. Telefon da sürekli bildirim geliyor bıktım kapatıyorsun başka türlü çıkıyor, programı sonlandır diyorsun yine açılıyor. Iphone alsam onda da başka sorunlar yaşayabileceğim için korkuyorum. Bir dünya para ver basit ama çözümü olmayan sorunlarla boğuş. İkisini de kullanmak gerek güvenlik açısından iphone daha iyi olur sanırım.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 27, 2017, 09:34:55 AM

Türkiye'de yaşamanın en kötü yanı bu zaten gidelim de alalım diyip bilet  falan hesaplamaya başlıyoruz hem ülke görürüz diyoruz, ne gidiyoruz ne de burdan alabiliyoruz Cheesy
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
September 28, 2017, 06:26:39 PM

Yine Türkiye'de yaşayanlar almak için bi üst modelinin çıkıp X'in ucuzlamasını bekleyeceği bir Iphone daha Cheesy
mustafayigittt
Member
**

Activity: 183

View Profile
September 28, 2017, 06:52:55 PM

Türkiyeye gelmesi 2 ayı bulur Iphone alacaksanız yurtdışından getirmek en mantıklısı
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 29, 2017, 12:50:23 AM

Dünya mobil piyasası apple'a kilitli resmen . Özellikle zengin kısım. Piyasayı domine eden belli karlılıkları belli . Apple'den fiyat kırmasını beklemek de hayal oldu adeta . Bir de ülkenin bize soktukları var . Alamıycağımdan değil ama gerçekten sazan gibi hisseder oldum kendimi bir şey alırken . Mevcut telefonla devam
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
September 30, 2017, 01:29:22 AM

iphone ve samsung s serisi yeterince baydı artık meydanı başka markalara bıraksalar daha hoş olur  Angry
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
September 30, 2017, 01:37:23 AM

ciktigi gibi alicaz tabii baska yolu yok Smiley
Levazimatci
Member
**

View Profile
September 30, 2017, 02:17:17 PM

Güzel bir telefon ben çok begendim.fakat fiyat olarak çok yüksek ulkemizde herşey gibi bu da çok pahalı. Ben almak isterim ama bu şart da imkansız yüz tanıma sistemi çok etkileyici.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 28, 2017, 10:39:14 PM

Fiyatı çok pahalı. Fakat yurt dışında tanıdığınız varsa daha ucuza getirtirsiniz. Burdan almak pek matıklı değil çünlü çok pahalı.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
miraekiz
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 11:29:34 AM

Donanımı ve görünüşü bemce çok güzel. Fakat hiç iphone gibi durmuyor. Çok değişik geldi bana. Ama onun dışında çok iyi duruyor. İç özellikleri baya iyi.  Yüz okuma özelliği çok iyi özellikle.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
October 29, 2017, 03:01:52 PM

ne kadar özelliği olursa olsun o kadar paralar verilmez bir telefona yazık günah yani 2 bin civarında iphone kadar özelliği olan birçok telefonlar var sırf isminden dolayı alınıyor şu telefon çoğu kişi içinde nasıl özellikler olduğunu ve nasıl kullanması gerektiğini bilmiyor bile 
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
October 29, 2017, 03:35:49 PM

Bir telefona en fazla verilecek para 2 bin tl olmalıdır bence 7 bin nedir ya millet parayı sokakta mı buluyor ama fiyat yükseldikçe millet daha çok almak istiyor bunu anlamıyorum adam gidiyor kredi çekiyor telefona yatırıyor o telefon bir düştümü ekran pert oluyor.Gidip cam taktırsan en az 600-700 dolar alırlar ona da hiç gerek yok telefonun çoğu özeliğini diğer telefonlarda çoğu özelliği var tek fark arkadaki elma sırf elma olcak diye 7 bin tl ödeyeni gördüm işler çok tuhaf olmaya başladı bu dünyada.

korgeneral
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 29, 2017, 05:02:13 PM

hayırlısı olsun fakat bunun hiçbir zaman sonu gelmicekmi 12 13 böyle devammı edicek evine yicek zeytin peynir alamayanlar var millet 3 4 milyarlık telefonunu atıyor bir kenarı bi üst modeli çıkmış diye parayı çarçur ediyorlar garip boşuna dememişler "Herkesin bi derdi var bu hayatta,kiminin ekmeği bayat,kiminin pırlantası ufak." ALLAH milletimize akıl fikir versin.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: