Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:57:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: lahanayı yerken satoshi satoshi sapına gelince me  (Read 1370 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
September 14, 2017, 07:29:54 PM

Yükselirken halay çeken arkadaşlar bakıyoruz şimdi düşerken salya sümük modundalar  Cry
Kim çıkardıysa o indiriyor bilesiniz  Shocked
"Blockchainden gelen bir emir vardır" belki de  Kiss
Sert yükseliyor düşüşte sert olur 2013 gibi dediğimizde git dolan gel diyen bebeler de grafiklere lensle baksınlar  Wink
Son olarak
"Gerçek düşüş bu değil"
 Cool
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
September 14, 2017, 07:55:27 PM

tamam hocam 200 dolara kadar duscek Cheesy o zaman bız salakmıyız btc ye yatırım yapıyoruz ? o zaman söle bızlere hesas btc patlamasını kac sene sonra yapar? bosa btc almayalım .o zaman adam da dolandırıcılık işi btc deyınce kızmamak lazım
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
September 14, 2017, 09:14:01 PM

2013'te 1200 dolardan Bitcoin alan enayiler (piyasada kaldılarsa) 2017'de 4500 dolardan Bitcoin satacak tecrübeye erişti.
Tepeden alanlar piyasada kalmaları halinde 2-3 sene sonraki büyük rallide doğru yerde satmayı öğrenecek. Hiçbir piyasa sürekli olarak yükselemez. Bunu anladığınızda para kazanma şansınız var. Wink
fistikcisahap
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
September 14, 2017, 09:25:51 PM

btc ralli değil bildiğin bayır aşağı offroad yaptı bence biraz daha düşüp toparlamaya başlar şöyle godamanlardan biri çıkarda olumlu açıklama yaparsa tabi. uzun vadede kesin ileri gidecek hodl varsa dahada bekler zaten sıkıntı yok onlar için
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 30, 2017, 01:37:50 AM

Blockchain ile ugrasanlar bunu goze olmak zorunda bence bir coinin surekli yukselmesi beklenemez oyle bir sey olsa herkes zengin olur birileri kaybetmeli ki siz kazanasiniz.ayrica dalgalanmalar yatirimlar icin guzel firsatlar bence

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 04, 2017, 09:07:16 PM

btc ralli değil bildiğin bayır aşağı offroad yaptı bence biraz daha düşüp toparlamaya başlar şöyle godamanlardan biri çıkarda olumlu açıklama yaparsa tabi. uzun vadede kesin ileri gidecek hodl varsa dahada bekler zaten sıkıntı yok onlar için

öyle bi godoman çıkıp olumlu yönde ve uzun vadede daha çok değerlenecek diye açıklama yapsa;
bitcoine karşı daha da çok talep olur,
şuna katılıyorum resmen offroad yaptı btc son iki, iki buçuk ayda çok sağlam yükseldi..  budan sonrası nasip..

alestas
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 12:22:33 PM

başlığa çok güldüm eline sağlık Grin

ama sadece burayı takip edenler değil herkes bitcoinin 10,000 $ olacağını, dolarında 4,50 olacağını ve sonuç olarak BTC/TL nin 45,000 TL ye geleceğini, bu nedenle uzun zamanda geçse bekleyeceğimizi biliyorsunuz değil mi?  Wink
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
November 13, 2017, 01:15:29 PM

ama sadece burayı takip edenler değil herkes bitcoinin 10,000 $ olacağını, dolarında 4,50 olacağını ve sonuç olarak BTC/TL nin 45,000 TL ye geleceğini, bu nedenle uzun zamanda geçse bekleyeceğimizi biliyorsunuz değil mi?  Wink

dolar 4.50 TL olduğunda Bitcoin 10.000 Doların üstünde olur

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
alestas
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 01:27:22 PM

dolar 4.50 TL olduğunda Bitcoin 10.000 Doların üstünde olur

malesef btc bu şoku kolay atlatamaz, ama TR nin kırılganlığuı daha fazla,  TCMB sene sonu beklenti anketi doları sene sonu için 3,86 öngörüyor, ben 4 öngörüyorum. btc için ise 8000 $
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
November 13, 2017, 05:12:06 PM
Last edit: December 13, 2017, 05:30:22 PM by kr105

Başlık süper olmuş ve duymak iştemediğimiz gerçeklerden bahsediyor. Volatilitesi bu kadar yüksek bir piyasada bir anda milyarlarca lira  kâra geçiyoruz hoşumuza gidiyor, gelen milyarlar geri gidince üzülmek niye. Vaktinde satıp vaktinde alabilirsem sıkıntım yok, gidene de üzülemem demek ki doğru hareketi yapamadım demektir.
LosPollosHermanos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 10:21:31 AM

7,5 K dolaylarında alanlar kafalarını taşlara vuruyorlardır şimdi diye düşünüyorum . Arada kaynayanlara yazık oldu gerçekten.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 14, 2017, 12:53:27 PM

7,5 K dolaylarında alanlar kafalarını taşlara vuruyorlardır şimdi diye düşünüyorum . Arada kaynayanlara yazık oldu gerçekten.

gazla ve son paralarıyla almışlarsa gerçekten yazık oldu.

ama benim bazı tanıdıklarım var hiç fiyatına bakmaz her ay maaşının belirlediği bir kısmına doğrudan gidip satın alarak hesabına atar. ha işte onlara çok iyi oldu. adama besten daha iyi birikim sağlıyor. tradeyi öğrenmeden ciddi rakamlarla trade yapmam diyor. garanti garanti takılıyor. eminim 3 4 yıla satar o zamana kadar biriktirdiği btc ile gider istediği arabasını alır.

ama o gazla alan yok mu her trendde yönünü değiştirip çoğunda zarar edenler işte onlar asıl zarar edenler.

ve de unutmamak gerekli. btc 3bine düştüğünde daha da düşer diye almayanlar 6binden almak zorunda kaldı. belli olmaz bundan sonra tekrar 4bine inebilir ama 10bine de çıkabilir. piyasaya yön vermiyorsan birikiminle doğrudan alacaksın.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 15, 2017, 08:26:34 PM

Bitcoinde düşüşler oluyor arada ama kısa sürede toparlanıp daha da yukarı çıkıyor fiyatı.Ben de gerçek düşüş olduğunu düşünmüyorum.Gerçek bir düşüşte düştüğü fiyatta uzun süre kalırdı 10000 dolara yaklaştığında böyle bir düşüş yaşanabilir belki.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 16, 2017, 04:08:54 AM

Başlık güldürücü olmuş. Arada pek çok kişi kaynadı bu defa. Ama bu piyasa böyle küçük balıklar ağa takılıp elenecekler, tutunabilen kazanacak. Artık bazı şeylerin mantığını kavramak lazım, aksi halde hayalci beklentiler acı verir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
November 16, 2017, 09:45:13 AM

Konu başlığı baya bir ilginç ve yaratıcı olmuş hocam Smiley ilahi baya güldüm. Bana kalırsa da söylediklerinizde haklısınız ağlamak veya sevinmek saçma. Sonuçta bu piyasada her ikisi anlık bir olay haline geldi.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 19, 2017, 09:01:06 AM

Balinalar işin içinde olduğu için böyle şeyler olması normal. Piyasayı onlar yönetiyor. İstedikleri zaman bitcoin düşüyor istedikleri zaman tavan seviyeye çıkıyor. Tabi sadece balinalar var diye oluyor diyemeyiz ama büyük etken onlar.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
November 19, 2017, 02:08:08 PM

Başlıktaki espriyi gören gelmiş Cheesy Bitcoinle ilgili düşüş ve yükseliş tahminleri görmekten içim şişti ama diğer yandan bu tahminlerde bulunan çoğu arkadaşın güzel gerekçeleri var ve mantığa uyuyor. Yine de bitcoin öyle kolay yerin dibine çakılmayacaktır, en azından ben öyle umuyorum
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
November 19, 2017, 09:10:33 PM

Nereden buluyorsunuz böyle lafları aklım almıyor. Zehir gibi kafa var bizim insanımızda. Herkes mizahşör  Grin

perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
November 20, 2017, 08:20:35 PM

Hadi artık şu btc çakılsın da altlara güven artsın , 8 bini geçti.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 20, 2017, 08:28:21 PM

Başlık gerçekten harika olmuş ama btc öyle kolay kolay yıkılabilecek bir yapı değil olmayacakta. Tüm dünyayı arkasına almaya başladı bile. Böyle ufak tefek düşüşler yalnızca düzeltme olur. Sona henüz çok var.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: