Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:14:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Dogecoin'de alım fırsatı  (Read 4959 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 16, 2017, 09:05:38 AM

Evet zaten eskiler biliyor yenilerde duya duya kanıksamıştır. DOGE bir şaka koini ancak bu piyasa bunu dert etmiyor. Şakaymış kakaymış bakmıyor lar spek varmı ona bakıyorlar. Arkasında hangi ekip var proje sağlam mı hiiiç kimsenin umurunda değil. Açıkçası bu durum geleceğin teknolojisi olan devletin egemenliği altında olmayan  (devletin değil de balinaların egemenliğinde ne fark var ) bir projenin temellerinin hala sağlam olmadığı endişesini uyandırıyor. Gönlümden geçen sağlam, ayakları yere basan teknolojilerin el üstünde tutulması işe yaramazların ise hiç talep görmemesi ama böyle bir şey olmuyor. İşte bu ilgiyi hak etmediğini düşündüğüm koinlerden biri de DOGE koindir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
September 16, 2017, 09:28:03 AM
Last edit: September 19, 2017, 12:00:23 AM by wolwoo

Hocam işe yaramayacağını nereden biliyorsunuz? gayet hızlı ve komisyonu az bir coin, ilerde btc 100k dolar olsa 0.001 cent desek 1 satoshi, 10 satoshi olsa doge 1 cent muadili para birimi olarak alışverişlerde kullanılabilir. 100 doge 1 dolar, atıyorum hamburger alacaksın, ne kadar hot doge? 300 dogecoin mesela olamaz mı? Smiley bir de altcoinleri projeden ziyade milli para birimleri gibi de düşünebiliriz. dogecoin de uganda parası olur atıyorum next tl olur ethereum sterlin falan...ayriyeten madem gereksiz bir coin neden her borsada 400 ayrı türde birden işlem görüyor?!

Jun 06, 2017   0.004036   dolar

neredeyse yarım cent'e dayanmıştı belki önümüzdeki dönemde 1 cent olabilir, neden olmasın? zaten btc yıllar ilerledikçe artacaksa doge da artar ya da tarih olur.
btc 2500 dolara inse doge 400 sat olsa o da 1 cent eder.

bunun spekine acıyorum düşürsee malına çöküyorlar çıkarsaa satıyorlar, btc tekrar artmadan mecburen arttırıp yüksekten vermek zorunda yoksa 1 dolar=1 doge gibi bir rakam olur ki çok saçma olur şu anda...biraz daha düşür de ortalama düşürelim

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 16, 2017, 09:49:06 AM

18 sat civarlarından düşünülebilir.Birkaç ay içinde 40-45 sat civarınından çıkılır bana göre.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 16, 2017, 10:00:26 AM

Dogecoin alınmaz isterse 1 sat olsun çöp oğlu çöp onun yerine bir ton coin var bahara en az 5x yapacak onları alın daha çok kar ederseniz
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 17, 2017, 02:02:53 PM
Last edit: September 18, 2017, 04:23:28 PM by wolwoo

bu bittrex'teki zat-ı muhterem spek kimi kandırıyor anlamıyorum 3-5 doge satıp 22'den alma gayreti içinde, e pe...nk biz kör müyüz polo'da 23'e rahat rahat satarız istesek

bu şarkı sana gelsin sıpak efendi https://www.youtube.com/watch?v=wvV6OdAvuhs&index=1&list=LLzSVpdD3TvdWgIzZBj6VX3Q

Death death dediğin nedir ki my roseeee ben senin için live olmayı seçtim  Cheesy
düş düş de rahatla içinde kalmasın
çok sessiz duruyor, patlayacak ama nereye hangi yöne bakalım
ne halt edeceğini şaşırdı 23 olsan ne 25 olsan neee 20 olsan 10 olsan ne denyo, sanki millet satacak 25-30-40'lardan aldığını, çık işte sen de kazan biz de kazanalım

iyi iyi yarın 26-27 sat yaparsın 22'den döndürdün %20 en çok artanlarda gözükür doge  Cheesy ufak heesaplar bunlaaarr

Ben anlamıyorum ki az bir btc ile en fazla kâr marjını yakalayacakları coin doge şu anda, gerizekalı eboost'a yatırdıkları btc'yi buna yatırsalar 20x yaparlar en az

Bence çok kalmaz buralarda ucuzdan mallandırmak olur, şu an tereddütte kalanlara sattırıyorlar baktılar satan yok alan çok hemen kafayı kaldırmaları lazım. hadi len kuçu kuçu bi şaka yap da herkes gülsün  Grin Cheesy çin'deki fakirlerden de ucuza topladınız zaten basın gitsin yukarıya...

len tweeterdan bi haber salın "microsoftla aramız iyi windows xp'den 10'a geçiyoruz" falan deyin, ne bileyim "çin'de köpek yemek yasaklandı" deyin bişiler deyin işte

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 20, 2017, 11:01:23 PM

Dogenin  şaka olarak çıkması gerçeğinden söz ediliyor  hep,  ama yıllardır hiç gelişme göstermeden yaşıyor olması çok ilginç değil mi.  işte tüm  mesele de  burada, kimler neden yaşatıyor ve ileride Doge ne için kullanılacak. Dogeyi küçümsemeyin bence.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 21, 2017, 11:30:59 AM

Dogenin  şaka olarak çıkması gerçeğinden söz ediliyor  hep,  ama yıllardır hiç gelişme göstermeden yaşıyor olması çok ilginç değil mi.  işte tüm  mesele de  burada, kimler neden yaşatıyor ve ileride Doge ne için kullanılacak. Dogeyi küçümsemeyin bence.

Doge bu piyasanın ilk göz ağrılarından. Ve ilkler ölmez, her zaman yaşamıştır. Hacim bulunan her coinde balinalar oynamaya devam edecekler. Şaka maka.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 11:39:35 AM

Ne gerçek hayatta bir amacı var nede kullanımı ama adamlar bitmiyor . Balinaların gözdesi olmak böyle birşey demek ki . Hiç ısınamadım bende bu coine .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 22, 2017, 08:37:20 AM
Last edit: September 22, 2017, 09:17:12 AM by wolwoo

Dogecoin'i şakadan ibaret görmek isteyenler sanal paradoks içindeler çünkü 100 milyon dolarlık bir coini anlamlandıramıyorlar. Coin sayısı çok evet anladık! Peki neden tutuluyor?
1-Hemen her borsada işlem görüyor
2-Waves stratis vb community var + Artsa da çatlasa da patlasa da uzak duran antiDoge bir karşı community var
3-İnandırıcılığı yok tıpkı ripple gibi bu da onu daha rahat sanal bir emtia haline getiriyor. Pek bir proje olmadığı için uygulanabilirlik vs sorgulanmıyor. Bu açıdan ripple'a oranla çok daha az tehlikeli bana göre...
4-Doge bir kumbara gibi düşünülebilir, dönem dönem doldurulup ihtiyaç halinde peyder pey bozduruluyor. (kumbara hemen hemen boş şu an)
5-Ucuz olması ulaşılabilir olması için, istenirse ripple'dan bir farkı kalmaz (o kadar olmasa da bu defa kumbarayı ağzına kadar dolduracaklar gibi bir his var içimde)
6-Transferi kolay ve ucuz, ayrıca transfer sırasında fiyat nispeten daha stabil
VS 🆚...Hiçbir şey hele ki parayla ilgili boşuna değildir. Senin benim anlamlandıramamamız onu gereksiz kılmaz ama tabi her şeyin olduğu gibi Dogecoin'in de bir ömrü var.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 22, 2017, 08:39:51 AM

kademelerde 20-30-50 btc den aşağı btc yok.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 22, 2017, 08:47:10 AM
Last edit: September 22, 2017, 12:35:37 PM by wolwoo

Ne güzel işte hocam kumbarayı bedava dolduracaklar 😊

şu an nisan sonu-mayıs başı fiyatında seyrediyor dolar bazında yani artmadan hemen önceki rakamlar, zaten düşecek pek de bir yeri kalmadı, bakalım sonu nasıl bitecek bu işin...ytd

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 22, 2017, 07:25:50 PM

Ne güzel işte hocam kumbarayı bedava dolduracaklar 😊

şu an nisan sonu-mayıs başı fiyatında seyrediyor dolar bazında yani artmadan hemen önceki rakamlar, zaten düşecek pek de bir yeri kalmadı, bakalım sonu nasıl bitecek bu işin...ytd

Benim kumbarada Doge dolu şu an. Normalde alamayacağım meblağda bir Doge yatıyor cüzdanda. Şimdi sabırla beklemem gerek,  2018 e kadar tutacam, hayırlısı bakalım ne gösterecek zaman. Tabiiki YTD.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 22, 2017, 07:27:45 PM

ben günde 500 doge kazmaya başladım bakalım 50-100 satoshi arası satmayı düşünüyorum.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
September 22, 2017, 07:36:50 PM

18 lere gelebilir ama daha altını görmez diye düşünüyorum bende.Girelim mi hep beraber pump atalım diyeceğim de alımlar satımlar o kadar yüksek ki bizim boyumuzu aşıyor pump i dump i..

signature not found.
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 22, 2017, 07:42:15 PM

18 lere gelebilir ama daha altını görmez diye düşünüyorum bende.Girelim mi hep beraber pump atalım diyeceğim de alımlar satımlar o kadar yüksek ki bizim boyumuzu aşıyor pump i dump i..

min 50btc lazım en dandik borsada bile 5 btc limitler var 10 borsada işlemi olsa oho bizi aşıyor

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 22, 2017, 07:54:54 PM

min 50btc lazım en dandik borsada bile 5 btc limitler var 10 borsada işlemi olsa oho bizi aşıyor

50 BTC ile pump mu yapılır Smiley Herhalde balinalara yem olmak niyetindesiniz Smiley
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
September 22, 2017, 07:59:24 PM

50 BTC ile pump mu yapılır Smiley Herhalde balinalara yem olmak niyetindesiniz Smiley

aynen bize 50 btc yi de margin le 3-4x verecekler ki birşeye benzesin öyle bir borsada yok herhalde Cheesy

Ben anlamıyorum bu doge e pump atanlar kaç btc ile atıyor...

signature not found.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 23, 2017, 12:15:42 AM

sanirim orada kisi basi 50 btc demisler yoksa gunluk volumesi 100 btc olan coine bile 50 btc ile pump yapilmaz zannimca direk hic ederler yoksa o 50 btcyi Smiley
Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
September 23, 2017, 01:01:23 AM

50 BTC ile Doge gibi arzı trilyon olan bir coini pumplamaya çalışanı amiyane tabirle hoplatırlar. Grin

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 23, 2017, 01:32:04 AM

Doge coin için bu rakamlar bence güzel bir  alım fırsatı bu coine yatırım yapmak isteyenler için, ben de alım yaptım şahsen biraz, uzun süredir de alır satarım.  Benim takıldığım kısım dogeye yatırım için 1 BTC çok fazla bir rakam, umarım çok bekletmez yükseliş için.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: