Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:32:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] HydroMining | Çevre Dostu Madencilik [ICO]+[Bounty]  (Read 8318 times)
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
September 17, 2017, 01:07:14 PM

twitter icin dahil oldum. proje guzel duruyor. daha sonra detayli da inceleyecegim.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 17, 2017, 04:30:36 PM

bu videoda ki gorunen ekran kartlarının oldugu yer şu an aktif çalışıyor dimi birde burası bahsedıldıgı gibi hidro elektrık ilemi çalışıyor yoksa ileride bunumu yapmak istiyorlar.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
September 17, 2017, 11:40:07 PM

An itibari ile Hydrominer in imzasına katılmış bulunmaktayım. Proje daha güzel açılansa iyi olurdu hakkında araştırma yapmaya devam edeceğim. Gerçekten güzel ve sempatik geldi. Denizlerin diplerine kurulmak üzere planlanan elektirik santralleri olduğunu duymuştum. Belkide kurulmuştur bile. Dünya değişiyor değişmek de zorunda. Hydrominer projesi gerçekten çok olumlu madencilik özellikle ülkemizde bence yapılabilecek durumda değil eski bir madenci olarak şuan madenim açık olsa kafa kafaya elektiriği öderdi. Hydrominer eğer ortalam dahi bir başarı yaşarsa ki benzer projeler veya çalışmalar zaten vardır. Öncü olur daha da bu tarz işlerin sayısı artar. Ekonomi temel mantıkalrından bir proje çıkmış. Fabrika üreteceği mal için gerekli ara ürüne veya ham maddeye ne kadar yakın olursa üretim maliyeti düşer kar maksimize olur. Mantık aynı proje uçmasada ortalama bir başarıya açık Wink
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 18, 2017, 03:07:20 AM

tesekkurler ceviri icin cok degisik projeler cikmaya basladi hangisine bakicaz bilemiyorum.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 18, 2017, 06:40:23 AM

Ne kadar çok ico var bunları ince eleyip sık dokuyarak katılmak lazım. Böyle şeyler den iyi veya kötü haberimiz olması lazım. Çoğu ico biz göremeden bitiyor. Böyle çeviriler oldukça bizde Türkçe olarak daha net bir şekide anlayabiliriz. Katılıp katılmamak problem değil sektörün hangi yöne gittiği ile ilgili bilgi açısından oldukça yararlı görüyorum. Bu vesile ile exortis arkadaşımıza da böyle çalışmalar içinde bulunmasından dolayı tekrar dan teşekkür ediyorum.
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
September 18, 2017, 09:52:53 AM

Hydrominer ın çevirisi için bir iki cümlede ben kurayım. Çeviri çok stabil ve faydalı. Zaten çoğu kişi para kazanmak için burda, projenin özü ve nasıl yol alınacağı güzel kısa net anlatılmış. Ekstra bilgi için ingilizce sayfa ve google çeviri ye bekleriz Smiley Bu arada süper bir ICO yapmaya bilir. Ortalama bir ICO yapacağı düşüncesindeyim.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 18, 2017, 11:37:37 AM

Elektrik ve gpu ucuz oldukca madencilik bitmez bu kadar buyuk farmları yonetmek ıcınde easymıner gıbı bir program yapmaları gerekıyor,ayrıca kazımları claymore ıle yapmayacaklarını umuyorum cunku %1-2 buyuk bır komısyon olur boyle bır yapıda
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 18, 2017, 01:22:39 PM

bounty'e katıldık , umarım vaat ettiklerini istedikleri gerçekleştirirler.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 18, 2017, 01:36:50 PM

söylemeden geçemedim benimde yazılarım genelde kötüdür ama tanıtım kısmını okurken bilğilendirme okuyunca güldüm  "ğ" kaçak girmiş  Smiley
saygılarımla
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 18, 2017, 05:12:10 PM

proje güzel ama marketingine çok geç başladılar bunun da  en büyük nedeni amazix in bancordan sonra projelere eskisi kadar girişmemesi sanırım. 1 hafta sonra pre-sale başlıyor hedeflenen miktar 1500 ether..toplar mı? biraz daha erken başlasalardı marketinge çok kolayca ulaşırlardı bu rakama şu an için bazı özel yatırımcılarla ön anlaşma saglanmış sanırım.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 18, 2017, 06:12:12 PM

Farklı bir fikir. Mantıklı ama ne kadar uygulanabilirliği var bilemedim. Teşekkürler çeviri icin
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 18, 2017, 07:23:41 PM

fikir güzel, uygulama videosu güzel e kızlarda güzel hadi ico yapalım o zaman.konusu açılan eli ayağı düzgün projelerden biri hidromining ama talep olur mu bilmiyorum.proje hoşuma gitti icoya belki katılabilirim

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
September 19, 2017, 11:59:00 AM

Sanki şöyle bir hava var Hydrominer'in projesi güzel başarılı olabileceğine dair inanç da var ancak daha gerçekçi hissedilmiyor. Sadece şunu söyleyeyim projenin uygulanabilir olduğu ve gerçekleştiği görüldüğünde ICO ya katılmayanları ciddi üzebiliri. Tabi herşey ihtimal neler ne ICO lar yaptığını canavar gibi projelerin çakıldığını gördük. En azından kısa vadede yatırımcılarını zor durumda bıraktılar. Ben Hydrominer ın projesini gerçekleşebilir ve akla yatkın buluyorum.
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 19, 2017, 02:01:55 PM

Farmların kurulacağı ortam dağ olduğu için zaten doğal serinliğe sahip, ayrıca hidro elektrik santrallerinde ki su ile soğutma yapılacak bir sistem kurularak enerji ihtiyacı dahada azalacak.Hali hazırda avrupa ortalamasından %85 daha düşük kilowatt ücreti ödeniyor ve yazılımları en karlı madene ve hazuza dinamik olarak çeviriyor farmları.Bence bu proje iş yapar
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 19, 2017, 02:04:23 PM

ico projelerinde  eger  sistem hazır ve faal olarak işlemekteyse benim gözümde 1-0 önde başlıyor. icoların çogundaki problem hedeflenen road mapleri tutturamamaları. kagıt üstünde herşeyin cevabını veriyorlar ama iş icraate geçtigindde hep bişeyler oluyor. bu yuzden hazır faal olarak işleyen projelere yatırım yapmak bana daha dogru geliyor. ytd
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672

View Profile
September 19, 2017, 02:10:01 PM

bunlarin bounty'sini kim yönetiyor allah aşkına , isteyen google docsdaki belgeleri değiştirebiliyor . official konudan yazdım çok takan olmadı ama bounty iyi yönetilemiyor izlenimi alıyorum
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 19, 2017, 02:25:13 PM

Mining projeleri bu ara baya çoğaldı fakat bu proje bana biraz farklı geldi umarım başarılı olurlar , sosyal medya bountysine katıldım belki yatırım yapabilirimde.
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 19, 2017, 03:13:45 PM

bunlarin bounty'sini kim yönetiyor allah aşkına , isteyen google docsdaki belgeleri değiştirebiliyor . official konudan yazdım çok takan olmadı ama bounty iyi yönetilemiyor izlenimi alıyorum
Ben girdim şimdi düzenlemeyi kapatıp izmeye çevirdim artık sadece bounty manager düzenleyecebilecek.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 19, 2017, 04:10:04 PM

Hedefledikleri tutarı toplayabilirlerse belki başarılı olabilirler projeyi faaliyete geçirme konusunda. Yanılabilirim ancak şu haliyle bana çok umut vermiyor. Yatırımcılar daha fazla elle tutulur şeyler bekleyebilirler bundan dolayı çok fazla yatırım almayacak gibi duruyor. Güvenemedim açıkçası.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022

View Profile
September 19, 2017, 06:09:09 PM

ön satış için 50 ethereum çok fazla degil mi? çogu icoda limit 10dan başlıyor. önsatış hardcapi 1500 ether 30 kişi katılsa kolayca ulaşılır bu rakama.bence kolaycada ulaşacak.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀