Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:49:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Antalya'da Bitcoin Cinayeti  (Read 2844 times)
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 21, 2017, 05:39:37 PM

bitcoinin adinin Boyle haberlerle anilmasi kotu aslinda. basi sagolsun yakinlarinin kotu bir durum.

"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
September 21, 2017, 08:05:36 PM

Bitcoin çok değerli bir şey gerçekten. Bir kadının kolundaki bilezik için veya en fazla 1000 tl ye satılacak bir cep telefonu için adam öldüren insanlar var bu ülkede. O yüzden dikkatli olun bitcoininiz olduğunu kimseye söylemeyin hatta.
Kesinlikle katılıyorum size. Neler yaşanmıyor ki bu ülkede böyle bir şey de olmasın. Kesinlikle çok yakınlarınızdan başka kimseye söylemeyin. Aslında kimseye söylemeyin de yine de ne olur ne olmaz başınıza bir şey gelirse paranızı kullanır aileniz boşuna yok olup gitmesin.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
September 22, 2017, 08:49:38 PM

ülke ne hale geldi ya!bu nasıl bir şey herkesin dikkat etmesi gerekiyor!özellikle crypto para piyasası dillendikçe tehlike artıyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
September 22, 2017, 08:55:28 PM

Bundan sonra kripto para işlerinde dikkat ettiğimiz kadar reel yaşamımızda da bitcoin ve kripto para konusunda herkesle konuşmamak gerekir. Bu sebeple bitcoin konuları konuşurken seçici olun herkesle iş yapmayın ve herkese anlatmayin.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 22, 2017, 09:15:45 PM

sırada ne var? insan kaçırıp bitcoinle fidyemi isteyecekler?  ailesine allah bol sabır versin.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
September 23, 2017, 12:58:58 AM

Bundan sonra kripto para işlerinde dikkat ettiğimiz kadar reel yaşamımızda da bitcoin ve kripto para konusunda herkesle konuşmamak gerekir. Bu sebeple bitcoin konuları konuşurken seçici olun herkesle iş yapmayın ve herkese anlatmayin.

aynen oyle yakin arkdaslarima bile soylemiyorum artik kac btcm var ne durumda diye paranoyak etti bu olay beni.

Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 23, 2017, 02:03:04 AM

Aynen katılıyorum bu haberi okuyan arkadaşlarım beni aradı direk bitcoinle ilgili artık fazla konuşma güvendiğin sevdiğin arkadaşların hariç kimse bilmesin diye uyarıda bulundular.Anonim olmakta fayda var anlaşılan Türkiye tehlikeli.
nmtnt
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
September 23, 2017, 01:05:49 PM

Bu haberle bitcoini kötülemek çok mantıksız. Adamın öldürülme nedeni sahip olduğu maddi değer. Altın olsa yine öldürülecekti yani.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
September 23, 2017, 06:23:12 PM

Merhaba;

Olayı ilk öğrendiğimde rahmetlinin facebook profilini inceleyip network'cü olduğunu görmüştüm. İnsanları uyarmak için aklıma başlık açmak gelmişti ama network ile ilgilenenlerin buralara uğrayıp araştımak gibi huyları olmadığı için vazgeçmiştim. Konu ile ilgili söyleyebileceğim "Su stestisi su yolunda kırılmış." ve "varlıklarınızın miktarını kendinize saklayınız"

İyi dileklerimle
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 23, 2017, 06:48:43 PM

Üzücü bir olay arkadaşların dediği gibi bitcoin ile hiç ilgilenmiyormuş gibi davranmalı.
Hatta bence 2-3 yedek boş hesap açıp işte bilen gören olsada o hesapları göstermek lazım
 hesap bu kardeşim bak tam takır kuru bakır bi kıyak geçte sıfır olan hanemiz 1 olsun barim diyip
zaten adam 1 btc yi  duyunca merak etmeyin arkasına bakmadan kaçar.
 kemal sunal la şener şen in oynadığı hıyar tarlası mevzusu vardı şener şen in kaçarken ayakları yerden kesiliyordu yani. Cheesy Cool

Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 23, 2017, 07:44:52 PM

Arkadaşlar herkez bakiyeden dolayi oldu saniyor. Adamin dogrulanmis facebook profilindeki işyeri kisminda birkac ponzi sistemi yaziyor. Buda demek oluyorki dolandirdigi kişiler oldurdu buyuk ihtimal
YavuzOvic
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
September 23, 2017, 11:33:56 PM

Allah rahmet eylesin. Her ne olursa olsun herhangi bir şey insan canından kıymetli değildir. Bitcoin için adam arkadaşını öldürüyor. Kendini şaşırmış.
Gerçi üç beş kuruş için birbirini yaralayan öldüren bir sürü insan var. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.
sakebtc
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
October 09, 2017, 02:06:03 PM

Elinizde neyiniz varsa sağda solda dillendirmeyin ortalık çok kötü  elinizdeki paranızı bile söylemeyin bir dost tavsiyesi.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 09, 2017, 03:23:54 PM

ponzi cinayeti olması muhtemel gibi görünüyor. rahmetli toplantıdan toplantıya gidiyormuş paylaştığı toplantıların hepsi ponzi peşinden sürüklediği eş dost arkadaş olabilir zanlıları fazla uzakta aramamak lazım.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 09, 2017, 03:33:34 PM

Haber maalesef doğru arkadaşlar.Lütfen dikkatli olun alım satım yaparken kimlik verdiğiniz insanları iyice araştırın tedbirler alın.Ortada dönen para büyük miktarlar malum bizim ülkede çerez parasına insan öldürürler aman diyim.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 512
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 08:22:21 AM

Ponzi sisteme para kaptıran birinin öldürdüğünü duymuştum, facebook profiline bakınca doğru olduğunu anladım.
mhtakfdmr
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
October 11, 2017, 10:29:30 AM

Allah rahmet eylesin, söylenecek pek bir şey yok türkiyede yaşıyoruz. söz konusu para olunca dikkatli olmakta fayda var. ileride böyle haberlerin artacağına inanıyorum.
srmecdes
Full Member

Merit: 108

View Profile
October 11, 2017, 10:32:39 AM

Dikkatli olmak lazım arkadaşlar.. Herkese güven olmaz..
zgrdyg
Full Member

Activity: 602
Merit: 105

View Profile WWW
October 11, 2017, 10:36:43 AM

Ne kadar cahil insanlar var.. btc olmasa bile 20 lira için adam öldürülüyor burda

recepivedik
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
October 12, 2017, 05:50:28 AM

sasirmadim adamlar sacma sapan bahanelerle birbirlerini olduruyorlar btc degerli birsey. Allah akil fikir versin ne diyelim
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: