Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:29:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex hedeflenen fiyattan satış emri koymak  (Read 693 times)
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 18, 2017, 04:29:08 PM

Herkese merhabalar

Mesela X coinini 5000 satsdan satın aldım ve 10.000'i geçeceğini düşünüyorum 2 hafta içerisinde. Bittrex'de X coininin sayfasına gelip istediğimiz fiyattan sell emri vermemiz yeterli oluyor değil mi? Emin olmak için sorayım dedim

Teşekkürler
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
September 20, 2017, 01:40:05 AM

Herkese merhabalar

Mesela X coinini 5000 satsdan satın aldım ve 10.000'i geçeceğini düşünüyorum 2 hafta içerisinde. Bittrex'de X coininin sayfasına gelip istediğimiz fiyattan sell emri vermemiz yeterli oluyor değil mi? Emin olmak için sorayım dedim

Teşekkürler

Aynen öyle. Emri verdikten sonra aşağıda order kısmında görünmeye başlıyor. Kontrol edebilirsiniz.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 02:46:37 AM

aynen bu kadar basit.
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 05:18:24 AM

Teşekkür ederim yorumlar için
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
September 20, 2017, 08:58:15 AM

Stop loss gibi de yapabiliyorsunuz, satış kısmında altta condition diye bir seçenek oluyor. Oradan mesela 1000 satoshiyi geçtiğinde 1010 dan sat diye ayarlayabiliyorsunuz. Böylece sürekli satışta durmamış oluyor, fiyat istediğiniz miktara yaklaşınca otomatik satışa çıkarıyor.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
l3irsen
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
September 20, 2017, 03:24:09 PM

bilgilendirme için teşekkürler...
The Management (OP)
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 04:18:32 PM

Stop loss gibi de yapabiliyorsunuz, satış kısmında altta condition diye bir seçenek oluyor. Oradan mesela 1000 satoshiyi geçtiğinde 1010 dan sat diye ayarlayabiliyorsunuz. Böylece sürekli satışta durmamış oluyor, fiyat istediğiniz miktara yaklaşınca otomatik satışa çıkarıyor.

Teşekkürler hocam tam da bugün bunu merak etmiştim. Siteyi açıp bir göz atayım edim. Şunları yapınca doğru yapmış oluyorum sanırım ;

Sell When Seçeneğinin yanını Condition olarak seçiyorum ve 10.000 satoshiyi seçiyorum. Yukarıda sell price kısmına 10.050 yazıyorum. Bu şu demek "coinin değeri 10.000'den yukarı kırdığı an 10.050 den satışa çıkar".

Doğru mu anlamışım?
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
September 20, 2017, 06:45:04 PM

Emri ver ve gerceklesmesini bekle hepsi bu kadar. Ama takip etmende fayda var cunku hedefledigin tutarin bir kac birim altindan geri donerse uzulebilirsin hedefe cok yakinlasmisken bir anda geri donebilir.
erginkarahan
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
November 04, 2017, 01:07:09 PM

merhaba. genel olarak bu konu hakkında bir sorunum olduğu için bu başlığın altına yazıyorum. ben de aynı şekilde elimdeki btc'lerin belli bir fiyata düşerse eğer satılması için emir verdim. units kısmına elimdeki tüm btc'lerin miktarını yazdım, price kısmına eğer düşerse satılmasını istediğim btc fiyatını yazdım ve onayladım. şu an wallet'da hiç btc görünmüyor. order sayfasında completed olarak görünüyor. peki ben bu talimatı nasıl iptal edebilirim? veya hiçbir zaman düşündüğüm fiyata düşmedi btc ve ben altcoin alıp satmak istiyorum. nasıl yapacağım? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 09, 2017, 04:43:38 AM

Teşekkürler hocam tam da bugün bunu merak etmiştim. Siteyi açıp bir göz atayım edim. Şunları yapınca doğru yapmış oluyorum sanırım ;

Sell When Seçeneğinin yanını Condition olarak seçiyorum ve 10.000 satoshiyi seçiyorum. Yukarıda sell price kısmına 10.050 yazıyorum. Bu şu demek "coinin değeri 10.000'den yukarı kırdığı an 10.050 den satışa çıkar".

Doğru mu anlamışım?
Bu bittrexteki stop loss olayı tam anlamıyla bilen açıklayan Türkçe kaynak yok sanırım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: