Bitcoin Forum
June 29, 2024, 04:25:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 50$ 'ı ilk hangisi görecek?
Waves
Stratis

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Stratis vs Waves  (Read 4482 times)
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 25, 2017, 06:08:49 AM

2 sindende protföyümde bulunduruyorum ama oyumu stratisten yana kullandım.
adamkaba15
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 09:21:06 AM

waves herkesin dilinde ancak uzun süredir düşüyor??
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 29, 2017, 05:21:01 AM

Birlikte düşüyor, birlikte alçalıyorlar. Her iki tokenin communitysinin ve teknolojisinin çok sağlam olduğunu biliyoruz. Bu veriler her iki tokeninde uzun vadede beraber yükseleceğini destekliyor bundan dolayı Stratis ağırlıklı yatırım yapmış olsamda bir kısım Waves'te tutmaktayım. Waves'in değerlenmesi için bu tembel ekibin iflah olması şart fakat tokeni değerlendirebilecek kesim ekibin kendisidir ve mutlaka birgün ellerindeki tokenleri daha yüksek fiyattan satabilmek için değerlendireceklerdir.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 29, 2017, 08:41:22 AM

NG sıkıntısız çalışırsa Waves ' in ilk 50 $ ' ı görmesi zor değil .

Sasha ve ekibi güzel çalışıyor aslında.  Uzun solukta hareket ettiler hep . Waves tabanlı ico ların waves dex de kolayca satılabilmesi waves in yürüyeceği anlamına geliyor . Bakalım bir miktar yatırımım var ikisinde de . Şu an için tutmayı düşünüyorum elimde .
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 30, 2017, 12:34:50 PM

Waves'in kurucusu Rus asıllı Sasha Ivanov paraları çatur çutur yemeyle meşgul. Her gün farklı kızlarla takılıp geziyormuş evlerine bırakırken de mobil cüzdanlarına bol miktarda waves transferi yapıyormuş.

Resimde göreceğiniz gibi mekanı kapattırmış ve bunun için de lokanta sahibine 20.000 waves ödemiş söylentilere göre.

nctrdgn
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
September 30, 2017, 01:10:03 PM

Waves'in kurucusu Rus asıllı Sasha Ivanov paraları çatur çutur yemeyle meşgul. Her gün farklı kızlarla takılıp geziyormuş evlerine bırakırken de mobil cüzdanlarına bol miktarda waves transferi yapıyormuş.

Resimde göreceğiniz gibi mekanı kapattırmış ve bunun için de lokanta sahibine 20.000 waves ödemiş söylentilere göre.

https://i.hizliresim.com/ZOJ2Lz.jpg

asgadsgs Smiley) Dur millet gerçek sanacak işin aslını bırakayım ben buraya nolur nolmaz Smiley)

https://twitter.com/markphipps3/status/910929848432041985
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
September 30, 2017, 01:53:16 PM

Hemen sattım bütün wavesleri, önceden haber verdiğiniz için teşekkür ederim.

Grin Grin

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 30, 2017, 03:22:23 PM

asgadsgs Smiley) Dur millet gerçek sanacak işin aslını bırakayım ben buraya nolur nolmaz Smiley)

https://twitter.com/markphipps3/status/910929848432041985
Ahahahahahaha Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
September 30, 2017, 09:21:37 PM

ne yapsın sosyalleşmesin mi adamcağız yav koskoca waves diyosunuz olur o kadar  Grin

CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
September 30, 2017, 11:26:01 PM
Last edit: September 30, 2017, 11:36:49 PM by CanErik

Cheesy
Merhaba;

Waves'i ezmek için mazeret arıyorum zaten, güldürdünüz en azından.

Belirlerleyici, Waves için 10 Ekim ve Stratis için Binance'da listelendiği gün olacaktır. Startisin muazzam bir topluluğu ve marketing planı var. Wawes ise marketing eksiğini daha yeni fark etti. Ama Waves'in özellikleri nedeni ile öne geçeceğini ve zaman içinde Stratis'i katlayacağını düşünüyorum. Bunun için de akitf olarak DEX'in kullanılması şart.

İyi dileklerimle
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 11:42:46 PM

Cnn muhabiri mi karşısındaki? Bana biraz tuhaf geldi ne o çıkma teklifi edeceğin kızı yemeğe çıkarmışsın gibi romantik ortamlar Smiley
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
October 01, 2017, 01:36:27 AM

http://edition.cnn.com/videos/world/2017/09/29/russia-cryptocurrency-craze-sebastian-pkg.cnn

Görüntü buradaki videodan alınmış. Merak edenler bakabilir.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
October 01, 2017, 01:42:07 AM

He su bardagi tokusturarak paralari catir catir yiyo.

Su turklerdeki waves saplantisi nedir ya, nereyi okusam waves soyle waves boyle, elinizde mi patladi nedir arkadas?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 01, 2017, 03:23:19 AM

Stratis'in hakkının yendiğini düşünüyorum öncelikle bu token işletmeler için geliştirilmiş bir teknolojidir. Yol haritasında geliştikçe ve Stratis v2.0'a yaklaşıldıkça ekip mutlaka iyi anlaşmalarla karşımıza çıkacak ve aynı Ripple'de olduğu gibi yükseliş dönemine geçilecektir.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 01, 2017, 09:14:13 AM

Umarım dediğiniz gibi olur,Stratisleri elime aldığım zamandan bu yana batıyorum Grin

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 01, 2017, 01:22:04 PM

Stratis kademe kademe düşüyor. Düştükçe benden biraz daha al demek mi istiyor yoksa bizi de tutup aşağı mı çekmek istiyor?

0,00130 ve 0,00106 dan 2 alım yaptım aşağı doğru gitmeye devam ediyor.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 02, 2017, 08:43:26 PM

Umarım dediğiniz gibi olur,Stratisleri elime aldığım zamandan bu yana batıyorum Grin
Batacaksın..  Smiley Smiley Smiley Wink Wink Wink Grin
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
October 02, 2017, 09:54:18 PM

Her iki coin de yatırım yaptığım coinler. Stratis'in son zamanlardaki düşüşüne rağmen oyum Stratis'e. (Stratis'in fiyatı şu an 0.00088)
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 02, 2017, 10:45:20 PM

her ne kadar elimde waves olsa da benim oyum da stratis e . waves uzun zamandır bekliyorum, daha bir ciddi hareket yok.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 02, 2017, 10:53:29 PM

yaris basinda stratisciydim ama wavesin daha saglam bir coin olduguna yavas yavas kanaat getiriyorum. Nedenleri zor zamanlarda cok dusus gostermiyor, daha eski ve dolayisiyla oturakli communitysi var, Gelistirici ekibi daha tecrubeli, Ceolari cok zeki ve isini bilen bi adam sasha ivanov. potansiyel ikisindede var ikiside guzel yerlere gidecek ama ben uzun dönemde (verdikleri sozleri yerine getirmek karsiligiyla) waves diyorum. Ledger destegi gelmedigi sürece yatirim dusunmuyorum malesef.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: