Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:23:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Finlandiya merkezli bir kuruluştur  (Read 2838 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
September 20, 2017, 10:20:23 AM

Allah aşkına 3 gündür haberlerde böyle açıklamalar görüyorum türkiyenin ilk bitcoin cinayeti adı altında, finlandiya kuruluşlu olduğuna dair hangi mal ortaya attı bilmiyorum.
Birisi çikipta demiyor ki yanliş hepsi aynı haberi çevirip çevirip yazmişlar her haber sitesinde var bu haber...
yazık.

yorum yazın bağlantınız varsa değiştirtin nedir abicim bu rezillik

edit: linkler:

http://www.haber7.com/guncel/haber/2426607-turkiyenin-ilk-bitcoin-cinayeti
http://www.hurriyet.com.tr/bitcoin-cinayetinde-sok-detaylar-40582766
http://www.mynet.com/haber/yasam/turkiyedeki-ilk-bitcoin-cinayetinde-sok-detaylar-bitcoin-nedir-3263744-1
http://www.karar.com/guncel-haberler/serikteki-cinayet-bitcoin-yuzunden-islenmis-601505

signature not found.
1714094621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714094621
Reply with quote  #2

1714094621
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714094621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714094621
Reply with quote  #2

1714094621
Report to moderator
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
September 20, 2017, 11:16:49 AM

Türkiye de bitcoin hakkında yeteri kadar bilinç oluşmamışken böyle bitcoin hakkinda sallamasyon haber yapmaları üzücü. Aynı zamanda Türkiye'de medyanin habercilik kalitesinin ne durumda olduğu konusunda bize bilgi veriyor.

Bu tarz haberler çıktığında hangi medya organında çıkıyor, ne niyetle çıkıyor. Bu haberleri çıkarmalarındaki amaç ne araştırıp sorgulanmalı gerekir. Maalesef ülkemizde böyle bir zihniyet gelişmedi.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 20, 2017, 01:18:05 PM

Sorgulamayan bir toplumuz. Bu haberler normal
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
September 20, 2017, 08:05:52 PM

Kim yaymis bu haberi saka gibi. Bitcoin bukadarmi arastirmasi bilgi toplamasi zor birsey?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
September 20, 2017, 08:33:00 PM

Okumuyoruz, araştırmıyoruz, bol bol tv izliyoruz. Ve sonuç bu. Ne sunulursa inanan, olmadı mı bir taraftan uyduran. Bu haberde kanıtı olmuş işte.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 20, 2017, 10:13:42 PM

merkezsiz olduğunu söylesen bile millet kesin israilin işi yahudi veya amerikan oyunu diyecek zaten salla gitsin.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 10:19:54 PM

Bu akşam halısaha maçında bıle muhabbetı oldu. Bırı gelıyor, estonyanın parasıymış dıyor, bıraz anlatayım dıyorum ama dıgerı yok yok koreye aıtmıs dıyor.. Ne desem bılemıyorum.. Bende bısey dememeyı tercıh edıyorum.. Blockchaın falan sakın anlatmaya kalkmayın.. Devrelerı yakmayın Smiley)
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 21, 2017, 12:27:18 AM

Bu akşam halısaha maçında bıle muhabbetı oldu. Bırı gelıyor, estonyanın parasıymış dıyor, bıraz anlatayım dıyorum ama dıgerı yok yok koreye aıtmıs dıyor.. Ne desem bılemıyorum.. Bende bısey dememeyı tercıh edıyorum.. Blockchaın falan sakın anlatmaya kalkmayın.. Devrelerı yakmayın Smiley)

He vallahi anlayan anlasın, anlamayan da ileride ne olduğunu bir şekilde anlayacaktır. Yakın bir zamana kadar debit kartı takıp, 4 haneli şifreyi girip, hesabındaki  parayı dahi çekemeyen pek çoğumuza bu işleri anlatmak, DEVEYE HENDEK ATLATMAKTAN DAHA ZOR.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
September 21, 2017, 05:00:23 AM

Bu eğitim seviyesiyle anca bu kadar oluyor bence.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 21, 2017, 08:55:32 AM

ülkenin yarısından çoğu cahil ne bekliyorsunuzki ? anlatmaya çalışsanız bile yokdur öyle birşey amerikanın işidir dicekler.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
September 21, 2017, 10:39:00 AM

ülkenin yarısından çoğu cahil ne bekliyorsunuzki ? anlatmaya çalışsanız bile yokdur öyle birşey amerikanın işidir dicekler.

Ülkeye bok atmaya ne meraklı insanlar var.. Ben de bu ülkede yaşıyorum, insanları "salak" yerine koyan salaklardan bıktık.. Ülkede azgın bir azınlık herkese salak demeyi bi kesse de işimize baksak...

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 11:16:28 AM

Hayır herşeyi anlarım . ABD de İngiltere de yahu rusya çin de abi . Finlandiya ne ? Haberi 10 saniye uzatacağım diye yalan yanlış şeyler söylüyorlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
September 21, 2017, 11:26:17 AM

Bunların BTC konusunda yaptıkları bu saçma sapan haberleri gördükçe yaptıkları tüm haberlerden şüphe etmeye başladım. Demek özensiz araştırmadan herşeyi önümüze yalan yanlış sunuyor bunlar.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
September 21, 2017, 01:32:22 PM

Ülkeye bok atmaya ne meraklı insanlar var.. Ben de bu ülkede yaşıyorum, insanları "salak" yerine koyan salaklardan bıktık.. Ülkede azgın bir azınlık herkese salak demeyi bi kesse de işimize baksak...

Bu mesajı görünce bir fıkra geldi aklıma, adamın biri %80 salak der buradakilerin herkes huu haa yapar. ertesi gün %20 si akıllı der kimse ses çikarmaz. Smiley

signature not found.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 21, 2017, 05:34:17 PM

Ne guldum buna ya ilk okuduumda buradanda gormemistim. biri troll amacli yazmis sanirim. sonrada herkese yayilmis Smiley

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
September 21, 2017, 07:47:57 PM

merkezssiz merkezli kurulus bitcoin Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 21, 2017, 08:29:38 PM

Adamların umrunda mı yahu haberin içeriği doğru mu yanlış mı zaten haberi kaç kişi okuyor çoğu başlığa bakıp geçiyor.
Togie
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile
September 21, 2017, 08:32:43 PM

eğer böyle bir haber hürriyet'de bile yer alabiliyorsa türkiyedeki basın = pert demektir.acınası bir durum .. basın işini iyi yapmalı.
neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
September 22, 2017, 12:04:33 AM

Hahaha Finlandiya'lı olan kuruluş Nokia değil miydi ya  Grin Belki Nokia cep telefonu vardı, oradan gönderim yapacaktı rahmetli arkadaş da bu nedenle öyle bir bağlantı kurmuşlardır. Tongue Resmen Sunay Akın gibi bağladım ben de konuları.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
September 22, 2017, 08:02:55 AM

çahillik kadar güzel bişey mi var . düşünsenize cahilsin ve herşeyi biliyorsun  Cheesy dert yok tasa yok
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: