Bitcoin Forum
June 08, 2024, 06:22:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kısa vadeli al-sat  (Read 3175 times)
whynotBTC (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
September 20, 2017, 12:02:46 PM

Bu aralar al sat yapacak çok zamanım var ve saatlerce ilgilenmek istiyorum. Takip etmemi önereceğiniz sağlam coinler var mı? Patlama ihtimali minimum olan tanınmış coinler de olabilir. Teşekkürler
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 20, 2017, 12:06:02 PM

waves ile yapabilirsin. günlük en az %3 oynuyor. grafiğe bakarak nereden girip nereden çıkacağını tahmin edebilirsin.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 12:21:57 PM

waves ile yapabilirsin. günlük en az %3 oynuyor. grafiğe bakarak nereden girip nereden çıkacağını tahmin edebilirsin.
Stratis ve Edgeless hakkında bir şey söyleyebilir misiniz?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 20, 2017, 02:06:56 PM

Aynen waves kadar al sat yapılabilen coin yok doğru noktalarda girip doğru noktadan çıkarsan her gün kar edersin bence de
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 20, 2017, 02:44:49 PM

Stratis ve Edgeless hakkında bir şey söyleyebilir misiniz?
stratis takibimde değil. edgeless benim için uzun vadeli bi coin pump yedikçe satıp düşünce alıyorum. günlük al sat için pek uygun değil.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
September 20, 2017, 02:47:42 PM

Coindash 3 centin altından topla 5 centte sat.
Waves 3 dolardan al 5 dolardan sat.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 20, 2017, 03:11:54 PM

Kısa vadeli yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız yobit , cryptopia , novaexchange gibi borsalarla günlük pump-dump yapılan birçok coin var. Riskide yüksek kazancıda ...
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 04:09:29 PM

Kısa vadeli yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız yobit , cryptopia , novaexchange gibi borsalarla günlük pump-dump yapılan birçok coin var. Riskide yüksek kazancıda ...
güvenilir olsun, az olsun, bizim olsun, bittrex olsun. Teşekkürler hepinize
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 04:57:49 PM

Iconomi, Taas gibi fon getirisi olan tokenlere yoğunlaşmanızı tavsiye edebilirim. Dönemlik kar payı dağıtıyor yada token burn yapıyorlar. Kazançlı olabilir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
September 20, 2017, 08:53:28 PM

Hocam al sat için ben en çok redd coini kullanıyorum 24 25 sat civarında. Aldığındandan 2 sat yukarı satsan bile yüzde 8 kar. Sık sık 30 sata çıkıyor 23e falan düşüyor. 23 den 30 a yüzde 30 kar var.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
September 20, 2017, 09:05:33 PM

KMD alınabilir 3.3 doları zorladı geçenlerde şimdi 1.9 larda.
28 gün sonda bir dico var KMD ve BTC ile katılınacak, fiyatın tekrar yükselmesini bekliyorum.

Bunlar benim görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir, kendiniz de araştırın lütfen.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 20, 2017, 09:12:24 PM

fikirleriniz için teşekkür ederim hepsini araştırıp üzerinde düşüneceğim.
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
September 21, 2017, 06:30:44 AM

Hocam al sat için ben en çok redd coini kullanıyorum 24 25 sat civarında. Aldığındandan 2 sat yukarı satsan bile yüzde 8 kar. Sık sık 30 sata çıkıyor 23e falan düşüyor. 23 den 30 a yüzde 30 kar var.

dün gece inceleyip ufak çaplı denemem oldu benzer fiyatlardan teşekkürler.
Crethix
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile WWW
September 21, 2017, 08:21:59 AM

Kısa vadeli al-sat bence tecrübe ve sermaye isteyen bir iş. İlla yapıcam diyorsan o zaman başka insanların tavsiyelerine kalıyorsun bence bu alan çok riskli. Her zaman kendi stratejilerini geliştirmekten yanayım.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 09:34:17 AM

Kısa vadeli al-sat bence tecrübe ve sermaye isteyen bir iş. İlla yapıcam diyorsan o zaman başka insanların tavsiyelerine kalıyorsun bence bu alan çok riskli. Her zaman kendi stratejilerini geliştirmekten yanayım.

tavsiyeler olmadan da , kendi stratejisi geliştirecek muhakemeye ulaşamaz insan hocam .

sağlıklı olanı tavsiyelere kalmamak değil ; o tavsiyelerin isabet oranını az çok kestirebilecek piyasa bilgisine erişmek . bunun için de makaleleri okuması , farklı özellikteki projelerin piyasaya çıkış ve sonrasındaki grafiklerini incelemesi ; kısaca ortamda zaman geçirmesi yeterli gelir .

-paranı şuna bas , 10x yapacak kankaaaaaa- diyen adamın tavsiyesini zaten sallamasın . ama sebepleriyle nedeni nasılıyla açıklayan , yardımcı olan insanlar var .

yaptıkları yatırımı neye dayanarak yaptığını kendi grubunda paylaşan insanlar var , bunlara bakıp , nasıl hareket ettiklerini anlamak ve dinlemek ; kısa sürede sağlam yol aldırır insana .

amacım da bu zaten güzel açıklamışsınız ama elimde çok bir para yok öğrenciyim ve her ay 100-200 tl ile giriş yapabilirim bir coine. Kar sağlamak için de çok ucuz olanlara yönelmek zorundayım onlar da uzun vadede artıyor. Fazla param olsa waves stratisten felan yararlanabilirim ama bilmiyorum hala araştırma içindeyim. En mantıklısı bu parayı her ay Bitcoine atıp beklemek oluyor fakat çok boş zamanım var o da içime sinmiyor. Bir yolunu bulup kendimi bu sistemin içine otutturucam. Herkese teşekkürler yorumlarınızı tek tek okuyorum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 21, 2017, 09:44:01 AM

Şu an ortam biraz sakıncalı.BTC'nin ne yapacağı tam belli değil.Ufak ufak aşağıya doğru sarkıyor.Beklemek en doğru karar.BTC bir karar versn çıkacak mı inecek mi altlarda o zaman ona uyar.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 04:14:11 PM

Şu an ortam biraz sakıncalı.BTC'nin ne yapacağı tam belli değil.Ufak ufak aşağıya doğru sarkıyor.Beklemek en doğru karar.BTC bir karar versn çıkacak mı inecek mi altlarda o zaman ona uyar.
aynen şimdi benim gözümün nuru bir drone var onu satıp biraz harçlık çıkarmaya çalışıcam kendime aylık olarak. Bu sıralar alırsam da 2.8kya düşerse üzülürüm açıkcası. Stratis'in geçen ay 7$ gördüğünü hatırlıyorum ondan alıp cüzdanında bekletmek gibi bir düşüncem var, waveste olabilir ama wavesi hiç kapasitesini zorlarken görmedim projesine güvensem de bana gelir elde ettireceğini sanmıyorum. Bu arada hexa drone satılır 1800TL Smiley
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
September 21, 2017, 04:25:39 PM

aynen şimdi benim gözümün nuru bir drone var onu satıp biraz harçlık çıkarmaya çalışıcam kendime aylık olarak. Bu sıralar alırsam da 2.8kya düşerse üzülürüm açıkcası. Stratis'in geçen ay 7$ gördüğünü hatırlıyorum ondan alıp cüzdanında bekletmek gibi bir düşüncem var, waveste olabilir ama wavesi hiç kapasitesini zorlarken görmedim projesine güvensem de bana gelir elde ettireceğini sanmıyorum. Bu arada hexa drone satılır 1800TL Smiley

bütçe kısıtlıymış epey ; yerinizde olsam telegramdaki grupları araştırırım , telegram crypto pump / signal group vs yazarsanız google a , bu anahtar sözcükleri kullanarak . karşınıza çıkacak gruplardan member sayısı ve vip member sayısı fazla olanları ekleyebilirsiniz .

bu gruplardan çoook güzel karlar yapabileceğiniz gibi , bi anda donu da verebilirsiniz.  bütçe çok kısıtlı ; yerinizde olsam bi şekilde 1 ethereum alırdım - borça vs -
piyasadaki bütün icoları araştırır , kısa vadede geri dönüş yapma ihtimali en yüksek olana atar , beklemekle geçecek sürede de manyaklar gibi piyasa takip ederdim.

1 ethereum alamayacağınıza kesin dersek şu an ama ; yapmanız gereken (yerinizde olsam benim yapacağım şey) ; telegram gruplarını şimdi araştırıyorsun hocam , ingilizcen olduğu var sayımıyla gidiyorum ? az bi ingilizce de yeterli ne dendiğini anlamak için telegramda.

gözüne hoş gelen 5-10 tane (10 tane yap sen ) telegram grubunu 10 gün boyunca takip et , neye göre karar alıyolar bak , hangisi zarar yaptırmadan daha çok kazandırmış ona bak Cheesy

10 günün sonunda güvenini kazanan hangisi/hangileriyse onunla dirsek temasında kalıp hareket edersin.

özetle bütçem sizinki kadar olsaydı yapacağım şey bu olurdu ; hemen harekete geçme isteğiniz var muhtemelen , kaçan fırsatları gördükçe canınız sıkılıyordur falan . onlar hep olacak rahat olun.

whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 06:26:44 PM

İngilizce seviyem yeterli. 18 yaşındayım ama yabancı forum sitelerinde takılıyorum rahatça. Bu  yanıtı gönderip telegrama bakacağım dediklerinizi yapmak için. Araştırıyım uzunca sonrasında bir karar veririm. Aktarımlarınız için teşekkür ederim de 1 ethereum alma olayını anlayamadım. Yakın zamanda 400$+ yakalarsa harçlığın çıkar mantığı ile mi söylediniz? Harçlık derken ettiğim kar ile daha fazla yatırım yapacağım.
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
September 21, 2017, 06:43:22 PM

Alış ve satış arasındaki ortalama işlem gerçekleşme süreniz yaklaşık olarak nedir? Yüzde kaç kar a göre satış veriyorsunuz?
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: