Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:01:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Etherdelta  (Read 574 times)
ysakay (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 20, 2017, 10:20:39 PM
Last edit: September 20, 2017, 10:44:39 PM by ysakay

etherdeltadan mew adresine nasıl gönderiyoruz tokenları?

edit: hallettim
1715374892
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715374892
Reply with quote  #2

1715374892
Report to moderator
1715374892
Hero Member
*

Ignore
1715374892
Reply with quote  #2

1715374892
Report to moderator
1715374892
Hero Member
*

Ignore
1715374892
Reply with quote  #2

1715374892
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 20, 2017, 11:12:33 PM

O Etherdelta o kadar iğrenç bişey ki. Bugün alana kadar canım çıktı monetha . Tövbe bir daha

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 11:35:24 PM

O Etherdelta o kadar iğrenç bişey ki. Bugün alana kadar canım çıktı monetha . Tövbe bir daha

nooblar için değil etherdelta Cheesy
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 20, 2017, 11:37:41 PM

nooblar için değil etherdelta Cheesy

Aslında ben tam tersini düşünüyorum etherdelta acemiler için güzel bir borsa.İşlem yapmanın çok kolay olduğunu düşünüyorum etherdeltada.Ayrıca icoların tokenlerini borsaya düşmeden alma satma şansımız oluyor.
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
September 21, 2017, 08:14:47 AM

kullanımı ile ilgili basit bir anlatımı mevcut mu forumda elimde mew adresim ile direk girdiğimde ne yapmam gerekiyor
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 21, 2017, 08:26:24 AM

kullanımı ile ilgili basit bir anlatımı mevcut mu forumda elimde mew adresim ile direk girdiğimde ne yapmam gerekiyor

etherdelta en kolay metamax ile kullanıyor benim bildiğim metamax eklentisini kur ordan işlem yap süper mew metamax tanıttığında direk cüzdanalardan işlem de yapıyorsun sıkıntısız.
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 08:45:53 AM

link var mı
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 21, 2017, 08:56:50 AM

metamax mı metamask mı
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 21, 2017, 09:54:04 AM

metamax mı metamask mı
metamask

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 21, 2017, 10:19:45 AM

Bir kere dogru yapinca alisiyor insan.

Girip new account dediginde etherdeltada, bitane public bitane private key veriyor sana, onlari biyere kaydet.
Public key'i kopyala, bu adrese gondercegin seyi gonder.

Etherdeltaya gecince ornegin ethereum yolladigini dusunelim,

Sol ustte balance kisminda deposit sekmesine gel, icerde 0.06 gibi bir miktar gas price olcak sekilde ayarlayip miktari girerek deposit de. Ornegin 1.006 eth vardi, deposit sekmesinde 1 yazip deposit de, bu islem gerceklesince artik kullanilabilir halde olmus olcak. Sonra satin almak istediğin seye buy diyip satin al.
Daha sonra withdraw sekmesine gelip aldigin miktari yazarak withdraw de. Bu islem de gerceklesince transfer sekmesinde bir adres girerek transfer yapabilirsin. Bu islemleri yapmak bazen yarim saat bir saat suruyor her biri, cok yavaş oldugu zamanlar oluyor.

Satin alirken kırmızı olanlara dikkat et onlar satanlar, almak istedigin fiyati onlars gore belirle en dusuklerdn ilk 3 tanesinden birini bas senden daha yuksek teklif veren yoksa daha hizli almis olursun

Bir de ornegin deposit veya withdraw diyince bir popup açılıyor, ordali transaction id gibi seye tikla yeni sekmede acilsin, orda transaction completed givi bisey yazana kadar islem yapilmaya devam ediyordur diye anlamis olursun
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 21, 2017, 10:47:13 AM

Etherdelta çok karışık bir sistem 20 dakikada çözdüm eyvallah ama anlık değil herşeyin zincirle işlemesi biraz sıkıntı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 21, 2017, 11:14:53 AM

Etherdelta çok karışık bir sistem 20 dakikada çözdüm eyvallah ama anlık değil herşeyin zincirle işlemesi biraz sıkıntı

Biraz merkezsiz borsayı andırır bir havası var ama Etherdelta adresine deposit yapana kadar. Sonra para gene allaha emanet.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 21, 2017, 11:24:21 AM

Biraz merkezsiz borsayı andırır bir havası var ama Etherdelta adresine deposit yapana kadar. Sonra para gene allaha emanet.

Bazı arkadaşlar Waves dex'e sallamıştı hatırlıyorum zamanında. Etherdelta yanında waves o kadar kullanışlı ki . Waves yerinde saymasa şuan çok farklı yerlerde olabilirdi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 21, 2017, 07:04:15 PM

Etherdelte ether bazli tokenlerin ölmedigi yerdir. Smiley
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 21, 2017, 08:14:57 PM

gönderdiğin adres smart contract adresi.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
September 22, 2017, 05:33:19 AM

Bazı arkadaşlar Waves dex'e sallamıştı hatırlıyorum zamanında. Etherdelta yanında waves o kadar kullanışlı ki . Waves yerinde saymasa şuan çok farklı yerlerde olabilirdi .
Waves dexte bi sürü hata var şu anda. Etherdeltada daha hiç tokenlerim sıkışmadi benim. Waveste ise 5 saat Gatewayde takıldı.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 22, 2017, 05:47:36 AM

delta cins biryer birde çok yavaş çalışıyor ben sevmiyorum ve sevmeyecegim ama yeni çıkan bütün icolar buraya giriyor giriş beleş herhalde
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 22, 2017, 05:56:36 AM

ne cabuk unuttun waves dex'de token satamadığını , saçma sapan bir sürü bugda kaldığını Cheesy
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2017, 06:44:45 AM

delta cins biryer birde çok yavaş çalışıyor ben sevmiyorum ve sevmeyecegim ama yeni çıkan bütün icolar buraya giriyor giriş beleş herhalde

Yavaş çalışması ve bazen tepki vermemesi, hata vermesi sorunlarını aşarlarsa geleceği çok parlak aslında ama bunlar bazen sinir ediyor evet.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 22, 2017, 09:53:43 AM

Etherdelta aslında çok profesyonel ve sağlam bir sistem ama akıllı sözleşme ile çalıştığından, aktarımları deposit adresinden ETH Fee alarak yapamıyor. Fee' leri size özel oluşturulan ve özel anahtarı elinizde olan adresten çekiyor. Bu da bakiye çekerken bile özel adresinizde fee için Ethereum bulundurmak zorunluluğu getirdiği için bazen ekstra aktarım yapmanız gerekebiliyor. Sinir bozucu bir şey ama bunun haricinde hiç bir sıkıntısı yok.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------