Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:45:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ya bitcoinden daha iyi bir coin çıkarsa?  (Read 2104 times)
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 04:56:10 AM

Evet bitcoinden daha iyi coinler çıkacaktır şu anda da varlar, fakat bitcoin bu piyasanın ilki ve reklam yüzüdür. Daha uzun süre iş yapacaktır.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
September 27, 2017, 09:13:38 PM

Bitcoin den daha iyi bir coin çıksa da şuan için neredeyse her şey bitcoin üzerine kurulu.Ve bazı şeylerden vazgeçmek hiç kolay değildir.Sanal para denildiği zaman insanların aklına bitcoin geliyor ilk önce.Ülkelerde bitcoin üzerinden alışveriş yapılıyor.Yani bunlar değişmeden ki değişmesi çok zor daha iyi coin çıksa da bitcoin kullanılacaktır.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
September 27, 2017, 09:31:27 PM

bitcoinden daha iyi derken baktığınız iyi kavramı nedir bunu sorgulamak gerek.
eth çıktı, btc üstüne kontrat özelliği ekledi.
xmr çıktı anonim gönderim özelliği geldi.
zaten her çıkan altcoin bir boşluğu doldurmak üzere tasarlanıyor. clone olanlar çöpe dönebiliyor.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 29, 2017, 06:16:24 AM

Bitcoinden biraz daha pratik coinlerde mevcut fakat hepimiz nerdeyse bitcoin sistemine alışığız. Bu yüzden tek bitcoin pratik geliyor.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 29, 2017, 06:58:45 AM

Bitcoinden daha iyi bir coin çıkarsa, hemen Bitcoini unutur kafadan yeni coine dalarım. Efendim ben asla Bitcoinden vazgeçemem,   bitcoin ilk göz ağrım diyecek halim  yok şahsen.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 29, 2017, 07:34:31 AM

Bitcoin'den daha iyi bir coin çıkarsa Bitcoinin değerinin sıfırlanacağını düşünmüyorum açıkçası. Niye değeri sıfırlansın ki? Sizce de çok garip değil mi? Zaten Bitcoin'den daha değerli bir coin çıktı. Ethereum önümüzdeki yıllarda Bitcoinin Market hacmini geçerek 1. sıraya oturabilir.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 29, 2017, 08:07:53 AM
Last edit: September 29, 2017, 08:46:28 AM by MorpheWQ

Piyasadaki coinlerin neredeyse hiçbiri bitcoinden kötü değil.
İyilikle kötülükle kastınız nedir acaba?
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 29, 2017, 09:15:36 AM

Bitcoin evet sadece bir coin ancak piyasdan hissettiğim btc sahiplerinde duygusal da bir bağ var sonuçta btc resmi paralara tek tipleşmeye tek ele genel sosyo-ekonomiye bi tepki o sebeple kripto para var ise btc daimi olacaktır bence
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 29, 2017, 04:15:53 PM

Geçen haberin birinde japonya jcoin isminde çıkarabilir deniyordu.
İşte o tip bişeyi özellikle japon merkez bankası destekli çıkarsa olaki çıkardı işte.
o zaman japon destekli bence tüm coinleri sollar bitcoine rakip olur.
Belki zamanı gelincede önüne bile geçebilir.
Tabii bunu olması için haberdeki gibi japon merkez bankası desteği olursa olur bu işler..

kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 05, 2017, 10:57:03 PM

Bitcoin'in teknoloji açısından çok önünde olan coinler hali hazırda mevcut. Ama bitcoin bu ekosistemin temel taşı. Cryptocurrency hakkında fazla bilgisi olmayan kişiler konuyu direk bitcoin olarak biliyor. Yani peçetenin selpak olarak akıllarda kalması gibi Smiley.
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 05, 2017, 11:27:24 PM

Ne kadar konuşursak konuşalım kimse kolay kolay bitcoinin gücünü yıkamaz. Bakın kolay kolay diyorum çünkü ilk göz ağrısı her zaman kıymetlidir. Tamam DASH güzel bir teknoloji ve güzel adımlar atıyor. Evet belki gerçekten Btc DASH'ın teknolojisinin yanında dinazor kalır ama Bitcoin = KİNGcoin'dir...
Kral hayatta ve güçlüyken varisleri asla tahta oturamaz...

koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
October 06, 2017, 09:35:32 AM

Enin de sonunda bu olur, ama ne zaman olacağı,  belki 2030 da olacak bu? o zaman btc fırlar da fırlar
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 06, 2017, 10:20:06 AM

Bitcoinin teknolojisi gereği değerli olduğunu düşünüyorum ve bir yatırım aracı olarak gördüğümden elimdeki parayı buna yatırdım. Ama şunu sormadan edemiyorum, ya yarın daha iyi bir coin ortaya çıkarsa, daha hızlı daha güvenli vs hatta birçok insan örneğin Dash'ın bitcoinden daha iyi olduğunu düşünüyor. Bu durumda herkes bitcoini bırakıp daha iyi olan coini almaz mı? Bu durumda bitcoinin değeri sıfırlanmaz mı?

Bitcoin'in en önemli özelliği bu piyasayı meydana getirmesidir ve bilinirliğinin fazla olmasıdır. Bitcoin'i bile yeni öğrenmiş sistemini daha kavrayamamış bir insanın Dash'a nasıl ilgi göstermesini bkelersiniz ki? Önemli olan en iyi teknoloji değil en iyi bilinirliliktir bu piyasa için.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 06, 2017, 11:43:00 AM

Çıkarsa çıksın bizde bakalım aslında bir aralar etherum alacak diyorlardır ama kim bilebilir belki başka bir coinde olabilir ama hiç sanmıyorum. Wink
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
October 06, 2017, 12:48:12 PM

olaya hangi açıdan bakıldığına bağlı. ben kübadaki birine para göndermek istiyorum ve aramızda anlaştık diyelim. 2 btc gönderdim. 20 dk sonra işlemin onaylandığını gördük mü gördük. tamamdır. benim ne başka bir teknolojiye ne de başka bir coine ihtiyacım yok. işin suyunu çıkarmanın da bence alemi yok. burada esas olan şey swifte alternatif güvenli,hızlı ve ucuz bir ödeme aracı arayışıdır. bunu da bitcoin tek başına gayet iyi başarabilmektedir.

bu diğer coinler için de geçerli elbette ama madem para denilen şey kişiler arası bir konsensüs demek o zamn ben xcoin konsensüsüne katılmıyorum. btc benim için yeterli. yarın bir sitede "hayır xcoin vereceksin btc kabul etmiyorum" dendiğinde eğer o ürünü gerçekten istiyorsam belki düşünebilirm. onun dışında visaya ve swifte alternatif olmak için kullanıcılarının destekleriyle bugüne gelen bitcoine rakip olacak bir ödeme aracının bir o kadar daha farklı bir şey ortaya koyması gerekirki bu da ihtiyaçlar göz önüne alındığında değer kazanabilir.

atıyorum ben şu an mars yüzeyi araçları için süper teknolojili lastik üretsem bu ne kadar anlamlı olur? evet lastik mükemmmel ve gerçektende teknoloji harikası. peki ihtiyaç varmı şu an için; hayır.

forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
October 06, 2017, 02:41:43 PM

Borsalar btc üzerinden işlem yapıyor, yüksek miktarda btc stoğu var, yüksek hash gücü ve sha256 algoritması çalıştıran cihaz sayısı var, popülarite, bilinirlik var, ilk çıkmış olmanın verdiği avantaj ve güvenilir geliştirici ekibi var, artmasını bekleyen yatırımcı kitlesi var. Var oğlu var.
Bitcoini sadece bitcoini geliştiren ekip bitirir o da x alt coin ile değil büyük bir fork ile isim değişerek gerçekleşir kişisel kanaatim.
ozkan_samet
Member
**

Activity: 102
Merit: 10

View Profile
October 06, 2017, 05:33:18 PM

forbidden katılıyorum yukarda söylediklerine.. Ek olarak devletler istediği an bitirir.
Bankalar ve Devletler birlikte hareket ederek değerini düşürür sonra çöp ederler.
Kendi kripto parasını veya dijital parasını basması hiç zor değil bir devletin veya bankanın..
Piyasa onları etkileyecek kadar büyümedi henüz. Biraz daha gidecek

C *
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
October 07, 2017, 09:22:21 AM

Böyle bir şeyin olması mümkün tabi ama bu sektörün bir numarası bitcoindir. Diğer coinler bitcoinden ilham almıştır. Boynuz kulağı geçer diye bir laf var ama bu sektörde bunun gerçekleşmesi zor bence. Bitcoinden iyi bir coin olacağını düşünmüyorum.
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 08, 2017, 09:38:12 AM

Valla böyle bir şey gerçekleşirse eğer şok etkisi yaratır. Aslında olsa fena olmaz bana göre hem piyasa biraz hareketlenmiş olur. Ancak yüklü miktarda bitcoini olanlar için kötü sonuçlar olacağı kaçınılmaz tabi.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 08, 2017, 09:46:47 AM

Her şeyin bir ömrü vardır.Küçük başlar büyür zirvelerini yaşar sonra yavaş yavaş küçülür ve yok olur.Önemli olan soru ne zaman olacağıdır yani bitcoin ne zaman sona erecek veya erdirecek bir şey çıkacak ?Bu sorunun cevabını net bilemeyiz ama evet tahmin yürütürüz bitcoin şuanda büyümekte olan bir alan ve zirvelerini yaşamasına daha çok günler var.Bitcoinin bitişi ancak başka bir dijital parayla olacaktır zaten ama dediğim gibi daha çok var gibi görünüyor

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: