Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:48:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30271 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 14, 2017, 11:02:06 AM

Ben full member oldum şimdi kime başvurmam gerekiyor
Kimseye başvurmanıza gerek onu bilyorum ama imzanızı muhakkak değiştirin.. Yani member imzasını biran önce full member ile değiştirin. Arkadaşlar nasıl gidiyor bu imza kampanyası bilgisi olan var mı güzel gelir alabilecekmiyiz boşuna mı uğraşıyoruz.. Birde bu yeni bounty konusu açtılar mı acaba ? Bilgisi olan var mı ?
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 11:11:56 AM

Yatırım yapmayı düsünüyorum ama bounty yi düzgün yönetemeyen projeyi nasıl yönetir düşüncesi geliyor aklıma.

Bende icosuna girmek istiyordum ama bu bounty olayları yüzünden girmeyi düşünmüyorum bu worldcore projesi zor yürür artık bence

TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
October 14, 2017, 02:05:13 PM

Yöneticinin alakasız tutumu yüzünden imza kampanyasına katılanlar ikilemde kaldılar, yeni listeye kaydolunacak mı olunmayacak mı ? Gerçi ben bu yeni liste olayı çıktığında yanlış anlamamdan dolayı yeni listeye de kayıt oldum ama bounty yöneticisi aktarma işini ana imza konusunda yazdığı gibi birkaç gün içinde yapmadığı için sıkıntı oldu,  hiç birşey net değil ayrıca, haftalık yazılan postlar hangi gün saat kaçta sayılacak ? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, saygılar.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 02:29:34 PM

1 hafta daha bekleyecegim. bu belirsizlik gitti gitti. gitmedi cizgi cekecegim bu projeye. bu kadar ozensiz is olmaz. ayiptir ya. ne yapacagimizi bilmiyoruz resmen
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 14, 2017, 02:36:26 PM

Kimseye başvurmanıza gerek onu bilyorum ama imzanızı muhakkak değiştirin.. Yani member imzasını biran önce full member ile değiştirin. Arkadaşlar nasıl gidiyor bu imza kampanyası bilgisi olan var mı güzel gelir alabilecekmiyiz boşuna mı uğraşıyoruz.. Birde bu yeni bounty konusu açtılar mı acaba ? Bilgisi olan var mı ?
İmzamı değiştirdim umarım farkına varırlar ilgi alaka sıfır yoksa

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 14, 2017, 02:41:44 PM

İmzamı değiştirdim umarım farkına varırlar ilgi alaka sıfır yoksa

Hayır yanlış bilğilendirme yapıyorsunuz, pastırmalıyumurta yeni bounty konusuna rank atladığını belirten mesajı muhakkak atmalısın ayrıca birde colorless'e bir bilgilendirme pm atarsan iyi olur. Ileride ekran goruntusu çok işine yarayabilir.
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
October 14, 2017, 02:46:27 PM

Valla eski imzaları da yeni kayıt exceline dahil edeceklerdir. Yatırım açısından fena ilerlemiyorlar . sonuç itibariyle acele etmemek lazım . TaaS bounty ' sinde Jamal vardı ondan kötü olamazlar tahminimce . Biraz daha sabırlı olmak lazım . Gerekli cevaplar ana konu da illa ki belirtilecektir .

@pastirmali , exortis'in dediği gibi mutlaka belirtilmelisin . Ona göre ya güncelleme işlemini yapacaklardır . Tabi imza kampanyasındayken rank yükselmesini güncelliyorlarsa . Bazı projelerin bounty ' sin de güncellemiyorlar . Kayıt yaptığın rank geçerli kılınıyor.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 14, 2017, 03:39:59 PM

Böyle yöneticilerin allah belasını versin ya şaka gibi bir de kampanyayı yönettim diye para alıyorlar.Alt tarafı 30 dakika uğraşıp iki listeyi birleştireceksin bu kadar mı zor bu iş ya.Böyle bir adama bounty yönettiren projeyede yatırım yapmam ben.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 14, 2017, 05:55:45 PM

7 milyon dolar birikmiş toplamda . Çok scam iddaları vardı . Bu kadar yatırım alan ico herhalde scam değildir.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 14, 2017, 06:29:19 PM

7 milyon dolar birikmiş toplamda . Çok scam iddaları vardı . Bu kadar yatırım alan ico herhalde scam değildir.

7 Milyon Dolar büyük para bende scam olduğunu düşünmüyorum. Bekleyip göreceğiz hocam, ak mı kara mı belli olur.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 14, 2017, 06:33:34 PM

Arkadaşlar şu yeni bounty konusunun linkii koyabilir misiniz buraya ?
exortis
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 06:44:21 PM

7 milyon cok az brn 30+ bekliyordum acikcasi, kayilim cok az oldu daha hizli seviyede yukselmesini umuyordum. Neyse moralimizi yuksek tutalim katilimlar artabilir.
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
October 14, 2017, 07:02:33 PM

7 milyon cok az brn 30+ bekliyordum acikcasi, kayilim cok az oldu daha hizli seviyede yukselmesini umuyordum. Neyse moralimizi yuksek tutalim katilimlar artabilir.
Ben ICO'nun ayın 25 inden sonra hızlanmasını bekliyorum. Bugün alanlar %5 ucuza alacaklar ama muhtemelen bitcoin gold un getirisinin daha fazla olacağını düşünerek pek çok yatırımcı %5 lik indirimi göz ardı ederek bitcoinde kalmayı tercih etmiş olabilir. Birde altcoinde olan bir yatırımcı kitlesininde olması muhtemel. Altcoinler şu an çok ucuz olduğu için satıp ICO'ya para aktaramıyorşar. Ancak bunların hepsi ayın 25 şinden değişecek ve tahminim bu tarihten sonra 1-2 gün süreyle yoğun şekilde para girişi olacak. Daha sonra tekrar yavaşlayıp ICO sonunda tekrar hızlanacak. Bende katılımların artacağı görüşündeyim. Ben de yatırım yapacağım ama altcoinlerde sıkıştık kaldık. Mecbur yükelmesini bekliyoruz
exortis
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 07:28:13 PM

Ben ICO'nun ayın 25 inden sonra hızlanmasını bekliyorum. Bugün alanlar %5 ucuza alacaklar ama muhtemelen bitcoin gold un getirisinin daha fazla olacağını düşünerek pek çok yatırımcı %5 lik indirimi göz ardı ederek bitcoinde kalmayı tercih etmiş olabilir. Birde altcoinde olan bir yatırımcı kitlesininde olması muhtemel. Altcoinler şu an çok ucuz olduğu için satıp ICO'ya para aktaramıyorşar. Ancak bunların hepsi ayın 25 şinden değişecek ve tahminim bu tarihten sonra 1-2 gün süreyle yoğun şekilde para girişi olacak. Daha sonra tekrar yavaşlayıp ICO sonunda tekrar hızlanacak. Bende katılımların artacağı görüşündeyim. Ben de yatırım yapacağım ama altcoinlerde sıkıştık kaldık. Mecbur yükelmesini bekliyoruz
Evet cok mantikli yazmissin, bende katilmayi dusunuyorum ama dedigin gibi cok pis kaptirdik elimizi kolumu oynatamiyoruz. Totalde %70 den fazla portfoyum dustu, cok yuklu alimlar yapmistim fena haldeyim.
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359

View Profile
October 14, 2017, 09:45:32 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2248231.0
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
October 14, 2017, 10:31:02 PM

dediğiniz gayet mantıklı hocam. bitcoinin %5 artma ihtimalide var ki olası bi durum bence. insanlar bu tür fırsatları bekliyor olabilirler. 7mde fena bi rakam değil bence.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 15, 2017, 05:41:53 AM

altconilerin dusuklugu kesinlikle etkiliyor. cok dusuk oldugu icin cikamiyoruz ki yatirim yapalim yada baska bir coine gecelim. piyasanin birden boyle cakilmasi ve cikan ico larin fiyatlarinin ico fiyatinin altinda cikmasi cok kotu etkiledi yatirimcilari ay sonu durum biraz degisebilir bakalim
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 15, 2017, 07:53:47 AM

Bounty'sine katılan arkadaşlara güzel ödül bırakacak gibi duruyor sağlam ödül dağıtacak ancak bence aldığı yatırım miktarları hala çok düşük ve yetersiz.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 15, 2017, 08:40:28 AM

Ben hala ödülleri alamamaktan korkuyorum. Bounty manager aşırı ilgisiz geldi bana. Mesajlara dönüş yapmıyor ne yapmamız gerektiğini söylemiyor.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 09:09:39 AM

Söylediklerinizde haklısını . Ben de sizin düşüncenizdeyim . Şu an için altcoinlerde olanlar oldukça dip'te . BTC ' nin normal seyrine dönmesiyle yatırımların hızlanacağı ortada .

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2248231.0

Çok ilginç değil mi şu an için 2 tane bounty spreadsheets ' i mevcut ? Bunlar birleştirilmeyecek mi?  Bu zamana kadar ki imza kampanyasında stake alan arkadaşların durumu ne olacak ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: