Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:01:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30277 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 18, 2017, 08:20:13 PM

Genel tarafta yorum yapmis bugun, eskileri getiricez yakinda guncellicez vesaire demis, forumdakilere cevap vernek aklina yeni geldi heralde, 2 kere projedeki adamlara yazdim baska yazanlar da oldu belki uyarmislardir bilemicem, en azindan cevap vermesi tansiyonu düşürür biraz. Bakalim bikac gune guncellicek mi bos mu konusuyor yoksa.
2 haftadır aynı şeyi söylüyor hocam. gına geldi artık. içimden bi ses bountyleri alamayabiliriz diyor. ilk katılanlardan olmasam direk çıkarım kampanyadan ama el mahkum devam ediyoruz.
Benım ıcım su yonden rahat, ustune cokcek olsalar en sonda yaparlar, 1 ay oncesınden mılletı uyandırmazlar cunku harbı 1 hafta daha bı gelısme olmasa bısuru ınsan cıkar kampanyadan. Boyle bır durumdayken ınsanlara barız bısekılde ustune cokmezler sanırım, 1 ay varken. Bıtek bu yonden ıcım rahat. Su kampanyadan hele bır alalım alcamızı, o colorlessk'ya verıp verıstırecegım guzel bır yazı doseyecegım, geneldekı bountylerın oldugu yerde baslık acıp, fake bır hesap acayım da sonra negatıf puan felan vermeye kalkar soyleyeceklerımden sonra Smiley
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 18, 2017, 11:38:54 PM

Tabiri caizse colorless projenin içine etti bence. Bounty karışıklığı olmasaydı çok daha iyi yatırımlar toplayabilirdi. Gerekli şikayeti Alex e yaptım ama herif siklemedi.
Telegramdan 2 3 gun once bu herif yuzundn proje etkilenecek felan yazdim, 5 10 dk sonra telegram grubundan atmislardi. Bounty konusundan facebook adreslerine baktim adamlara mesaj yazdim genelde facebooktan yazilanlara cevap veriyor sirketler, adamin ilgisizliginden sikayet ettiğimde colorlessk ile bu konuyu konusun diye cevap aldim Cheesy adam ilgilenmiyor cevap vermiyor, ne diye colorlessk ile konusayim suan dedim, 2 gundur ordan da cevap yok. Max 1 haftaya boyle giderse komple cikalim worldcoredan derim ben, bosa gidicek yoksa ozamana kadar duzelmezse biseyler. Tek tek ann konusuna da post atariz kampanyadan cikiyoruz imzayi sildik diye, zaten 15 20 kisi bir yaparsa geneldekiler de skinti cikarir Smiley

Kampanyadan çıkmamız adamın canına minnet o zaman yanları bütün imzaya sokar durur. Kampanya yöneticisinin umrunda değil adam sadece ücretimi alıyım derdinde hepsi. Şahsen böyle giderse zaten projede fos olur.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 19, 2017, 01:55:22 AM

Tabiri caizse colorless projenin içine etti bence. Bounty karışıklığı olmasaydı çok daha iyi yatırımlar toplayabilirdi. Gerekli şikayeti Alex e yaptım ama herif siklemedi.
Telegramdan 2 3 gun once bu herif yuzundn proje etkilenecek felan yazdim, 5 10 dk sonra telegram grubundan atmislardi. Bounty konusundan facebook adreslerine baktim adamlara mesaj yazdim genelde facebooktan yazilanlara cevap veriyor sirketler, adamin ilgisizliginden sikayet ettiğimde colorlessk ile bu konuyu konusun diye cevap aldim Cheesy adam ilgilenmiyor cevap vermiyor, ne diye colorlessk ile konusayim suan dedim, 2 gundur ordan da cevap yok. Max 1 haftaya boyle giderse komple cikalim worldcoredan derim ben, bosa gidicek yoksa ozamana kadar duzelmezse biseyler. Tek tek ann konusuna da post atariz kampanyadan cikiyoruz imzayi sildik diye, zaten 15 20 kisi bir yaparsa geneldekiler de skinti cikarir Smiley

Kampanyadan çıkmamız adamın canına minnet o zaman yanları bütün imzaya sokar durur. Kampanya yöneticisinin umrunda değil adam sadece ücretimi alıyım derdinde hepsi. Şahsen böyle giderse zaten projede fos olur.

Worldcore gibi bir projeye sahipsin ekip güzel yani daha düzgün bir kampanya yöneticisi seçebilirdiniz.Neden bu kadar özensiz davranıyorlar anlamıyorum hiç kampanya düzenlemeseler bence daha iyi olurdu ekip açısından.Yazık ediyorlar güzel projeye.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 19, 2017, 06:48:32 AM

İmzadan çıkmalı mı beklemeli mi bilemiorum. Ne olacağı belirsiz....

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 10:12:58 AM

talatk bir önceki yazımda bahsettiğim Karma icosunun çevirisini yapmış, https://bitcointalk.org/index.php?topic=2285227.0 Ben yine sanırım imza ile ilgili bir kuralı yanlış anlamışım. Şuan kampanyanın imzasını taşıyanların sayısı 1'den 3'e çıkmış.

Ama ben hala endişeliyim worldcore imza kampanyası konusunda. ColorlessK eski ve yeni listeleri birleştirene, kampanya ile doğru düzgün ilgilenene kadar da bu endişelerim bitmeyecek.

Saygılar.
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 01:51:28 PM
Last edit: October 19, 2017, 02:10:00 PM by Hc01

Telegrama girin, orda her soruyu cevapladi. Baya sovmustum suan sovmuyorum:) icine edebilir yapamayabilir ama en cok sinir eden cevap vermemesi. Telegramda 4 5 soru sordum baskalari da soruyor, cevap veriyor. Bu hafta guncelleyecegini soyledi eskilerle yenileri birleştirme isini
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
October 19, 2017, 03:01:38 PM

bitkolik herkes senden şikayetci demiş adama  Grin Grin, ne zaman yayınlayacaksın artık demiş
oda evet farkındayım bu hafta yapacagım demiş, güzelim projenin içine işte böyle sıçılır arkadaşlar

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 19, 2017, 06:04:16 PM

Şimdi konuyu güncel takip eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim icosuna girilir mi girilmez mi yakından takip edenler söylerse son okuduğumda etmişlerdi içine projenin
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 03:30:13 AM

Şimdi konuyu güncel takip eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim icosuna girilir mi girilmez mi yakından takip edenler söylerse son okuduğumda etmişlerdi içine projenin

ico ile bounty yönetimi apayrı şeyler.

imza kampanyası için soruyor olsaydın, kesinlikle girme derdim.

projeyi incele. aklına yatarsa icosuna gir. anlattıkları güzel gibi eğer başarabilirlerse.

kimsenin ipiyle kuyuya inme.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 20, 2017, 06:28:51 AM

ico ile bounty yönetimi apayrı şeyler.

imza kampanyası için soruyor olsaydın, kesinlikle girme derdim.

projeyi incele. aklına yatarsa icosuna gir. anlattıkları güzel gibi eğer başarabilirlerse.

kimsenin ipiyle kuyuya inme.

Aslında ico ve imza kampanyası arasında ince de olsa bir bağlantı var.

Biliyorsunuz bu işlerde Bounty Manager çok önemli hale geldi. Hatta sırf Bounty Manager iyi olduğu için kampanyaya katılanlar oluyor. İşte burada Ico sahiplerinin de ne kadar kaliteye dikkat ettikleri gerçeği ortaya çıkıyor. Bir adam reklam kısmına ne kadar önem verirse, tahminen Ico da yapacağı tüm işlere de aynı özeni gösterecektir.

Kısaca Ico aslında bir bütündür, reklamından tutun da, tasarlanan logoya kadar ayrılmaz bir bütün.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 20, 2017, 09:23:10 AM

Beyler varmı bır gelışme takıp edemedım ben dıger eskı lıstede 4 hafta stake almıstım sımdı bu color denilen eleman yeni listeye bizi geçirecekmi yoksa ayrı hesaplamamı olacak 2 liste
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
October 20, 2017, 07:57:52 PM

bitkolik herkes senden şikayetci demiş adama  Grin Grin, ne zaman yayınlayacaksın artık demiş
oda evet farkındayım bu hafta yapacagım demiş, güzelim projenin içine işte böyle sıçılır arkadaşlar

kulaklarim cinladi. ☺
neyse yorumuma geceyim...
simdi ben nadiren projelerle ilgili blog yaziyorum. worldcore icin de daha once blog yazmistim. bu sebepten takip ediyorum bounty surecini. burdaki sikayetleri okuyunca bi el atayim şu işe dedim. ince ince her konu hakkinda sorularimi sordum ve cevapladi bounty manager. simdi durun ben bombayi patlatiyorum...
bu adamin kendinden haberi yok arkadaslar. eski kampanyaya katilirken ether adresi vermemistik sadece orderbook hesabimizi biliyorlar. adama sordum ether adresimi bilmeden nasil odeme yapacaksin diye. daha once eklemediniz mi falan dedi 😅😅 bilmiyormusun bunu  bi kontrol et dedim. sonra cark edip sizden ether adreslerinizi almak icin form yayinlayacagim dedi...
biraz sıkıştırdım diger konularda da ama bu adamin bu isi adil bir sekilde cozebilecegi kanaati olusmadi bende. velhasilkelam surprizlere hazir olun. eski kampanya katilimcilarinin bazi konularda magdur edilecegine eminim diyebilirim. tek sebebi ise bu adam...  xeina devam etseydi kampanya bounty acisindan sorunsuz gecerdi. kadin propy bounty sini kusursuz bitirdi. vs...

iyi forumlar.
exortis
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 08:43:13 PM

xeina ne guzel yapiyordu arkadas anlatmak istedigimi anlamiyordu ama iyi idare ediyordu, pek iletisim kuramamistik support silinince ama keske o kalsaydi
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 20, 2017, 09:06:43 PM

Bir ara insanlar sırf bounty manager Sylon diye icoya katılıyordu.Ama anladığım kadarıyla bu durum değişmiş rega'ya girdim sırf sylon yönetiyor diye lakin,soft cap bile yapamayacak proje.
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 21, 2017, 04:46:34 AM

2 gunde bir yaziyorum ben de telegramdan. Haftasonu guncelleyecegiz stake islemlerine basladik saymalara twitter bitti bile dedi dun, henuz gormuyorsunuz guncellemiyoruz dedi. Herifi sikistirmayinca hicbisey söylemiyor nalet olasica:) bidaha onum yaptigi biseye girmem, suan 7 8 twitter kampanyasina girdim sylon icefrag gibi ilgili adamlarin yaninda bu adam meksikali at hirsizi gibi kaliyor, cevap vermemesi ise hasta eden konu zaten ulan yapamiyorum de en azindan bisey de:)
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
October 21, 2017, 05:02:58 AM

imzalarına bakıyorum. sanırım türklerden başka imzasına katılan yok gibi Smiley

konuşmaları okudum. scam gibi geldi bana da. bounty i alıp satsak kafi. isterse sonra 1000 dolar olsun beni ilgilendirmez.

Var fakat Turkler kadar degil Smiley

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
PHI1618
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 10:16:57 AM

kulaklarim cinladi. ☺
simdi ben nadiren projelerle ilgili blog yaziyorum. worldcore icin de daha once blog yazmistim. bu sebepten takip ediyorum bounty surecini. burdaki sikayetleri okuyunca bi el atayim şu işe dedim. ince ince her konu hakkinda sorularimi sordum ve cevapladi bounty manager. simdi durun ben bombayi patlatiyorum...
bu adamin kendinden haberi yok arkadaslar. eski kampanyaya katilirken ether adresi vermemistik sadece orderbook hesabimizi biliyorlar. adama sordum ether adresimi bilmeden nasil odeme yapacaksin diye. daha once eklemediniz mi falan dedi 😅😅 bilmiyormusun bunu  bi kontrol et dedim. sonra cark edip sizden ether adreslerinizi almak icin form yayinlayacagim dedi...
biraz sıkıştırdım diger konularda da ama bu adamin bu isi adil bir sekilde cozebilecegi kanaati olusmadi bende. velhasilkelam surprizlere hazir olun. eski kampanya katilimcilarinin bazi konularda magdur edilecegine eminim diyebilirim. tek sebebi ise bu adam...  xeina devam etseydi kampanya bounty acisindan sorunsuz gecerdi. kadin propy bounty sini kusursuz bitirdi. vs...

iyi forumlar.
Allah kahretsin onları.
Worldcore'dan çıkıp pundix imzaya giriyorum artık. Saçma salak işler yapıyorlar.
Pundix daha güven verici ve daha sağlam bir proje en azından...

Hc01
Sr. Member

View Profile
October 22, 2017, 10:21:46 AM

kulaklarim cinladi. ☺

iyi forumlar.
Allah kahretsin onları.
Worldcore'dan çıkıp pundix imzaya giriyorum artık. Saçma salak işler yapıyorlar.
Hocam 1-2 gun daha bekle ben de cıkıcaktım, globaldekı konuda da yazdım bıdaha colorless'ın hıcbıseyıne gırmem dıye, 1-2 gune update edıcekler sanırım, gerı koy ımzayı anlamaz bu salak zaten:) 1-2 gune gelısme olmazsa hep beraber cıkalım 1 aydan az duran herkes cıksın, daha uzun sure kalanlar kalmaya devam etse daha ıyı en azından onlar bıseyler alırlar. Telegramdan darlıyorum bıtmek uzere dıyor gercek olcak mı gorelım.
exortis
Sr. Member

View Profile
October 22, 2017, 11:12:37 AM

Huseyin Çelik kimse sureklı telegramdan soruyor ama adam yapacam edecem demekten başka bir halt yapmıyor, pazardan pazartesiye taşıdı güncellemeleri ama benım umudum yok, bu adamın elinden almaları gerekiyor projeyi
PHI1618
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 11:37:17 AM

bitkolik herkes senden şikayetci demiş adama  Grin Grin, ne zaman yayınlayacaksın artık demiş

kulaklarim cinladi. ☺
bu adamin kendinden haberi yok arkadaslar. eski kampanyaya katilirken ether adresi vermemistik sadece orderbook hesabimizi biliyorlar. adama sordum ether adresimi bilmeden nasil odeme yapacaksin diye. daha once eklemediniz mi falan dedi 😅😅 bilmiyormusun bunu  bi kontrol et dedim. sonra cark edip sizden ether adreslerinizi almak icin form yayinlayacagim dedi...
biraz sıkıştırdım diger konularda da ama bu adamin bu isi adil bir sekilde cozebilecegi kanaati olusmadi bende. velhasilkelam surprizlere hazir olun. eski kampanya katilimcilarinin bazi konularda magdur edilecegine eminim diyebilirim. tek sebebi ise bu adam...  xeina devam etseydi kampanya bounty acisindan sorunsuz gecerdi. kadin propy bounty sini kusursuz bitirdi. vs...

iyi forumlar.
Allah kahretsin onları.
Hocam 1-2 gun daha bekle ben de cıkıcaktım, globaldekı konuda da yazdım bıdaha colorless'ın hıcbıseyıne gırmem dıye, 1-2 gune update edıcekler sanırım, gerı koy ımzayı anlamaz bu salak zaten:) 1-2 gune gelısme olmazsa hep beraber cıkalım 1 aydan az duran herkes cıksın, daha uzun sure kalanlar kalmaya devam etse daha ıyı en azından onlar bıseyler alırlar. Telegramdan darlıyorum bıtmek uzere dıyor gercek olcak mı gorelım.
Yok hocam çıktım, daha fazla uğraşamam bu aptal adamın saçmalıkları ile. Globaldeki konuya da ara sıra bakıyorum. Bugün yarın diye diye 1 ay geçti...

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: