Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:08:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30271 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 02, 2017, 02:23:15 PM

su 10 küsür gün bitsin de cıkalım su sıctımın imzasından ,ah ulan nerden bulastım sana worldcore
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 02, 2017, 03:37:33 PM

Birisi de çıkıp demiyor ki kardeşim şöyle böyle . Zaten yarısında bounty yöneticisi değişti . Ana konusu yeni tekrar açıldı . Olaylar bırakmadı bir türlü yakasını . İlk imza kampanyasında katılımcı azken sonra ki açılan ANN konusunda inanılmaz bir şekilde yoğunluk oluştu . 10 M usd gayet güzel bir yatırım . Ama bounty ' de dağıtacakları oldukça az olacak gibi .. Baya bir zaman kaybı oldu arkadaşlar için .
Disardan boyle karamsar tablo ciksa da 1.5 eth civari gelecegini tahmin ediyorum, yaklasik 5 hafta kalmis olucam imzada. Colorless bi ton farkli kampanya aciyor diğerlerinden kazancim imzaya gore daha fazla olucak, yoksa imzadan tas catlasa 0.5 eth gelir member hesabim icin. 1.5 eth su skintili gunlerde opup basima koyacağım bir miktar eger olursa:)
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 02, 2017, 03:52:44 PM

scam olsun olmasın bizim türkler çoktan girmiiş bile içine biraz araştırayım belki bende girerim ama önce araştırma bilgi edinme çevrede araştırma

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 02, 2017, 05:33:14 PM

Birisi de çıkıp demiyor ki kardeşim şöyle böyle . Zaten yarısında bounty yöneticisi değişti . Ana konusu yeni tekrar açıldı . Olaylar bırakmadı bir türlü yakasını . İlk imza kampanyasında katılımcı azken sonra ki açılan ANN konusunda inanılmaz bir şekilde yoğunluk oluştu . 10 M usd gayet güzel bir yatırım . Ama bounty ' de dağıtacakları oldukça az olacak gibi .. Baya bir zaman kaybı oldu arkadaşlar için .
Disardan boyle karamsar tablo ciksa da 1.5 eth civari gelecegini tahmin ediyorum, yaklasik 5 hafta kalmis olucam imzada. Colorless bi ton farkli kampanya aciyor diğerlerinden kazancim imzaya gore daha fazla olucak, yoksa imzadan tas catlasa 0.5 eth gelir member hesabim icin. 1.5 eth su skintili gunlerde opup basima koyacağım bir miktar eger olursa:)
Memeber rütbesi ile 1,5 eth alacağınızı mı düşünüyorsunuz 5 haftada eğer öyle olursa süper olur vallahi benimde aşağı yukarı o şekilde.. Ne yapmayı planlıyorsunuz tokenler gelir gelmez elinizden çıkaracakmısınız ben centranın tokenlerini elimden çıkarmadım 250 dolardan 50 dolara kadar düştü ne yapacağımı şaşırdım kaldım..
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 02, 2017, 05:50:53 PM

sağ sağlim bi alabilsek şu tokenleri de malum finans piyasası belki bu dönem değil ama ocaktan sonra bitcoin kendine çeki düzen verirse iyi değerlenir. ben saklamayı tercih ederim

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
November 02, 2017, 05:53:31 PM

Memeber rütbesi ile 1,5 eth alacağınızı mı düşünüyorsunuz 5 haftada eğer öyle olursa süper olur vallahi benimde aşağı yukarı o şekilde.. Ne yapmayı planlıyorsunuz tokenler gelir gelmez elinizden çıkaracakmısınız ben centranın tokenlerini elimden çıkarmadım 250 dolardan 50 dolara kadar düştü ne yapacağımı şaşırdım kaldım..
Yok hocam belirttigim gibi member imza icin 0.5 gelir anca bana. Ama facebook twitter bisuru kampanyasina girmistim, toplam 1.5 olucagini dusunuyorum eger söyledikleri gibi dagitirlarsa. Suan gelse aninda satar waves strat falan alirim ama bizim almamız kasim sonuni bulcak ondan naparim bilemiyorum, elde tutcami sanmam
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 02, 2017, 06:43:28 PM

Bitsede kurtulsak modunda herkes şuanda ama daha haladaha tam olarak herif stakeleri falan sayacakmı oda bilinmiyor umarım bu durumda bir sıkıntı olmaz.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 02, 2017, 06:59:52 PM

İlk açılan imza kampanyasında imzaya ayrılan oran yüzde olarak yine aynı mıydı çok farklı şeye bölmüşler bu worldcore kampanyasını eğer başta böyle değilse yaptıkları iş dolandırıcılıktan başka bir şey değildir çok açık ve net söylüyorum.
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
November 02, 2017, 07:15:48 PM

İlk açılan imza kampanyasında imzaya ayrılan oran yüzde olarak yine aynı mıydı çok farklı şeye bölmüşler bu worldcore kampanyasını eğer başta böyle değilse yaptıkları iş dolandırıcılıktan başka bir şey değildir çok açık ve net söylüyorum.
İlk açılan imza kampanyasında sanırım daha fazla ödeme gözüküyordu bende ilk girenlerden değilim o konuyu kaçırdım ama oda baya bir olay olmuştu..
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
November 02, 2017, 07:32:30 PM

Ben ilk kampanya dan itibaren imzasındayım 1-2 eth verseler yeter düsüncesindeyim.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
November 02, 2017, 10:43:33 PM

tavsiye üzerine bizde giydik imzayı. geleceği var söylentileri scam iddiaları derken ortalık karıştı merakla bekliyorum ne gelicek ne kazandıracak geleceği ne olacak
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
November 03, 2017, 06:08:00 AM

ben girmedim bunun imzasına güzel proje çok giren olur diye birde emektar bitclave den çıkamadım bir turlu elim gitmedi, ilk kampanyada imzaya ayrılan para daha çoktu sonradan hepsinden kırptılar bir çok altbolum yaptılar
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 03, 2017, 07:26:19 AM

Benim için bu imza bir ilk. o sebeple biraz önemli. Artık acemiliği bununla yaşamak nasipmiş. Ne gelse olur artık ne diyelim...
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 03, 2017, 08:29:37 AM

Ben ilk kampanya dan itibaren imzasındayım 1-2 eth verseler yeter düsüncesindeyim.
Size minimum 1.5 eth cıvarı gelecektır hocam hesaplar dogruysa, ve bu colorless son dakıka golu atmazsa, hokkabaz gıbı adam yemınle, bırden ortadan tuycekmıs gıbı. Toplanan parayı 10 mılyon olarak dusunuyoruz, pıyasa normal olsa 15 mılyona son atakla cıkabılır derdık ama oyle bısey de olacagını cok sanmıyorum suankı sartlarda, oyle bır durum yanlıslıkla olursa bıraz daha fazla gelmıs olur.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 03, 2017, 01:34:08 PM

Size minimum 1.5 eth cıvarı gelecektır hocam hesaplar dogruysa, ve bu colorless son dakıka golu atmazsa, hokkabaz gıbı adam yemınle, bırden ortadan tuycekmıs gıbı. Toplanan parayı 10 mılyon olarak dusunuyoruz, pıyasa normal olsa 15 mılyona son atakla cıkabılır derdık ama oyle bısey de olacagını cok sanmıyorum suankı sartlarda, oyle bır durum yanlıslıkla olursa bıraz daha fazla gelmıs olur.
Ben de hemen hemen ilk günlerden beri imzadayım. Bakalım ne gelecek merak içindeyim. Geldiği zaman nasıl nerde satabileceğiz onu da bilmiyorum gerçi henüz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 03, 2017, 02:09:45 PM

Ben de hemen hemen ilk günlerden beri imzadayım. Bakalım ne gelecek merak içindeyim. Geldiği zaman nasıl nerde satabileceğiz onu da bilmiyorum gerçi henüz.

kesinlikle gireceği borsalar tokenin nasıl hızla pump veya dump yiyeceğine etki edecektir. monethadan o kadar umutluyduk, şanşa ve zorla binance'ye girdi ama o da fork zamanına denk geldi.

sonunda ne olacak bu imza kampanyasının meraklıyım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 03, 2017, 02:24:03 PM

kesinlikle gireceği borsalar tokenin nasıl hızla pump veya dump yiyeceğine etki edecektir. monethadan o kadar umutluyduk, şanşa ve zorla binance'ye girdi ama o da fork zamanına denk geldi.

sonunda ne olacak bu imza kampanyasının meraklıyım.
Monetha kanayan yaramız Smiley
Ama uzun vadede ümitliyim ben ekipten. 2018 sonuna doğru mth'yi güzel yerlerde görürüz diye ümit ediyorum.

Worldcore'dan ise gelenleri satıp bir an önce kurtulma düşüncem var.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 07:35:04 PM

Projelere ne kadar güvenirsem güveneyim bountyden gelen tokenları anında elimden çıkarırım.Bazen kararsız kalırım hatta bu sefer elimde tutucam derim ama yine de satmış olurum bu zamana kadar hep karlı oldu bu iş monethayı 18 centten çıkardım elden.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 03, 2017, 08:02:10 PM

Projelere ne kadar güvenirsem güveneyim bountyden gelen tokenları anında elimden çıkarırım.Bazen kararsız kalırım hatta bu sefer elimde tutucam derim ama yine de satmış olurum bu zamana kadar hep karlı oldu bu iş monethayı 18 centten çıkardım elden.
bu piyasaya yeni çıkan her token mutlaka alım fırsatı verir zaten. bende bountyleri elden çıkaracam direk. proje iyiyse nasıl olsa alttan alırım.

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 03, 2017, 08:58:33 PM

manager  çalışmaya başlamış baya toplamış stakeler
dikkat ettim normal bir icodan bounty olarak olduça fazla sayıda bounty dağıtıyor. o kadar çok ayrı ödül var ki managere hak veriyorum gecikmesinde !
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: