Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:15:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30277 times)
usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 11:13:56 AM

Geçmiş olsun arkadaşlar. Bi terslik olacağı belliydi. Umarım en yakın zamanda biterde herkes rahat eder. O tokenlerde artık para etmez bence. Herkes direk dumplar.

taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 14, 2017, 11:22:53 AM

aman sinirlenip, gaza gelip çıkış yapmayın. gider ayak çalışmayan bounty manager oturur çalışır, tek tek reject yemeyelim.

net bir açıklama global sayfasında yok, telegramda farklı konuşuluyormuş galiba ama net bir yazı yazılana kadar kalmaya devam edeceğiz gibi duruyor.

olumsuz durum üzerine olumsuzluk eklediler ama ümidi kesmemek lazım. coindash icosunda herkes çok memnundu, hackerın biri geldi ortamı bozdu gitti. sonradan ico üstünde bir süre takıldı, sonra diplerde.

ben kendi adıma tokenlar gelir gelmez 2/3 'ü direkt satacağım. ytd.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 14, 2017, 11:23:52 AM

ARKADASLAR, bounty'yi uzatıp uzatmadıkları henuz netlesmese de negatıf bır durum var, tekrar tekrar sordum telegramdan cevap beklıyorum. Colorless uzattık dedıgı anda ımzadan cıkarım oyle bırsey olursa. Projeyı de colorlessı de globalde baslık acarak rezıl ederım, gelecek olan para vs umrumda degıl bır ay daha colorlessı cekemem ben. Konu acarsam negatıf trustı da basarım buraya lınklerı de koyarım. Isteyen herkes negatıfı bassın gecsın, bundan sonra nasıl ıs yapılacagını ogretmek gerekıcek madem oyle. Telegramda uzattık derse bunların aynısını kendısıne de soyleyecegım ve negatıf trustlar ıse yarar yaramaz umrumda olmasa da verebıldıgım her turlu zararı vermeye calısırım, localde konu acıp colorless'ten uzak durun demıstım sıra globale geldı o vakit.
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
November 14, 2017, 11:30:27 AM

ARKADASLAR, bounty'yi uzatıp uzatmadıkları henuz netlesmese de negatıf bır durum var, tekrar tekrar sordum telegramdan cevap beklıyorum. Colorless uzattık dedıgı anda ımzadan cıkarım oyle bırsey olursa. Projeyı de colorlessı de globalde baslık acarak rezıl ederım, gelecek olan para vs umrumda degıl bır ay daha colorlessı cekemem ben. Konu acarsam negatıf trustı da basarım buraya lınklerı de koyarım. Isteyen herkes negatıfı bassın gecsın, bundan sonra nasıl ıs yapılacagını ogretmek gerekıcek madem oyle. Telegramda uzattık derse bunların aynısını kendısıne de soyleyecegım ve negatıf trustlar ıse yarar yaramaz umrumda olmasa da verebıldıgım her turlu zararı vermeye calısırım, localde konu acıp colorless'ten uzak durun demıstım sıra globale geldı o vakit.

worldcore.com ico sayfasında duyuru var ,

We are also stopping Bounty Program as we previously planned on November 14 with full timely settlement which will be done by our bounty manager ColorlessK.

Benim anladığım bounty kampanyası bugün sonlanıyor.

Saygılar.
Hc01
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 01:15:07 PM

worldcore.com ico sayfasında duyuru var ,

We are also stopping Bounty Program as we previously planned on November 14 with full timely settlement which will be done by our bounty manager ColorlessK.

Benim anladığım bounty kampanyası bugün sonlanıyor.

Saygılar.

Eyv abi colorless de ins onaylasin da icimiz rahat etsin tam emin olamiyorum oyuzden. Yuzunu bidahs gormucez oh be diye bugun konuşurken boyle bir haber çıkınca sinirlendirdiler bakalim gorunce yazar colorless.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 14, 2017, 03:18:14 PM

bounty manager öldü mü kaldı mı globalde ortalıkta olmadığı söyleniyor. işimiz colorless in insafına kaldıysa onun zahmet edip açıklama yapmasını daha çok bekleriz sanki?

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
November 14, 2017, 04:07:16 PM

Verecekleri anca 1-2 ETH uzattılarda uzattılar. Ne amatör projeler stakeleri gününde hesaplayıp hemen bountyleri yatıran. Bizde bunu profesyonel sanmıştık.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 14, 2017, 05:03:50 PM

yok yok worldcore en azından imzayı bitirmiş , 1 ay daha tutmak zorunda degiliz.

su an sadece colorless'in imzayı kaldırabilirsiniz demesini beklemeye kaldık , herkese geçmiş olsun

tabiki ico nun 1 ay daha acık kalacak olması bir şekilde imzacıları etkileyecek.

tokenin su an pump yapma sansı yok anca dump yapabilir
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 14, 2017, 05:07:39 PM

Sosyal medyalarına gırmıstım ne gelırse dırekt satmakta fayda var, ne belalı bisey cıktı böyle, neyse kı bıtmıs artık. Exceller güncel gorunuyor en fazla 3-5 güne stakelerı tamamlar, imzaları bırakın der muhtemelen colorless.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 14, 2017, 05:22:26 PM

Öyle bir şey olursa buraya yaz hepimiz destekleriz.
Afedersin b.kunu çıkardılar. Böyle bir saçmalık olamaz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
November 14, 2017, 06:13:52 PM

Bu nasıl bir imza kampanyası oldu arkadaş resmen kafam allah bullak oldu. Tamam bende o kadar profesyonel değilim ama bu kadar da olmaz ki arkadaş bir dedikleri bir dediklerini tutmadı ana konu kapandı yenisi açıldı sonra o yetmezmiş gibi yeni bir spreadsheet ortaya çıktı. Şimdi de 1 ay uzatılma mevzusu.. Ama yani bounty için uzatılmayacak yazmışlar.. Hatta 15 inden itibaren borsalarda işlem göreceğinden de bahsetmişler tam olarak bu kısmı anladım bunu nasıl yapacaklar yada ben yanlış çevirdim.. Yani 1 ay uzasa bile borsaya girmeyeceğinden dolayı bize tokenleri göndermelerinin bir faydası olamayacak.. Gerçi şuan ki hesaba göre 170 doalr civarı bir rakam alacam gibi gözüküyor oda şans eseri ico fiyatından giriş yapabilirse..
Hc01
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 06:58:37 PM

Öyle bir şey olursa buraya yaz hepimiz destekleriz.
Afedersin b.kunu çıkardılar. Böyle bir saçmalık olamaz.
Gerek kalmadı abıSmiley

Arkadaslar colorless telegramdan ımzaları kaldırabılecegımızı soyledı. Cumleten gecmıs olsun. Bu gece bıtane form koyucam dıyor, eskı stakelerle yenılerı bırlestırmek ıcın sızden eskı kampanyadakı idnizi ve yenı kampanyadakı ıdnızı ıstıcem dedı onları bırlestırmek yoksa cok uzun surucek felan yazmıs.Eskı kampanyada olanlar son olarak onu da yapıcak, onun dısında WE ARE FREE NOW Cheesy Cheesy
Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
November 14, 2017, 07:03:00 PM

çok şükür ya son 2 haftadır felan katılmıştım ben imzaya arkadalar benim ekstraforum doldurmaktna başka yapmam gereken birşey varmı ?
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 14, 2017, 07:14:20 PM

çok şükür ya son 2 haftadır felan katılmıştım ben imzaya arkadalar benim ekstraforum doldurmaktna başka yapmam gereken birşey varmı ?

gerekli bir şey yok başka.

colorless in keyfini bekleyeceksin bundan sonra. stakeleri almak için.

resmi açıklama gelene kadar imzayı kaldırma yine de acele edip
Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
November 14, 2017, 07:17:44 PM

gerekli bir şey yok başka.

colorless in keyfini bekleyeceksin bundan sonra. stakeleri almak için.

resmi açıklama gelene kadar imzayı kaldırma yine de acele edip
hmmm tamamdır üstadım. colorless'in oldugu hiçbir kampanyaya katılmayacam bende bundna sonra insanı çok yoruyolar.
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
November 14, 2017, 07:38:19 PM

Neredeyse 40 dakikadır bu konuyu okuyorum ve gerçekten yazılanlar yüzünden endişe duymaya başladım. Çokta güzel bir projeydi, güzel bir yatırım yaptım ico başlarında ama kampanya yöneticisi işi sarpa sardırmış görünüyor. İnşallah beklediğimiz gibi ico fiyatından girer. Zaten orta-uzun vade için giriş yapmıştım beklemekten başka çarem kalmadı.
Sizlerede geçmiş olsun resmen çile çekmişsiniz Smiley
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
November 14, 2017, 09:02:12 PM

Ana konu da hala color dan bir ses YÖK anlaşılan.. borsaya girip girmeme konusunda bilgiye ulaşan var mı ??
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 14, 2017, 09:08:09 PM

Ana konu da hala color dan bir ses YÖK anlaşılan.. borsaya girip girmeme konusunda bilgiye ulaşan var mı ??

colorless onlinedi demin baktıgımda , şimdi offline olmus. bişey de yazmamıs

ama bountye bakmıs cünkü bi kaç şeyi değiştirmiş
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 14, 2017, 09:27:46 PM

Sonunda kurtuluyoruz arkadaşlar bu çileden. Ben ödemelerin de çok gecikeceğini düşünüyorum ama beklemekten başka bi çaremiz yok tabiki. Çok vakit harcadım bu imzaya ya

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
November 14, 2017, 09:47:50 PM

Gözünüz aydın arkadaşlar . Colorless en azından artık daha aktif cevap vermeye başladı desenize .. Onu da uzatır diye düşünüyordum ben . Bakalım 200 ETH olarak mı dağıtacak peki ? O konu netleşti mi ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: