Bitcoin Forum
August 01, 2024, 12:55:46 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: Worldcore ICO tartışma alanı  (Read 30281 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 19, 2017, 09:29:12 AM

neyse bitmiş gitmiş en azından bountylerı bıtırdıler mıllet daha cok acı çekmedi, yoksa bu color sizi daha çok inletirdi.
Valla keyfi bilirdi, sonra globalde başlıkta ismini görürdü:) Ben localde actıgım baslıkla baya kisinin artık colorlessten uzak durmasına katkıda bulunduguma ınanıyorum, uzatıyoruz bounty'yi deseydı ımzadan cıkıp dedıgımı yapıcaktım neyse kı gerek kalmadıSmiley

1-2 gun daha gecsın hala eksıklıklerı gıderıyorlar ondan tekrar sormadım, bounty'lerın nezaman dagıtılacagını ogrendıgımde yazıcam buraya arkadaslar.
Colorless'ten kurtulayım diye bir an önce worldcore imza bitsin diyordum.
Pundix'e girdim onu da colorless yönetiyormuş arkadaş. Şaka gibi Cheesy
Abi sen naptin ya hahahahaa kapa kapa dukkani kapa Cheesy ayni seyleri yasican bak, colorless bana diyor ki 10 tane yeni kampanya aciklicaz yakinda. Ibne elindekilerin hangisi suan duzgun calisiyor da yenileri aliyorsun. Bu adam daha pis olucak yanindakiler butum stakeleri vs yanlis hesapliyor zaten, ben girmiyorum artik bu adamin imzasina falan.

Son duzeltmeler yapildiktan sonra bountyleri dagitcaz diyor arkadaslar bir 2 3 gun surer eskiyle yenileri birlestirme falan derken sonra dagitirlar sanirim. Da bu durumda nasil olcak ico devam ederken bize vercekler etherdeltaya ciksa orda satariz da fiyat ne olur acaba.d
Pundix'e güveniyorum colorless'e değil Cheesy
Colorless bile yapıyorsa biz de bounty manager olalım diye düşünüyor insan. Yapılmayacak iş değil Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 19, 2017, 09:52:40 AM

neyse bitmiş gitmiş en azından bountylerı bıtırdıler mıllet daha cok acı çekmedi, yoksa bu color sizi daha çok inletirdi.
Valla keyfi bilirdi, sonra globalde başlıkta ismini görürdü:) Ben localde actıgım baslıkla baya kisinin artık colorlessten uzak durmasına katkıda bulunduguma ınanıyorum, uzatıyoruz bounty'yi deseydı ımzadan cıkıp dedıgımı yapıcaktım neyse kı gerek kalmadıSmiley

1-2 gun daha gecsın hala eksıklıklerı gıderıyorlar ondan tekrar sormadım, bounty'lerın nezaman dagıtılacagını ogrendıgımde yazıcam buraya arkadaslar.
Colorless'ten kurtulayım diye bir an önce worldcore imza bitsin diyordum.
Pundix'e girdim onu da colorless yönetiyormuş arkadaş. Şaka gibi Cheesy
Abi sen naptin ya hahahahaa kapa kapa dukkani kapa Cheesy ayni seyleri yasican bak, colorless bana diyor ki 10 tane yeni kampanya aciklicaz yakinda. Ibne elindekilerin hangisi suan duzgun calisiyor da yenileri aliyorsun. Bu adam daha pis olucak yanindakiler butum stakeleri vs yanlis hesapliyor zaten, ben girmiyorum artik bu adamin imzasina falan.

Son duzeltmeler yapildiktan sonra bountyleri dagitcaz diyor arkadaslar bir 2 3 gun surer eskiyle yenileri birlestirme falan derken sonra dagitirlar sanirim. Da bu durumda nasil olcak ico devam ederken bize vercekler etherdeltaya ciksa orda satariz da fiyat ne olur acaba.d

Şuan yönettiği kampanyalarda bile çok yavaş davranıyor.Bu yönettiği kampanyaların üstüne on kampanya daha alırsa işler iyice yavaşlar.Umarım colorlessk kararını yeniden gözden geçirir yoksa çok fazla mağdur olan kişi çıkar.
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 19, 2017, 01:55:38 PM

ICO 1 ay daha uzatılmış gibi söylentiler duydum aslı astarı var mıdır? Eğer öyleyse borsaya bile girmesin ağzına sıçarlar
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 19, 2017, 05:27:01 PM

Alternatif kriptolar kısmında en çok view edilen başlıklarda ilk 20de worldcore var:) Resmen insanları bezdirmiş adam ya nasıl bir manyak şükür kurtuluyor insanlar sanırım. Herkes Colorlessten uzak dursun bunları yaşamayalım biz de.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
November 19, 2017, 07:16:41 PM

imzadan çıktık ico bitimini beklicez de sizce imzadan ne kada rgelir arkadaşlar dişe dokunur birşeyler gelirmi ?
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 20, 2017, 01:48:54 AM

imzadan çıktık ico bitimini beklicez de sizce imzadan ne kada rgelir arkadaşlar dişe dokunur birşeyler gelirmi ?

Colorlessk hala son haftaların stakelerini hesaplamadı bakalım ne zaman hesaplamayı tamamlayacak çok zor bir şey değil ama ısrarla bekletiyor insanları.Hesaplamaları bitirse ne alacağımızı üç aşağı beş yukarı öğreniriz diye düşünüyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 20, 2017, 05:33:35 AM

Imza çöp oldu zaten çok fazla giren oldu, genel olarak bakıldığında çok iyi bir para toplandı ama katılımcı çok olduğundan bountyler düşük olacak
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 20, 2017, 08:40:54 AM

Çok bişey geleceğini sanmıyorum, junior membera düşse düşse 200 300 lira düşer muhtemelen, resmen çöp ettiler imzaları inşallah en azından bunları alabilir insanlar kısa süre içinde, iyice bıktırmadan insanları.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 20, 2017, 08:47:45 PM

Merhaba arkadaşlar bu ödülleri alabilmek için iconun bitmesini mi beklememiz gerekiyor bir açıklama olmadı ve colordesk de bir açıklama yapmamış ana konuda da bir şey yazmıyor kafam allah bullak oldu bir fikri olan var mı arkadaşlar ?
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
November 20, 2017, 11:06:37 PM

Merhaba arkadaşlar bu ödülleri alabilmek için iconun bitmesini mi beklememiz gerekiyor bir açıklama olmadı ve colordesk de bir açıklama yapmamış ana konuda da bir şey yazmıyor kafam allah bullak oldu bir fikri olan var mı arkadaşlar ?

Büyük ihtimal iconun bitmesini beklersiniz hocam ben şuana kadar yatırımcılardan önce bounty tokenlarının dağıtıldığına şahit olmadım.Bu arada colorlessk hem bu kadar yavaş hem de kendine çok iş çıkarıyor ayrı ayrı kampanyalar açıyor hepsini takip etmesi çok zorlaşıyor doğal olarak.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 21, 2017, 05:51:28 AM

Listeleri derleyip toplamadan yayınlamayacağım diye bir mesaj yazmış telegramda desenize bu ico sonrasına sarkan bu aradaki 1 ayı geçtim 2018 i geçer ödüllerin dağıtılması
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 21, 2017, 08:24:55 AM

Listeleri derleyip toplamadan yayınlamayacağım diye bir mesaj yazmış telegramda desenize bu ico sonrasına sarkan bu aradaki 1 ayı geçtim 2018 i geçer ödüllerin dağıtılması
2-3 gün içinde son düzenlemeleri yapıcam yazmamış mı ben mi yanlış okuyorum son yazılanları? Geçen hafta da öyle demişti haftanın ilk 3 günü eski liste yeni liste vesaire derken son düzenlemeler yapılcak demişti.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 10:57:18 AM

Ne dediği belli değil bu colorlessk denen adamın ya nerden bulaştık bu kampanyaya  Cry Neyse eninde sonunda hesaplar alırız alacağımızı bir daha da bu adamın olduğu kampanyanın yakınından geçmem.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 21, 2017, 07:56:06 PM

Hala emin olup imzamı kaldıramıyorum. Kesin bi açıklama var mı arkadaşlar imzayı kaldırabilir miyiz?

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 21, 2017, 07:59:10 PM

Hala emin olup imzamı kaldıramıyorum. Kesin bi açıklama var mı arkadaşlar imzayı kaldırabilir miyiz?

kaldırabilrsin hocam.

ana bounty konusunda kocaman bold harflerle yazmış you can remove your signature diye.

ocaktan önce dağıtacağa benzemiyor tokenleri
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 21, 2017, 08:01:31 PM

kaldırabilrsin hocam.

ana bounty konusunda kocaman bold harflerle yazmış you can remove your signature diye.

ocaktan önce dağıtacağa benzemiyor tokenleri
Neyse buraya kadar gelmişken küfür etmiyeyim vermez falan, kaldırıyorum  Grin

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 21, 2017, 08:04:46 PM

worldcore işi ne oldu hala icoları devam ediyor mu?Anlamadım valla ben bountysi vardı bitmiş ico bitmemiş çok ilginç yahu Cheesy
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 08:13:07 PM

worldcore işi ne oldu hala icoları devam ediyor mu?Anlamadım valla ben bountysi vardı bitmiş ico bitmemiş çok ilginç yahu Cheesy
Adamlar sapıttı, zaten takımı en başından sevmedim colorlessi adamlara şikayet ettik adamlar colorlessten daha vurdumduymaz çıkmıştıSmiley bize vereceklerini versinler de sonra ne halt yerlerse yesinler.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
November 21, 2017, 09:10:14 PM

ben gelse bile ico fiyatının yarısına satabileceğimi düşünmüyorum hala. adamlar aşırı kötü yönettiler ico dönemini. şimdide saçma bi trade sitesi açmışlar http://worldcore.trade diye

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 21, 2017, 09:21:14 PM

Adamlar sapıttı, zaten takımı en başından sevmedim colorlessi adamlara şikayet ettik adamlar colorlessten daha vurdumduymaz çıkmıştıSmiley bize vereceklerini versinler de sonra ne halt yerlerse yesinler.

Bu coloress adam değil yav bounty yöneticisi mi yok muymuş piyasada bu adamı atamışlar.Yazık valla milletin emeğine yazık
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: