Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:52:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Beyler Bana Biraz Yardım Edin.. Edit MUTLU SON! (15 KASIM Editi)  (Read 3036 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
September 24, 2017, 10:00:36 AM
Last edit: November 15, 2017, 01:30:46 PM by OrtaDirek

asgari ücret ile it gibi çalışıp biriktirdim ve bu parayı biriktirebilmek için birçok şeyden vazgeçtim. robot gibi yaşadım adeta para biriktirebilmek için. elimdeki para 24 bin tl idi.. 24 bin ile bir iş kurma niyetindeyken bitcoinden biraz para kazanırım sandım.. neyse özetle al-sat yaparak segwit döneminde 26 bin yapabilsemde çıkmasını bilmediğim için şuan elimde 20 bin tl var  hem btc nin düşmesi hemde yanlış al-sat yüzünden zarardayım.

paramı geri kurtarırsam töbe bir daha uğraşmayacağım şuan full tldeyim alsam daha düşer mi hiç kestiremiyorum akıl danışabileceğim veya tahinleri genelde kimler var yardımcı olursanız sevinim ben alınca düşüyor satıncada artıyor denk getiremiyorum..

13 Ekim 2017 editi; elimdeki btcleri full 32.000 tlden sattım yani 7000 lira kar elde ettim inş herşey gönlümüzce olur.

2 Kasım 2017 editi; 6200 olunca tekrar girdim ve az önce düşmeye başlayınca risk almadım ve sattım 38970 tl den sattım yani yine 7000 lira kazandım çok mutluyum arkadaşlar allah yardımcımız olsun.. Cheesy

15 Kasım 2017 editi; Son edit. daha konuyu güncellemeyeceğim artık gerek görmüyorum. konuyu açarken çok üzgündüm çaresizdim ne yapacağımı bilmiyordum ama gördümki ben yine iyiyim forumda benden daha kötü durumda olan inlarlar varmış. neyse 22100 tl den full btc almıştım az önce full satıldı. 7300 den döneceğini düşünüyordum o nedenle garantici olduğum için sattım.

elimdeki 38970 tl ile 22100 den full btc aldım ve bugün 28450 den full sattım. 10k kadar bir kar var yine allah bereket versin.

yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler.
1715471549
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715471549
Reply with quote  #2

1715471549
Report to moderator
1715471549
Hero Member
*

Ignore
1715471549
Reply with quote  #2

1715471549
Report to moderator
1715471549
Hero Member
*

Ignore
1715471549
Reply with quote  #2

1715471549
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 24, 2017, 10:44:20 AM

Forumda bir kaç konu var heyecan yapıp zararına satmayın diye bitcoinin düşüş dönemleri oluyor elbet ama uzun vadeli yükselişte olan bir coin geçen yıl 1 bitcoin 3000 tl civarındaydı şimdi bu fiyatının 4-5 katından işlem görüyor.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 11:50:59 AM

Forumda bir kaç konu var heyecan yapıp zararına satmayın diye bitcoinin düşüş dönemleri oluyor elbet ama uzun vadeli yükselişte olan bir coin geçen yıl 1 bitcoin 3000 tl civarındaydı şimdi bu fiyatının 4-5 katından işlem görüyor.

geçmişte 1000$ den 100$ yaptığıda olmuş ama. ayıca en son 4970$ den 2000$ birden düştü kısa sürede. 15600 den almıştım yok artık daha düşmez buradan artacak satma dedim kendi kendime hep satmadım zaten ama düştükçe düştü yine artar diye diye satmadım. keşke satsaydım geç kaldım. 2 gün öncede 3000$ altı geliyor fln diyorlardı burada dedim bari bu defa satıp düşükten fazla alayım dedim ama tam tersi oldu 3800$ yaptı ben aldıktan kısa süre sonrada düşmeye başladı zor bela zarar etmeden sattım yine..

tldeyim şuan artacak mı düşecek mi? uzamn arkadaşlar ne düşünüyor merak ediyorum yorumları tutan kimler var?
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 24, 2017, 12:15:07 PM

Ben 2018'i görmeden çıkmayı düşünmüyorm.Çıkış fiyatım 10k$.Ama size tavsiye veremem zor bela kazandığınız paranız burada heba olabilir.Belkide balondur patlar,iner,düşer,biter.Bence en iyisimi paranızı çekip reel hayatta ticaret yapmanız.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 03:19:17 PM

Ben 2018'i görmeden çıkmayı düşünmüyorm.Çıkış fiyatım 10k$.Ama size tavsiye veremem zor bela kazandığınız paranız burada heba olabilir.Belkide balondur patlar,iner,düşer,biter.Bence en iyisimi paranızı çekip reel hayatta ticaret yapmanız.

15 bin ile 13200 den btc aldım 5 bin kaldı onlada alırsam artmasını bekleyeceğim hayırlısı artık..
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 03:30:10 PM

Borsa kapanma haberleri var umarım su zamanda almamıssındır eger aldıysanda süreyi uzun tutmam lazım 1 sene gibi. Yakın zamanda btc düşeceği kanaatindeyim.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 03:35:58 PM

Borsa kapanma haberleri var umarım su zamanda almamıssındır eger aldıysanda süreyi uzun tutmam lazım 1 sene gibi. Yakın zamanda btc düşeceği kanaatindeyim.

arkadaş troll mü? forumda yeniyim kimse hakkında fikrim yok
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
September 24, 2017, 03:44:25 PM

Bende yaşadım bitcoin kısmında değil ama altcoinde yaşadım. Çok güzel kar yaptım zamanında çıkmayı bilmedigim için zarara uğradım bende. Altcoin olarak düşünürsen al sat kısa zamanda kesinlikle öyle düşünüyorum bazı altcoinler hariç. Bitcoin yönünden düşünürsek de uzun vade de düşünülmesi gerekiyor kesinlikle 1 yıl 2 yıl gibi benim düşüncem bu yönde.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 03:52:06 PM

Valla hocam helal paraymış ki erimemiş fazla . 26.000 den 20.000 e düşmüşsünüz. Ne profesyoneller bu dönemlerde  ne paralar eritti. Sabır ve zaman gerek .  Bol şans dileyebilirim size sadece, gönlünüze göre olsun.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 24, 2017, 04:05:11 PM

Aklı başında olan hiç kimse size inecek çıkacak, şöyle yap böyle yap diye bir öneride bulunmaz. Çünkü kimse bilmiyor ne olacağını. Aklı başında olanların bildikleri ise kimsenin bilmiyor olduğu sadece, zaten bu sebeple de bir şey söylemezler.

Söyleyenlere de çok prim vermeyin derim. Geçmiş olsun, düşündüğünüz gibi gerçekleşir her şey.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
September 24, 2017, 04:05:41 PM

26bin de 20 bine düşmek hiç bir şey, arkadaşın dediği gibi ne profesyoneller batırdı paralar,

paranızın bir kısmını TL de tutun, yüzde 30-50 arasını BTC de tutun saklayın, 2-3 sene unutun o parayı, ben çıkacağını düşünüyorum, 2018 e kadar. AL - SAT yaparsanı ELİNİZE VERİRLER COİNLERİ. 2 sene beklersiniz, tam coin % 10 artar satarsanız ertesi gün  %200 yapar, arkasından bakarsınız. AL - SAT YAPMAYIN

son olarak.

AL-SAT YAPMAYIN

Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 24, 2017, 04:19:31 PM

ne trolü oku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2194606.0
haftalardır ne konusuluyor keske arastırsaydın burdaki cogu kişiye güvenme herkez btc cıkar yükselecek der geçer ardını düşünmez en son çin 8 gün sonra borsaları kapatacaktı lakin 20 gün gibi süre tanıdı sanırım 1 aya kadar yavas yavas düşebilir dibleri görebilir. btc aldıysan al sat yapma beklemen daha iyi gibi. ytd

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 04:46:39 PM

ne trolü oku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2194606.0
haftalardır ne konusuluyor keske arastırsaydın burdaki cogu kişiye güvenme herkez btc cıkar yükselecek der geçer ardını düşünmez en son çin 8 gün sonra borsaları kapatacaktı lakin 20 gün gibi süre tanıdı sanırım 1 aya kadar yavas yavas düşebilir dibleri görebilir. btc aldıysan al sat yapma beklemen daha iyi gibi. ytd

bu haberi biliyorum zatende 1 sene beklemek biraz abartılı olmadı mı? sonuçta para japonyaya fln kayıyor çin engellese ne olur artık. market hacmi %4,5 fln diye okudum en son çin'in japonya %50 olmuş.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
September 24, 2017, 04:56:30 PM

Aklı başında olan hiç kimse size inecek çıkacak, şöyle yap böyle yap diye bir öneride bulunmaz. Çünkü kimse bilmiyor ne olacağını. Aklı başında olanların bildikleri ise kimsenin bilmiyor olduğu sadece, zaten bu sebeple de bir şey söylemezler.

Söyleyenlere de çok prim vermeyin derim. Geçmiş olsun, düşündüğünüz gibi gerçekleşir her şey.

grafik analizi yapanlar genelde tutturuyor mu? benim bir arkadaş al-sat fln diyordu ama hiç dinlemedim dinleseydim 30.000 de olucaktı para hislerimle hareket ettim birde anlık sert düşüşlerde hep kerizlendim malesef kardan zarar ettim..

kerizlenmesem 2400$ den almıştım hiç satmasam 35 bin tl civarı param olucaktı ama dedim ya hep kerizlendim terse kaldım derken 2600 tl oldu anca.

şimdi al-satı bıraksam 15600 den aldım galiba en son tekrar 4900$ olursa parayı kurtarıyorum kara geçmem içinse 6000$ fln olması lazım al-satı becerebilsem keşke.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 24, 2017, 05:20:01 PM

exit planı olarak düşündüğümü sanada yazayım.
24 binden 20 bin e düşmüşsün bu durumda
15bin falan dolarda bekle.5bin de btc de
şu ara kuzey ırak a filan girmeye kalkarlarsa dolar fırlar ama tl hiç bir zaman kazanç getirmez.
dolar düşsede pek bir zarar etmezsin.
ama sende bu şansla kore savaşı çıkarsa hiç karışmam Smiley
hel şu ara tl de hiç durma.
iş kurmayı düşünürsen başlangıçta doları bozar kurarsın.iş rayına girmeye doğru btc kendine gelmiş olur.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2017, 07:44:53 PM

Bu platform hakkında çok fazla BİLGİ,TEKNİK ANALİZE sahip değilsin ve + olarak İNSAN PSİKOLOJİSİNDEN anlamıyorsan ben gibi.
Paran sağdaki soldaki coinlerde dursa bile yani hiç hareket etmezsen bile o paranı eritirler.
Bu iş öyle herkesin yapabileceği bir iş değil.
Adamlar duran paranı bile eritiyorlar.
ya demir gibi sabrın olacak yada bu diyardan gideceksin.
Not:Ben çok fazla kaybettim.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 24, 2017, 09:06:43 PM

Bu piyasada elindekinin değeri düştü diye satanlar olmasa, biz para kazanamayız zaten. Senin gibi insanlar panik yapmasa millet nasıl para kazanacak? Bu yüzden sakin ol, birçok kişi senin yolundan geçti.
edutBTC
Sr. Member

View Profile
September 24, 2017, 09:20:03 PM

Yani herkes bir şeyler söylüyor siz  sorunca , kendince de yardımcı olmak isterler ama  en doğru karar yine sizdedir.  Koşullarınızı siz biliyorsunuz, ya sabredeceksiniz bekleyeceksiniz , ya da çekileceksiniz.  Bu aralar al sattan kazanan pek göremiyorum.  Tecrübe, bilgi ister. O yüzden hep deniyor ki bizlere acil ödemede, acil bir işte kullanılmayacak,  sizi üzmeyecek bir tutardar para ile bu piyasaya girilir ve risk alınır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 25, 2017, 11:44:39 AM

Bitcoinin nereye gideceği konusu ,çıkacak olan haberlere ve arz- talep olaylarına bağlı iş böyle olunca kimse tam anlamıyla bitcoinin yükselip alçalacağını söyleyemez , ama geçmiş istatistiki veriler ver bitcoinin günden güne kullanıcısının artması uzun vadede fiyatının artacağını söylüyor fakat bunlar hep içerisinde risk barındırıyor eğer risk alacak durumun yoksa bitcoinden uzak durmak gerek . Yani yarın bitcoinin fiyatının 1000 dolarlara düşmeyeceğinin garantisini kimse veremez .
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
September 25, 2017, 01:18:22 PM

Hocam yukarıda da arkadaşlar yazmış. Yaşadığın kayıp oransal olarak bu piyasada çok normal ve herkesin yaşayabileceği bir kayıp.
Baştan bundan çok daha fazla kaybı göze alıp girmen veya bu piyasaya hiç bulaşmaman gerekirdi. Tekrar girersen kaybını göze alarak gir. Kaybını telafi etmeye çalışırken daha da dibe gidebilirsin.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 25, 2017, 09:41:26 PM

Salaklığım, cahilliğim gibisinden yazmış durmuşsun ama sonuçta zararın yaklaşık %17 ve kripto piyasası gibi yüksek volatiliteli bir piyasa için gayet kabul edilir bir rakam bu. Hatalarından ders aldıysan, kısa zamanda büyük vurgun hevesin geçtiyse yarın zararını misliyle çıkartabilirsin. Bu işlerde hep kazanmak diye bir şey yok ama bilinçli davranıp "sonuç olarak" kazanmak var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 25, 2017, 10:19:35 PM

Forumda bitcoin işinde yeniyimde.Arkadaşın konusunu bende şöyle bir yorum yazayım.
Bende senin gibi para biriktirdim.Sonuçta senin gibi al sat yaptım ama nasıl de.Kapalıçarşıdan usd ve euro alıp sattım ara ara.İşte senin yaşadığın panik olayının kralını yaşadım yeri geldi zarar ettim yeri geldi kar ettim.
Ticarette bir söz vardır.Derlerki kar ın üvey kardeşi zarardır.

Mesele şu ticarette panik olmamak helede biraz araştırıp ona göre adım atmakta fayda var.Şöyle diyende olabilir ağa üste demişsin zarar ettim kar ettim panik oldum falan filan.

Sonuçta işte geçen sene elde nakit vardı tl tam bu seçim olmadan abd seçimleri 3.108 TL den usd ye girdim 24k usd aldım attım kenara derken seçim oldu meret aldı başını gitti.ama yalan yok.al sat uğraşmadım üstüne koyduk şu anda 25.5k usd var.Hele şimdi birde ırak meselesi görünen ağır ağır karışacak zamanla bak kaç aydır düşüyordu bu saatten sonra bence usd zor düşer gibime geliyor.

Sonuçta şu var iyi araştırıp ona göre adım atmalı.Fırsatlar her zaman gelir ama mesele işte geldiği an kararı vermekte ve doğru adım atmakta kaçırdıktan sonrada ya niye böyle oldu dememek lazım.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
September 29, 2017, 09:54:47 PM

Size önerebileceğim iyi bir altcoin projesi bulup uzun vadeli yatırımınızı orada tutun. Şuan için kyber network projesini önerebilirim. Uzun vadeli yatırım yapılabilecek en karlı proje olarak o görünüyor. Liqui exchangeden alabilirsiniz. daha sonra güvenli bir cüzdana çekerek bekletin derim.
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 525
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 10:59:11 AM

Açıkcası şunu söyliyim, parayı bulup girmeyi biliyorsanız çıkmayıda biliceksiniz. Buradaki kimse sonrasını bilemez dolayısıyla size çıkma saatini söyliyemez.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
October 11, 2017, 01:53:16 PM

Ortadirek 24 eylülde yazmışt,  Bitcoin almıştı en son, şu an Bitcoin arttı  4.900 dolarda zarar biter diyordu, sabrettiyse zararı kapatmıştır az çok. Biraz daha sabrederse kara bile geçecek.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 11, 2017, 01:58:02 PM

Panik satışı yapmak pişmanlıktır, sabreden kazanır sabredemeyenler sabredenlere para kazandırır.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 11, 2017, 02:11:32 PM

Kardeşim bitcoin artacaktır kafan rahat olsun.Bana sorarsan zararını kapatır kapatmaz çık kaybediceğini korktuğun parayla bu işlere girme pişman olmayasın

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
October 11, 2017, 03:22:44 PM

sana tavsiyem 26 dan 20 ye düştü diye burada yakınıyorsan Bir an önce bu pıyasadan çek paranı ayrıl.Sonuçta kazananlar birilerinin kaybından kazanıyor sistem böyle çalışıyor.Şahsen ben zarar yüzde 50 de olsa btc de asla üzülmem 4-5 bin tl herzman göze alınabilecek bir para..Bunu göze alamıyorsanız bu işlerle uğraşmamanız gerekiyor.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 12, 2017, 06:52:49 AM

Kaybettiğiniz 6 bin tl bu piyasa için neredeyse hiçbir şey. sabreden derviş muradına ermiş diye bir söz vardır. Bu piyasa için söylenmiş adeta.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
October 13, 2017, 10:56:17 AM

az önce sattım beyler zararda değilim kardayım çok şükür..
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
October 13, 2017, 10:57:51 AM

Hayırlı olsun hocam bu piyasa asgari ücretle çalışanlar için uygun değil. Bu piyasada panik satışı diye bir şey var, ellerindeki son parayı yatıranlar her zaman kaybediyor.. Kârını koy cebine ve ayrıl bu piyasa sabırlı adamların işi..
bedevra
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
October 13, 2017, 11:13:35 AM

Hocam bu başlığı geçen günelrde okumuştum ve acaba sabredebildin mi diye çok merak ediyordum. Sabır gösterdiğin için teblik ederim. Bence guzel bir çıkış trendi yakalayıp tepe noktadan sattın. Bu aralar bir düşüş gelebilir. (çok hızlı yükselmesi akla dump ihtimalini getiriyor.) Tebrik ediyorum tekar ve tövbekar olmamanı tavsiye ediyorum. BTC ve kriptopara piyasası sürprizlerle dolu, bizim için önemli olan paraları yatırdığımızda uykularımızı kaçırıyor ama BTC için motivasyon cumlemiz "DÜNDEN PAHALI, YARINDAN UCUZ" olmalı. BTC'nin hala gideceği çok yol var, kenara atacağın paralar için hala BTC'yi düşünebilirsin.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
October 13, 2017, 11:28:40 AM

Geçen birisi resmen ağlıyordu 16.000 den 12 btc aldım ne olacak halim felan diye.BTC o zaman 12.000 felandı.30 gün bile geçmeden 22.000 tl oldu brz sabırlı olmak gerekli diye düşünüyorum.
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
October 13, 2017, 11:30:08 AM

Editte söylemiş arkadaş 7K kar yapmış. Hocam bence zorlama eğer kaybedebileceğin miktarlarla girmiyorsan bu işe boşver. O para hiç olmamış gibi davrandığın zaman bu işte varsın anlamına gelir. Sen boşver kalsın paran cebinde daha fazla riske etme, hem bak sinirlenerinde baya gerilmiş. Aksiyon arama daha fazla Smiley
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
October 13, 2017, 11:31:09 AM

Hocam bu başlığı geçen günelrde okumuştum ve acaba sabredebildin mi diye çok merak ediyordum. Sabır gösterdiğin için teblik ederim. Bence guzel bir çıkış trendi yakalayıp tepe noktadan sattın. Bu aralar bir düşüş gelebilir. (çok hızlı yükselmesi akla dump ihtimalini getiriyor.) Tebrik ediyorum tekar ve tövbekar olmamanı tavsiye ediyorum. BTC ve kriptopara piyasası sürprizlerle dolu, bizim için önemli olan paraları yatırdığımızda uykularımızı kaçırıyor ama BTC için motivasyon cumlemiz "DÜNDEN PAHALI, YARINDAN UCUZ" olmalı. BTC'nin hala gideceği çok yol var, kenara atacağın paralar için hala BTC'yi düşünebilirsin.

evet illaki 1800$ de olduğu gibi sonra 2900$ yaptığı gibi çakılacağını biliyorum öyle zamanlarda girmeyi düşünüyorum artık yani genel görüşün alın artacak oluğu zamanlarda alacağım. onun dışında bu işin sonu yok zaten:D çıkmasını bilmeliyiz yoksa bir sonrakinde kazana değil kaybeden biz oluruz bence.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
October 13, 2017, 11:40:03 AM

Editte söylemiş arkadaş 7K kar yapmış. Hocam bence zorlama eğer kaybedebileceğin miktarlarla girmiyorsan bu işe boşver. O para hiç olmamış gibi davrandığın zaman bu işte varsın anlamına gelir. Sen boşver kalsın paran cebinde daha fazla riske etme, hem bak sinirlenerinde baya gerilmiş. Aksiyon arama daha fazla Smiley

bu işe girerken 4 senedir durmadan artmış tam sen alınca çakılırsa o para zaten bir şekilde gider zaten diyerek girdim. 7k kazandık ama doğru yerde girip çıksam 70k bile olurdu para Grin
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
October 13, 2017, 11:52:19 AM

bu işe girerken 4 senedir durmadan artmış tam sen alınca çakılırsa o para zaten bir şekilde gider zaten diyerek girdim. 7k kazandık ama doğru yerde girip çıksam 70k bile olurdu para Grin

Bu hesap kitap işinin sonu yok. Oradan alsaydım buradan satsaydım hesabı yapmaya başlarsanız kafayı yersiniz. Kazançlı çıkmanıza sevindim. Bitcoin şu an ATH seviyesinde olduğu için bundan önce alım yapan istisnasız herkes satmadıkları her coin için kâra geçmiş oldu.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
October 13, 2017, 12:59:10 PM

Haydi hayırlısı olsun OrtaDirek, bu camiada mutluluk haberleri almak pek sıklıkla gerçekleşmiyor. Sen mutlusun biz daha da mutlu olduk. Gidene üzülmek yok,  güle güle harcayın paranızı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 13, 2017, 01:12:36 PM

bu tip borsalar çok hareketli, yani düşüş de hızlı oluyor çıkışta hızlı oluyor. çok normal yaşadığınız
Flam
Sr. Member

Activity: 368

View Profile
October 13, 2017, 05:32:19 PM

Bitcoin'e girenler şunu bilmeli. Paranız bir gecede ikiyede katlayabilir, buharlaşıp uçadabilir. Eğer bunu göze alabilecek kadar maddi durumunuz iyi değilse yaptığınız işte mutlaka gereksiz kaygınızdan dolayı elinizdekinden de olursunuz.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

cointerstrike
Full Member

View Profile
October 13, 2017, 10:42:02 PM

Tebrik ederim hocam, adınıza sevindim. Ancak bu şekilde dönemlik alım satımlara her zaman temkinli yaklaşın derim. Başlangıç yatırımınızı çekip daha riskli projelere giriş yapabilirsiniz. En azından kaybederseniz de üzülmezsiniz, haydan gelen huya gider gibi Smiley
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 13, 2017, 10:50:33 PM

Arkadaşın kazanabilmesi beni çok mutlu etti emeğini ile alın teri ile kazandığı parayı riske atmiş birazda karlı çıktı inşallah her şey gönlünce olur.Fakat bence bir miktar ayırıp devam edebilirsin örneğin şuan alt coinlerin düşüklüğü güzel fırsat olabilir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
arlington
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
October 13, 2017, 11:58:30 PM

Bu piyasaya girince miktarlar gözümüze küçük gözükmeye başlıyor ama insanlar zor şartlarda biriktiriyor bu paraları kar ettiğinize sevindim.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 14, 2017, 12:43:06 PM

Haydi gözün aydın üstadım konuyu yakından takip ediyordum bu sonuca ulaşman beni oldukça sevindirdi nice karlara =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 06:24:27 PM

Valla hocam helal paraymış az dha gıdıcekken guzl karla cıkmısın bu işten darısı basımıza artık  Roll Eyes Grin
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 02, 2017, 12:24:34 PM

yine alt-sat ile 7k kazandım beyler durumlar iyi ilk mesajımı güncelledim. Grin
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 03, 2017, 04:28:05 AM

nacizhane tavsiyem bir süre izlemede kalın. Önümüzdeki dönemde illa bitcoin olarak pozisyon almak isterseniz anaparanız kenarda dursun kar ettiğiniz miktarla giriş yapın.
Yeni girenler açısından bitcoin şuan saatli bombadan farksız bana göre. Her piyasa trendler halinde ilerler, yükseliş trendi de sonsuza dek devam etmez.
Şuan çoğu kişide bitcoin sürekli artacak gibi bir algı var bu çok tehlikeli birşey. 1 senede 10 kattan fazla değer kazanmış bir para biriminde oynadığınızı aklınızdan çıkartmayın. Büyük yükselişlerin geri çekilmesi de büyük olur. Bunları unutmamanızda fayda var. Yinede size kalmış sonuç olarak para sizin paranız, sadece hatırlatmak istedim.
Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
November 03, 2017, 10:57:17 AM

Bu piyasaya girince miktarlar gözümüze küçük gözükmeye başlıyor ama insanlar zor şartlarda biriktiriyor bu paraları kar ettiğinize sevindim.
Aynen oyle oluyor normal hayatta cebinden 200 tl dusursen uzulebilirsin burda 2-3bin tl kazancin yanlis zamanda aldigindan veya gec ciktiginda gidince kisa zamanda unutuyorsun. Artik oyun gibi birseye donustu.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
November 03, 2017, 02:49:03 PM

Senin adına çok sevindim dostum inşallah zarar etmeden böyle devam edersin nerede çekilmen gerektiğini bilince zarar edeceğini sanmıyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 03:59:22 PM

Tebrik ederim hocam, adınıza sevindim. Ancak bu şekilde dönemlik alım satımlara her zaman temkinli yaklaşın derim. Başlangıç yatırımınızı çekip daha riskli projelere giriş yapabilirsiniz. En azından kaybederseniz de üzülmezsiniz, haydan gelen huya gider gibi Smiley

sağolun artık sistemli hareket ediyorum. ya iyice düşünce alım yapacağım yada bir önceki ath geçilirse alım yapacağım. satarkende sakin kalarak satıyorum aceleci davranmayacağım artık.
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 07:35:27 PM

Kripto para piyasasında sağlam coinlere btc eth gibi yatırım yapıldıkça kaybedilmesi zor diye düşünüyorum. Btc 29'dan al, belki uzun belki kısa vadede zaten illaki 30 küsürleri görecek Smiley
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 11:40:50 AM

Gözün aydın senin adına sevindim

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 05, 2017, 01:00:28 PM

Parayı kurtarabilmenize sevindim. Bitcoin uzun dönemde çok daha kesin kar bırakır ama kısa dönemde böyle sorunlar olabilir. Düştüğü dönemler de oluyor çünkü bu düşüşler kısa ya da uzun sürebilir acil para ihtiyacı olanlar terste kalabilir dikkatli olmak gerek.

kellendil
Hero Member

View Profile
November 06, 2017, 03:35:28 PM

Parayı kurtarabilmenize sevindim. Bitcoin uzun dönemde çok daha kesin kar bırakır ama kısa dönemde böyle sorunlar olabilir. Düştüğü dönemler de oluyor çünkü bu düşüşler kısa ya da uzun sürebilir acil para ihtiyacı olanlar terste kalabilir dikkatli olmak gerek.

Bitcoin fork sonrasında yatırımcısını biraz bekletecek gibi duruyor bence. Hızlı para kazanmak isteyenler birazda risk alıp sağlam alt coinlere girmeli bana göre. Ekim forku kadar da hızlı bir artış etkisi yapmadı çünkü insanlar ekimdeki forktan beklediğini alamadı.
koinli
Full Member

View Profile
November 06, 2017, 05:00:05 PM

Hocam öncelikle tebrik ederim, tecrübeli bir arkaşın olarak şu önerim var sana. cidden kulağına küpe yap.

şimdi 7+7 olarak 14 bin tl kar etmişsin. git ana paranı kenarı koy, kalan paranla ister bu coinlere yatırım yap, ister sitediğini yap

Al-Sat işi uyuşturucu gibidir, sen şanslı bir döneme denk geldin. birileri kazanırken birileri kaybeder borsada. o yüzden aldığın karla devam et. 0 lansa bile senin zararın olmaz.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
November 06, 2017, 08:01:03 PM

~snip
paramı geri kurtarırsam töbe bir daha uğraşmayacağım
~snip
2 Kasım 2017 editi; 6200 olunca tekrar girdim ve az önce düşmeye başlayınca risk almadım ve sattım 38970 tl den sattım yani yine 7000 lira kazandım çok mutluyum arkadaşlar allah yardımcımız olsun.. Cheesy

Tövbeye ne oldu?
Zaten kaybetme lüksünüzün olmadığı bir para ile girmişsiniz, durumu anlamış ve yol yakınken döneceğim demişsiniz, sonra kar tatlı gelmiş devam etmişsiniz. Yine sorayım.

Tövbeye ne oldu?
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 07, 2017, 07:27:51 AM

~snip
~snip

Tövbeye ne oldu?
Zaten kaybetme lüksünüzün olmadığı bir para ile girmişsiniz, durumu anlamış ve yol yakınken döneceğim demişsiniz, sonra kar tatlı gelmiş devam etmişsiniz. Yine sorayım.

Tövbeye ne oldu?

bu sürecte artık sabretmesini öğrendim ve olgunlaştım o yüzden risk alabiliyorum zaten neredeyse parayı ikiye katladım tekrar zarar etsem bile artık kardan zarar edeceğim.

evet para tatlı geldi, duymak istediğin buysa eğer. çalıştım kazandım risk aldım yatırım yaptım ve kazandım bileğimin hakkı ile.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
November 07, 2017, 08:00:27 AM

~snip
~snip

Tövbeye ne oldu?

Tövbeye ne oldu?

bu sürecte artık sabretmesini öğrendim ve olgunlaştım o yüzden risk alabiliyorum zaten neredeyse parayı ikiye katladım tekrar zarar etsem bile artık kardan zarar edeceğim.

evet para tatlı geldi, duymak istediğin buysa eğer. çalıştım kazandım risk aldım yatırım yaptım ve kazandım bileğimin hakkı ile.

Duymak istediğim bu değil. İlk mesajınızda yazdıklarınızı okuduğumda sanıyorum empati kurdum. Son yazdıklarınızı okuduğumda ise hissettiğim şey ilkine göre çok farklıydı. İlkini hatırlatmak istedim. Yoksa hepimizin burada olma amacı şu anda yaptığınız şey. Haydi öyle olmasa bile seçimlerinizi yargılamak kimsenin haddi değil.
kellendil
Hero Member

View Profile
November 08, 2017, 03:42:33 PM

~snip
~snip

Tövbeye ne oldu?

Tövbeye ne oldu?

Gerilmenize gerek yok bu forumdaki herkese para tatlı geliyor ve herkes para kazanmak için uğraşıyor zaten. BTC giriş çıkış yapılarak çok rahat iyi paralar kazandıracak gbi duruyor insalara, en azından orta vadede.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 08, 2017, 03:48:19 PM

sen editledikçe ben mutlu oldum oturduğum yerden.

tebrik ediyorum güzel günlerde harca kazandığın paraları Smiley
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 15, 2017, 01:26:58 PM

ilk mesajı güncelledim arkadaşlar teşekkür ederim.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 15, 2017, 02:56:57 PM

Öncelikle zarar edince üzüleceğiniz bir meblağ ile cyripto para almayı doğru bulmuyorum.Fiyatı düşmese bile alım satım işlemleri sırasında bile en ufak dikkatsizlikte para kaybetmeniz mümkün.Ki bu konuda canı yanan çok insan var.Eğer Bitcoin aldıysanız asla panik yapıp zararına satmayın,sabırlı olun,yükselmesini bekleyin.
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
November 15, 2017, 03:17:18 PM

tabi burda benden daha bilgililer var ama bende uzum sürelerdir hep bir takipteyim yani bu 1 kere değil 3 kere değil çok kez yaşandı hatta nerdeyse dibi bile gördü ama en yüksek rakamdan 2-3 katına bile çıktı tavsiyem izin süreli bekletin

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 15, 2017, 03:30:27 PM

Hocam daha önce zarar ettiğinizde de belirtmiştim bunu normal olduğunu,

şu an eğer bu mantıkla paranızı borsaya yatırıp al sat yaparsanız. Büyük sayılar kanununa göre, eninde sonunda paranızı kaybedersiniz. Bu süreç içinde paranızın tümüyle al sat yaparsanız, ya da ara ara paranızın tümünü yatırırsanız, zaman ilerledikçe paranızı kaybedersiniz, belki 10 günde belki 20 senede. Çünkü kumarda da aynı mantık vardır. Oyunu siz kurmuyorsunuz.

http://www.reitix.com/Makaleler/Buyuk-Sayilar-Kanunu-Nedir/ID=3580
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 15, 2017, 05:49:58 PM

Paranızı katlayabilmenize sevindim umarım şans bana da güler toplamda karardayım fakat şu bch pumpunda acele ettim zararına sattım btcleri neyse sağlık olsun
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 19, 2017, 10:22:58 AM

Paranız erimeden kurtarabilmenize sevindim. Ama ben çalışıp biriktirilen parayla bu piyasaya girmeye karşıyım. Ben borsadan iddaadan küçük paralarla katladığım parayla yatırım yapıyorum. Zarar etsem de o kadar üzülmüyorum. Haydan gelen huya gider mantığı.
calligrapher
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
November 19, 2017, 10:46:19 AM

türk lirasıyla yapılan kara odaklanmamak lazım. siz olabildiğince btc yapın, gerisini zamana bırakın. yoksa 10 btc ile girip 2 sene sonra elinizde 2 btc ve tl bazında %100 kazanca sevinmek zorunda kalırsınız.

selamlar olsun.
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: