Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:56:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Beyler Bana Biraz Yardım Edin.. Edit MUTLU SON! (15 KASIM Editi)  (Read 3033 times)
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 10:42:02 PM

az önce sattım beyler zararda değilim kardayım çok şükür..

Tebrik ederim hocam, adınıza sevindim. Ancak bu şekilde dönemlik alım satımlara her zaman temkinli yaklaşın derim. Başlangıç yatırımınızı çekip daha riskli projelere giriş yapabilirsiniz. En azından kaybederseniz de üzülmezsiniz, haydan gelen huya gider gibi Smiley
1715010978
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715010978
Reply with quote  #2

1715010978
Report to moderator
1715010978
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715010978
Reply with quote  #2

1715010978
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 13, 2017, 10:50:33 PM

Arkadaşın kazanabilmesi beni çok mutlu etti emeğini ile alın teri ile kazandığı parayı riske atmiş birazda karlı çıktı inşallah her şey gönlünce olur.Fakat bence bir miktar ayırıp devam edebilirsin örneğin şuan alt coinlerin düşüklüğü güzel fırsat olabilir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 11:58:30 PM

Bu piyasaya girince miktarlar gözümüze küçük gözükmeye başlıyor ama insanlar zor şartlarda biriktiriyor bu paraları kar ettiğinize sevindim.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 14, 2017, 12:43:06 PM

Haydi gözün aydın üstadım konuyu yakından takip ediyordum bu sonuca ulaşman beni oldukça sevindirdi nice karlara =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 06:24:27 PM

Valla hocam helal paraymış az dha gıdıcekken guzl karla cıkmısın bu işten darısı basımıza artık  Roll Eyes Grin
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 02, 2017, 12:24:34 PM

yine alt-sat ile 7k kazandım beyler durumlar iyi ilk mesajımı güncelledim. Grin
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 03, 2017, 04:28:05 AM

nacizhane tavsiyem bir süre izlemede kalın. Önümüzdeki dönemde illa bitcoin olarak pozisyon almak isterseniz anaparanız kenarda dursun kar ettiğiniz miktarla giriş yapın.
Yeni girenler açısından bitcoin şuan saatli bombadan farksız bana göre. Her piyasa trendler halinde ilerler, yükseliş trendi de sonsuza dek devam etmez.
Şuan çoğu kişide bitcoin sürekli artacak gibi bir algı var bu çok tehlikeli birşey. 1 senede 10 kattan fazla değer kazanmış bir para biriminde oynadığınızı aklınızdan çıkartmayın. Büyük yükselişlerin geri çekilmesi de büyük olur. Bunları unutmamanızda fayda var. Yinede size kalmış sonuç olarak para sizin paranız, sadece hatırlatmak istedim.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 03, 2017, 10:57:17 AM

Bu piyasaya girince miktarlar gözümüze küçük gözükmeye başlıyor ama insanlar zor şartlarda biriktiriyor bu paraları kar ettiğinize sevindim.
Aynen oyle oluyor normal hayatta cebinden 200 tl dusursen uzulebilirsin burda 2-3bin tl kazancin yanlis zamanda aldigindan veya gec ciktiginda gidince kisa zamanda unutuyorsun. Artik oyun gibi birseye donustu.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 03, 2017, 02:49:03 PM

Senin adına çok sevindim dostum inşallah zarar etmeden böyle devam edersin nerede çekilmen gerektiğini bilince zarar edeceğini sanmıyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 03:59:22 PM

az önce sattım beyler zararda değilim kardayım çok şükür..

Tebrik ederim hocam, adınıza sevindim. Ancak bu şekilde dönemlik alım satımlara her zaman temkinli yaklaşın derim. Başlangıç yatırımınızı çekip daha riskli projelere giriş yapabilirsiniz. En azından kaybederseniz de üzülmezsiniz, haydan gelen huya gider gibi Smiley

sağolun artık sistemli hareket ediyorum. ya iyice düşünce alım yapacağım yada bir önceki ath geçilirse alım yapacağım. satarkende sakin kalarak satıyorum aceleci davranmayacağım artık.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 07:35:27 PM

Kripto para piyasasında sağlam coinlere btc eth gibi yatırım yapıldıkça kaybedilmesi zor diye düşünüyorum. Btc 29'dan al, belki uzun belki kısa vadede zaten illaki 30 küsürleri görecek Smiley
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 11:40:50 AM

Gözün aydın senin adına sevindim

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 05, 2017, 01:00:28 PM

Parayı kurtarabilmenize sevindim. Bitcoin uzun dönemde çok daha kesin kar bırakır ama kısa dönemde böyle sorunlar olabilir. Düştüğü dönemler de oluyor çünkü bu düşüşler kısa ya da uzun sürebilir acil para ihtiyacı olanlar terste kalabilir dikkatli olmak gerek.

kellendil
Hero Member

View Profile
November 06, 2017, 03:35:28 PM

Parayı kurtarabilmenize sevindim. Bitcoin uzun dönemde çok daha kesin kar bırakır ama kısa dönemde böyle sorunlar olabilir. Düştüğü dönemler de oluyor çünkü bu düşüşler kısa ya da uzun sürebilir acil para ihtiyacı olanlar terste kalabilir dikkatli olmak gerek.

Bitcoin fork sonrasında yatırımcısını biraz bekletecek gibi duruyor bence. Hızlı para kazanmak isteyenler birazda risk alıp sağlam alt coinlere girmeli bana göre. Ekim forku kadar da hızlı bir artış etkisi yapmadı çünkü insanlar ekimdeki forktan beklediğini alamadı.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 06, 2017, 05:00:05 PM

Hocam öncelikle tebrik ederim, tecrübeli bir arkaşın olarak şu önerim var sana. cidden kulağına küpe yap.

şimdi 7+7 olarak 14 bin tl kar etmişsin. git ana paranı kenarı koy, kalan paranla ister bu coinlere yatırım yap, ister sitediğini yap

Al-Sat işi uyuşturucu gibidir, sen şanslı bir döneme denk geldin. birileri kazanırken birileri kaybeder borsada. o yüzden aldığın karla devam et. 0 lansa bile senin zararın olmaz.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 06, 2017, 08:01:03 PM

~snip
paramı geri kurtarırsam töbe bir daha uğraşmayacağım
~snip
2 Kasım 2017 editi; 6200 olunca tekrar girdim ve az önce düşmeye başlayınca risk almadım ve sattım 38970 tl den sattım yani yine 7000 lira kazandım çok mutluyum arkadaşlar allah yardımcımız olsun.. Cheesy

Tövbeye ne oldu?
Zaten kaybetme lüksünüzün olmadığı bir para ile girmişsiniz, durumu anlamış ve yol yakınken döneceğim demişsiniz, sonra kar tatlı gelmiş devam etmişsiniz. Yine sorayım.

Tövbeye ne oldu?
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
November 07, 2017, 07:27:51 AM

~snip
~snip
2 Kasım 2017 editi; 6200 olunca tekrar girdim ve az önce düşmeye başlayınca risk almadım ve sattım 38970 tl den sattım yani yine 7000 lira kazandım çok mutluyum arkadaşlar allah yardımcımız olsun.. Cheesy

Tövbeye ne oldu?
Zaten kaybetme lüksünüzün olmadığı bir para ile girmişsiniz, durumu anlamış ve yol yakınken döneceğim demişsiniz, sonra kar tatlı gelmiş devam etmişsiniz. Yine sorayım.

Tövbeye ne oldu?

bu sürecte artık sabretmesini öğrendim ve olgunlaştım o yüzden risk alabiliyorum zaten neredeyse parayı ikiye katladım tekrar zarar etsem bile artık kardan zarar edeceğim.

evet para tatlı geldi, duymak istediğin buysa eğer. çalıştım kazandım risk aldım yatırım yaptım ve kazandım bileğimin hakkı ile.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 07, 2017, 08:00:27 AM

~snip
~snip

Tövbeye ne oldu?

Tövbeye ne oldu?

bu sürecte artık sabretmesini öğrendim ve olgunlaştım o yüzden risk alabiliyorum zaten neredeyse parayı ikiye katladım tekrar zarar etsem bile artık kardan zarar edeceğim.

evet para tatlı geldi, duymak istediğin buysa eğer. çalıştım kazandım risk aldım yatırım yaptım ve kazandım bileğimin hakkı ile.

Duymak istediğim bu değil. İlk mesajınızda yazdıklarınızı okuduğumda sanıyorum empati kurdum. Son yazdıklarınızı okuduğumda ise hissettiğim şey ilkine göre çok farklıydı. İlkini hatırlatmak istedim. Yoksa hepimizin burada olma amacı şu anda yaptığınız şey. Haydi öyle olmasa bile seçimlerinizi yargılamak kimsenin haddi değil.
kellendil
Hero Member

View Profile
November 08, 2017, 03:42:33 PM

~snip
~snip

Tövbeye ne oldu?

Tövbeye ne oldu?

Gerilmenize gerek yok bu forumdaki herkese para tatlı geliyor ve herkes para kazanmak için uğraşıyor zaten. BTC giriş çıkış yapılarak çok rahat iyi paralar kazandıracak gbi duruyor insalara, en azından orta vadede.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 08, 2017, 03:48:19 PM

sen editledikçe ben mutlu oldum oturduğum yerden.

tebrik ediyorum güzel günlerde harca kazandığın paraları Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: